En İyi 10 Manisa Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 15 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Asya G.

Asya G.

Psikolojik Danışman · Şehzadeler, Manisa
Benim yaşam koçluğu serüvenim kendi hikayemi çözümlemye başladığımda gerçekleşti insanları daha iyi tanımaya karar verdiğimde bu yola adımımı attım insanları daha iyi tanımak daha iyi yönlendirmek için. Benim ile iletişime geçip sizinle de daha kaliteli daha iyi biçimde kontak kurabiliriz
Mustafa P.

Mustafa P.

Psikolojik Danışman · Salihli, Manisa
YKS sınavına hazırlık amaçlı Profesyonel Eğitim Danışmanlığı Hizmeti online ve yüzyüze olarak sunulur
Ekrem S.

Ekrem S.

Psikolojik Danışman · Yunusemre, Manisa
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Psikoloji lisansına sahip uzmanlar tarafından, Psikolojik danışmalık, kariyer danışmanlığı ve akademik alanda karşılaşılan güçlüklere karşı rehberlik hizmetleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Onur Alış
Psikolojik Danışman   29/09/2019

Merhaba ben buse hocadan universite hazirlik surecinde danışmanlık alıyorum.buse hocayi kisa sure de cok iyi tanidim gerçekten çok sevdim kendisini çok canayakın çok iyi bir insan yaptığı iş hakkinda da işinde cok iyi bir uzman ve isine dört elle sarılıyor.sizin için elinden gelenin fazlasini yapmaya çalışıyor. Buse hocadan danışmanlık vb. işler almanızı öneririm.

         
İlknur Kalkanlı
Psikolojik Danışman   25/09/2019

Yalçın beyle yaptığımız seanslar sayesinde bu sene ikinci kez girmiş olduğum üniversite sınavı dönemi daha rahat geçmiş oldu. Kendisiyle çalışmak büyük bir zevkti.

         
Ferhat Coşkun
Psikolojik Danışman   30/06/2019

Umutsuz olduğunuz ve Başarıya ulaşamayacağınızı düşündüğünüz öğrenciniz varsa yada çocuğunuz akıllı ve zeki ancak bir rehber eşliğinde daha mı iyi olur? Diyorsanız, Doğru teşhis ile 3 görüşmede kesinlikle kabuğundan çıkan ve yeni hedefler belirleyen öğrencimizin böyle düşünmesini sağlayan Nazan Öğretmenime Teşekkür ediyorum. Kesinlikle bu tarz durumlarda tanışmanızda fayda var diye tavsiye ediyorum.

         
Kadem Emir
Psikolojik Danışman   15/04/2019

sevgili hocam iyi niyetiniz işinizdeki profesyenelliğiniz tecrübeniz ve bilginiz tartışılmaz. İnsanın çok zor durumlurda bile nasıl aydınlığa çıkacağını bana ispatladınız. Demem o ki psikolojik buhranlarla boğuşmak yerine Melih hocamı ziyaret edip dertlerinizi sıkıntılarınızı nasıl aşacağınızı keşfedin kendinizi yeniden yaratın. teşekkür ederim melih bey ilginize alakanıza yaşamak çok güzelmiş dedirtiniz bana.

         
Ezgi Kuzey
Psikolojik Danışman   27/03/2019

O kadar memnun kaldım ki Nurdan Hanım ‘a çok yürekten teşekkür ediyorum. Verdiği teknikler ve bilgilerle yaşama tekrar döndürdü diyebilirim Ne kadar teşekkür etsem azdır. Size kendinizi o kadar iyi hissettiriyor ki özel bir yeteneğinin olduğunu düşünüyorum..Hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Çünkü bakış açınız o kadar güzel değişiyor ki baktığınız pencere hayatınızda kalıcı bir yere sahip oluyor. Başarılarınız devamını diliyorum..

         
Psikolojik Danışman   12/02/2019

Dicle Hanim, yaşı cok genc olmasına rağmen, cok deneyimli ve Koc Danıšmanı olarak tavisye edebiliriz.. Dr Ailesi

         
Emre Özkanlar
Psikolojik Danışman   01/02/2019

terapiden sonra kendimi daha iyi hissedeceğimi düşünmemiştim. depresyondaydım ve kendimi çok kötü hissettiğim bir zamanda uygun fiyata danışman arıyordum. gitmeden önce çekincelerim vardı ama gayet güzel ilgilendi. görüşmeye devam edeceğim. terapim bittiğinde yeniden yorum yaparım. Danışmanın aldığı eğitimler, edindiği tecrübe ve yaklaşımı bu fiyat için oldukça iyi. Tavsiye ederim.

         
Pınar Gülhan
Psikolojik Danışman   21/01/2019

Tolga bey..Hayatımın en zor döneminde karşıma çıktı ve hersey değişti sayesinde çok memnunum hersey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız...

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz