En İyi 10 Maltepe Kimya Özel Ders | Armut

En İyi 10 Maltepe İstanbul Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 22 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakkı A.

Hakkı A.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
TÜM İSTANBUL VE KOCAELİ devlet okulunda lisede görev yapmaktayım.20 senedir özel ders veriyorum.Özel derste oldukça tecrübeliyim. Önemli dershanelerde de çalıştım. Halen de önemli bir dershanede derslere girmekteyim. 1.Öğrencileri Matematik, Kimya ve Fen Bilimleri derslerinden TEOG,YGS,LYS de ve yazılılarda çalıştırmaktayım. 4,5,6,7,8,9,10,11,12. Sınıf tüm öğrencilere hitap etmekteyim. 2.Öğretmen alan sınavlarına, 3.Tıp fakültesi,eczacılık fakültesinde okuyan öğrencilere de ders verdim. K
Oktay D.

Oktay D.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
11 yıllık kimya öğretmeniyim. 6 yıl pendik uğur temel lisesinde çalıştıktan sonra son 2 yıldır maltepe uğur anadolu lisesinde kimya öğretmenliği yapmaktayım. özel ders çalışmalarında kısa sürede başarıya ulaşmaktayız. geçen yıl tıp ve sabancı mühendislik gibi başarılı bölümlere yerleştirdiğim öğrencilerim oldu. aracım var ve yol sorunum yoktur. siz konum atıyorsunuz ben gelip çalışmamızı yapıyorum. YORUMLARDAN MEMNUNİYETLERİ OKUYABİLİRSİNİZ SKYPE ÜZERİNDEN TÜRKİYE VE DÜNYA
Ersin  A.

Ersin A.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
13 yıllık dershane eğitim ile özel okul eğitimde bir adım önde olmak için çalışmalar yaptım eğitim sektöründe sunu anladım başarıyı yakalamak için farkındalık yaratmak gerekir.
Tuba  S.

Tuba S.

Kimya Özel Ders · Kartal, İstanbul
Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübem(dershane ve özel okul) sayesinde siz sevgili öğrenci arkadaşlarıma hedeflerinize ulaşabilmeniz anlamında büyük katkı sağlayacağıma emin olabilirsiniz. TYT-AYT ve Lise 9.,10.,11.,12. Sınıf seviyelerine profesyonel destek sunabilmekteyim. Amacım içinde bulunduğunuz sınav stresini en aza indirgeyerek en kısa sürede mutlak başarıya ulaşmanızı sağlamaktır.
Elif T.

Elif T.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Idealist ve çocukluk hayalinin öğretmen olmak olmasıyla büyümüş bir kimya öğretmeniyim. Mesleğime branşıma ayrı bir sevdam var. Amacım bu zor gibi görünen dersi öğrenciler içinde kolay ve sevilesi yapmak.
Bilge Ö.

Bilge Ö.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İTÜ kimya bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. İstanbul üniversitesinde kimya öğretmenliği için pedagojik formasyon alıyorum. Pedagojik formasyon sertifikamı almak için yarım dönemim kaldı.
Meryem G.

Meryem G.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Ordu Üniversitesinden bölüm birincisi olarak mezun oldum. Pedagojik formasyonumu ve masterımı yine Ordu Üniversitesinde tamamladım. TÜBİTAK da projem bulunmaktadır. Ben ve ekip arkadaşlarım göğüs kanserini tedavi eden bir ilaç sentezleyip TÜBİTAK’dan onay alarak 2 yıl boyunca projede çalıştım. 6 yıldır özel okullarda Kimya Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. YKS sınavına çokça öğrenci hazırladım. Ayrıca yıllardır kimya dersi adına birebir ve grup dersleri vermekteyim.
Tolga Ö.

Tolga Ö.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
14 yillik Dersane Öğretmeniyim. Pendik te görev yapıyorum. Yakın yerlere haftaiçi akşamları ve pazar günleri `; uzak yerlere pazar günü gidebilirim.
Saim  Ö.

Saim Ö.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Her seviyeye uygun; * YKS (TYT & AYT) *9. 10. 11. ve 12. Sınıflara Okul Tavsiyesi *Birebir kişiye özel ders paketleri (Kimya-Fizik-Biyoloji-Matematik) özel KİMYA DERSİ verilir. Diğer dersler için uzman ve deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet verilir.
Nur  E.

Nur E.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Yaklaşık 8-9 senedir öğretmenlik yapıyorum. Ara sınıf öğrencilerine okula ve yazılilarina aynı zamanda üniversiteye hazırlık dersi vermekteyim. Sınav hazırlık anlamında oldukça tecrübem olduğunu düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ata Kuşgöz
Kimya Özel Ders   08/10/2019

Kızım Seda Hoca nın ofisinden kimya fizik ve matematik dersleri alıyor. Her bir dersin hocası kendisiyle gereğince ilgilenmiş ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemişler. Derslere çok mutlu gidiyor. Ayrıca istediği zaman ders çalışmak için de ofisi kullanıyor. Böyle bir ekiple karşılaştığımız için çok mutluyuz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz

         
Halil Büyükgök
Kimya Özel Ders   16/06/2019

4-5 aydır ders alıyorum. Çok memnunum, Turgay hocam sayesinde kimyayı sevdim. Denemelerdeki netlerim ve sınav notlarım arttı. Her şey için teşekkür ederim hocam.

         
Sevinç Y.
Kimya Özel Ders   13/06/2019

Emre Beyden çok memnun kaldık, oğlum da arkadaş gibi görüyor. Sürekli WhatsApp tan takip ediyor, oğlum çözemediği soruları gönderiyor. En çok dikkatimi çeken özelliği ise beni, oğlumla karşı karşıya getirmeden ders takibini yapması.

         
Ramazan Göl
Kimya Özel Ders   11/06/2019

Alper Hoca ile üniversite sınavlarına bir ay kala tanıştık , öncelikle randevusuna uyan , güvenilir , derse hakim , öğrenci ile iletişimi şahane , idealist iyi bir öğretmen , kesinlikle tavsiye ederim , çocuklarımız Alper bey gibi kıymetli Hocalara teslim edilmeli

         
Ali Karaman
Kimya Özel Ders   07/06/2019

M. Rıza hocamla derslere yeni başladık ama şunu söyleyebilirim ki, ders anlatımı ve öğrenci ile iletişimi mükemmel, sanki uzun zamandır beraber ders işliyor gibiyiz, kendisine teşekkürler...

         
Kimya Özel Ders   31/03/2019

Birkaç öğretmen denememizden sonra Mehmet bey ile tanıştık, görsel sunularla destekli konu anlatımı ve öğrenci koçluğundan çok memnun kaldık. Bu konuda çok şanslıyız.

         
UĞUR AVAN
Kimya Özel Ders   07/03/2019

Oğlum için Kimya öğretmeni ararken Armut.com dan Oktay Bey ile tanıştık.Oktay Hocam oğlumla iyi ilişkiler kurarak ona kısa sürede dersi sevdirdi. Akademik anlam da işini çok iyi yapıyor.Ayrıca öğrencisini sürekli takip ediyor.Böyle olunca başarının da kaçınılmaz olacağını düşünüyorum.

         
Murat Dalmış
Kimya Özel Ders   26/02/2019

Murat hoca alanında son derece başarılı ve alanı ile ilgili tüm güncel bilgilere sahip oldukça donanımlı bir eğitimcidir.Kendisinden çok memnun kaldık.Ayrıca çocuğumuzun ihtiyacı olan moral ve motivasyon konusunda da bizleri gerçekten çok memnun etti.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz