En İyi 10 Muğla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 183 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet Fatih  Ü.

Mehmet Fatih Ü.

İngilizce Özel Ders · Fethiye, Muğla
ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 10’uncu yılım. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik genel İngilizce(başlangıç-ileri) ve sınava hazırlık çalışmaları yaptım. İngilizce öğretmenliği ve eğitim alanında 3 makalem, 2 kitap bölümüm 11 adet ise uluslararası konferans sunumum bulunmaktadır. Odtü’ de yüksek lisansımı tamamladım ve halen Odtü’de Doktora yapmaktayım.
Cem A.

Cem A.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Kısa sürede konuşmaya yönelik İngilizce 2. Dil (ESL), her yaş gurubuna özel ders. Amerika’da eğitim gördüm ve uzun yıllar özel ders verdim, ayrıca 5. Sınıf ve üstü müfredata uygun ders verebilirim.
Aslı Y.

Aslı Y.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Uzun seneler yurt dışında yaşamış, London School of Economics Mezunu Eğitimciden özel ingilizce dersi almak veya mevcut butik gruplara katılım sağlamak isterseniz arayabiirsiniz. Genel İngilizce, Speaking, Ielts, Toefl, YDS, Proficiency sınavları için öğrencilerimi titizlik ile hazırlıyorum. Derslerde öğrencilerime yazı yazdırmıyorum ve ağırlıklı olarak konuşma üzerine eğitimler veriyorum. Bodrum da bulunan Özel Bodrum Destek Eğitim Merkezi nin kurucusu olup, derslerimi kendi kurumumda ve
Shadrick W.

Shadrick W.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
NATİVE TEACHER, TOEFL, IELTS, PET, BUSİNESS ENGLİSH, GENERAL ENGLİSH, ACADEMİC ENGLİSH, PROFİCİENCY EXAMS,
Zeynep T.

Zeynep T.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Orta öğrenimini Amerika da tamamladım. Liseyi English High School (Beyoğlu Anadolu Lisesi) nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum. Aktif çalışma hayatımda Toplam Kalite ve İnsan Kaynakları (İletişim, takım çalışması, liderlik vs.) üzerine uzmanlaşarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundum. Üniversite yıllarımdan bu yana İngilizce özel ders veriyorum. Yabancı dil konusunda ÖZ GÜVEN sağlamayı hedefleyerek, pratik yaptırarak ve keyif almalarını sağl
Seval Çomak

Seval Çomak

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla
Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı bölümü mezunuyum. Özel ders verdiğim öğrencilerim ile başarılı sonuçlar aldık. Derslere yardımcı ve YDS, YÖKDİL gibi sınavlara hazırlık tecrübem bulunmaktadır.
Yılmaz  B.

Yılmaz B.

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla
19 yıllık tecrübem var. Bunun 16 yılı özel kurumlarda. İstanbul dan yeni taşındım. Orada IELTS, genel ingilizce, YDS, LGS, YGS DİL, pilotluk sınavları gibi sınavlara öğrenci hazırladım. YDS skrum 96.25. Aynı zamanda Milas ta özel bir okulda tam zamanlı olarak çalışıyorum. Ders verdiğim öğrenciler sınavlarında başarılı oldular. Ayrıca doktora eğitimim devam ediyor.
Orkun K.

Orkun K.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Merhaba .21 YILLIK EĞİTİMCİYİM.KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞIYORUM VE İNGİLİZCEYİ PRATİKTEN ÖĞRETİYORUM.AYRICA YABANCILARA TÜRKÇE DERSİ VERMEKTEYİM.
Tuba C.

Tuba C.

İngilizce Özel Ders · Marmaris, Muğla
Merhabalar 35 yaşındayım İngilizce İşletme Mezunuyum ve 3 yıl Amerikada yaşadım. Kızımın Anadili ingilizcedir. Ankarada daha önce ETÜT merkezinde ilköğretim gruplarına ingilizce ders verdim. İngilizceyi çocuklara daha eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlıyorum. Anaokul , İlköğretim ve Lise seviyesinde özel ders veriyorum. Marmaris de kendi evimde veya sizin evinizde ders verebilirim.
Ceyhun Ç.

Ceyhun Ç.

İngilizce Özel Ders · Dalaman, Muğla
Başlangıç & Orta ve İleri Seviyede kendi ev ortamınızda İngiliz ve Amerikan Aksaniyla teorik&pratik olarak itinayla verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serhat Büyüksayar
İngilizce Özel Ders   27/03/2020

Şerife hanım ile ilk dersimizi tamamladık. Keyifle devam edecek nice dersler olacağı kesin. En ufak detaylarda bile hızlıca geri bildirim yapıp etkileşimli bir ders yaptık. Tekrar teşekkürler

         
Hasan Giray
İngilizce Özel Ders   20/02/2020

Kendisiyle iletişime geçtikten sonra ilk dikkatimi çeken özelliği ders vereceği kişiye yönelik özel çalışma programı önermesiydi. Etkili çalışmalarımızla YDS sınavından beklediğimin üstünde puanlar aldım. Bekir beyle ders çalışmak bir ayrıcalıktır. Kendisini gönül rahatlığıyla herkese öneriyorum.

         
Asena Gül Okan
İngilizce Özel Ders   17/02/2020

Süleyman hoca ile 4 saat geçirdik ve gercekten söylediği gibi farklı yöntemlerle dil öğrenmeyi akılda kalıcı ve eğlenceli hala getirebilen bir eğitmen. Son derece nazik ve kibar ayrıca. Daha önce piyasanın en iyisi sayılabilecek kurslara gittim öğrenemedim, Süleyman hoca ile yolun basındayız henüz ama ingilizce adına çoğu şey oturuyor. Aldığım hizmetten memnunum, öneriyorum.

         
İngilizce Özel Ders   22/01/2020

İngilizceyi sadece grammar anlamında değil bütün ayrıntılarıyla telafuz konuşma bunların üzerinde de ayrıca durarak iyi bi eğitim sağlıyor teşekkürler

         
Damla Demirler
İngilizce Özel Ders   10/01/2020

Cengiz Hoca sayesinde İngilizce konuşma konusundaki önyargımı kırmaya başardım. Derslere başladıktan sonra Cengiz Hoca bütün konuşmalara İngilizce devam etti ve ne kadar diretsem de kendimi İngilizce konuşurken buldum. Gerçekten Cengiz Hocanın Türkçesinin nasıl olduğunu bile hatırlamıyorum. Cengiz Hoca, yanında kendinizi rahat hissedebileceğiniz, ingilizcesi çok akıcı ve dile fazlasıyla hakim biri, herkese tavsiye ederim.

         
Özgür Elbas
İngilizce Özel Ders   08/12/2019

Alanında oldukça bilgili ve ilgili bir ögretmen, dersler eylenceli ve verimli, her şey için teşekkür ediyorum...

         
Mualla Varol
İngilizce Özel Ders   28/11/2019

Melis Hanimin iletisimi cok kuvvetli. Ilk haftadan itibaren ingilizceye karsi ilgimiz artti ve sinavda sinifin en iyi puanini aldik. Üniversiteye kadar Melis hanimla birlikte yola devam edecegiz kismetse. Kendisine burada da cok tesekkur ediyorum😊

         
Semra c.
İngilizce Özel Ders   13/11/2019

tek gecerim ..muhtesem bir tarzı ve engin bir bilgisi var..olmazı olduruyor..tabiri caiz ise ogretmeden bırakmıyor :) tesekkur ederim

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz