En İyi 10 Muğla İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 204 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aslı Y.

Aslı Y.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Uzun seneler yurt dışında yaşamış, London School of Economics Mezunu Eğitimciden özel ingilizce dersi almak isterseniz arayabiirsiniz. Genel İngilizce, Speaking, İş İngilizcesi, Ielts, Toefl, YDS, Proficiency sınavları için öğrencilerimi titizlik ile hazırlıyorum. Derslerde öğrencilerime yazı yazdırmıyorum ve ağırlıklı olarak konuşma üzerine eğitimler veriyorum.
Zeynep T.

Zeynep T.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Orta öğrenimini Amerika da tamamladım. Liseyi English High School (Beyoğlu Anadolu Lisesi) nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum. Aktif çalışma hayatımda Toplam Kalite ve İnsan Kaynakları (İletişim, takım çalışması, liderlik vs.) üzerine uzmanlaşarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri sundum. Üniversite yıllarımdan bu yana İngilizce özel ders veriyorum. Yabancı dil konusunda ÖZ GÜVEN sağlamayı hedefleyerek, pratik yaptırarak ve keyif almalarını sağl
Deniz F.

Deniz F.

İngilizce Özel Ders · Marmaris, Muğla
İngilizce öğrenmekte problem'mi çekiyorsunuz? Takıldığınız bir konu yada konular'mı var? Pratiğemi ihtiyaç duyuyorsunuz? yada Sinavamı hazırlanmanızmı gerekiyor? Gelin sizin problemlerinize çözüm ben oliyim. Yarı İngiliz yarı Türküm. Hem İngiltere hemde Türkiyede yaşıyorum. Yurt dışında doğup büyüdüm. Size memnuniyetle ders veririm :)
Onur Seven D.

Onur Seven D.

İngilizce Özel Ders · Menteşe, Muğla
I have a TESOL certificate and I teach English to young children after school and during weekends. I train adults, teens in basic English for their holidays, businesses, daily communications and other needs. Lessons consist of intensive speaking, grammar and excess vocabulary. Anyone interested can contact me.
Muhammet D.

Muhammet D.

İngilizce Özel Ders · Milas, Muğla
Inglizce mütercim-tercümanlık mezunuyum. Daha önce italya'da lise düzeyinde 3 ay ingilizce öğretmenliği yaptım ve daha önce özel ders tecrübelerim oldu. tercümalık hayatıma aktif olarak devam ederken aynı zamanda akıcı ingilizce konuşmaya yönelik dersler veriyorum.
Orkun K.

Orkun K.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Merhaba .21 YILLIK EĞİTİMCİYİM.KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞIYORUM VE İNGİLİZCEYİ PRATİKTEN ÖĞRETİYORUM.AYRICA YABANCILARA TÜRKÇE DERSİ VERMEKTEYİM.
Erkan C.

Erkan C.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Konuşmaya yönelik Sıkıcı dil bilgisi kurallarından uzak Kelime ve cümle yapılarının birlikte kullanılacağı Kısa sürede ingilizce cümleler kurabileceğin Sadece ders zamanı değil çevrim içi destekle Eğlenceli ve öğretici Şimdi de senkron online dersler ile İngilizce derslerine hazır mısın? Time to speak English .
Müge Y.

Müge Y.

İngilizce Özel Ders · Fethiye, Muğla
30 yıllık İngilizce öğretmeniyim.Marka bir yabancı dil okulunun kuruculuğunu yaptım.Memnuniyet garantili özel ders
Ozlem S.

Ozlem S.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
Merhaba, Bilkent Universitesi ve Amerika State University of New York Binghamton’da egitim almis, ayni zamanda 0-6 yas Montessori egitimi olan, donanimli, pre school, school icin gerekli calismalari yapabilen, cocuklari cok seven bir anne olarak playdate coach luk, kitap okuma ve ayni zamanda istege gore yetiskinler icin genel ingilizce & grammer, konusma ve yine kucuk yas grubu icin eglenceli aktivitelerle kulak dolgunlugu calismalari yapabilen, aksan ile ilgili sorunlara da destek olabilece
Shadrick W.

Shadrick W.

İngilizce Özel Ders · Bodrum, Muğla
NATİVE TEACHER, TOEFL, IELTS, PET, BUSİNESS ENGLİSH, GENERAL ENGLİSH, ACADEMİC ENGLİSH, PROFİCİENCY EXAMS,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuz Ergüder
İngilizce Özel Ders   03/07/2020

Gerçekten ingilizce konusunda uzman başarılı bir öğretmen hazırlık sınavımı sayesinde geçtim herkes ders alıp bilgilerinden tecrübe edinmeli

         
Nur Se
İngilizce Özel Ders   03/06/2020

Desteğiniz, ilginiz ve yardımlarınız için çoook teşekkür ederim hocamm. Aklımdaki sorulara en kısa sürede dönüş yapıp ayrıca verdiğiniz motivasyonunuz için de tekrar teşekkür ederim. 🌸🌸🌸

         
Yasemin Arslan
İngilizce Özel Ders   27/05/2020

Öğrenci odaklı, çözüme yönelik çalışan, dürüst bir kurum. Hızlı bir şekilde destek veriyorlar tüm isteklerinize ve tüm süreç benim ihtiyaçlarıma göre özel bir şekilde planlanacak. Online eğitim için demoyu görünce yüz yüzeden bir farkı olmadığını hatta daha rahat olduğunu anladım. Ielts uzmanı eğitmenim ile iyi bir skor yakalayacağıma inanıyorum.

         
Levent Kılıç
İngilizce Özel Ders   16/05/2020

Online dersin verimliliği konusunda şüphelerim vardı fakat dersler devam ettikçe şüphelerimin yersiz olduğunu anladım. Halil beyin tecrübesi ve dile olan hakimiyeti de işimi kolaylaştırdı. Bir doktora öğrencisi olarak çok memnun kaldım. Ortaokula giden çocuğuma da ders aldırmayı düşünüyorum.

         
Gizem Güngör Takeş
İngilizce Özel Ders   16/04/2020

Özellikle speaking için ders istemiştim, skype üzerinden halen devam ediyoruz şu an İçin belki erken ama konuşmaya olan korkumu atlattığımı düşünüyorum. Tekniği bence iyi, ilerleyen zamanlarda beni çok daha iyi bir seviyeye getireceğine inancım tam. Tavsiye ederim.

         
İngilizce Özel Ders   30/03/2020

Serife hanım sayesinde İngilizce öğrenme isteğim bir kat daha arttı kendisinin gerek iletişimi gerek bilgi birikimi son derece üst seviyede.. kendisini tanımış olmaktan ve yaptığımız online dersten çok memnunum çok teşekkür ediyorum

         
Hatice Yılmaz
İngilizce Özel Ders   20/03/2020

Hem fiyat olarak uygun, kaynakları profesyonel hem de anlatımı çok açık ve akılda kalıcı. Teşekkürler

         
Sergen Topkaya
İngilizce Özel Ders   13/03/2020

Eğer Anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız doğru bir tercih genelde herkes de olduğu gibi bende de Konuşma için özgüven eksikliği vardı ve yapmış olduğumuz 6 ders sonunda konuşmak için gerekli olan özgüveni kendimde hissetmeye başladım kesinlikle tavsiye ederim. Thanks a lot of my teacher

Popüler İngilizce Özel Ders Bölgeleri
İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz