Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Muğla İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 113 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Muğla İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Muğla içinde toplam 113 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 56 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Muğla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 425 kişi Muğla İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muğla İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni photo

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

05.10.2020

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

YAKLAŞIK 12 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBEM VAR.SEVİYENİZ NE OLURSA OLSUN BAŞARI GARANTİMDİR.

Nalan Solmaz photo

Nalan Solmaz

19.05.2020

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

Sınıf öğretmeniyim. Eğitim koçluğu da yapıyorum. Başarı başarıyı getirir. Başaramayan hiç bir öğrenci olmayacağını düşünüyorum. Yeter ki öğrencide motivasyonu sağlayalım.

Gizem Meral photo

Gizem Meral

28.09.2020

İlkokul Özel Ders · Menteşe, Muğla

Lisans mezunu olmakla birlikte, ikinci üniversitemi de okumaktayım. Üç yıldır aktif olarak mesleğimi yapıyorum. Öğrenciler ile iletişim ve bağ kurma konusunda kendime güveniyorum.

Ahmet Yılmazlar photo

Ahmet Yılmazlar

22.08.2019

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

Her çocuk farklıdır, dokunulması gereken bir nokta ve uygun bir zaman vardır. Yaptığın işi seversen başarı mutlaka gelir. Başarı, için sürekli tekrar ve istikrarlı çalışma gerekir ama en önemlisi dersi sevmek, kurulan güzel bir bağ ve tecrübeli bir rehber ile çalışmaktır. Üniversite eğitiminden...

İlayda Kaya photo

İlayda Kaya

17.03.2022

İlkokul Özel Ders · Menteşe, Muğla

Mskü Tıp 3.sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokula İngilizce, Matematik, Türkçe dersleri veriyorum. Aynı zamanda sınav öğrencilerine koçluk yapıyorum. Muğla merkez ve kötekli içerisinde ders verebilirim.

Ayşe Pirselimoğlu photo

Ayşe Pirselimoğlu

28.09.2021

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

İstanbul'un en seçkin özel okullarında ilkokul öğretmenliği görevi aldım. 17 sene süren kurumsal öğretmenlik ve özel ders deneyimimi Bodrum'da bireysel destek öğretmenliği ile sürdürüyorum. Başarının, mutluluk, özgüven ve başarılı iletişimle birlikle geldiğini düşünüyorum. Tüm çocukların doğru...

Zülal Şahin photo

Zülal Şahin

13.08.2021

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

Okuma yazma , dil konuşma terapi, matematik , dikkat güçlendirme eğitimi vermekteyim.Otizm, down, Dislektik, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu teşhisi almış çocukların eğitiminde 10 yıllık tecrübeye sahibim. Öğrenme süreci normal devam eden çocukların derslerinde anaokul,ilkokul, orta okul...

Gonca Ergin photo

Gonca Ergin

14.04.2022

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

Merhaba Ege üniversitesi mezunuyum. Pedagojik formasyonum ve özel eğitim sertifikam var. 10 yıldır yks ,liselere giriş ve KPSS dersleri veriyorum. İlkokuldan mezuna kadar tüm seviyelerde Türkçe edebiyat , temel matematik , İngilizce derslerine destek oluyorum.

Zeki Ünlü photo

Zeki Ünlü

27.09.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Merhaba ben Zeki. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Öğrenimim boyunca geçimimi sağlamak için birçok iş yaptım ve tecrübemimi burada da göstermek istiyorum.

Pelin Can photo

Pelin Can

10.03.2022

İlkokul Özel Ders · Marmaris, Muğla

Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Profesyonel İlgim Kolejinde 1. sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Eğitim ve iş hayatım boyunca çeşitli eğitim, kurs, atölye ve gönüllülüklerle kendimi geliştirdim.

Azad Demir photo

Azad Demir

06.09.2020

İlkokul Özel Ders · Milas, Muğla

İlkokul öğrencilerine uzaktan eğitim şeklinde ders anlatıp destek eğitimler verebilir ve ödevlerine yardımcı olabilirim.

Yasemin M. photo

Yasemin M.

13.10.2021

İlkokul Özel Ders · Bodrum, Muğla

Marmara Üniversitesi - Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Avusturya'da eğitim aldım. Farklı iyi okullarda 5 yıla yakın tecrübem var. Çocuklarla aram iyi ve iletişimin temel değerlerine önem veriyorum. İlkokul derslerinin yanı sıra İngilizce - Dans - Gitar branşlarında da ders verebiliyorum. Online veya...

Osman Say photo

Osman Say

05.12.2020

İlkokul Özel Ders · Köyceğiz, Muğla

Matematik lgs, tyt, ayt ve her türlü sınava hazırlık dersi verilir. İlkokul, ortaokul ve lise matematiği geliştirici dersler verilir.

Zeynep Korkmaz photo

Zeynep Korkmaz

21.02.2022

İlkokul Özel Ders · Menteşe, Muğla

Merhaba, Adnan Menderes Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Çeşitli okullarda stajlar yaptım ve özel bir kurumda öğretmenlik yaptım. Şu an Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Sınıf Eğitimi dalında yüksek lisans yapıyorum. Çocuklarla iletişimim iyidir ve önceliğim sevgidir. Çocuklarla...

Gülselin Çoban photo

Gülselin Çoban

20.07.2021

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

2019 senesinde Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan hemen sonra Ankara'da bir kolejde birinci sınıfların sınıf öğretmenleri olarak göreve başladım. Okuma yazma sürecininin keyifli yanlarını tattım. Ardından butik bir kolejde yeni deneyimler kazandım....

Saffet Koca photo

Saffet Koca

11.01.2022

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

İşimin hakkını veririm. Farklı öğrenme teknikleri kullanırım. Hayata hazırlarım. Düzenli çalışma alışkanlığı kazandırırm. Öğrenilmeyecek hiç bir bilgi yoktur.

Suzan Çoban photo

Suzan Çoban

03.03.2021

İlkokul Özel Ders · Milas, Muğla

Okul öncesi öğretmeniyim. Mebde görev yapıyorum. Okul öncesi dönemde katkı sağlayabilirim.

Safinaz Yasemin Bayram photo

Safinaz Yasemin Bayram

18.12.2020

İlkokul Özel Ders · Dalaman, Muğla

Emekli uzman sınıf öğretmeniyim. Milli eğitimden emekli olduktan sonra Bahçeşehir Koleji'nde çalıştım. Okuma yazma öğretmenliği konusunda uzmanım. Yabancı ilkokul öğrencilerine Türkçe ders verilir

Çağatay Aydemir photo

Çağatay Aydemir

21.06.2018

İlkokul Özel Ders · Köyceğiz, Muğla

Akdeniz Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Uzun süredir özel ders veriyorum sadece lise değil matematiğin olduğu her alanda özel ders alabilirsiniz

Mehmet Budak photo

Mehmet Budak

26.03.2017

İlkokul Özel Ders · Fethiye, Muğla

Veli, öğretmen ve öğrenci üçgeni çerçevesinde, eğitim sistemi doğrultusunda öğrencilerine kendini adayan bir eğitimci olmaya çalışan bir öğretmen.

Umut Demirer photo

Umut Demirer

26.05.2022

İlkokul Özel Ders · Ortaca, Muğla

Merhaba. İlkokul, ortaokul, lise seviyesinde matematiği ezberden uzak şekilde tamamen öğrencinin mantığına oturtarak ders vermekteyim. Ders dışında her zaman sorulara yanıt verebilirim. Matematiğe karşı ön yargıları olan öğrencilere matematiği sevdireceğimden eminim.

Gökhan Çelik photo

Gökhan Çelik

17.09.2021

İlkokul Özel Ders · Ortaca, Muğla

9 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeninden özel ders verilir. Ayrica özel eğitim tecrübem vardır. Bu sebepten öğrencilerle olan iletişimim ve dersler dolu dolu geçmektedir.

Seda Deniz photo

Seda Deniz

19.06.2021

İlkokul Özel Ders · Marmaris, Muğla

Pandemi sürecinde cocugunuzun uzaktan eğitimle yeterli egitimi alamadığını düşünüyorsanız birlikte kaliteli bir telafi süreci geçirebiliriz.

A A photo

A A

26.03.2021

İlkokul Özel Ders · Menteşe, Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezunum. Okulda işlenen derslere yardımcı olmak, uzaktan eğitimin ve pandeminin sebep olduğu olumsuzlukları en aza indirgemek, öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı olmak ve anlaşılmayan (tekrar edilmesi gereken) ders ve konularda yol...

Büşra Karakaya photo

Büşra Karakaya

26.10.2021

İlkokul Özel Ders · Milas, Muğla

İzmir Ege Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Üniversitede profesyonel dans eğitimi de aldım. Çocuklarla iletişimim iyidir. Derslerime başlamadan önce öğrencimin hazır bulunuşluğunu tespit edecek sorularla sohbet ederek başlarım. Sonrasında onun hazır bulunuşluğuna uygun olacak bir...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muğla İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muğla İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl