En İyi 10 Mamak Ankara Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri

4 Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 20 Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Onur Keser

Onur Keser

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
PVC KAPI PENCERE Kapanmayan çarpan kapı ve pencerelerinizin tamirat ve onarımı, silikon çekilmesi, bozulan aksesuarlarının değişimi tek açılır pencerelerinizin çift açılıma çevrilmesi, conta fitil degişimi yeni pvc montajı, cam balkon fitil degişimi ve menteşeli, pileli sineklik İşlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz armutun tavsiye edilen üyesi olarak hizmet vermekteyiz işleriniz armut garantisi altında özenle ve titizikle yapılmaktadır teşekürler saygılarımla.
Çağrı Pen

Çağrı Pen

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
KISACA NEDEN BİZ ? Çağrı Pen Olarak Çalışmalarımızda Müşteri Odaklıyız… Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız. Çağrı Pen Olarak Çalışmalarımızda Çözüm Odaklıyız… Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz. Çağrı Pen Olarak Çalışmalarımızda Takım Çalışmasının Öneminin Bilincindeyiz
Engin Koyuncu

Engin Koyuncu

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Çankaya, Ankara
1997 yılında stajyer(İnşaat teknik lisesi) olarak pvc pencere işine başladım ve devam ettim.Her marka pvc,alüminyum doğrama panjur-kepenk ve sineklik imalatı ve tadilatı yapmaktayım Her türlü aksesurdan anlarım.Bir firmada ustabaşı olarak çalışmaktayım. Eşiksiz sineklik (pileli paletli) de yapmaktayım. Yazlık kışlık bakım olayına kanmayın.
Dursun Köylü

Dursun Köylü

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
20 yıllık iş tecrübesiyle pvc kapı ve pencere/tamir /ayar ve aksesuar satış hizmetleriyle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyariz
Ziya Korkmaz

Ziya Korkmaz

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
1999 yılından beri Ankara da ahşap doğramaların açılır kanatlarına kanat kasa arasındaki boşluklara göre 6.8.10.12.14 mm. kalınlığında silikon ve kauçuk katkılı fitil takmaktayız faydası ısıda %30 yakıt tasarufu sağlar, ayrıca toz is ve ses yalıtımı da yapmaktadır bilginize.
Murat Canan

Murat Canan

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
1993 den beri bu sektörde deneyimli olup 3 kişilik ekip ile çalışmaktayız. Ankara Merkez ve ilçelere hizmet veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile; işleriniz kalite bir şekilde yapılarak zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Yaptığımız işler garantili olup, herhangi bir sorun olduğunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Evinizin , iş yerinizin her türlü pimapen , pencere,kapı işleri yapılır.
Kürşat Harput

Kürşat Harput

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Yaptığım ve yapacağım işlerde her zaman bir çizgim vardır. dürüstlük , temiz işçilik, istekleri maksimum seviyede gerçekleştirmek, memnuniyet garantisi ve güvenilirlik. Bunlar olduğu sürece her zaman kazanan iki taraf da olur . Müşteri her zaman bi sonraki işler için teminattır o yüzden güzel ve kaliteli işçilik yapmak gerekir . yaptığım işlerinde her zaman arkasındayım .laf ile değil icraatta da kendimi göstermeye gayret ederim. Saygılar
Önder Yıldız

Önder Yıldız

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
Pvc imalat ve tamiri itina ile yapılır. Pvc balkon kapama pence ve kapı imalatı. Sineklik pileli, stor ve menteşeli sineklik sistemleri mevcut.
Ankara Çift Açilim

Ankara Çift Açilim

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
Pimapen pencere Tamiri,kapı kolu,pencere kolu,menteşe,tek acilim kanadı çift açılıma çevirme,emliyet kilidi,sabit pencereye kanat takma,menteşeli sineklik,pilli sineklik,PVC conta değişimi yapılır Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamak.
Asenler Yapı Dekorasyon

Asenler Yapı Dekorasyon

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
İmalattan yetişmiş bilgi ve tecrübeleri ile uzun süredir hizmet veren firmamız deneyimli kadrosu ile işlerinize taliptir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceylan Toraman
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   14/10/2020

Dürüst ve çok yetenekli bir usta. Kesinlikle başka zamanlarda işim olduğunda kendisini arayacağım. Herkese kendisiyle çalışmalarını içtenlikle öneriyorum.

         
Ali Sahin
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   30/09/2020

pencere pervazlarindan gelen soğuk rüzgar esintisi şikayetimiz vardı. Tüm pencere ayarlarını güzelce yaptı. slikonlari özenle çekti. umarım bu kış rahat edeceğiz. ayrıca kapı ve pencere kullanımı hakkında ve gördüğü problemler hakkında bilgi verdi.

         
Şafak
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   26/09/2020

İşinin tam profesyoneli ve çok nazik bir arkadaş. Covid tedbirlerini de siz söylemeden uyguluyor. Yaptığı işten çok memnun kaldım, Murat Beyi herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler.

         
Ahmet Kıran
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   16/09/2020

Gerçekten işinin ehli bir usta.Olmaz dediğimiz tamiratı başarılı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür ederim ve herkese öneririm.

         
Yusuf Selçuk
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   27/08/2020

gayet güzel bir işçilik yaptı musatafa bey sağolsun temiz ve hızlı çalışıyor evdeki başka işlerde tamirata yardım etti gayet memnun oldum tavsiye ederim

         
Alkan Ermiş
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   22/08/2020

İşinde profesyonel, kibar ve gerçekten makul fiyatlar ile hizmet veriyor. İş verdiğiniz için pişman olmayacağınız, zamanında gelen ve her konuda destek olan bir usta.

         
İsmail Ergül
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   17/08/2020

Yıldıray Usta çok değerli birisi, tüm kapılarımızı 0 gibi ayarladı gitti, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

         
Görkem Şimşek
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   07/08/2020

Yusuf Bey işini layıkıyla yapan ve özenli çalışan birisi. Evdeki tüm pencere problemlerini anında bulup düzeltti. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Popüler Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Bölgeleri
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz