En İyi 10 Nilüfer Bursa Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 29 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aykut Oliver Y.

Aykut Oliver Y.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık fransızca özel ders tecrübem var. Anadilim fransızca, marmara üniversitesi fransızca öğretmenliğini bitirdim. İlk,orta ve liseyi Fransa da okudum. TFI, DELF, DALF, YDS, kurum sınavlarına sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. Her yaş ve her seviye için fransızca özel dersi verdim. İlk,orta okul, lise ve üniversite öğrencilerin derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık dersleri de veriyorum. Mesafe sıkıntısı olmaması için Skype üzerinden de ders verebiliyorum. Dersler tale
Abdelhalim A.

Abdelhalim A.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransızca öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin).En temel seviyeden ileri seviyeye kadar farklı dil kurslarında ders vermiştim.3 yıllık tecrübem var )
Hazal T.

Hazal T.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Galatasaray Universitesi Endustri muhendisligi mezunuyum. Lisans eğitimimin ardından master için Fransaya gittim. Burada ekonomi alanında Fransızca dilinde yüksek lisans yaptım ve ardından çalıştım böylece Fransada toplam 5 sene geçirdim. C1 düzeyinde Fransızca bilmekteyim. Konuşma, yazma ve anlama kategorilerine aynı düzeyde hakimim. Aynı zamanda Fransız kültürünü artık iyi biliyor olmam da bu dile hakimiyetimi arttırıyor. A1, A2, B1 seviyelerinde ders verme yetkinliğine sahibim. Avru
Mahmut G.

Mahmut G.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Doğma büyüme belçikada 45 senem geçti. Fransızca yı anadilim gibi konuşuyorum .Bursaya kesin dönüş yaptım.Fransızca öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim. Noter tasdikli yeminli tercüman.
Begüm Ç.

Begüm Ç.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba Begüm ben. Fransızca öğretmeniyim. Tüm seviyelerde Fransızca dersi vermekteyim. Gerekli kaynaklar tarafımdan sağlanacaktır.
Merve  D.

Merve D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eğitimimi Istanbul da Fransız okullarında tamamladım. Fransız dili ve edebiyatı mezunuyum. Eğitim amaçlı Fransa da çok kez staj yaptım. Üniversite de, dil okullarında ve özel okullarda her türlü seviyede tecrübem var. 9 senedir aktif olarak CNED programını / Fransız müfredatını (fransızca, tarih/coğrafya derslerini) Fransız öğrencilere vermekteyim. Bursa da Fransız firmalarında çalışan mühendislere fransızca dersleri verdim.
Siddo H.

Siddo H.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Merhaba benim Adim Hambally Amadou Siddo uludağ üniversitesinde öğrenciyim .Fransizca yüksek seviyede biliyorum ,Konuşma yada dil bilgisi kurallarda özel ders verebilirim. ilgilenen nümeram :
Ozge I.

Ozge I.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransiz vatandasi olan,ilkokul ortaokul ve lise egitimini orda tamamlamis olan bir fransizca ogret,eniyim.Su an Uludag universitesi fransizca ogretmenligi 4 sinif ogrencisiyim.3 yildir bircpk ogrenciye ozel ders veriyorum ayrica bircok staj yaptim.
Hulya D.

Hulya D.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Fransa nın Sarregueminess şehrinde doğup, ilk, orta ve lise 1. sınıfa kadar olan eğitimimi Fransa da sürdürüp, kalan lise eğitimimi ise Bursa da sürdürdüm. Uludağ Üniversitesi nde Fransızca ve Türkçe öğretmenliği bölümlerinden çift anadal yaparak okumakta olup, bu bölümlerinden Fransızca öğretmenliği nden 2018-2019 yılında mezun olmuş durumundayım. Fransızca yeminli tercümanlık yapıp, özel dersler vermekteyim. Sertifika ve belgelerime dair dökümanları https://durantercumanlik.business.si
Ghita B.

Ghita B.

Fransızca Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Yabancı bir öğrenci olarak Bursada yaşıyorum, çalışma ekonomisi bölümü okuyorum ve Fransızca benim ikinci dilim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eylül Çınar
Fransızca Özel Ders   13/11/2019

Afag Hoca fransızcaya hem konuşma dilinde hem de formal olarak çok hakim. Zaten Delf için uluslararası yeterliliği var. Öğretme becerisi de çok yüksek. Disiplinli çalışması, öğrenci takibi, çalışma saatleri açısından size uyması gibi her konuda tek geçebileceğiniz bir öğretmen. Her seviyedeki öğrenci için ayrı planlama yapıp herkesi talep ettiği noktaya getirebiliyor. Fransızca konusunda ilerlediğimde kendisinden Rusça da öğrenmek istiyorum.

         
Ercan Taşlıçukur
Fransızca Özel Ders   25/10/2019

Lise öğrencisi kızım için Ercüment Hoca dan Fransızca takviye dersi alıyoruz. Dersler başladıktan sonra kızımın Fransızca ile ilgili kaygı ve korkularında hissedilir derecede azalma oldu. Hatta sevmeye bile başladı. Bunda Ercüment Beyin bilgi ve ilgisinin katkısı büyük. Fransızca ile ilgili sıkıntı yaşayan ve ders almak isteyenlere içtenlikle tavsiye edebilirim. Teşekkürler.

         
Irem Aksu
Fransızca Özel Ders   08/09/2019

Melis hocayla B2 seviyesinde conversation agirlikli ders yapiyor gunluk hayat konularindan konusuyoruz. Gayet keyifli ve verimli geciyor.

         
Hüseyin Demir
Fransızca Özel Ders   08/09/2019

Bilmediğim bir kurum olduğu için başta biraz tereddütlü gitmiştim. Günlük konuşmanın yanında çeviriye yönelik dersler de aldım. Gönül rahatlığıyla çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Üç Nokta alanında uzman kişilerce eğitim veriyor. Başlangıç seviyesindeki Fransızcamı normal bir dil kursundan çok daha hızlı ve pratik olarak ilerlettiler. Tavsiye ederim.

         
Elif Sever
Fransızca Özel Ders   30/08/2019

Afag hocayla tanıştığım için çok memnunum.Dersleri çok güzel ve anlaşılır.Hocamla hedefime ulaşacağıma eminim Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Mehmet Ali
Fransızca Özel Ders   26/08/2019

Gayet güzel vakit geçirdik. Englencelıydı ve çok güzel bir elektrik yakaladık birbirimize. Hem kanka hem de okutman gibi Erik Hocam davranıyor ve baya yaratıcı. Türkiyedeki sistem olmayan ders almak isteyen varsa, tabiiki Erik Stenly Hocam tavsiye ederim, zaten ispanyada da ögretmenlik yapiyormuç

         
Haluk Görgün
Fransızca Özel Ders   30/07/2019

İşini çok ciddiye alan ve işine çok hakim bir hoca. Fransızcayı hem Türkçe hem de İngilizce üzerinden çalışıyoruz. Çeşitli kaynaklarla da destekleyince hızlı bir ilerleme sağlanıyor. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Basak Turan
Fransızca Özel Ders   28/07/2019

Can Hoca her zaman çok hazırlıklıydı ve eksiklerimi bulup tamamlama konusunda çok iyidi. Bir sonraki derse kadar çözmem gereken soruları ve okumam gereken parçaları verdi. Sayesinde dil öğrenme anksiyetemi yeniyorum.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz