En İyi 10 Nilüfer Bursa Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 35 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Erdenay Ç.

Erdenay Ç.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Uludağ üniversitesi Fransızca öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim 24 yaşındayım A1/A2 ingilizce fransizcada b2 ye kadar ozel ders verebilirim.
Mazlum P.

Mazlum P.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca biliyorum. Dilbilim alanında çalışmalarım var. Dergi ve köşe yazarlığı yaptım.
Dilan D.

Dilan D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Üniversitede Fransızca öğretmenliği okumaktayım okulum bitmek üzere. Daha önce okullarda öğretmenlik ve özel ders tecrübelerim de vardır. Kendime güveniyorum sevdiğim işi başarıyla yapabilirim.
Khalıl A.

Khalıl A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Faslıyım 4 dile hakim biriyim , fasın fransızca yaygın olduğunudan ve fransada yaşadıyım süre ile beraber iyi bir sonuca gelebiliriz .
Muhammed A.

Muhammed A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba fransızca benim ana dilimdir .Uludağ üniversinde okuyorum. Ben özel dersler için uygunum. Sadece sizin için aradığınız dersleri konuşma ise Fransızca ya da yüksek bir orta seviye var, yardımcı olabilirim. Konuşalım .
Tuğçe  G.

Tuğçe G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
7 yıl Fransa'da yaşadım ve ilkokulu da orada bitirdim.Liseyi İbrahim Çalık Lisesinde okudum. Başarılı bir ortalama ile Kahramanmaraş İbrahim Çalık Lisesinden mezun oldum . 2013 yılında Uludağ Üniversitesin Fransızca Öğretmenliği bölümüne 4.sırada yerleştim.2017 yılında 3,05 ortalama ile mezun oldum. A1,A2,B1,B2 DELF sınavı gozetmenlik sertifikam vardır.
Abdelhalim A.

Abdelhalim A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransızca öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin).En temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı dil kurslarında ders vermiştim.3 yıllık tecrübem var )
Ghita B.

Ghita B.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yabancı bir öğrenci olarak Bursada yaşıyorum, çalışma ekonomisi bölümü okuyorum ve Fransızca benim ikinci dilim.
Ayça G.

Ayça G.

Fransızca Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Çukurova Üniversitesi Fransızca Ana Bilim Dalı mezunuyum. Üniversitede öğrenciyken bir dönem Adam Mickiewicz University Roman Filoloji (Fransızca) bölümünde okudum. 2014 yazında da Erasmus Staj programını kazanıp yurt dışında staj yapma imkanı elde ettim. Fransa nın Besançon ilinde temmuz, ağustos ve eylül aylarında toplam üç ay boyunca staj yaptım. Mezuniyetimin ardından 5 ay Alliance Française d Adana kurumunda öğretmenlik yaptım. Sonrasında 2016 yılında Lyon da 5 aylık bir yurt dışı stajı da
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Didar Ceren Kazak
Fransızca Özel Ders   20/06/2020

Ercüment hocam ;çok beyefendi, kibar, sabırlı ,detaycı ve dakik bir biri .Işinde de dilin en ince detaylarına hakim .Fransızca öğrenme nedeniniz ne olursa olsun ihtiyacınıza yönelik içeriği adepte edecektir.

         
Dogan Gundogdu
Fransızca Özel Ders   29/05/2020

Değerli hocam konusuna hakim olduğu gibi iyi bir öğretim sistemine hakim. Başarılı olmamak zor gibi :)

         
Öykü Deniz DEMİRALAY
Fransızca Özel Ders   23/04/2020

Afag hoca gerçekten en anlayışlı, en iyi kalpli insanlardan biri. Konusunda çok çok bilgili. Onunla çalıştığım için çok şanslıyım. Bu kısa sürede bile çok şey öğrendim.

         
Aytekin Yiğit
Fransızca Özel Ders   22/04/2020

Aöf sınavları için ders almıştım çok faydasını gördüm çok teşekkür ederim sınav sonrası için sözüm söz hocam

         
FETHİYE İLHAN
Fransızca Özel Ders   21/04/2020

Bartucan bey ; teşekkür ederiz öncelikle Çok anlaşılır anlatımı var ingilizce bilmesi de büyük bir artı karşılaştırmalı öğrenerek kendinizi çok geliştirebilirsiniz.Yuksek enerjisi ile kolay ve eğlenceli yol katedebileceginizi düşünüyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sena Deniz Dinsel
Fransızca Özel Ders   13/04/2020

Skype uzerinden gerceklestirdigimiz ilk dersimiz oldukca verimli gecti, . Online yapilan derslerde bazen verim almak zor olabildigi icin endiseliydim ama hicbir problem yasamadik. Derslere kesinlikle devam edecegim 🌞🌞

         
Enver Karaömer
Fransızca Özel Ders   26/01/2020

Çalışkan, çeşitli kaynaklardan hazırlanarak kendi programını uygulayan, yeterli bilgi ve beceriye sahip bir eğitmen. Aynı zamanda çok misafirperver.

         
Berkay Sarıalioğlu
Fransızca Özel Ders   15/11/2019

İş ahlakı yüksek bir insan , benden fazla bana fransızca öğretmek için çalışıyor , parasının hakkını fazlasıyla veriyor . Sürekli irtibat halindeyiz , farklı kaynaklardan fotokopiler getiriyor ve özel olarak arayıp yararlı şeyler buluyor , kesinlikle tavsiye ediyorum

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz