Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 İstanbul Maltepe Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 845 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Maltepe Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Maltepe içinde toplam 845 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 471 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,017 kişi Maltepe Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Maltepe İstanbul Online Matematik Özel Ders

Mehmet Bakırcı photo

Mehmet Bakırcı

04.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Mehmet BAKIRCI  2010 yılında İstanbul Üniversitesinden Mezun oldum. Bugüne kadar birçok köklü dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan Final öğretim kurumlarında çalışıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerim var. öğrencilerimim Eğitim Koçluğunu yapıyor ve Matematik derslerini anlatıyorum. İstanbul...

Mina Ceylan photo

Mina Ceylan

19.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Nazmi Arıkan fen bilimleri lisesinden mezunum. Makine mühendisliği öğrencisiyim. Düzenli olarak matematik dersi vermek istiyorum

Şeyda Yalçıntürk photo

Şeyda Yalçıntürk

12.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Aynı üniversitede yüksek lisans yapmaktayım. 5 senedir ilkokul, ortaokul, lise, üniversite hazırlık için özel ders veriyorum.

Ceyda Şevval Gün photo

Ceyda Şevval Gün

24.09.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhabalar. Adım Ceyda Şevval Gün. Marmara Üniversitesi Matematik bölümü 2021 mezunuyum. Üniversite yıllarında okurken aynı zamanda fen bilimleri dershanesi ve özel kuzey koleji kurumlarında matematik öğretmenliği yaptım. Aktif olarak 2018'den beri orta okul ve lise öğrencilerine özel ders...

Şirin Tunalı Akkuş photo

Şirin Tunalı Akkuş

30.08.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

10 yıllık tecrübeli matematik öğretmeniyim; Lise ve ortaokul kademelerinde, derse destek ya da sınava hazırlık dersleri veriyorum. Matematik dersini sıkılmadan, hata yapmaya korkmadan, hatalarımızdan öğrenmenin farkındalığını yaşayarak öğreneceğiz. Ön yargılarımızdan sıyrılıp yeni bir başlangıç...

Rana Kalkan photo

Rana Kalkan

28.12.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Sabancı Ekonomi ve Bilgisayar Mühendisliği Çift anadal mezunu - Sabancı Bilgisayar Mühendisliği Yüksek lisans öğrencisi - Sabancı Bilgisayar Mühendisliğinde Asistan - Üniversite öğrencileri ve çocuklarla gönüllü ve prosefyonel şekilde çalışma tecrübesi olan, özellikle üniversiteye hazırlık süreci,...

Selami Akın Yeniçulha photo

Selami Akın Yeniçulha

05.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Sevgili velilerim ve öğrencilerim hepinize merhabalar. Ben Selami, Marmara üniversitesi matematik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 3 yıldan beri aktif olarak online-yüz yüze matematik özel derslerime devam etmekteyim. Ortaokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olmak, sınavlarında başarılı olmalarını...

Mert Kayayalçın photo

Mert Kayayalçın

18.07.2020

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Pandemi sürecinde online ders konusunda belli başlı bilinen kaynaklar eşliğinde ekran paylaşımk yapılarak özel ders verilmektedir. 6. 7. Sınıf, LGS TYT ve AYT ders hizmeti verilir.

Melih Kerem Durak photo

Melih Kerem Durak

12.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Lise seviyesinde matematik dersi online olarak veriyorum. İhtiyaç duyulan konuların öğrenciye uygun şekilde anlatılması, mümkün olduğunca eğlenceye ve akılda kalıcılığa dayalı bir sistemle öğretmeye çalışıyorum.

Mustafa Alpaslan photo

Mustafa Alpaslan

30.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Yaklaşık 7-8 yıldır özel ders veriyorum ve birçok öğrencime sınavlar kazandırdım. Okula yardımcı,Teog, Ygs, Lys, Kpss ve Dgs çalışmalarında birçok öğrencime değer katıp başarılı kıldım. Ayrıca eğitim koçluğuda yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Maltepe Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Maltepe Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl