En İyi 10 Maltepe İstanbul Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 30 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oktay D.

Oktay D.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
11 Yıllık kimya öğretmeniyim. Üniversite hazırlıkta alanında uzman bir Kimya Öğretmeniyim. son 5 yıldır haftada 10 özel dersin altında çalışmam olmadı ve hepsi de hedeflerine ulaştı. 6 yıl pendik uğur temel lisesinde çalıştıktan sonra son 2 yıldır maltepe uğur anadolu lisesinde kimya öğretmenliği yapmaktayım. özel ders çalışmalarında kısa sürede başarıya ulaşmaktayız. aracım var ve yol sorunum yoktur. siz konum atıyorsunuz ben gelip çalışmamızı yapıyorum. iletişim be
Hakkı A.

Hakkı A.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
TÜM İSTANBUL VE KOCAELİ devlet okulunda lisede görev yapmaktayım.20 senedir özel ders veriyorum.Özel derste oldukça tecrübeliyim. Önemli dershanelerde de çalıştım. Halen de önemli bir dershanede derslere girmekteyim. 1.Öğrencileri Matematik, Kimya ve Fen Bilimleri derslerinden TEOG,YGS,LYS de ve yazılılarda çalıştırmaktayım. 4,5,6,7,8,9,10,11,12. Sınıf tüm öğrencilere hitap etmekteyim. 2.Öğretmen alan sınavlarına, 3.Tıp fakültesi,eczacılık fakültesinde okuyan öğrencilere de ders verdim. K
Ogün  B.

Ogün B.

Kimya Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
20 yıllık tecrübem var ve piyasadaki yazarların hemen hepsini şahsen tanıyorum. Geçen sene Armut’ta 1. sıradaydım. Yoğunluğum sebebi ile hesabımı askıya almıştım. Şu andaki süreç sebebi ile tekrar aktif hale getiriyorum. İngilizce konuşup yazabiliyorum, o noktada da sorunum yok. Normalde de tüm dökümanlarım bilgisayardaydı ve yüzyüze yaptığım dersi dokunmatik bilgisayarımla işliyordum. Teknolojiye uzak olmadığımdan, online eğitime adapte olmakta zorlanmadım. Grafik tabletim ve piyasadaki tü
MELTEM F.

MELTEM F.

Kimya Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
12 yıllık deneyime sahip TED, Eyüboğlu gibi kurumlarda çalışmış orta okul fen ve lise kimya öğretmeniyim. Online özel ders veriyorum. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Kimya Bölümü mezunuyum. Marmara Üniversitesi nde Kimya Öğretmenliği Yüksek Lisansı yaptım. İstanbul Üniversitesi nde Astronomi ve Uzay Bilimleri alanında yüksek lisans yapmaktayım.
Bilge Ö.

Bilge Ö.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İTÜ kimya bölümü mezunuyum. İstanbul üniversitesinde kimya öğretmenliği için pedagojik formasyon okudum. Kimya öğretmeni olarak çalışıyorum.
Bulent B.

Bulent B.

Kimya Özel Ders · Kartal, İstanbul
Fen Bilimleri Eğitim Kurumları 20 yıllık deneyim. 40 dakikalık ders saati üçreti 75 tl 2 ders saati önerilir.
Çağatay Y.

Çağatay Y.

Kimya Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü ve Kimya Mühendisliği Çift - Anadal öğrencisiyim. Ulusal Kimya Olimpiyatlarında Türkiye derecesi yaptıktan sonra Kimya Olimpiyat Milli takımına seçilerek Uluslararası Olimpiyatlarda ülkemi temsil ettim. AP Chemistry, IB Chemistry, Genel Kimya, Organik Kimya, Fizikokimya, Analitik Kimya,Anorganik Kimya, Biyokimya, ve Kimya Mühendisliği derslerinin birçoğunu vermekteyim (İngilizce ve Türkçe). Üniversite sınavlarına hazırladığım 20 öğrencimden 20 si de kimya bran
Tolga Ö.

Tolga Ö.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
14 yillik Dersane Öğretmeniyim. Pendik te görev yapıyorum. Yakın yerlere haftaiçi akşamları ve pazar günleri `; uzak yerlere pazar günü gidebilirim.
Ersin  A.

Ersin A.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
13 yıllık dershane eğitim ile özel okul eğitimde bir adım önde olmak için çalışmalar yaptım eğitim sektöründe sunu anladım başarıyı yakalamak için farkındalık yaratmak gerekir.
Nur  E.

Nur E.

Kimya Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Yaklaşık 8-9 senedir öğretmenlik yapıyorum. Ara sınıf öğrencilerine okula ve yazılilarina aynı zamanda üniversiteye hazırlık dersi vermekteyim. Sınav hazırlık anlamında oldukça tecrübem olduğunu düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Berk DK
Kimya Özel Ders   24/03/2020

Muhammed hocamla derslere yeni başlamamıza rağmen güzel uyum sağladık.(online eğitim alıyorum)Dersleri olabildiğince sadeleştirerek neyi nerede anlamak istediğinize tam olarak yardımcı oluyor.Ders Görüntü kalitesi ses kalitesi hakkında şüpheniz olmasın.

         
Tahsin Koç
Kimya Özel Ders   05/02/2020

Alanında uzman, üniversite hazırlık sürecinde çok yardımını aldığımız iyi bir öğretmen, herkese tavsiye ederim. teşekkürler hocam..

         
Ayşe Gürses
Kimya Özel Ders   02/12/2019

Çok memnun kaldık. Oğlum, Oktay Öğretmen sayesinde konuları anlamaya ve kimya dersini sevmeye başladı. Sonucu sınavlara da yansıyor.

         
Selinay Sabuncu
Kimya Özel Ders   16/11/2019

Kimyayı sevdirme potansiyeli yüksek bir öğretmen :) İkinci dersimizi geride bıraktık güler yüzlü, dakik, anlayışlı.

         
Damla Aydoğan
Kimya Özel Ders   30/10/2019

Kimya sınavım öncesinde Hakkı Hoca'dan sadece bir ders aldım ve bugüne kadarki en iyi kimya sınavımı geçirdim. Bir daha özel kimya öğretmenine ihtiyacım olursa kimi arayacağım belli. Çok teşekkür ederim tekrardan.

         
Ata Kuşgöz
Kimya Özel Ders   08/10/2019

Kızım Seda Hoca nın ofisinden kimya fizik ve matematik dersleri alıyor. Her bir dersin hocası kendisiyle gereğince ilgilenmiş ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemişler. Derslere çok mutlu gidiyor. Ayrıca istediği zaman ders çalışmak için de ofisi kullanıyor. Böyle bir ekiple karşılaştığımız için çok mutluyuz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz

         
Hande Aksoy
Kimya Özel Ders   06/10/2019

Buğra hocadan ingilizce eğitim gören kızım için kimya dersi almaya başladık. Müfredata ve dile çok hakim, bu sene kendisiyle devam ediyoruz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Ahmet Kaba
Kimya Özel Ders   27/08/2019

Ögrencinin ihtiyaçlarını cok iyi bilen ve guvenilir bir ögretmen. Fen lisesindeki kızım ilk dersten memnun kaldı kendisinden.Kesinlikle tavsiye ederim.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz