En İyi 10 Nilüfer Bursa İnşaat Mühendislik

4 İnşaat Mühendislik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 37 İnşaat Mühendislik hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Proje 81 | Tasarım & İnşaat

Proje 81 | Tasarım & İnşaat

İnşaat Mühendislik · Nilüfer, Bursa
Firmamız bünyesinde betonarme, çelik, ahşap, yığma ve prefabrik yapıların statik projeleri, uygulama aşamasında hiçbir detayın eksik olmadığı ve elbette ki tüm standart ve yönetmeliklere uygun olarak ilgili idareden ruhsat alınabilecek şekilde hazırlanmaktadır. İnşaatın yapım aşamasında da gerekli teknik destek sağlanmaktadır. Mevcut yapılarınızın (betonarme, çelik, ahşap, yığma, prefabrik) depreme karşı dayanımı yerinde yapılan incelemeler, ölçümler ve gerekli görülmesi durumunda alınacak n
Taham İnşaat Emlak Mimarlık Mühendislik

Taham İnşaat Emlak Mimarlık Mühendislik

İnşaat Mühendislik · Nilüfer, Bursa
Vizyonumuz; Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye her zaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak İnşaat Sektöründe öncü olmak. Misyonumuz; Türkiye geçmiş son 10 yılda çok ilerledi. Bunu inşaat sektöründe çok iyi takip edebiliyoruz. Ülkemiz modern yapılar inşa edebiliyor . Bu modern yapıları inşa ederken Taham Yapı olarak bizde 25 yıllık tecrübemizi kullanarak imzamızı atıyoruz. Bunun için yapı yapılmadan
Mehmet Emre Tümer-tümer Müteahhitlik

Mehmet Emre Tümer-tümer Müteahhitlik

İnşaat Mühendislik · Nilüfer, Bursa
10 yıllık şantiye tecrübesinin ardından 2014 yılında açtığım projecilik ofisimde, bugüne kadar 100 e yakın projeye imza atmış bulunmaktayım. Her tür yapınız için paket olarak (mimari-statik-elektrik-mekanik-harita-zemin etüdü ve peyzaj projeleri) teklif verebileceğim gibi arzu edilirse sadece statik için de teklif verebilirim.
Yusuf Öz

Yusuf Öz

İnşaat Mühendislik · Nilüfer, Bursa
İnşaat mühendisiyim, statik proje ve roleve veya 2-3 boyutlu çizimler konusunda sehirlerarasi ve Bursa - İstanbul içinde çalışabilirim. Ayrıca Bursa içinde YKS, LGS, DGS, KPSS ve ALES matematik geometri özel dersi verebilirim.
Haksa Proje

Haksa Proje

İnşaat Mühendislik · Nilüfer, Bursa
Kaliteli güvenli ve ekonomik proje tasarımları için doğru tercihiniz haksa projedir.
Samet Şahin

Samet Şahin

İnşaat Mühendislik · Osmangazi, Bursa
Çekirdekten yetişme İnşaat mühendisiyim.İşlerinizi gerek inçe işler gerek kaba işler gerek çatı olsun,işyeri,ev tadilatı olsun ya da anahtar teslim işlerinizi mühendislik kalitesiyle yani emniyet+estetik+ekonomik olarak sizlere teslim etmeyi hedefliyoruz.
Yessir İnşaat Ve Dekorasyon Altyapı

Yessir İnşaat Ve Dekorasyon Altyapı

İnşaat Mühendislik · Yıldırım, Bursa
Tüm inşaat tadilat dekorasyon hizmetlerinizi gününde ve sözverilen kalitede yapan hizmet sonrası temizlik işlerinizi , tüm Eltrik su altyapı kanalizasyon hizmetleriniz sorunsuz yapan 10 deyimimiz olan bir firmayız güven bizim için ilk ve tek sloganımızdır
Mustafa Kılıçaslan

Mustafa Kılıçaslan

İnşaat Mühendislik · Yıldırım, Bursa
İnşaat mühendisiyim. İstanbul bodrum bursa ankara gümüşhane gibi birçok ilde büyük çaplı yapılar- özel yapılar ve dekorasyon işleri teslim ettim. İnşaatın tüm aşamalarını emin ellere teslim etmek istiyorsanız hizmetinizdeyim. Hızlı - titiz- ekonomik çözüm üretmek için tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeki Z.
İnşaat Mühendislik   18/10/2020

Hüseyin Bey karşımıza öyle bir zamanda çıktı ki gerçekten ne kadar teşekkür etsek az. Bu piyasayı kendi tekelinde tutan fırsatçılara inat, gerek iş ahlakı, gerekse söylediği zamanda söz verdiği gibi işini teslim ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Tekrar tekrar teşekkürler

         
Haluk P.
İnşaat Mühendislik   06/05/2020

Bilgi, anlayis ve tecrübesi ve ile statik dersi konusunda kendisi çok yardımcı oldu. Çok tesekkur ediyoruz minnettarız

         
Seval U.
İnşaat Mühendislik   22/10/2018

Timuçin Bey alaninda uzman, bilgi birikimi ve deneyimi ust seviyede bir muhendis. Kendisine sorunumuzun cozumunde gosterdigi titizlik ve ilgiye tesekkur ederiz.

         
Ömer S.
İnşaat Mühendislik   03/10/2018

Timuçin Bey çok ilgili biri. Anlaştığımız saatte hizmetini sorunsuz bir şekilde tamamladı. Ayriyetten her sorumuza titizlikle ve detaylı bir şekilde yanıt verip kafamızdaki soru işaretlerini tamamen sildi. Benzer bir ihtiyaç durumunda kesinlikle tekrar ve tekrar çalışılacak biri. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

İnşaat Mühendislik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz