Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 Muğla Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muğla civarında 57 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Muğla Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 57 Oyun Ablası, Muğla içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Muğla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Muğla içinde yazılan 58 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 532 kişi Muğla Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Muğla Oyun Ablası

Rojda A. photo

Rojda A.

31.01.2023

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

MERHABA BEN ROJDA. 27 YAŞINDAYIM. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDN MEZUNUM. ÇOCUKLARA OLAN İLGİM, ONLARA KARŞI ANLAYIŞLI VE SABIRLI OLMAM SEBEBİYLE ÖZEL DERS VERMEYE KARAR VERDİM. HEM EĞLENCELİ HEM DE ÖĞRENEREK KALİTELİ VAKİT GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUM. SİZ DE ÇOCUĞUNUZLA BU KEYİFLİ YOLCULUĞA VARSANIZ...

Ece S. photo

Ece S.

16.12.2021

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Çocuk gelişimi bölümü özel eğitim dalı mezunuyum üniversite çocuk gelişimi bölümü

Tenzile A. photo

Tenzile A.

18.03.2023

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Merhaba, adım Tenzile. 43 yaşında üç çocuk annesiyim. Bu işe en küçük kızımın ilk okul ikinci sınıfı bitirmesinden sonra, çalışan bir kadın olan komşumun abla çocuğuma senin bakmanı istiyorum demesiyle başladım. 9. cu ayında birlikte yürümeye başladığım minnoşum artık anaokullu. İlk minnoşuma...

Sevilay Ü. photo

Sevilay Ü.

08.04.2023

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Araba kullanmak özgürlüktür. MEB direksiyon eğitmeni ve 20 yıldır aktif sürücüyüm. Sürüş tecrüben ve cesaretin yoksa birlikte bunun üstesinden gelebiliriz. (SADECE Fethiye 'de yaşayan hanımlara ders veriyorum) Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkacak tecrüben ve cesaretin yoksa benimle irtibata...

Sibel T. photo

Sibel T.

25.12.2022

Oyun Ablası · Marmaris, Muğla

Anaokulu öğretmeniyim. Saatlik , yarım günlük ve gece saatlerinde bakım için yardımcı olabilirim

Aleyna D. photo

Aleyna D.

13.12.2022

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Bir lisede stajyer öğretmenlik yapmaktayım. 24 yaşındayım. İlkokul ve lise düzeyi türkçe, dil ve anlatım, edebiyat derslerinde yardımcı olabilirim.

Burçin K. photo

Burçin K.

11.05.2023

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Merhaba, bebeğim olduktan sonra kurumsal hayatıma veda ettim ve evde bir seneyi geçmiş bir şekilde bebeğimin bakımıyla ben ilgileniyorum.bu konuda tecrübelenmiş olduğumu da düşünüyor, yolun çok uzun olduğunun da farkındayım :) Hayatımın okul döneminden sonra sürekli çalışmış ve kendi gelirimi...

Kadriye A. photo

Kadriye A.

26.05.2022

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Hacettepe Üniversitesi Aile ve Tüketici Bilimleri mezunuyum.11 yaşında ortaokula giden bir kızım var.Almış olduğum eğitimler doğrultusunda ve kendi çocuğumun da olması dolayısı ile çocuk eğitiminde güzel bir yolcuğum oldu. Çocuklar vakit geçirmeyi çok seven bir anneyim.

Aleyna A. photo

Aleyna A.

23.08.2022

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Psikoloji son sınıf öğrencisiyim, 2 yıldır anaokulu ve rehabilitasyon merkezlerinde gönüllü olarak çalışmaktayım.

Melisa A. photo

Melisa A.

04.01.2023

Oyun Ablası · Ortaca, Muğla

Şuan ege üniversitesinde öğrenciyim ve kendi geçimimi sağlamak istiyorum. o yüzden buradayım.

İrem A. photo

İrem A.

05.11.2022

Oyun Ablası · Ortaca, Muğla

Çocuklarla iyi iletişim kurabildiğimi düşünüyorum. Eğitici ve eğlenceli vakit geçirebiliriz.

Ceylin Ç. photo

Ceylin Ç.

25.06.2022

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Merhabalar medipol üniversitesi çocuk gelişimi mezunuyum birçok anaokulunda stajımı tamamladım çocuklarla aram çok iyidir sakin ve sabırlı yapım vardır ve nasıl yaklaşılması gerektiğini iyi biliyorum.

Yaren .. photo

Yaren ..

19.06.2021

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Hemşire yardımcılığı lise programı mezunuyum.Ege üniversitesi engelli bakım ve rehabilitasyon önlisans bölümünde ve atatürk üniversitesi tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik önlisans bölümünde 1. Sınıf öğrencisiyim

Seda D. photo

Seda D.

24.10.2022

Oyun Ablası · Marmaris, Muğla

Pandemi sürecinde cocugunuzun uzaktan eğitimle yeterli egitimi alamadığını düşünüyorsanız birlikte kaliteli bir telafi süreci geçirebiliriz.

Ayşegül K. photo

Ayşegül K.

29.11.2020

Oyun Ablası · Milas, Muğla

Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.Çalışkan,çocukları da çok seven biriyim.Çocuklarla yeni,yaratıcı oyunlar oynamayı severim.Kısacası çocukla hem çocuk olur hem de onların iyi bir birey olmaları için öncülük ederim.

Rahime A. photo

Rahime A.

14.06.2022

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Çocukları severek 8 yıldır mesleğimi sürdüren bir öğretmenim. 26 yıldır Bodrum da yaşıyorum ve daime Güler yüzlü hizmet etmekteyim

Neslişah K. photo

Neslişah K.

13.10.2020

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Daha önce yaşları 2 ve 5 olmak üzere iki çocuğa oyun ablalığı yaptım. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktitisat bölümü öğrencisiyim. İlgileneceğim çocuğa daha önceki deneyimlerimden dolayı anasınıfı ve ilkokul düzeyinde eğitim sağlayabilirim.

Elif Ceren T. photo

Elif Ceren T.

13.02.2023

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Muğla Sıtkı koçman Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim. 1 sene isteğe bağlı İngilizce hazırlık okudum. Oyun ablalığı, ödev ablalığı yapılır.

Sevda Ç. photo

Sevda Ç.

20.11.2020

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Turizm İşletmeciliği bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. İyi düzeyde Rusça ve Yunanca konuşabiliyorum. Çocuklarla vakit geçirmeyi severim. Daha önce kısa dönemli deneyimim oldu.

Zeynep D. photo

Zeynep D.

03.10.2021

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Tobb Etü’de son sınıf psikoloji öğrencisiyim. Şu anda staj yapıyorum. Çocuklarla aram çok iyidir. Gelişim derslerinde öğrendiğim bilgiler ve aldığım eğitimlerle birlikte çocuklar ile çıkacağım bu yolculuk için çok heyecanlıyım.

Ayşenur Y. photo

Ayşenur Y.

04.09.2021

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

Merhabalar. Ben Ayşenur Öğretmen. Erzurum Atatürk üniversitesi önlisans çocuk gelişim mezunuyum. 1 yıl anaokulunda yardımcı ablalık yaptım. 5 yıldır kreşte öğretmenlik YAPMAKTAYIM. Çocuklarımızla etkin oyun ablalılığı yapabilirim. Detaylı bilgi için iletişime geçebiliriz 😊

Aytaj A. photo

Aytaj A.

04.11.2022

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Merhaba. Ben AYTAJ ABDUZADA. Okul öncesi eğitim lisans mezunuyum. Eğitim yönetimi alanında yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisan ve yüksek lisans dönemi arasında kreşlerde çalıştım. Bu alanda yeterli düzeyde bilgiye sahibim.

Nilay U. photo

Nilay U.

04.02.2021

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Merhaba. Ben Nilay, 29 yaşında ve evliyim. Üniversiteden Resim öğretmenliği, liseden acil tıp teknisyenliği mezunuyum. Doğumundan beş yaşına kadar yeğenime tam zamanlı olarak baktım. Ara ara Büyükada Çocuk Atölyesi ve Pescado çocuk atölyelerinde gönüllü resim öğretmenliği yaptım. Çocuklarla aram...

Gamze Y. photo

Gamze Y.

17.02.2022

Oyun Ablası · Menteşe, Muğla

Meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum şu anda ise Muğla sıtkı koçman üniversitesinde çocuk gelişimi okumaktayım. İş deneyimim stajyerlik ile başlayıp 2 yıl kadar 6 yaş grubuyla ilgilendim.

Kardelen Ç. photo

Kardelen Ç.

15.05.2022

Oyun Ablası · Fethiye, Muğla

İngilizce öğretmeni olarak bir okulda çalışmaktayım. Okul öncesi, ilkokul seviyesinde ki çocuklarla tecrübeliyim. Çocukların, bilişsel, sözel,mantık ve motor skillerini geliştirmeye yönelik etkinlikler ve oyunlar hazırlayabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Muğla Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Muğla Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Muğla Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Muğla Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl