Hizmet Ver
Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi

4 Muğla Drone Fotoğraf ve Video Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 61 Drone Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi için Muğla içinde toplam 61 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 99 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Muğla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 100 kişi Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muğla Drone Fotoğrafçısı

Serdar Cam photo

Serdar Cam

25.04.2020

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Arsa ve her türlü emlak tanıtımları inşaat lansmanları mekan çekimleri olmak üzere dronela hava çekimleri fotoğraf video çekimleri yapılarak ihtiyaç dahilinde prodüksiyon ve montaj yapılarak teslim edilir. Kurumsal etkinliklik şirketlerindeki bilgi birikimim ve tecrübelerim sayesinde zamanlama...

Selman Keserbaş photo

Selman Keserbaş

24.10.2020

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Menteşe, Muğla

2017 yılından bugüne, Muğla ili başta olmak üzere, çevre iller ve Türkiye genelinde profesyonel drone ekipmanları ile havadan video ve fotoğraf çekimi yapıyoruz. Evinizi, arsanızı, teknenizi, arabanızı, organizasyonlarınızı, özel günlerinizi, profesyonel teknikler ile 4K/UHD kalitede havadan...

Murat Acaröz photo

Murat Acaröz

09.11.2021

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Merhaba, İHA-1 ticari drone ehliyetine sahibim, genellikle Bodrum ve İstanbul'da bulunuyorum, drone ile otel tanıtım, emlak ve konut tanıtımları, arazi çekimleri, ve düğün çekimleri yapıyorum. Ayrıca cafe ve restaurantlar için tanıtım videoları ve yemek fotoğrafları çekiyorum.

Turuncu Kanat photo

Turuncu Kanat

17.07.2018

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

2018 yılından bugüne, Bodrum yarımadası ve çevresinde IHA sertifikası ve profesyonel ekipmanım ile drone ile havadan video ve fotoğraf çekimi yapıyorum. 4K/UHD fotoğraf ve videolarınızı isterseniz çekim sonrası hemen, isterseniz işleyerek sizlere teslim ediyorum. Emlak, tekne, arsa, otel,...

Emre Erenözlü photo

Emre Erenözlü

25.12.2018

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Köyceğiz, Muğla

Tanıtım filmi, havadan görüntüleme, mimari yapılar, arsa, bina ve her türlü etkinlikleriniz 4k 30fps video, 4056x2280 fotoğraf kalitesinde görüntülenir. Ayrıca arzu edildiği takdirde DJİ Osmo ve Canon ekipmanlarımızla kombine olarak çekimde yapmaktayız. Tercihe göre ham video ve...

Mehmet Erdem photo

Mehmet Erdem

06.11.2021

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Marmaris, Muğla

Profesyonel düzeyde havadan çekim, çekimler Dji Mavic serisi ile yapılmaktadır. Videolar Adobe Premiere Pro üzerinde düzenlenmektedir. Lisanslanmış müzik ve videoları ömür boyu telif sorunu olmadan kullanın. HD ve 8K'ya kadar video kalitesinin gücüyle işletmenize güç katın.

Mehmet Yüce Sarıkaya photo

Mehmet Yüce Sarıkaya

21.02.2015

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Fethiye, Muğla

İNSANLAR YÜZYILLARDIR YERYÜZÜNE HEP AYNI AÇILARDAN BAKMAK ZORUNDA KALMIŞ, FARKLI GÖRSEL KEYİFLER YAKALAMAK İÇİN DOĞANIN KENDİLERİNE SUNDUĞU YÜKSELTİLERİ VEYA HAVA ARAÇLARININ SINIRLI İMKANLARINI KULLANMAYA ÇALIŞMIŞLARDIR. BİZİM AMACIMIZ, TEKNOLOJİNİN VARDIĞI SON GELİŞMELERİ KULLANARAK, UZAKTAN...

Alper Acar photo

Alper Acar

20.04.2021

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Fethiye, Muğla

Istanbulda kanal&medya sektöründe uzun yıllar çalıştım. Suan burada kendi işimi kurmak için geldim. Çalıştığım kanallar; trt, show tv, atv, kanalturk, habertürk

Alper Acar photo

Alper Acar

13.04.2022

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Fethiye, Muğla

Fethiye gelmeden önce bir çok kanal sektöründe kurguculuk yaptım. Şuan 2 adet drone ve fotoğraf makinesi ile free olarak iş yapmaktayim.

Arda Kara photo

Arda Kara

17.12.2020

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Marmaris, Muğla

Bu işi sadece ticari olarak değil kendi tutkum olduğu için de yapıyorum bu yüzden işe hem profesyonel hemde duygusal olarak bağlıyım

Fethiyekopter Havadan Çekim Görüntüleme photo

Fethiyekopter Havadan Çekim Görüntüleme

24.08.2019

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Fethiye, Muğla

Fethiyekopter, Muğla Fethiye Kuruluşlu Ticari lisanslı bir yerel marka olup, Reklam / Marka işbirlikleri yapan Ham üreten ve 2. partilere ulaştıran (Aerial) Havadan ve Karadan Video Fotoğraf Çekimleri, Kurgu ve Montaj Çalışmaları yapan Grup bünyesinde oluşturulmuş Sosyal iletişim ağları...

Emre Bayrambaş photo

Emre Bayrambaş

29.01.2021

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Marmaris, Muğla

Marmaris ve çevresi drone ile havadan görüntü,video ve tanıtım,kurgu ve montaj işleri

Ozan Stella photo

Ozan Stella

20.06.2022

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

* Video - Fotoğraf - Drone seçkilerini kısa bile olsa kurgusal bir bütünlük içinde size özel filmlere dönüştürmekteyiz. * Önceki iş hayatında kurumsal marka ve detayları bilgi ve tecrübe edinmemize istinaden, sizin için en anlamlı içerikleri hazırlamaktayız. * Organizasyon ve prodüksiyon...

Armas Medya photo

Armas Medya

23.05.2022

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Fethiye, Muğla

Armas Medya Dijital Ajans ile Türkiye geneli profesyonel ekip ve ekipman ile Konser, Dış çekim, Tanıtım filmi, ve Reklam çekim hizmetleri sağlıyoruz.

Deniz İmre photo

Deniz İmre

06.01.2019

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Drone Djı Phantom 4 Advanced dir. 4k 60 Fps ye kadar görüntü kaydı yapabilmekte,daha önce yaptığım işlerin görüntülerine profilimden bakabilirsiniz örnek videolar isterseniz email yoluyla ulaştırabilirim yaklaşık 4 yıldır bu işin içindeyim memnuniyet garantidir.Projeleriniz ve uzun iş birlikleri...

Yasin Batır photo

Yasin Batır

17.02.2022

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Sizler için; 4k Drone çekimleri, video editleri, e ticaret siteleriniz için ürün çekimleri, fotoğraf dizayn ve düzenlemeleri yapabilirim.

Beytullah Solakoğlu photo

Beytullah Solakoğlu

13.03.2020

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Parrot Anafi ile yüksek kaliteli Video ve Fotoğraflar çekmekteyim. İsterseniz RAW Formatta, isterseniz kurgulanmış 5,10,15 dakikalık videolar halinde teslim etmekteyim.

Deniz Erturan photo

Deniz Erturan

22.09.2019

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Tanisma fiyatlari ile Havadan Fotoğraf çekimleri ve ucretsiz havadan kisa film firsati - Dji Mavic 2 Pro Drone - 20 MP Hasselblad kamera - 4K/10 BİT HDR vİdeo - Lisanslı Pilotaj . Sosyal medya reklam filmi çekimleri . Fotoğraf çekimleri . Reklam filmi çekimleri . Kurumsal tanıtım filmi...

Astrum Sync photo

Astrum Sync

29.01.2022

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Drone çekimi, tanıtım filmi, ürün fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı ve video prodüksiyonun tüm dallarında siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Orhan Yaman photo

Orhan Yaman

16.10.2020

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Bodrum, Muğla

Drone gibi insansız hava araçlarıyla (İHA) fabrika, arazi, şehir merkezi, park, yaşam alanları, kişisel çekimler için uygun yerler gibi mekanların durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi yapmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl