Hizmet Ver
Mimar

5 Muğla Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 98 Mimar hizmet vermeye hazır.

Muğla Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 98 Mimar, Muğla içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Muğla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Muğla içinde yazılan 87 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 88 kişi Muğla Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muğla Mimar

Miya Yapı Mimarlık Mühendislik İnş. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti. photo

Miya Yapı Mimarlık Mühendislik İnş. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti.

19.10.2020

Mimar · Bodrum, Muğla

Amaç ve ilkelerimiz: * Zamanında iş teslimi, * İsteğinize uygun proje tasarımı ve çözümü, * Ekonomik ve kaliteli malzeme seçimi, * Geri dönüşsüz işçilik, * Sürekli şantiye kontrolü, * Gülerek iş yapmak,

Taybet D. photo

Taybet D.

07.02.2019

Mimar · Bodrum, Muğla

Mimari projelendirme ,3D gorsellestirme , dekorasyon,mobilya tasarimi, pafta sunumları, photoshop sunumları ve tanıtım broşürü islerinizde yaninizdayiz.Numaramdan ulaşabilirsiniz.

Umut Çağlar G. photo

Umut Çağlar G.

23.10.2020

Mimar · Fethiye, Muğla

AutoCAD Çizim, mimari projelendirme konusunda yetkin, birlikte çalıştığı ekibi de hazır bir mimarım. Taleplerinizi bekliyorum.

Htc Mimarlık A. photo

Htc Mimarlık A.

03.01.2019

Mimar · Milas, Muğla

MİLAS , BODRUM ve çevresinde mimari proje-tasarım-uygulama, iç dekorasyon, tadilat, peyzaj düzenlemesi, mutfak-banyo-mobilya tasarımları, danışmanlık , 3D görselleme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz .

Gözde İ. photo

Gözde İ.

05.10.2018

Mimar · Bodrum, Muğla

Merhaba ; 2016 yılından itibaren freelance olarak mimari ve iç mimari hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz; -Bodrum - İMAR AFFI - -Mimari Danışmanlık -Projelendirme -3D Görselleştirme -Uygulama

İbrahim M. photo

İbrahim M.

01.04.2019

Mimar · Milas, Muğla

Çalışmalarımda özgünluge ve kaliteye çok önem veririm.Yapılanı iş olarak değil, beni temsil eden bir ürün olarak görüyorum.

Dursun Ç. photo

Dursun Ç.

29.05.2019

Mimar · Milas, Muğla

Ben Mimar Dursun Çetin ; Mesleki hayatımı keyifle gerçekleştirmekteyim plan çözümün insani ihtiyaçları ön planda tutan gereksinim ve ihtiyaçları karşılık veren plan çözümlemeler yapan 3D boyutla buna destekleyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyim.

Gül K. photo

Gül K.

12.04.2022

Mimar · Bodrum, Muğla

Ben Mimar Gül Karakya. İzmir'de yaklaşık 3 yıldır mimarlık yapmaktayım. Konut projeleri, uygulama projeleri, konsept projeler, 3B modelleme, rölöve restorasyon projeleri, iç mekan tasarımı ve danışmanlığı yapmaktayım. Projelerin uygulanabilirliği ile beraber modern, dinamik ve kullanışlı...

Cansın B. photo

Cansın B.

05.09.2019

Mimar · Bodrum, Muğla

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mimari alanda teknik çizim, 3D görselleme, tasarım yapabilirim. Autocad, Sketchup, Photoshop, Twin Motion, Office, Lumion programlarıyla çalışabilirim. Belirli düzeyde olmak kaydıyla logo tasarımı gibi işlere de açığım.

Gaia Mimarlık Mühendislik photo

Gaia Mimarlık Mühendislik

08.09.2018

Mimar · Milas, Muğla

Gaia, tasarım, detaylandırma, uygulama ve proje yönetiminde doğa ile insan faktörlerini bir arada ve ayrı ayrı göz önünde bulundurarak yaratıcı mimarlık ve inşaat hizmeti sunmayı hedefler. çok çeşitli projelerde deneyim kazanmış insanları bir araya getirip değişik projeleri hayata geçirmeyi, ...

Ali G. photo

Ali G.

21.07.2017

Mimar · Milas, Muğla

Firmamız mimarlık, iç mekan tasarımı, uygulama ve taahhüt hizmetleri vermekte olup; bunun yanında gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda 3 boyutlu modelleme, animasyon, VR(sanal gerçeklik) sunumları, katalog hazırlama gibi tasarım alanlarında da siz değerli müşterilerimizin...

Haak Group photo

Haak Group

17.03.2015

Mimar · Bodrum, Muğla

Baba mesleği mimarlık benim için , işi son ana kadar takip ederim , yapacabiliceğime yaparım derim yapamıyacağıma yapmam derim yarıda bırakmam.

Cafer Baran D. photo

Cafer Baran D.

15.05.2019

Mimar · Bodrum, Muğla

Mimari proje, röleve, kat mülkiyet işlemleri, imar barışı başvuru ve takibi tarafımdan özenle yapılmaktadır.

Birol C. photo

Birol C.

14.07.2019

Mimar · Bodrum, Muğla

Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, tadilat, ruhsat v iskan çalışmaları konusunda hizmet vermekteyiz

ASAR MİMARLIK & RESTORASYON photo

ASAR MİMARLIK & RESTORASYON

15.12.2020

Mimar · Menteşe, Muğla

Restorasyon projeleri, mimari tasarım, mevcut ve tarihi yapılarda iç mimarlık ve danışmanlık hizmetleri olmak üzere geniş bir yelpazeye sahip olan Asar Mimarlık faaliyetlerine 2001 yılında başlamıştır. Ağırlıklı olarak restorasyon konusunda hizmet veren Asar Mimarlık, tarihi yapıların...

No48 Mimarlık & İ. photo

No48 Mimarlık & İ.

09.01.2019

Mimar · Bodrum, Muğla

NO48 Mimarlık Bodrum Turgutreis merkezli olarak, tüm Bodrum yarımadası ve çevre illere mimari tasarım, proje, inşaat uygulama; iç mimari proje, konut-ofis-ticari; renovasyon projesi, tadilat, onarım,dekorasyon; imar barışı mimari proje ve takip işlemleri, konsept danışmanlık; özel mobilya tasarımı;...

Betül G. photo

Betül G.

26.11.2020

Mimar · Milas, Muğla

Çukurova üniversitesi mimarlık ve inşaat mühendisliği mezunuyum.Mimari proje üç boyut photoshop boyama hizmeti vermekteyim.Tasarımlarımda kullanıcı isteklerini göz ardı etmeden kullanışlı ve estetik plan tasarımları sunmaktayım.

Selda A. photo

Selda A.

08.03.2020

Mimar · Bodrum, Muğla

Mimari ve iç mimari alanında proje ve tasarımla yaşamsal alanlarınıza özgün alanlar sunuyoruz.

Mert P. photo

Mert P.

18.05.2020

Mimar · Milas, Muğla

Kafe restorant ve oteller için Covid-19, korona vürüs tedbirleri kapsamında mevzuata uygun masa yerleşim planı hazırlarım. Ayrıca her türlü 2d ve 3d görselleştirme işlerini başarıyla hazırlarım.

Burcu Y. photo

Burcu Y.

22.10.2020

Mimar · Bodrum, Muğla

Mimar İç mekan ve dış mekan tasarımı, autocad 2d çizimi, sketchup-vray 3 boyutlu görselleştirme

Muhammed Ikbal Y. photo

Muhammed Ikbal Y.

25.04.2022

Mimar · Bodrum, Muğla

YAMİ MİMARLIK OLARAK 3D TASARIM,UYGULAMA PROJESİ,İÇ MEKAN VE DIŞ MEKAN GÖRSELLEŞTİRME VE ANİMASYON,PROJE UYGULAMA VE PROGRAM EĞİTİMİ HİZMETİ VERİLİR.

Sinem Ç. photo

Sinem Ç.

30.04.2019

Mimar · Dalaman, Muğla

Maket yapımı, 3D görselleştirme, Photoshop renklendirme, tasarım, 2D mimari çizim.

Petek S. photo

Petek S.

16.03.2020

Mimar · Bodrum, Muğla

Marmara Ünüversitesi içmimarlık bölümü mezunuyum 23 yıldır içmimarlık hizmeti veriyorum .İstanbul ve Bodrum arası çalışıyorum .Her müşterinin talepleri farklı olduğundan projenin kişiye özel tasarlanması ve uygulama süreci ayrı bir keyif veriyor. Müşteri memnuniyeti esası ile mesleki tecrübemizin...

Sabahat P. photo

Sabahat P.

17.03.2022

Mimar · Yatağan, Muğla

Trakya üniversitesi mimarlık fakültesi mimarlık bölümü mezunuyum. Çeşitli mimari projeler çizdim. 3d modelleme iç ve dış mekan cephe tasarımları yapıyorum. Ulaşmak isteyenlere çizimlerimi gösterebilirim.

CYA MİMARLIK photo

CYA MİMARLIK

20.08.2020

Mimar · Menteşe, Muğla

YA Mimarlık; Yüksek Mimar Çağlar Yılmaz tarafından kurulmuş olup projelerin planlama ve tasarımından, uygulama aşaması ve teslim noktasına kadar bütün basamaklarında hizmet vermektedir.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Muğla Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Muğla Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Mimar fiyatları, talep detayına göre 2500 TL ile 165000 TL arasında değişmektedir.