En İyi 10 Muğla İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 332 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Arteom İç Mimari

Arteom İç Mimari

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Yaklaşık olarak 6 yıldır bu sektörde 15 kişilik ekip ile çalışmaktayız. Kullanıcıya özel tasarımlar yaparak ihtiyaç listesini en verimli halde kaliteli yaşam alanlarına dönüştürebiliriz. Özel mobilyalar tasarlar ve üretebiliriz. Evinizi ya da ofisinizi en verimli ve en önemlisi ergonomik bir biçimde sizlere sunarız. Ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Eda  U.

Eda U.

İç Mimar · Ortaca, Muğla
EDA UYMAN İÇ MİMAR&RESSAM tarihi .-Köyceğiz Medeni Hali Bekar Ehliyet B sınıfı- Uyruk T.C. EĞİTİM . Anadolu Üniversitesi , Eskişehir Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü - Ortaca Lisesi, (Fen-Matematik) Ortaca/Muğla - İzmir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, ( Hazırlık Resim Bölümü), İzmir DİL EĞİTİMİ İngilizce-Upper Intermadiate - ( ay) Milner International College of English Perth, Australia - ( ay) The Wall Street Institute, İstanbul BİLGİSAYAR BİLGİSİ
Duygu A.

Duygu A.

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Istanbul da kurulmuş olan firma faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında mimarlık,fuar standları,iç mimari ve dekorasyon projeleri konusunda sürdüren bir firmadır. Mimarlık; Tasarım öncesi hizmetler, mimari ve iç mimari disiplinler kapsamında tasarım, tasarım danışmanlığı, tasarım yönetimi ile uygulama,belediye proje çizimleri ve kontrollük hizmetleridir. Bu kapsamda her tür yapının Mimari Etüt, Mimari Avan ve Uygulama Projeleri, detay çözümleri olmak üzere iç mekan tasarım ve uygulama projel
Seç Mimarlik

Seç Mimarlik

İç Mimar · Ortaca, Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi Beşkaza Yerleşkesi A Blok Bina İnşaatı Muğla İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Hizmet Binası
Ceyda Y.

Ceyda Y.

İç Mimar · Datça, Muğla
Mekanlarda en ergonomik en ekonomik en kullanışlı ve en sağlıklı alanları oluşturarak müşterilerimize kendilerini huzur dolu bir ortamda hissedecekleri yaşam alanları sunuyoruz. Kısacası biz en'lerin buluştuğu noktayiz.
Modernize Yapı

Modernize Yapı

İç Mimar · Datça, Muğla
Modernize Yapı olarak aktif bir yıldır hizmet vermekteyiz şirketimiz İstanbul,Aydın,İzmir,Muğla ve Antalya da sizlerin hizmetinzde olup kaba inşaat, yalıtım, mantolama, alçı, iç mimarlık ve dekorasyon, pvc sistemleri, mutfak ve banyo dolaplı özel üretim, ile bir çok alanda alanında son derece uzman ekibimiz ile sizlere kusursuz hizmet vermekteyiz.
Luxury

Luxury

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Size özel tasarımlar ile yaşam alanlarınızı hayal ötesinden gerçeğe taşımak önce projelendirme sonra uygulama
Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

Bodrum Beyaz Ev Dekorasyon İnşaat Mobilya Perde Özel Koltuk Asarım Ferforje İmalat

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Muğlanın bodrum ilçesin,de siz saygı değer müşterilerimize 1998 yılından bu güne ev dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz yapmış olduğuuz işler özel tasarım mobilya mutfak perde pergole kapı ferforje ve inşaat işleriyle yanınızdayız teşekkürler.
Bohem Mimarlık

Bohem Mimarlık

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Mimari alanda üreten tasarlayan ve hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan,çözümler üreten,ara süreçleri değerlendiren ve bu süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir mobilya üretim ve mimarlık firmasıdır.Bugüne kadar edindiğimiz profesyonel ve titiz çalışmalarımızla hep daha ileriye gidiyoruz.
Cordia Design®

Cordia Design®

İç Mimar · Bodrum, Muğla
Muğla ve çevre illerde faaliyet alanlarımız: İtalyan Dekatif Boya ve Patina (Eskitme) sanatı uygulamaları; Duvar Su yalıtım Uygulamaları Izobozz, Izogreen ve Feltbi Isı ve Ses Yalıtım Keçeleri Satışı, Uygulamaları ve Danışmanlığı Çatı , Teras ve Havuzlar için Polyurea Uygulamaları Isı yalıtım sıvaları uygulamaları ve malzeme satışı Ses Yalıtımı uygulamaları ve malzeme satışı Bina Tadilat ve Peyzaj çalışmaları Balistik Zırhlandırma Uygulamaları ve satışı Yat motor daireleri ses ve eg
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adnan Koçyiğit
İç Mimar   16/05/2020

Hayalimizdeki evin tadilatında çizimleri ile büyük destek olan Nur Hanıma, tadilat süresi boyunca her türlü nazıma ve kaprisime rağmen sakinliğini koruyarak her işe koşturan Halil İbrahim Beye, Yakın ilgisi ve alakası için Oktay Beye çok teşekkür ediyoruz. Tadilat esnasında gerek ustalardan kaynaklı, gerekse bizden kaynaklı her türlü soruna içtenlikle çözüm üreten GÜNDÜZ YAPI'ya sonsuz teşekkürler. Sonuçta ne mi oldu? Ev çoook güzel oldu... :)

         
Esra Aslan
İç Mimar   07/03/2020

Ali Bey son derece profesyonel çalışıyor. Hiçbir adımı, detayı atlamadığı gibi son derecede hızlı çalışıyor. Tasarımları modern ve kullanışlı. Müşteri ihtiyacını, isteklerini çok dikkatli analiz ederek nokta atışı çözümler sunuyor. Düzgün bir ekiple çalışıyor ve fiyatları da makul.

         
Nur Sena Şahin
İç Mimar   10/08/2019

İşine son derece sadık ve titiz çalışan Ümit Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz. İlgi alakada bir numaralar aşırı memnunuz iyi ki tanıştık. Böyle bir hizmet verdiğiniz teşekkürler armut sitesi😊 Yeni işlerde de görüşmek üzere

         
Vedat Biricik
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
Adnan Duman
İç Mimar   07/12/2018

Laçin Hanım çok güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine çok önem veren bir iç mimar. Uygulanacak olan projeyi önceden görsel olarak bize gösterdi ve en ufak isteğimizi bile geri çevirmedi. Kısıtlı bir bütçeyle bile güzel bir iş çıkarttığı için kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
İç Mimar   31/10/2018
gallery thumbnail

Abu Mimarlıktan Mimarımız Murat Bey işin başından sonuna kadar süreci bizzat kendisi takip etti. Yapılan işin kalitesinin yanısıra bize verdiği güven sayesinde ailemizden biri gibi kendisine gönül rahatlığıyla evimizin anahtarını teslim edebildik ve işin bitiminde hayal ettiğimiz kaliteyi Abu Mimarlık bize sundu. Murat Bey hem süreç öncesi bize yapmış olduğu önerilerle hem de süreç esnasındaki esnek davranışlarla ortaya bizim için mükemmel bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Işık Sinoplu
İç Mimar   13/06/2018

Çalışmamızdan inanılmaz memnun oldum. İletişim süper, tamamen sizi anlamaya ve istediğinizi ortaya çıkarmaya odaklanıyorlar. Sürekli revizyonlar ve ekstra emeklerle işe başlarken hayal ettiğimden daha güzelini çıkardılar. 3D 360 derece modern sunumlarla karar vermenizi, hayal etmenizi kolaylaştırmaları da çok büyük bir artı.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

Popüler İç Mimar Bölgeleri
İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz