En İyi 10 Nilüfer Fransızca Özel Ders | Armut

En İyi 10 Nilüfer Bursa Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 21 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Hazal T.

Hazal T.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Galatasaray Universitesi Endustri muhendisligi mezunuyum. Lisans eğitimimin ardından master için Fransa ya gittim. Burada ekonomi alanında Fransızca dilinde yüksek lisans yaptım ve ardından çalıştım böylece Fransa da toplam 5 sene geçirdim. C1 düzeyinde Fransızca bilmekteyim. Konuşma, yazma ve anlama kategorilerine aynı düzeyde hakimim. Aynı zamanda Fransız kültürünü artık iyi biliyor olmam da bu dile hakimiyetimi arttırıyor. A1, A2, B1 seviyelerinde ders verme yetkinliğine sahibim. Av
Damla A.

Damla A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
5 yıldır özel bir kurumda Fransızca öğretmenliği yapmaktayım. Yurtdışı programları ve sınavlarına yönelik çalışmalar yapabilirim.
Merve  D.

Merve D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eğitimimi Istanbul da Fransız okullarında tamamladım. Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum. Eğitim amaçlı Fransa da çok kez staj yaptım. Üniversite de, dil okullarında ve özel okullarda her türlü seviyede tecrübem var. 9 senedir aktif olarak CNED programını / Fransız müfredatını (fransızca, tarih/coğrafya derslerini) Fransız öğrencilere vermekteyim. Bursa da Fransız firmalarında çalışan mühendislere fransızca dersleri verdim.
Hazal G.

Hazal G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Hacettepe Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum, tecrübeli ve taleplerinizi profesyonel olarak karşılayabilirim.
Muhammed A.

Muhammed A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba fransızca benim ana dilimdir .Uludağ üniversinde okuyorum. Ben özel dersler için uygunum. Sadece sizin için aradığınız dersleri konuşma ise Fransızca ya da yüksek bir orta seviye var, yardımcı olabilirim. Konuşalım .
Dilan D.

Dilan D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Üniversitede Fransızca öğretmenliği okumaktayım okulum bitmek üzere. Daha önce okullarda öğretmenlik ve özel ders tecrübelerim de vardır. Kendime güveniyorum sevdiğim işi başarıyla yapabilirim.
Anıl G.

Anıl G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
9 Senelik yabancı dilde turizm tecrübesi, uluslararası iletişim ve dili yaşayarak öğrenme 6 aylık Fransa tecrübesi avrupa kıtasında ayak basılmış 9 farklı ülke ve o ülkelerin kültürleri bunun yanı sıra öğretmenlik öğrencisi ve öğretmeni .
Khalıl A.

Khalıl A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Faslıyım 4 dile hakim biriyim , fasın fransızca yaygın olduğunudan ve fransada yaşadıyım süre ile beraber iyi bir sonuca gelebiliriz .
Ghita B.

Ghita B.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yabancı bir öğrenci olarak Bursada yaşıyorum, çalışma ekonomisi bölümü okuyorum ve Fransızca benim ikinci dilim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gamze Atalay
Fransızca Özel Ders   08/08/2019

Onun sayesinde bir dili sevmeye başladık. Eğer öğrenmek isteyenler varsa ve hevesliyseler kesinlikle Barış hocayla bir konuşun derim.

         
Haluk Görgün
Fransızca Özel Ders   30/07/2019

İşini çok ciddiye alan ve işine çok hakim bir hoca. Fransızcayı hem Türkçe hem de İngilizce üzerinden çalışıyoruz. Çeşitli kaynaklarla da destekleyince hızlı bir ilerleme sağlanıyor. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

         
Esma Işıl İtak
Fransızca Özel Ders   13/07/2019

Su gibi akıp geçen keyifli ve bir o kadar da verimli bir ders veriyor.Hata yapmaktan korkmuyorum herkese tavsiye ederim.

         
Nergis S.
Fransızca Özel Ders   21/06/2019

Gülşah hocaya ne kadar teşekkür etsek az. Öncelikle kendisi çok sabırlı biri ve öğrencisiyle güçlü bir iletişim kurabiliyor. Özel derslerde sıkılan oğlum Gülşah hocayla böyle bir problem yaşamadı. İşini severek yaptığı belli oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Dldkd Dkdkdkd
Fransızca Özel Ders   10/06/2019

Ercüment öğretmen ile ilk dersimizi yaptık ilk izlenimlerim şöyle; öğretmenliğin tüm vasıflarını hakkıyla üzerinde toplamış bir insan, siz öğrenene kadar açıklamalarını usanmadan detaylı olarak yapıyor ve kullandığı materyaller çok başarılı, ders içerisinde fransız kültürüne dair verdiği küçük anektodlar kültürel açıdan oldukça keyifli, mesleki yetkinliğinin yanısıra ahlaklı bir insan, özel ders için çok önemli bir özellik bu. Bir sonraki dersi ip ile çekiyor ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Filiz Yılmaz
Fransızca Özel Ders   15/05/2019

Afag Hoca ile tanıştığım için çok mutluyum. Fransızcayı kesinlikle onunla çalışarak öğreneceğimi düşünüyorum. Kendisi hem çok pozitif hem de çok neşeli bir insan. Dersler de oldukça verimli geçmekte. Öğrenme ihtiyaçlarıma göre elinden geleni yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim. ^^

         
Serhat Baykuşak
Fransızca Özel Ders   28/04/2019

Fransızca bölümü hazırlık sınıfı muhafiyet sınavı için arkadaşımla birlikte ercüment hocadan ders alıyoruz çok memnunuz Hazırlık sınıfı muhafiyet sınavları veya benzeri sınavlar için gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz