En İyi 10 Muğla İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 409 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Virna Akgün

Virna Akgün

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Ev,Ofis,Konut, Mağaza ve Otel Projelerinizde tasarım, planlama, 3D modelleme, danışmanlık, malzeme seçimi, imalat projeleri, mobilya tasarımları.vb tüm ihtiyaçlarınızda iç mimarlık hizmeti vermeye hazırım. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü Mezunuyum. 10 yıldır iç mimarlık mesleğimi yürütmekteyim. Yurt içi, yurt dışı bir çok projede yer aldım. 2 yıldır Bodrum'da yaşamaktayım. Beraber çalışmak dileği ile.
Vahit Keleş

Vahit Keleş

İç Mimar · Bodrum, Muğla
BODRUM VE CİVARINDA EN GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAKLI FİRMALAR İLE TASARIM VE YENİLEME HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Berkem Bilgin

Berkem Bilgin

İç Mimar · Bodrum, Muğla
• Prime Class Lounge (Atatürk Airport International Flights, Istanbul)- Concept & 3D design • Prime Class Lounge (Atatürk Airport Domestic Flights, Istanbul) - Concept & 3D design • İDO (Headquarters. Yenikapı, İstanbul) - Building site • Turkish Airlines C.I.P Lounge (Atatürk Airport Domestic Flights, Istanbul) - Concept & 3D design • Prime Class Lounge (JFK Airport, NY, US.) - Concept & 3D design • Narlife apartments (Tepe Construction) - Concept & 3D design • Sapphire, 1408 (Arab Princ
Bohem Mimarlık

Bohem Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Mimari alanda üreten tasarlayan ve hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan,çözümler üreten,ara süreçleri değerlendiren ve bu süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir mobilya üretim ve mimarlık firmasıdır.Bugüne kadar edindiğimiz profesyonel ve titiz çalışmalarımızla hep daha ileriye gidiyoruz.
Modernize Yapı

Modernize Yapı

İç Mimar · Datça, Muğla
Modernize Yapı olarak aktif bir yıldır hizmet vermekteyiz şirketimiz İstanbul,Aydın,İzmir,Muğla ve Antalya da sizlerin hizmetinzde olup kaba inşaat, yalıtım, mantolama, alçı, iç mimarlık ve dekorasyon, pvc sistemleri, mutfak ve banyo dolaplı özel üretim, ile bir çok alanda alanında son derece uzman ekibimiz ile sizlere kusursuz hizmet vermekteyiz.
Eda  Uyman

Eda Uyman

İç Mimar · Ortaca, Muğla
EDA UYMAN İÇ MİMAR&RESSAM tarihi .-Köyceğiz Medeni Hali Bekar Ehliyet B sınıfı- Uyruk T.C. EĞİTİM . Anadolu Üniversitesi , Eskişehir Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü - Ortaca Lisesi, (Fen-Matematik) Ortaca/Muğla - İzmir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, ( Hazırlık Resim Bölümü), İzmir DİL EĞİTİMİ İngilizce-Upper Intermadiate - ( ay) Milner International College of English Perth, Australia - ( ay) The Wall Street Institute, İstanbul BİLGİSAYAR BİLGİSİ
M.art Tasarım Proje

M.art Tasarım Proje

İç Mimar · Fethiye, Muğla
Iç mimari ve mimari konularda tasarım - çizim ve uygulama konularında 30 yıllık deneyim. dekoratif yapı ürünleri imalat ve fabrika satış mağazası eviniz ve işyerinizde farklılık istiyorsanız çayımızı içmeye bekleriz.
27 37 Mimarlık

27 37 Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Sıfırdan mimari proje çizimi, kapsamlı veya ufak boyutlu tadilatlar, tadilat projesi çizimleri, şantiye takipleri, proje danışmanlık veya iç mimari hizmet veren bir firmayız.
Murat  Çağlar

Murat Çağlar

İç Mimar · Bodrum, Muğla
8 yıldır Bodrum ve çevresinde konularında uzman ekibim ile tadilat dekorasyon ve inşaat işleri yapmaktayım doğru fiyat ve zamanında iş teslimi ile kaliteden ödün vermeden evinizin ve iş yerinizin tadilat işlerini yapmaktayız .
Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Muğlanın bodrum ilçesin,de siz saygı değer müşterilerimize 1998 yılından bu güne ev dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz yapmış olduğuuz işler özel tasarım mobilya mutfak perde pergole kapı ferforje ve inşaat işleriyle yanınızdayız teşekkürler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Köken D.
İç Mimar   23/11/2020

Mükemmel ve son derece keyifli bir süreçti. Herkese şiddetle ve içtenlikle tavsiye ederim. Oğlum için modern tarzda bir genç odası sipariş talebi açmıştım. Talep oluşturduktan sonra hemen ertesi gün Seda Hanım’dan çok nazik bir telefon aldım. Kendisiyle keşif için gün kararlaştırdık ve sonrasında tüm süreç sorunsuz bir şekilde ilerledi. Seda Hanım işinde son derece başarılı, titiz, dakik ve güvenilir bir mimar. Güleryüzlü ve iyi niyetli olması karşılıklı bir güven ortamı sağladı. Kafamıza takılan her soruyu sabırla ve içtenlikle anında cevapladı. Proje resimleri ve uygulama arasında en ufak bir farklılık olmadı ve sonuçta ortaya harika bir sonuç çıktı. Kolay kolay herşeye sevinen bir çocuk olmamasına rağmen oğlum sevinçten havalara uçtu 😊 Seda Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle karşılaşmışız. Bir sonraki projede görüşmek üzere, sevgiler

         
Oğuz T.
İç Mimar   23/10/2020

Evimizin tadilatında baştan sona tüm süreç boyunca Abdullah Bey'in ve Ece Hanım'ın yaptıkları çalışmadan son derece memnun kaldık. Tüm işleri planlanan zamanda planlanan şekilde tamamlamak için büyük çaba sarf ettiler. Hem tasarım ve malzeme seçimi konusunda yardımcı oldular hem de devamlı işlerin başında takip ederek sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladılar. Çözüm odaklı, profesyonel ve en önemlisi de güvenilir bir firma. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Emir B.
İç Mimar   27/09/2020

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Bize bildirilen süreden daha kısa zamanda işi kaliteli malzeme ve kaliteli bir işçilikle tamamladılar.

         
Necati S.
İç Mimar   22/09/2020

Ev içi yerleşim, eşya seçimi ve düzenleme konusunda yardım aldım. İlgisi, bilgisi ve zevki için teşekkür ederim.

         
Birol Ö.
İç Mimar   27/07/2020

Eren aslan sahsina sonsuz teşekkürler işimizi son gun itinalı bir şekilde güzel bir işçilikle teslim edildi eline sağlık armut ailesini de sonsuz tesekkur ederiz

         
Adnan K.
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
Mustafa K.
İç Mimar   10/05/2020

Konusunda uzman, sözünün eri, disiplinli, hızlı ve çözüm odaklı aynı zamanda malzeme bilgisi de yüksek seviyede

         
Nora K.
İç Mimar   08/05/2020

Arda Bey ile yeni aldığımız evin A'dan Z'ye tadilatı için çalıştık. Mutfak, banyo yenileme, pencere-kapı değiştirme, boya-badana, tüm altyapı yenilenmesi, özel dolap yapımı... gibi aklınıza gelebilecek tüm işleri Arda Bey yürüttü ve her şey ile yakından ilgilendi. Çelik kapı gibi dışarıdan ayrıca çalıştığımız ustalar ile koordinasyonu da aksatmadan sağladı. İçimize sinmeyen değişiklikler/düzeltmeler konusunda çok yapıcı yaklaştı ve yardımcı oldu. Salgın gibi zorlu bir dönemde çalışmaları aksatmadan yürüttü ve zamanında evimizi teslim aldık. Ev tadilatı gibi zorlu bir süreci bizi hiç yormadan ve strese sokmadan yürüttü. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim. Zevkine de güvenebilirsiniz :)

Benzer Meslekler
Popüler İç Mimar Bölgeleri
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz