Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Manisa İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 107 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Manisa İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 107 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Manisa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Manisa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Manisa içinde yazılan 165 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 958 kişi Manisa İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Manisa İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Emrullah A. photo

Emrullah A.

05.02.2017

İngilizce Özel Ders · Turgutlu, Manisa

Akademisyenlik çalışmalarımın yanında 22 yıldır her seviyede İNGİLİZCE dersleri vermekteyim. 11 yıl kolejlerde ingilizce öğretmenliği yaptım. Farklı iş sektörlerinde İŞ İNGİLİZCESİ verdim. Akademisyen adayı arkadaşlara YDS dersleri verdim. Dersanelerde TEOG dersleri verdim.İngiliz kültür dil...

Bahri Selaçtı S. photo

Bahri Selaçtı S.

03.04.2022

İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Ingilizce ydt alaninda çalışıyorum.17 yillik öğretmenim.ben kazanamam diyen birçok kişinin severek anlayarak çalışıp kazanacağına inaniyorum

Bahar G. photo

Bahar G.

22.03.2019

İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

ten beri binlerce Akademisyen yetiştirmenin gururuyla Manisa daki yeni yerimizde hizmet vermekteyiz. Temel İngilizce den ileri düzey Akademik İngilizceyi ister özel ders veya M. E. B onaylı sertifikalı kurs şeklinde alabilirsiniz. Uzman öğretmen kadromuzla tanışmadan ve derslerimizi izlemeden...

Melis A. photo

Melis A.

23.06.2021

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhabalar pearson sertifikasına sahip C1 ingilizce seviyeli bir adayım. İngilizceyi pratik haline getirmeye önem veririm oldukça sıkmadan ders işlerim. Vereceğim ödevlerle kelime bilgisini geliştirmeyi amaçlarım. SAYGILAR.

Hazal S. photo

Hazal S.

10.04.2022

İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Merhaba. 4 yıldır ingilizce özel ders deneyimim var. Aynı zamanda aktif olarak yazılı ve sözlü çeviri alanında çalışıyorum. Bu zamana kadar her yaş grubundan öğrencimle dersleri hem disiplin hem de eğlence içinde yürüttüm. İngilizce öğrenmek isteyen her bireye özel kişinin öğrenme hızına ve...

Duygu G. photo

Duygu G.

08.08.2019

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyon belgem var. Okul öncesi, ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Tarık M. photo

Tarık M.

01.10.2020

İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

İngilizce alaninda Ankara Üniversitesi Tömer mezunu, master öncesi hazırlik okuyan, Fizik alaninda master yapmış halen doktora yapmakta olan fizik öğretmenliği mezunundan; ingilizce derslerinde lgs ve eba derslerine takviye verilir. İngilizce üniversite 1, ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde ders ve...

Didem C. photo

Didem C.

14.10.2018

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Ilkokul, ortaokul ve lise ogrencilerine konusarak ogrenme yontemiyle ozel ders verilir.

Simge S. photo

Simge S.

01.09.2020

İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu. İlkokul ve lise kademelerinde çalışmış. Bahçeşehir Koleji İngilizce Öğretmeni. Çocuk gelişimi ve psikolojisi eğitimi almış. Anaokulu Yöneticiliği sertifika Disleksi eğitmeni. Masal terapisi eğitmeni. Yaratıcı Drama eğitmeni. Oyun terapisi eğitmeni.

Abidin Özgür Ç. photo

Abidin Özgür Ç.

05.09.2020

İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Eğitim'e destek , sınavlara yönelik ve gramer ağırlıklı ders veriyorum. Online ya da yüzyüze ders verebilirim. İlgilenenleri bekliyorum 🙂

Mehmet A. photo

Mehmet A.

18.09.2019

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Gazi Üniversitesi mezunuyum ve hali hazırda ingilizce özel ders verdiğim her yaştan öğrencim vardır. 5 yıl M.E.B tecrübem vardır.

Ezgi M. photo

Ezgi M.

03.10.2018

İngilizce Özel Ders · Gördes, Manisa

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.ayrıca pedagojik formasyona sahibim.2013 den beri devlet kurumunda ingilizce öğretmenliği yapmaktayım.

Şadiye H. photo

Şadiye H.

25.06.2021

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Merhaba ingilizce öğretmeniyim 15 yılı aşkın süredir ingilizce dersi, ispanyolca dersi, italyanca dersi veriyorum, aynı zamanda yabancılara da Türkçe dersi veriyorum, lokasyon manisa ve izmir bornovada ders vermekteyim,

Özkan Ç. photo

Özkan Ç.

11.09.2021

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

- İngilizce ile ilgili kendini geliştirmek isteyen herkese (ilkokuldan doktora yapanlara kadar hedef odaklı ihtiyaca göre özel hazırlanmış paketlerle), Günlük hayatta ve iş hayatında işlerine yarayacak kişiye özel hazırlanmış Online uygulamalar (Skype ve Zoom) üzerinden ya da yüz yüze, birebir...

Halil İ. photo

Halil İ.

22.06.2019

İngilizce Özel Ders · Yunusemre, Manisa

Anadilini konuşabilen herkes en az ikinci bir dil öğrenebilir. Biyolojik olarak buna hiçbir engel yoktur. Yeterki öğrenmek isteyelim. 12 Yıllık İngilizce ders tecrübemle sizlere yardımcı olmak isterim.

Eda Ş. photo

Eda Ş.

11.05.2021

İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

TED Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden onur derecesi ile 2021 yılında mezun oldum. 2021 YDS Puanım 96,25. Amacım, öğrencilerimin İngilizce yazma ve okumalarını geliştirmenin yanı sıra, iletişimsel yöntemler ile konuşma ve dinleme becerilerini de pekiştirmek ve iletişim becerilerini...

Nagehan Ç. photo

Nagehan Ç.

20.11.2020

İngilizce Özel Ders · Turgutlu, Manisa

33 yaşında lisans mezunuyum. İyi derecede İngilizce biliyorum ve ilkokul öğrencilerine evimde ders vermek istiyorum.

Kerimcan E. photo

Kerimcan E.

18.12.2020

İngilizce Özel Ders · Salihli, Manisa

Manisa Celal Bayar Üniversitesinde öğrenim görmekteyim.İlkokul-ortaokul öğrencilerine uzaktan online ingilizce dersi veriyorum.Derslerim 40dk olup skype veya teams üzerinden gerçekleşmekte.

Kerimcan E. photo

Kerimcan E.

18.12.2020

İngilizce Özel Ders · Salihli, Manisa

Manisa Celal Bayar Üniversitesinde öğrenim görüyorum ve ilkokul-ortaokul öğrencilerine uzaktan ingizlice dersi veriyorum.Derslerimi 40 dakika skype veya teams üzerinden gerçekleştiriyorum.

Oğulcan E. photo

Oğulcan E.

10.05.2021

İngilizce Özel Ders · Soma, Manisa

Nevşehir HBVU ingiizcde öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Kapadokya bölgesinde birçok otelde çalıştığım için konuşma bölümünde size çok şey katabileceğimi düşünüyorum.

Mehmet Emin Y. photo

Mehmet Emin Y.

23.01.2019

İngilizce Özel Ders · Soma, Manisa

Uzmanlık veya alan gerektiren sınavlara hazırlanmada, okul derslerinde daha başarılı olma amacıyla açıkçası kendini ingilizce dili üzerine geliştirmek isteyenler için uygun ücretlere esnek saatlerde özel ders verilir.

Metin P. photo

Metin P.

12.09.2017

İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

Sevgili öğrenciler ve çok değerli veliler İngilizce sanıldığı kadar ve başarması mümkün olmayan bir ders değildir.Her öğrenci istediği taktirde İngilizce öğrenebilir ve bunu sınavlarına yansıtabilir.İlk adımı tecrübeli , işinde gerçekten başarılı bir yol arkadaşı ile atmak ise daha önemlidir.İlk...

Ali K. photo

Ali K.

20.02.2022

İngilizce Özel Ders · Kula, Manisa

Turizm sorumlusu olarak çalışmaktayım. Temel seviye İngilizce dersi verebilirim.

Hazal G. photo

Hazal G.

04.06.2019

İngilizce Özel Ders · Akhisar, Manisa

Yenilenen dil öğretimi programlarına uyumlu olarak yaklaşık 1 sene özel bir dil okulunda çalışma tecrübem olmuştur. Küçük yaş gruplarına yönelik sertifikam bulunmaktadır.

Cengizhan A. photo

Cengizhan A.

18.09.2020

İngilizce Özel Ders · Salihli, Manisa

Ege İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Lise 12.sınıfta öğretmenlerimin yerine İngilizce dersine girmişliğim var. Ortaokul-lise öğrencilerine ders vermekteyim. 18 yaşındayım, b2-c1 seviyesi İngilizcem var.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Manisa İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Manisa İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Manisa İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Manisa İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl