En İyi 10 Mersin İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mersin civarında 276 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Bülent Ş.

Bülent Ş.

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUM, ANLAMIYORUM, ÖĞRENEMİYORUM, YURT DIŞINA ÇIKAMIYORUM, PRATİK YAPAMIYORUM, OKULDA BAŞARILI OLAMIYORUM, IELTS, TOEFL, YDS, HAZIRLIK SINAVIMI GEÇEMİYORUM, İŞe GİREMİYORUM, İNGİLİZCE’ME GÜVEN(e)MİYORUM, KENDİMİ HEP EKSİK HİSSEDİYORUM. PEKİ, NE ZAMANA ve KAÇ YAŞINA KADAR ? **İNGİLTERE LONDRAda doğmuş, büyümüş, orada öğrenim görmüş, LONDRAya yaz okuluna, kursuna gitmiş gibi KALİTELİ, NİTELİKLİ, HATASIZ, GÜVENİLİR, ANADİL seviyesinde bir İNGİLİZCEyi GARANTİ EDİYORUM
Easygo

Easygo

İngilizce Özel Ders · Tarsus, Mersin
Anadolu Üniversitesi - İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 2007 yılından beri İngilizce öğretmekteyim. Hem özel sektörde hem de devlet kurumlarında her seviyeden ve yaş grubundan öğrenciyle çalışmaktayım. Özellikle konuşma İngilizcesi konusunda uzmanlaşmış durumdayım.
Zeliha Davran

Zeliha Davran

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin
The way you speak is the way you consider so the more you speak English, the more you are English 😉
Ela Danacı

Ela Danacı

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin
Çukurova üniversitesi Eğitim fakültesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 19 yıllık ingilizce öğretmeniyim. Hem devlet okulunda hem de çeşitli kurs ve dershanelerde çalışma deneyimim var. Derslerimi sadece dilbilgisi odaklı değil, aynı zamanda işitsel, görsel, teknolojik ögelerle de destekleyerek eğlenceli, keyifli, aktif, öğrenci merkezli işlemekteyim. Özellikle çocuklara yönelik oyunla ingilizce eğitimim oldukça etkili olmaktadır.
Devran Şahin

Devran Şahin

İngilizce Özel Ders · Tarsus, Mersin
Merhaba, Çağ Üniversitesi Uluslararası İşletme (%100 İngilizce) mezunuyum. Yeni şeyler öğrenmeyi ve bildiklerimi insanlarla paylaşmayı çok seviyorum. İngilizce de kendime güveniyorum. Bu konuda yardımcı olacağımı düşünüyorum.
Yasemin ÖZCAN

Yasemin ÖZCAN

İngilizce Özel Ders · Silifke, Mersin
9 Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum.Uzun yıllardır ilkokul ve ortaokul lise ve yds sınav grupları ile okuma,yazma,konuşma,dinleme ve gramer üzerine çalışmakta ve onlara destek olmaktayım.Dil bir bütündür ve her bir parçası yabancı dil öğrenimine dahil edilirse tam olarak öğrenilebilir.Birlikte öğrenmeye ne dersiniz?
Özlem Serin Arslan

Özlem Serin Arslan

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin
23 yıllık öğretmenlik tecrübem ve öğretmeyi sevmemin mutluluğu ile İngilizce'nin korkulacak bir engel olamadığını göstermek amacım. Konuşma ve sınavlar konusunda yardımcı olmak istiyorum.
Melike Peçinkaya

Melike Peçinkaya

İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin
Hello I am Melike PEÇINKAYA from Denmark. I have been residing in Turkey for 4 years and I am a Certified English Teacher [TEFL/TESOL] I can help you with; IELTS-TOEFL-YDS-General English and Academic English. Do you want to communicate with confidence, clarity and purpose? Then please contact me for further information.
Selman Durmaz

Selman Durmaz

İngilizce Özel Ders · Tarsus, Mersin
Yurtdışında üniversiteyi bitirdim ve aynı zamanda Master (Yüksek Lisansımı) da yurtdışında tamamladım. 7 yıllık deneyimim var. LGS ve YKS başta olmak üzere bütün sınıflara ve seviyelere yönelik ders veriyorum. Öğrencilerime İngilizceye karşı ilgi, sevgi,azim, disiplin ve kararlılık aşılayarak İngilizcede başarıya giden yolu açıyorum ve kısa zamanda herkes hedefine ulaşmış oluyor,ben İngilizceyi sadece ders olarak ve sınavlarda yüksek not almak için değil aynı zamanda İngilizceyi bir gelecek b
Özden Uçar

Özden Uçar

İngilizce Özel Ders · Yenişehir, Mersin
İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezunum. İngiliz Dili Eğitimi alanında Yükseklisans yapmaktayım. İngilizce eğitmenliği alanında öğrenciliğim sırasında da özel ders vermekle birlikte, mezuniyetim sonrasında da kolej öğretmenliği ve özel ders anlamında tecrübem bulunmaktadır. Derslerimde, öğrencilerimle Grammer, Reading, Writing, Listening, Speaking yeteneklerinde gelişmesine yönelik çalışmalar yapmaktayım. Her yaş aralığında öğrenciyi kontenjanım dahilinde kabul etmekteyim. Öğrencimin durumu
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Göksel Erok
İngilizce Özel Ders   13/10/2020

İhtiyacı doğru belirleyip , çok doğru dökümanlarla dersi yönetmektedir.Dile hakimiyeti son derece iyidir.Tavsiye ederim.

         
Ebru Kurt
İngilizce Özel Ders   30/09/2020

gerçekten hiç umudum yoktu bu sınavdan daha sonra celal beyle karsılastım tam sınav süresine uygun ilerledik çok memnum kaldım tavsiye ediyorum teşekkürler

         
Ebru Altunyaprak
İngilizce Özel Ders   19/08/2020

Derya öğretmen 8 yaşındaki oğluma ingilizce dersi veriyor, kendisinden cok memnunuz. Tiyatral bir şekilde oğluma oyun gibi ingilizceyi sevdirmeye çalışarak öğretmesi gerçekten onu çok özel kılıyor. Sevgiler, Ebru.

         
İngilizce Özel Ders   13/07/2020

Celal hoca gibi hocayı bulmak çok zor gerçekten bu işi hakkıyla yapan hocaların en iyisidir kendisi buradan teşekkür ediyorum kendisine. Herkese de Celal hoca ile ingilizce öğrenmeyi tavsiye ediyorum.

         
Büşra Şengüloğlu
İngilizce Özel Ders   08/07/2020

Hiç çekinmeden konuşabilmek güzel , özer hoca bunu sağlıyor . Ders akışı güzel . Çık yardımcı oluyor .

         
Süleyman Saraç
İngilizce Özel Ders   01/06/2020

Simay hoca, konuya hakim,ogrencİnin ne istedigini bilen, onrencinin seviyesine gore egitimini planlayan bir egitmen.

         
Fethiye Karaca
İngilizce Özel Ders   27/05/2020

Miss. Gamze kızım öğretmeni ve kendisine minnettarız . Çocuklara yaklaşımı, mizacı ve sıcak kanlılığı ile çocuklarla doğrudan iletişime geçme konusunda oldukça başarılı. Kullandığı teknik ve materyaller sayesinde hızlı öğretme konusunda gayet iyi. Kendisiyle tanışmadan öğretmen konusunda karar vermeyin. Çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkür ediyorum.

         
Ercan Güler
İngilizce Özel Ders   03/05/2020

Benim gibi umutsuzluga kapildiysaniz Tufan hocayla tanismanizi tavsiye ederim. Ders anlatimi ve sizi motive etmesiyle farkinda olmadan ilerliyorsunuz. Artik umutsuz degilim. Thank you sir 😊

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz