En İyi 10 Mamak Ankara Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mamak civarında 70 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Şükrü Şahin

Şükrü Şahin

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Merhaba, We Tasarım ve yazılım alanında projeler yapmaktayım. Ankara Bilge Adam yazılım ögrencisiyim. Aynı zamanda bir yazılım firmasında çalışmaktayım. Asp.ne ve C# projeler geliştirmekteyim. Kendi geliştirmekte olduğum " Depo Stok Takip Programı " Sqlsever 2012 ve Visual Studio 2012 geliştirmekteyim. Yapmakta olduğum projede Stok tutulabileceği , stok ekleme - çıkarma - güncelleme yapılabilecek ve aynı zamanda raporlamalar iki tarih aralığında alınıp stok giriş - çıkışlarını görebilecekler
Bayram  Mrkc

Bayram Mrkc

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Düğün,nişan,asker gecesi ve tum eğlence islerinde davul,zurna,keman,saz çalınır kırşehir neşet eratasın yeğenleri olarak aranizda bukunmaktan onur duyariz
Eti Bilişim

Eti Bilişim

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
ETİ BİLİŞİM olarak bizler çözüm ortaklarımızın bu evrende kendilerini en iyi ifade edebilecekleri yaratıcı çözümler üretmeyi öncelikli işimiz olarak görmekteyiz. Bizler bilişim dünyasında uygarlığın yeni temsilcileri olmayı hedefleyen bir aileyiz. Yaratıcı fikirlerimiz ve size özel çözümlerimizle sizlere hizmet vermek bizi mutlu edecektir. 100% memnuniyet ilkesiyle girdiğimiz iş dünyasında sizler de ETİ BİLİŞİM ailesinin bir bireyi olun. İşiniz bizimle güvende. Bilişim uygarlık tarihinde bi
L Yiğit Karakuş

L Yiğit Karakuş

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
2008 yılından kurumsal, freelance yazılım tasarım yapmaktayım. E-ticaret başta olmak üzere web yazılım üzerine bir çok projede bulundum. Masaüstü otomasyonu yazıyorum.
Rihem Net

Rihem Net

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Rihem NET Web Tasarım & Programlama - Grafik Tasarım - Mimari Proje - Fotoğraf & Video Çekimi - Montaj & Düzenleme - Tanıtım Filmi Misyonumuz Önce müşteri ilkesi doğrultusunda, yöneticiler, çalışanlar ve çözüm ortaklarımız ile birlikte hareket ederek; Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenilir internet çözümleri üretmek, Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak markalaşmalarını sağlamak.
Bircan INAL

Bircan INAL

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Web Tasarım ve Yazılımı alanında eğitmenlik yapıyorum. Besay Bilişim Akedemisi , Bemar Kariyer Okulu gibi özel eğitim merkezlerinde eğitmenlik görevini üstlendim ve aynı zamanda bilgi işlem müdürlüğüde yaptım. (DENİZLİ) MCSA Eğitimi aldım (Oradata Bilişim Akedemisi - 300 Saat / Isparta 2008 Yılında) Adobe Master Collection CS5 ve Corel Draw X5 Eğitmenliğini yaptığım programlardan bazılarıdır. CSS ve Web Tasarım görsel açıdan titizlikle uğraştığım çalışmalarıdır, ayrıca PHP XML Action Script
Enes Yahya Ak

Enes Yahya Ak

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Web projelerinizi hayata geçiririm. Size özel web projeleri gerçekleştirir hayalinizdeki web sitesini gerçeğe dökerim. Ben sizlere ve firmanıza öze yazılar ortaya çıkarabilirim. İçerik yazıları, makaleler, reklam yazıları gibi bir çok hizmeti sizlere sunabilirim. Sertifikalı yönetici bilgilerimle projelerinizi ve organizasyonlarının sürecini yönetebilirim.
İsa Karabaş

İsa Karabaş

Web Tasarım ve Programlama · Çankaya, Ankara
Ankara Web Tasarım olarak bir takım avantajlarımız bulunmaktadır. Birinci Avantaj: Yaptığımız web projelerinin kaliteli ve ihtiyaca cevap veren işler olmasıdır. Sizden para koparmak için ihtiyacınız olmayan işleri teklif etmemekteyiz. Şüphesiz ki belirlenen bir problem için en uygun ihtiyaçları kullanmak müşteri memnuniyetinin ilk ve değişmez kısmıdır. İkinci Avantaj: İşlerin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşmesi, müşterilerimize sağladığımız ikinci büyük avantajdır. Problemin hem kalite
Dinamik Soft Web Yazılım

Dinamik Soft Web Yazılım

Web Tasarım ve Programlama · Keçiören, Ankara
Ankara DinamikSoft Web Yazılım Firması olarak; son teknolojiyi yakından takip ediyor, dijital platforma dair ihtiyaçlarınız için alternatif çözümler üretiyoruz. BAŞLICA HİZMETLERİMİZ: ☑ Web Site Tasarım ☑ Web Yazılım ☑ Hosting & Alan Adı ☑ Sosyal Medya Yönetimi ☑ E-Ticaret ☑ Logo Tasarım ☑ Video & Animasyon ☑ SEO & Adwords & Reklam ☑ Google & Yandex Harita Yönetimi İletişim Bilgilerimiz: 📞 🌐 www.dinamiksoft.com 📧
Ceyhun Berk

Ceyhun Berk

Web Tasarım ve Programlama · Mamak, Ankara
Liseden itibaren Web tasarım ve programlama eğitimi aldım. Bilgisayar programcılığından bu sene mezun oluyorum. Asp programında deneyimliyim photoshop konusunda iyiyim.javascript ve css konusunda da deneyimliyim html5,css3,jquery bilgim vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Çiçek
Web Tasarım Programlama   07/09/2020

Ozge hanım en başından en sona kadar site ile ilgili ne istediysem hepsini yaptı .. Siz ne istediğinizi biliyor ve anlatıyorsanız Ozge hanım gerisini hemen hallediyor.. Verdiği hizmetten ve yaptığı siteden çok memnunum kendisine teşekkür ederim..

         
Bayram Beşiroglu
Web Tasarım Programlama   13/08/2020

Firmam için web sitesi yaptırdım açıkçası işine sadık arkadaş hiç üşenmeden isteklerimi yerine getirdi tavsiye ederim işinin ehli bir arkadaş gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz

         
AHMET ALP
Web Tasarım Programlama   08/05/2020

Sayın Kerem Bey'e buradan teşekkür etmek isterim. Gayet başarılı bir site hazırladı, ilave istediğim eklentileri de yükledi, zaten kendisi ile şu anda yeni projede çalışmaya da başladık. Kerem bey elinize sağlık diyorum, Kerem Bey'i sizlere de tavsiye ediyorum.

         
Mesut Can
Web Tasarım Programlama   06/11/2019

Çok acil bir internet sitesine ihtiyacımız vardı. İbrahim bey den teklif aldık, kısa süre içerisinde sitemizi tasarlamasını istedik. Çok kısa bir süre içerisinde sitemizi tasarlayıp, bize teslim etti. Mükemmel bir site tasarlamasının yanı sıra bizlere fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Göksel Öztürk
Web Tasarım Programlama   12/05/2018

Gūvenebiliceğiniz ve gitmek istediğiniz yolda önūnūzdeki engelleri kaldirip işinizi çok profesiyonel yapabilecek mūkemmel bir ekip, israrla tavsiye ediyorum, bikmadan yorulmadan sorularima dūşūncelerime çok fazla zaman ayirdilar, beni aydinlattilar, görūşmemizde evimde gibi kendimi çok rahat hissetim, projeme karar verdiğim gūn bu birbirinden deyerli arkadaşlarin elinde doğmasini isteyeceğim, hepsine ayri ayri çok Teşekkūr ediyorum.

         
Web Tasarım Programlama   03/04/2018

Sitenin oluşumuna ciddi katkı sağladı. Amator bir ruh ile profesyonel bir iş çıkardı. Kesinlikle işi düşenlere tavsiye ederim.

         
Metin Karasu
Web Tasarım Programlama   21/02/2018

Serdar Bey Gerçekten işini layıkıyla yapan bir insan. Çok kısa bir sürede istediğimizden çok daha güzel bir şirket web sitemiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. Sabrı ve iyi niyeti için çok teşekkürler.

         
Ceren Pesen
Web Tasarım Programlama   20/01/2018

Hizli bir sekilde ozenle isini bitirdi. Site bittikten sonra da bi kenara cekilmedi bize yardimci oldu. Kesinlikle tavsiye ediyoruz hem isini titizlikle yapiyor hem de dedigi tarihte teslim ediyor. Tesekkurederiz.

Popüler Web Tasarım Programlama Bölgeleri
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz