En İyi 10 Maltepe İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 17 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Miraç B.

Miraç B.

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
Eviniz, Apartmanınız, İşletmelerinizin haşere ve kemirgen kontrolü için profesyonel bir anlayış ile çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ziraat Mühendisi ve Mesül Müdür olarak BAyer marka kokusuz ilaç kullanarak çözüm sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze lokasyonlarında hizmet vermekteyim.
Çalışkan Group İlaçlama

Çalışkan Group İlaçlama

Haşere İlaçlama · Kartal, İstanbul
Çalışkan ilaçlama firması olarak 2008 yılında faaliyete geçtik. İlaçlama konusunda tecrübeli ve uzman bir kadro ile halen siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimiz ilaçlama sektöründeki teknoloji yakından takip edip çıkan son sistem ekipmanlar kullanmaktadır. İlaçlama firması olarak sağlık bakanlığı onaylı ve yasal olarak çalışan bütün belge bilgi ve donanımına sahip bir şirket olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız.
Enze Pest İlaçlama

Enze Pest İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Www.haserebocekilaclama.com Biz Kimiz; Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgis
Zen Mühendislik H.

Zen Mühendislik H.

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
"Deneyimli kadromuz,profesyonel hizmet anlayışımız ve Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ürünlerimizle sizleri davetsiz misafirlerinizden koruyoruz."
Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.ş.

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.ş.

Haşere İlaçlama · Kadıköy, İstanbul
yılından beri Haşere ilaçlama, Bacaların ve mutfak yağlı Kanallarının temizliği, su depolarının temizliği ve dezenfeksiyonu, izolasyonu su sebillerinin ozon gazıyla dezenfekte edilmesi işlemlerini Sağlık Bakanlığından Yetkili, Hudutlar ve Sahiller Müdürlüğünden yetkili, Zirai Karantina müdürlüğünden yetkili, ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yetkili olarak TSE , TSE ve İSO , İSO VE OHSAS sertifikalarının yanında gerekli olan ulusal yeterlilik sertifikalarıyla
İstanbul Kimya İlaçlama Ltd.

İstanbul Kimya İlaçlama Ltd.

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
İstanbul Kimya İlaçlama Ltd Şti.; *Sağlık Bakanlığı Ruhsatlıdır, *Biyosidal ürün uygulama mevzuatına uygun hareket eder, * Uygulayıcı teknisyenleri Sağlık Bakanlığı'ndan eğitimlidir, * İstanbul'un her alanına hizmet veriyor * 31.12.1998 kuruluşludur, * Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.
Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Temizl

Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Temizl

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
Greenworld şirketi 2017 yılında güler yüzlü, genç , dinamik ve eğitimli kadrosuyla açılarak hizmetinize sunulmuştur. Kalitenin asla bir tesadüf olmadığına inanan şirketimiz, sizler için devamlı kendini geliştirmekte sektörü yakından takip etmektedir. Koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet satmak değil, işletmeler ile ilgili bilgi sağlamak ve onları yönlendirme ana hedeflerimizin başında gelmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörler; şirketler, catering işletmeleri, gıda fabrikaları,
AYTAMKA GIDA ILACLAMA

AYTAMKA GIDA ILACLAMA

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
Merhabalar ; Global pest control olarak ev işyeri depo üretim tesisi bahçe okul v.b Yerlerinizde uzman kadromuz ile insan sağlığına zarar vermeden kesin çözümler ile hizmetinize 16 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz Kesin çözüm istiyorsanız bize ulaşın lütfen.
Arif Serkan A.

Arif Serkan A.

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
Veteriner Hekim im. Ayrıca biyosidal ürünleri uygulama usul ve esasları kapsamında mesul müdür sertifikam var. Ayrıca artropodoloji(eklem bacaklılar) alanında doktora öğrencisiyim.
Yıldırım İlaçlama

Yıldırım İlaçlama

Haşere İlaçlama · Maltepe, İstanbul
Garantili tüm zararlı haşere ve kemirgenlere karşı mücadele verilir hem garantili hem uygun bizi aramadan karar vermeyin
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volkan Guneri
Haşere İlaçlama   11/11/2019

Geldi ilaçladı gitti. Sorununuz düzeldiyse daha ne beklentiniz var ilaç firmasından bilmiyorum ama işlerini yaptılar.

         
Salim Alpaslan
Haşere İlaçlama   13/10/2019

Öncelikle ayhan beye çalışma hayatında başarılar dilerim kendisi kibar efendi işini bilen biri dilerim güleryüzlü ekibi ile işimizi halletti yeni işlerde tekrar görüşmek üzere kesinlikle tavsiye ederim..

         
Serhat Din
Haşere İlaçlama   28/09/2019

Gerçekten oldukça içten bir bey , sabahın 6 sında bildirimde bulunmama rağmen hemen dönüş yaptı ve tam istediğim saattede kapımızdaydı , güvenilir bir bey kesinlikle tavsiye ederim

         
Yasemin Iar
Haşere İlaçlama   10/09/2019

Aldığım hizmet iletişim işin işleyişi herşey akışkan bir sirac içerisindeydi işlemler için önce gökhan beye daha sonra eve gelip işlemlerin aktivasyonunu yapan güven ve ibrahim beye teşekkürlerimi sunarım

         
Haşere İlaçlama   03/08/2019

ilgisi bilgisi her sey icin teşekkürler Cok memnun kaldık bütün sorularımıza bkmadan usanmadan cvp verdi.

         
Umut Şener
Haşere İlaçlama   30/07/2019

gayet başarılı; güler yüzlü, güvenilir, garantili hizmet. yaptıkları işin de takipçisi arkadaşlar. ben çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

         
Duygu Yağmur
Haşere İlaçlama   24/06/2019

Cumali Bey işini düzgün yapan dürüst bir insan. Beni her konuda bilgilendirdi ve yaptığı ilaçlamadan çok memnun kaldım. Ayrıca randevu saatlerine uyması ve temiz çalışması, ilaçlama sonra yapılacaklar hakkında bilgilendirmesi de takdire şayan. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Seçkin Boz
Haşere İlaçlama   26/05/2019

Tam zamanında geldiler. İletişimleri çok iyiydi. Kullandıkları ilaçlar ve makineler kaliteli. Ayrıca 3 kişi geldikleri için ilaçlama çabuk hızlıca bitti. Gayet memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz