Hizmet Ver

4 Muğla İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 107 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Muğla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Adem Açık photo

Adem Açık

18.08.2020

İngilizce Özel Ders · Marmaris, Muğla

Kolayca İngilizce Öğren Özgüvenini Artır Günlük konuşma seviyesinde İngilizce derslerine mi ihtiyacınız var? Marmaris ve çevresinde yaşıyor ancak turistlerle iletişime geçmekte zorlandığınız için hem moraliniz bozuluyor hem de özgüven kaybı yaşadığınızı düşünüyor ve bu durumdan bir an önce...

Gizem Ataman photo

Gizem Ataman

14.06.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Değerli öğrenci Adayı Merhabalar, 22 yıllık özel ve devlet okul öğretmen ve yöneticilik deneyimlerimi artık sadece siz değerli armut müşterilerim ile paylaşmak istiyorum. Ara sınıf takviye, sınava hazırlık veya iş İngilizcesi konularında sizlere yardımcı olabilir. Yurtdışı eğitim için sizleri...

Elif Baygutalp photo

Elif Baygutalp

26.08.2020

İngilizce Özel Ders · Ula, Muğla

İngiliz Dili Edebiyatı son sınıf öğrecisiyim. A1-C1 seviyelerinde ilk-orta-lise öğrencilerine tüm konularda okula destek ,( speaking,listening,writing ve grammer) birebir veya online olarak zoom üzerinden ders verebilirim .

Mehmet Fatih Ürün photo

Mehmet Fatih Ürün

08.12.2018

İngilizce Özel Ders · Fethiye, Muğla

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 10’uncu yılım. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik genel İngilizce(başlangıç-ileri) ve sınava hazırlık çalışmaları yaptım. İngilizce öğretmenliği ve eğitim alanında 3 makalem, 2 kitap bölümüm 11 adet ise uluslararası konferans sunumum...

Deniz Dönertaş photo

Deniz Dönertaş

10.09.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Kitap ve makale çevirisi yapabilirim.

Erkan Candan photo

Erkan Candan

23.10.2018

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Konuşmaya yönelik Sıkıcı dil bilgisi kurallarından uzak Kelime ve cümle yapılarının birlikte kullanılacağı Kısa sürede ingilizce cümleler kurabileceğin Sadece ders zamanı değil çevrim içi destekle Eğlenceli ve öğretici Şimdi de senkron online dersler ile İngilizce derslerine hazır...

Delfin teacher photo

Delfin teacher

18.05.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

Pamukkale üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı- Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. İlkokul, ortaokul İngilizce özel ders takviye konu tekrarı için yardımcı olabilirim.

Burcu Akcı photo

Burcu Akcı

25.04.2021

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

İngilizce öğretmenliği mezunu 8 yıl özel okul deneyimi Genel İngilizce Sınav İngilizcesi

Kübra K photo

Kübra K

01.12.2020

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla

2014 yılından beri özel kurumlarda ve bireysel olarak İngilizce dersi vermekteyim. Şuanda milli eğitime bağlı bir okulda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. Küçük yaş gruplarından sınav İngilizcesine kadar farklı seviyelerde tecrübem bulunmaktadır. Her bireyin öğrenme şekli farklıdır, bu...

Masume Rasuli photo

Masume Rasuli

23.09.2021

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla

Yabancı olduğum için dersde hep inhilizce konuşacağız. Temelden başlama şansınız var. Sizin istediğiniz saatlerde ders yapılır. Grup şekline olarak da katıla bilirsiniz. Çok eylenceli saatleriniz olucak.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muğla İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Muğla İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Muğla İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Muğla içinde toplam 107 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 170 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Muğla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 952 kişi Muğla İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl