Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 Bursa Mudanya Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mudanya civarında 72 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Mudanya Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 72 Oyun Ablası, Mudanya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,6 puan, Mudanya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Mudanya içinde yazılan 68 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 144 kişi Mudanya Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Mudanya Bursa Oyun Ablası

Elif I. photo

Elif I.

22.06.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Psikoloji bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Daha önce çeşitli topluluklarda gönüllü olarak çocuklarla çalıştım. Güleryüzlü, neşeli, çocuğa uyum sağlayabilecek ve çocukla anlaşabilecek bir yapım var.

Derya Ç. photo

Derya Ç.

11.06.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Tecrübeli Anne ve Enerjik Oyun Ablası – Çocuklarınız Güvende ve Eğlencede! Merhaba, Ben, çocukları çok seven, onlarla zaman geçirmekten ve onların dünyasına ortak olmaktan keyif alan bir oyun ablasıyım. Aynı zamanda 7 yaşında bir kız çocuk annesiyim. Bir annenin, çocuğunu emanet ederken duyduğu...

Özge S. photo

Özge S.

06.05.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, ben Özge. Çocuk gelişimi alanında son sınıf öğrencisiyim ve aynı zamanda özel eğitim öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 5 yıldır aktif olarak çocuklarla çalışıyorum. Bu sürecin 1 yılı stajyerlik, 1 yılı kurum deneyimi ve son 3 yılı birebir özel ders şeklinde ilerledi. Çocuklarla güçlü bir...

Zümra E. photo

Zümra E.

25.08.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Çocuklarla iyi anlaşırım sabırlı eğlenceli bir şekilde yaklaşım sağlarım Odyoloji mezunuyum rehabilitasyon konusunda yetkinim

Besime G. photo

Besime G.

11.01.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhabalar, ben Uzman Öğretici Besime Gülen. Yaklaşık 10 yıldır özel eğitim alanında, rehabilitasyon merkezlerinde aktif olarak çalışmaktayım. Otizm spektrum bozukluğu, zihinsel yetersizlik, Down sendromu, disleksi ve özel öğrenme güçlükleri, gecikmiş konuşma, dikkat eksikliği ve hiperaktivite...

Mısra M. photo

Mısra M.

24.11.2021

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

4 yıllık İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunuyum. Okul öncesi, özel eğitim ve gelişim takibi, danışmanlık alanlarında tecrübe sahibiyim. 3 yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştım. Çocukları seviyorum, çocuklarla iletişimimin iyi olduğuna inanıyorum

Kader M. photo

Kader M.

28.09.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba ben kader. Çocuk gelişimciyim ve şuan Uludağ Üniversitesi devlet konservatuvar lisans öğrencisiyim . Çocuklar ile iletişimim kolay ve eğlencelidir . Çocuk gelişimi konusunda tutkulu ve deneyimli bir oyun ablasıyım. Hizmetlerim: - Çocuklarınızın yaşlarına ve ihtiyaçlarına uygun özgün...

Merve G. photo

Merve G.

13.06.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Ortaokul fen bilimleri öğretmeniyim . 5 yıldır sürekli olarak özel ders veriyorum . Matematik ve fen bilimleri takviye , ev ödevlerinde yardımcı olurum. Dileyen olursa referanslarımı gönderebilirim

Ayşegül B. photo

Ayşegül B.

19.10.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Onlarla oyun oynamayı, gülmeyi ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaktan keyif alıyorum. Sabırlı, enerjik ve sevgi dolu biriyim ,her çocuğun mutlu ve güvenli hissedeceği bir ortam yaratmaya özen gösteririm. Eğlenceli, sıcak ve güvenilir bir oyun...

Kübra U. photo

Kübra U.

07.10.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, Kübra ben 26 yaşındayım. Uludag üniversitesinde işletme okuyorum ayrıca kurumsal bir firmada çalışıyorum. Spor ve sağlık ile ilgileniyorum. Çocuklarla oyun oynamayı ve onlar vakit geçirmeyi çok seviyorum .

Rümeysa A. photo

Rümeysa A.

25.07.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Daha önce deneyimim olmadı ama yeğenlerim komşu çocukları olsun onlarla ilgilendiğim olmuştu çocuklar tarafından da sevilirim😊

Özge S. photo

Özge S.

09.11.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Çocukları sevmekle onlarla vakit geçirmekten zevk almakla başladı yolculuğumuz …

İrem B. photo

İrem B.

29.11.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Uludağ üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Yarı zamanlı olarak Doping Hafızanın bünyesinde öğrencilerle online görüşmeler yapıyorum. Daha öncesinde 1 sene kadar 3 yaş grubuyla oyun ablalığı deneyimine sahibim.

Deniz Ö. photo

Deniz Ö.

10.11.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, İTÜ mezunuyum ve üniversite hayatım boyunca farklı platformlarda özel ders verdim.

Irem N. G. photo

Irem N. G.

02.02.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Uludağ Üniversitesi Psikoloji 3.sınıf öğrencisiyim.Bir yıl boyunca görme engelli öğrencilere gönüllü öğretmenlik yaptım.Kızılay'da gönüllü öğretmenlik yapmaya devam ediyorum.

Zehra E. photo

Zehra E.

17.12.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba. Ben Zehra Eken. Bursa Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla ilgilenmeyi çok severim. Daha önce özel ders ve oyun ablalığı deneyimim oldu. Fiyatta anlaşabiliriz.

Ceren F. photo

Ceren F.

29.06.2021

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

19 yaşında hukuk fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla çok iyi anlaşan bir yapım vardır. 3 tane bebeğin aktif bakıcılığını yapmıştım. Hepsinin büyüyüşüne şahitlik ettim. Değişik eğitici aktiviteler bulma, sağlıklı ve mutlu vakitler geçirme, onların ilgi alanlarına inip o yönde davranışlar...

İrem R. photo

İrem R.

24.11.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Üniversiteden bu sene mezun oldum yüksek lisansa hazırlanıyorum ve bu süreçte ilkokul düzeyi öğrencilere özel ders veriyorum

Sare K. photo

Sare K.

08.01.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, ben Sare. Çocukların dünyasına ortak olmayı ve onlarla birlikte keşfetmeyi çok seven bir oyun ablasıyım. İktisat mezunuyum, bu sayede sorumluluk bilinci yüksek ve düzenli biriyim. Ancak hayatımı yaratıcı drama eğitimi, yazarlık ve dansla besliyorum. Şu an aldığım yaratıcı drama eğitimi...

Binnur A. photo

Binnur A.

26.02.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Güleryüzlü eğlenceli çocukları ve hayvanları seven onlarla iyi anlaşabilen sevecen biriyim

Rim E. photo

Rim E.

08.12.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Ben Rim elmontacer Faslı’yım , 22 yaşındayım, bursa teknikte okuyorum ( şehir ve bölge planlama) , çocuklar çok seviyorum ve onlarla vakit geçirmeyi seviyorum, ve oyun ablası yaptım daha önce kaç defa Fas’ta ve tekrar çalışmak istiyorum çünkü her zaman çocuklarla çok güzel vakit geçiyor.

Makbule K. photo

Makbule K.

29.11.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Ben Bursa Uludağ üniversitesi Sınıf öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim. Hem ders anlamında hem de pedagojik olarak eğitimimin %90 'ını tamamlamış bulunmaktayım. Bu sayede çocuklara yaklaşımım kendilerine fayda sağlayacaklarını düşünüyorum.

Berre A. photo

Berre A.

25.12.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Üniversite öğrencisiyim, daha önce hem çocuk baktım hemde küçük bir kardeşim var çocuklarpa iletisimim iyidir ve çocuklarla ilgilenmeyi cok severim

İrem Ç. photo

İrem Ç.

05.05.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

23 yaşındayım, çocuklarla aram iyidir, kardeşlerime ben baktım, uyumlu temiz birisiyimdir. Diksiyon olarak akıcı ve açık konuşmaya sahibimdir.

Elif Ö. photo

Elif Ö.

15.11.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

2 yıl kreş ortamında oyun ablası ve 4 yıllık bilgisayar öğretmenliği tecrübem bulunuyor. Çocukları sevdiğim için mutlu olduğum ve mutlu ettiğim bir iş yapmak istiyorum

Aydan J. photo

Aydan J.

14.07.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesinde çocuk gelişimi önlisans programında öğrenciyim. Lisans eğitimimin son senesinde rehabilitasyon merkezi ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde gönüllü staj yaptım.Aynı zamanda...

Ayşegül K. photo

Ayşegül K.

07.03.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Okul öncesi eğitim ve özel eğitim alanında uzman bir öğretmenim. Çocukların bireysel farklılıklarını merkeze alarak, onların gelişim alanlarını destekleyen, güvenli ve keyifli bir öğrenme ortamı oluşturmayı hedefliyorum.

Dinara R. photo

Dinara R.

13.01.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Daha önce yatılı 1 sene çocuk bakımında çalıştım çocuk gelişimi için ilgi duyduğum eğitimleri aldım ve gelişmek içinde video ve sertifikaları takip ediyorum. Çocuklar için sevgi duygusal bağ kurmanın daha yakından iletişim sağlamak ve anlamak olduğuna inanıyorum:)

Esra Y. photo

Esra Y.

10.08.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Uludağ Üniversitesi'nde gıda mühendisliği okuyorum. 24 yaşındayım. Bugüne kadar sayısız çocukla ilgilendim.

Deniz T. photo

Deniz T.

19.04.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, ben Deniz. Üniversite öğrencisiyim. Bölümüm Kimya. 3 yıllık özel ders tecrübem oldu ve oyun ablası tecrübem de mevcut. Güleryüzlü, anlayışlı, sabırlı biriyim.

Didem A. photo

Didem A.

29.07.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

3 yıl farklı kademelerde özel okullarda çalıştım. Oyun ablası olarak da iş deneyimim bulunmaktadır.

Fatma N. Y. photo

Fatma N. Y.

22.11.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Okul öncesi öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla oyun oynamayı vakit geçirmeyi seviyorum. Bir çocuğa oyunla her şeyin verilebileceğini düşünüyorum.

Merve Y. photo

Merve Y.

20.09.2018

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Çocuklarla iletişimim güzeldir onlarla vakit geçirirken vakti dolu dolu yeni yeni şeyler öğreterek ve öğrenerek geçirmeyi severim.

Elif E. photo

Elif E.

30.06.2025

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba! Ben 19 yaşında, üniversite öğrencisiyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi, onlarla oyunlar oynayıp gelişimlerine katkı sağlamayı çok seviyorum. Sorumluluk sahibi, sabırlı ve güler yüzlü biriyim. Oyun ablası olarak hem eğlenceli hem de güvenli zaman geçirmelerini sağlıyorum.Yaratıcı, eğitici ve...

Ergül S. photo

Ergül S.

03.03.2023

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

İk çocuk annesiyim 19 ve 8 yaş ev hanımıyım çocuk gelişimi 0 7 yaş çocuk gelişimi sertifikası sahibiyim 47 yaşındayım

Zeynep D. photo

Zeynep D.

21.07.2024

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Egitim fak.mezunuyum formasyonum var cocuklarla vakit gecirmekten zevk alirim cocuklarim var tecrubeliyim

Aleyna B. photo

Aleyna B.

27.02.2026

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba. Ben Aleyna. 24 yaşımdayım. Sosyal Hizmet lisans mezunuyum. Çocuklarla aram iyi olmakla beraber çocuk psikolojisi üzerinde de eğitimlerim ve bilgim var. Yapmış olduğum stajlarla da çocuklar ve bireyler üzerinde saha çalışmalarım oldu. Aynı zamanda Aile Danışmanı uzmanıyım ve Setifikam...

Merve A. photo

Merve A.

07.09.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba, ben Merve. Çocuklarla çalışmak, onlarla zamanı değerlendirmek tatminkarlığımı inanılmaz derecede ortaya koyuyor. Her daim gelişmeye açık ve gelişme adına her türlü yolu ve yöntemi deneyen biriyim. İnsanın geliştikçe var olduğunu düşünüyorum. 0-6 yaş arasındaki çocukların o muhteşem beyin...

Berra U. photo

Berra U.

14.11.2020

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Kırklareli üniversitesi 3.sınıf çocuk gelişimi öğrencisiyim Wscr,agte,metropolitan okul olgunluğu,resim analizi,depresyon-anksiyete ölçeği,peabody kelime testi eğitimlerim mevcut.

Ayşe A. photo

Ayşe A.

24.02.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba ben Ayşe. 33 yaşındayım. Çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği lisans mezunuyum ve aktif olarak 11 yıllık tecrübem vardır. Çocukların yaş, ilgi ve isteklerine uygun olarak eğitici ve eğlendirici aktiviteler yapabilir, gelişimsel destek verebilirim veya oyun ablası olarak yardımcı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mudanya Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Mudanya Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Bursa Mudanya Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Bursa Mudanya Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 26.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl