Hizmet Ver

4 Mersin İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mersin civarında 109 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Mersin İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Bülent Ş. photo

Bülent Ş.

23.12.2018

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin

İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUM, ANLAMIYORUM, ÖĞRENEMİYORUM, YURT DIŞINA ÇIKAMIYORUM, PRATİK YAPAMIYORUM, OKULDA BAŞARILI OLAMIYORUM, IELTS, TOEFL, YDS, HAZIRLIK SINAVIMI GEÇEMİYORUM, İŞe GİREMİYORUM, İNGİLİZCE’ME GÜVEN(e)MİYORUM, KENDİMİ HEP EKSİK HİSSEDİYORUM. PEKİ, NE ZAMANA ve KAÇ YAŞINA KADAR...

Habibe Bakkal photo

Habibe Bakkal

19.07.2016

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenligi bölümü mezunuyum. Ayrica İstanbul Üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. 2011 yılindan beri öğretmenlik yapıyorum. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde ders vermekteyim. Bu seviyelerde reading, writing, speaking, listening becerilerine...

Ruken Bozdağ photo

Ruken Bozdağ

29.06.2021

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin

Ankara üniversitesi Eczacılık fakültesi mezunuyum. Matematik, Geometri, İngilizce online ve yüz yüze olacak şekilde özel ders verilir.

Yasemin Özcan photo

Yasemin Özcan

12.10.2020

İngilizce Özel Ders · Silifke, Mersin

9 Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum.Uzun yıllardır ilkokul ve ortaokul lise üniversite ve yds sınav grupları ile okuma,yazma,konuşma,dinleme ve gramer üzerine çalışmakta ve onlara destek olmaktayım.Dil bir bütündür ve her bir parçası yabancı dil öğrenimine dahil edilirse tam...

Özge Çelik photo

Özge Çelik

26.04.2021

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin

12 senelik deneyimim içerisinde çeşitli özel okul, dil kursları ve şu anda da bir devlet okulunda ingilizce öğretmenliği bulunmaktadır. Bu sürecin tümü boyunca ilk ve ortaokul tüm sınıf düzeylerinde özel ders deneyimim vardır. Eğitim bilimleri konusunda uzmanlığımı aldığım bu günlerde uzaktan...

Easygo photo

Easygo

03.04.2016

İngilizce Özel Ders · Tarsus, Mersin

Anadolu Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 2007 yılından beri İngilizce öğretmekteyim. Hem özel sektörde hem de devlet kurumlarında her seviyeden ve yaş grubundan öğrenciyle çalışmaktayım. Özellikle konuşma İngilizcesi konusunda uzmanlaşmış durumdayım.

İrem Yiğit photo

İrem Yiğit

02.07.2018

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin

Merhaba, ben İrem YİĞİT. mimarlık bölümü mezunuyum 1 sene İtalyada okudum ve bir süre Kanadalı öğrencilere ders verdim. ister gramer ister konuşma üzerine yardımcı olabilirim. İngilizceyi keyifli bir şekilde öğrenmek istiyorsanız hemen başlayalım.:)

Onur Can Kayhan photo

Onur Can Kayhan

11.03.2020

İngilizce Özel Ders · Silifke, Mersin

İTÜ mezunuyum. İlk okul, ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma konusunda kendilerini geliştirici dersler verilecektir. Ayrıca üniversite hazırlık için akademik makale ve üniversitelerin yeterlilik sınavlarına hazırlık konusunda da yardımcı olunacaktır. İşin...

Meryem Yücel photo

Meryem Yücel

04.02.2021

İngilizce Özel Ders · Erdemli, Mersin

Emekliyim. 5 yıldır özel okullarda İngilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. İlkokul ve ortaokul deneyimim daha fazladır. Konya Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.

Eda Yavuz MEMİŞ photo

Eda Yavuz MEMİŞ

18.03.2021

İngilizce Özel Ders · Silifke, Mersin

Özel bir kolejde öğretmenlik yapıyorum . Mesleğimde 5. Senemi doldurdum . İlkokul 3. Sınıftan itibaren ,ortaokul , lise ve üniversite öğrencilerine ders verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mersin İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Mersin İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Mersin İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Mersin içinde toplam 109 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 207 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Mersin içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 909 kişi Mersin İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl