En İyi 10 Mamak Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 236 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
VİZYON AKADEMİ

VİZYON AKADEMİ

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
NEDEN BİZ ÇÜNKÜ: ÇOCUĞUMUN ÖDEVLERİNE YETİŞEMİYORUM ÇÜNKÜ: EVE GEÇ GELİYORUM ÇÜNKÜ: ÇOCUĞUMA VAKİT AYIRAMIYORUM ÇÜNKÜ: BİRİNCİ SINIFTAKİ ÇOCUĞUMA OKUMA-YAZMA ÖĞRETİRKEN ZORLANIYORUM ÇÜNKÜ: ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİNİ BİLEMİYORUM BİZİMLE NELER DEĞİŞECEK DENEYİMLİ ÖĞRETMENLERLE ÇALIŞACAK EV ORTAMINDA ÖDEVLERİNİ YAPACAK ETKİNLİKLERLE SOSYALLEŞMESİ SAĞLANACAK ÖĞRENMEYİ ÖĞRETEN, KİTAP OKUYAN, ARAŞTIRAN, SORGULAYAN ÖĞRENCİ OLACAK OKUL BAŞARISI ARTACAK
Barış  Bektaş

Barış Bektaş

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
Merhaba. Ben Barış Bektaş. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Uygun fiyata lgs ya da üniversite sınavı anlamında yardımcı olurum. Teşekkür ederim.
Bera Gülmez

Bera Gülmez

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
Beş yıldır ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde öğrencilere matematik özel dersi veriyorum. hacettepe matematik bölümü öğrencisiyim. öğrencilerle aram çok iyidir elimden geldiğince dersi sevdirmeye çalışırım.
Sakir Yılmaz

Sakir Yılmaz

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
Hf https: armut.com hizmetveren sakir-yilmaz-ankara-mamak-matematik-ozel-ders_ Sakir Yılmaz Ankara Mamak Matematik Özel Ders - Armut.com ****Özel derse fakülte yıllarında ( yıl önce) başladım. Bu süre zarfında her seviyeden öğrencim oldu. İlkokuldan üniversite hazırlığa hatta üniversite derslerine kadar tüm seviyelerde e özel , MATEMATİK-GEOMETRİ, dersleri vermekteyim. ****Öğrencilere ve velilere EĞİTİM KOÇLUĞU anlamında da destek olunmakta, yönlendirme, rehberlik, ders çalışma bec
Cenk Özdağ

Cenk Özdağ

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
15 yıldır matematik alanında ders veriyorum. Ayrıca üç üniversitede çalışma deneyimim var: Maltepe Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve ODTÜ. Halen ODTÜ de çalışıyorum. Derslerimizi konu paketleri biçiminde yapıyoruz. (Örneğin, parabol, ikinci dereceden denklemler, ikinci dereceden eşitsizlikler ve doğrunun analitik incelenmesi bir konu paketi oluşturuyor.) Dersin başında öğrencinin temel matematik bilgisini, muhakeme becerisini ve metin yorumlama başarısını ölçümlediğim bir test yapıyoruz
Yusuf Özcan

Yusuf Özcan

Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara
1e1 TAKİP ANLAMLI ÖĞRENME STRATEJİSİ İLE KALICI ÖĞRENMEK İÇİN EZBERLEMEDEN ÖĞRENMEK İÇİN YARDIMCI OLMAKTAYIM.
Alper Çağrı Dereli

Alper Çağrı Dereli

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Öğrenci ile samimi bir iletişim, veli ile de dürüst bir ilişki başarıya giden yolda çok önemli iki şeydir. Gelin 15 yıllık matematik öğretmenliği tecrübesi ile çocuklarınızı beraber başarıya ulaştıralım.Lisans eğitimimi Gazi Üniversitesinde yüksek lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde yaptim.Gençlerimize hedefleri doğrultusunda yardimci olmayı ayni zamanda matematiği sevdirmeyi gorev olarak üstlenmek isterim.
Ender Özdem

Ender Özdem

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
Matematik geometri başarı koçunuz. .ODTÜ MEZUNU , alanında akademik kariyer sahibi ( yüksek lisans ) , kitap yazarı , 25 yıllık deneyime sahip , kurumsal bir çok kolej de dershanede çalışmış bir eğitimci olarak , evlatlarımızın ve gençlerin matematik geometri öğrenmelerine farklı ve etkili bir bakış açısı getiriyorum.
KADİR  GÜNAL

KADİR GÜNAL

Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara
Karadeniz Teknik Üniversitesi matematik mezunuyum. 12 yıldır dersanelerde matematik ve geometri derslerine giriyorum. 3 yıldır ayt ve tyt soru bankaları hazırlıyorum.
Yalçın  Demir

Yalçın Demir

Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara
8 senedir matematik, geometri, fizik, ingilizce branşlarında özel ders veriyorum. Referanslarim mevcut
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şüheyda Y.
Matematik Özel Ders   04/04/2021

Cenk Hoca ile dersler çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Kişiye özel planlamaları ve anlatımları çok güzel. Dersler asla sıkmıyor, ödevlendirmeler de konuyu daha iyi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Dersi almak isteyen herkese öneririm.

         
Gülfem Y.
Matematik Özel Ders   16/03/2021

10.sınıf öğrencisiyim Serkan hocamla yeni başladık.Dersleri oldukça verimli ve keyifli ilgisi için teşekkür ederim.

         
Umit G.
Matematik Özel Ders   11/03/2021

yaptığınız haraketi bir eğitimci ye yakıştıramadım. biz vatandaş olarak kimleri örnek almalıyız????????

         
Orhan K.
Matematik Özel Ders   02/03/2021

Armut sayesinde tanıştığımız Mehmet hocanın iyi bir geçmişi olsada açıkçası tedirgindik. Oğluma verdiği ve vermeye devam ettiği derslerde söylediklerini yaşamaktan oğlum ve biz çok mutlu olduk. Kişiliği ve yetkinlikleri çok iyi olan Mehmet hocayla tanışmanın bizim için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm samimiyetimle yazıyorum. Mehmet hocadan ders almayı tavsiye ederim.

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Nisanur A.
Matematik Özel Ders   12/02/2021

Sorulara çok hakim. Anlatımı ve derse hakimiyeti çok iyi. Disiplinli ve yönlendirici çok memnun kaldigim bir hoca

         
Zeliha T.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

Mehmet beyi tanıdığımız için şanslıyız.. Alanında uzman bir öğretmen.. Sadece matematik dersi için hoca arıyorduk ama gördük ki diyer derslerden de ödev vererek çocukları çalışması için çok güzel teşvik ediyor ve program hazırlıyor..Lgs sınavına hazırladığımız için buda benim çok hoşuma gitti.. Aynı zamanda enerjisi yüksek bir insan, çocukları pozitif yönde çok güzel etkiliyor.. Ben çok memnun kaldım..

         
Hakan T.
Matematik Özel Ders   01/12/2020

Şule hanım çok kibar ve mesleğinde çok başarılı oldukça da profesyoneldi kendisiyle çalıştık ve memnun kaldık kendisine referans oluruz bu konuda tavsiye ederim😇

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz