En İyi 10 Muğla Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 101 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Figen A.

Figen A.

Mimar · Menteşe, Muğla
Mimari ve iç mimarı konusunda deneyimli bir mimar. Otel, hastahane, okul, taahhüt işleri, peyzaj, fabrika projesi, konularında tecrübeli bir mimarim.
Dursun  Ç.

Dursun Ç.

Mimar · Milas, Muğla
Ben Mimar Dursun Çetin ; Mesleki hayatımı keyifle gerçekleştirmekteyim plan çözümün insani ihtiyaçları ön planda tutan gereksinim ve ihtiyaçları karşılık veren plan çözümlemeler yapan 3D boyutla buna destekleyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyim.
Hilal  P.

Hilal P.

Mimar · Fethiye, Muğla
Fethiye ilçesinde 13 senedir mimari proje dalında hizmet veriyorum. Konutlar, Özellikli villa ve turistik tesis projeleri deneyimlerim var ayrıca tadilat tamirat işleri de yapıyorum.
Can Ekrem S.

Can Ekrem S.

Mimar · Ortaca, Muğla
Proje , paket projelerimiz ,tahhüt, tadilat ,peyzaj projeleri ve uygulamaları ve her türlü inşaat uygulamaları profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Fym Fırat Yılmaz Mimarlık

Fym Fırat Yılmaz Mimarlık

Mimar · Bodrum, Muğla
Farklı ölçeklerde mimari proje tasarımı ruhsat işleri ve inşaat yapım işi yapmakta olan FYM FIRAT YILMAZ MİMARLIK Ofisi olarak sizinle de çalışmaktan mutluluk duyarız.
Gizem D.

Gizem D.

Mimar · Fethiye, Muğla
Mimarlık ögrencileri için proje desteği, teknik çizim ve 3D modelleme, mimari maket, Autocad, Archicad, Rhino, Photoshop ve Lumion programları için özel ders verilir.
Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Mimar · Fethiye, Muğla
Merhaba, Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Fethiye ve çevresinde proje tasarım, 3d sunumlar ve şantiye şeflikleri yapıyorum.
Taybet  D.

Taybet D.

Mimar · Bodrum, Muğla
Mimari projelendirme ,3D gorsellestirme , dekorasyon,mobilya tasarimi, pafta sunumları, photoshop sunumları ve tanıtım broşürü islerinizde yaninizdayiz.Numaramdan ulaşabilirsiniz.
Gözde İ.

Gözde İ.

Mimar · Bodrum, Muğla
Merhaba ; 2016 yılından itibaren freelance olarak mimari ve iç mimari hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz; -Bodrum - İMAR AFFI - -Mimari Danışmanlık -Projelendirme -3D Görselleştirme -Uygulama
Ferit  A.

Ferit A.

Mimar · Bodrum, Muğla
İDGSA Y.Mimarlık bölümü 1981 mezunuyum. Mezuniyetten bugüne her türlü proje, inşaat, tadilat, dekorasyon işleri yapmaktayım. 1990 senesinden itibaren Bodrum da çalışmaktayım. Proje, inşaat ve tadilat işleriniz sorunsuzca halledilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

Benzer Meslekler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz