Hizmet Ver

4 Maltepe Bilgi İşlem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 166 Bilgi İşlem Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

Bilgi İşlem Destek

En İyi 10 Maltepe Bilgi İşlem Danışmanlığı

Atölye Bilgisayar photo

Atölye Bilgisayar

22.12.2020

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Yerinde Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım hizmeti notebook tamir ve Bakım hizmeti. Uzak bağlantı ile sorun giderme

Technonet photo

Technonet

24.09.2021

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Technonet Bilişim ve Yazılım Şirketi olarak şirketlerin ihtiyaç duyduğu Bilgi Sistem Personeli desteğini profesyonel olarak sağlamaktayız. Konusunda ehil personelimiz ile planlanan gün ve saatlerde yerinde IT desteği sağlıyoruz. Network sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktayız. Küçük-Büyük...

Emre S. photo

Emre S.

15.11.2018

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Firmanızın ihityaçlarına uygun personelleri firma dışından temin ederek maliyetlerinizi indirebilirsiniz.

IT-WORKS photo

IT-WORKS

31.07.2021

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Sunucu için üretilen cihazlar son teknolojiyle üretilir ve ağır çalışma şartlarında bile hizmete devam edebilir. Normal PC’ lere göre daha güvenlidir. Normal PC’ lerden çok daha hızlıdır. İnternete açık olan bir sunucunuz var ise dünyanın herhangi bir yerinde firma bilgilerinize bir kaç tıkla...

Aydın Durmuş photo

Aydın Durmuş

14.09.2020

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Bir çok küçük ve büyük ölçekli firmaların bilgi işlem departmanlarının, bilgisayar ve network altyapı sorunlarına çözüm üretmek, yıllık bakım anlaşmaları yaparak teknik destek vermek. Bu firmalardan bazıları şunlardır; Ford Otosan Bilgi işlem bölümüne, bilgisayar, network ve yazıcılarla ...

Akcom Bilişim photo

Akcom Bilişim

05.07.2021

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Kurumsal Bilişim hizmetleri dizayn, yönetim ve sorun giderme alanlarında aşağıdaki başlıklarda uçtan uca hizmet vermekteyiz. Windows Servers Family Active Directory Exchange Mail Server Cisco Networking Fortinet Firewall Vmware-HyperV Sanallaştırma Veam Backup

Birol Çerdik photo

Birol Çerdik

17.06.2020

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Disiplinli çalışma ve yaptığım işe tüm konsantrasyonumu vermeye odaklanmış bir çalışma prensibine sahip biriyim. Uzmanlık alanımda siz değerli müşterilerim için elimden gelen desteği vereceğime hiç şüpheniz olmasın. Lütfen benimle iletişime geçin. Sağlıklı günler dilerim.

Serdar Ünal photo

Serdar Ünal

05.07.2018

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

18 yıllık Bilgi İşlemciyim. 8 yıl Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi 'nde Bilgi İşlem Sorumlusu olarak, 4 yıl Sinpaş Holding 'de Bilgi İşlem Uzmanı olarak, 3,5 yıl Gülaylar Group 'da Sistem Uzmanı olarak, 1 yıldır da Avrasya Tüneli 'nde IT Uzmanı olarak çalışmaktayım.

Ömer Kuyumcu photo

Ömer Kuyumcu

14.03.2021

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Kymcu.com Adresinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse 1996 yılında Teknik Servis olarak başladığım mesleğimde 2000 yılında Türkiye'de ki ilk 100 MCSE olarak devam ettim. Şuan mesleğimin 25.yılındayım. Kariyerimde çeşitli kurumsal firmalarda Uzman ve Yönetici olarak...

Ercument Guller photo

Ercument Guller

15.08.2019

Bilgi İşlem Destek · Maltepe, İstanbul

Şahsım olarak, bilişim sektöründeki özel firmalarda kazandığım deneyim ve bilgi birikimimi firmanıza yansıtır, kendi firmam gibi görür, özenle ilgilenirim. Sizlerin, bilişim sektörü için hazırladığınız veya hazırlamadığınız, şirket bütçenize ve işinize uygun projeler hazırlamanıza yardımcı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe Bilgi İşlem Destek Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe Bilgi İşlem Destek ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Maltepe Bilgi İşlem Destek için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Bilgi İşlem Destek için Maltepe içinde toplam 166 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 802 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 66 kişi Maltepe Bilgi İşlem Destek için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl