En İyi 10 Nilüfer Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 228 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yusuf Kenan Kortun

Yusuf Kenan Kortun

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Iözel kurum, kolej ve özel ders tecrübesine sahibim. Verdiğim dersleri eğlenceli, interaktif ve konunun özünü verip pratik yollar üzerinden gerçekleştiriyorum. Derse başladığımda öğrencinin seviyesini ölçüp sene sonuna kadarki planı yapar ve bunu disiplinli bir şekilde sürdürürüm. Hem eğitim koçluğu hem motivasyon uzmanıyım. Başarı için gelin beraber yola çıkalım.
Cüneyt Gündü

Cüneyt Gündü

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
ÇİFT LİSANSA SAHİBİM(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ)15 YİLDİR MATEMATİK ÖZEL DERSİ VERİYORUM. OGRENCİNİN ANLAYAMADİGİ VEYA ASAMADİGİ KONULARDA KARARLİ VE ETKİLİ BİR SEKİLDE USTESİNDEN NASIL GELİNEBİLECEGİNİ GÖSTERİYORUM.BEN ÖĞRENCİYE KONU ANLATIMI DEĞİL SORULARI NASIL YORUMLAMASI VE ÇÖZÜM GETİRECEĞİNİ GÖSTERİYORUM.OGRENCİNİN EKSİK OLDUGU KONULARİ UCRETSİZ İLK DERSTE BELİRLEYİP SADECE ALMAK İSTEDİĞİ BİLGİYİ DOĞRU VE HİZLİ BİR SEKİLDE VERİP KİSA SURE İÇERİSİNDE BASARİYA ULASMASİN
Özlem Öztürk

Özlem Öztürk

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Tecrübeli Matematik Öğretmeninden LGS sınavı öğrencilerine, 5-6-7-8-9-10. Sınıf öğrencilerine matematik ve geometri özel dersi veriyorum. Öğrenimini yurt dışında devam ettirmek isteyen öğrencilere İngilizce matematik dersi anlatıyorum .
Tuncay Doğruyol

Tuncay Doğruyol

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dersane ve kolej tecrübesiyle birlikte matematik özel ders koçluk rehberlik sistemiyle 20 yillık tecrübemle siz sevgili ögrencilerime hizmet vermekteyim.Kendime ait TYT ve AYT konu anlatımlı fasiküllerim ve soru bankalarım var.Kısacası Bursa piyasasinda beni TD MATEMATİK olarak bilirler."Sınavlara giden yol DOĞRUYOL dan geçer." 1999 den beri.
Orhan Altıp

Orhan Altıp

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. . SINIFTAN . SINIFA KADAR HER ÖĞRENCİYE MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİ VEREBİLİRİM. BURSA DA BÜROKRAT VE ÜNLÜ İŞ ADAMLARININ BİRÇOĞUNUN ÇOCUKLARINA ÖZEL DERS VERDİM. Tel: ÜNİVERSİTE SINAVINDA DERECE YAPMIŞ BİRÇOK ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM
Ömer Yılmaz

Ömer Yılmaz

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20yıllık bir tecrübeyle Matematik Geometri Özel dersleri vermekteyim. Matematik Eğitimi Alanında Yüksek Lisans çalışması yaptım. Anadolu ve Fen Lisesi olmak üzere birçok okul türünde görev aldım. 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar her seviyeden öğrenciye ders verebilmekteyim. Dersleri öğrenci hazır bulunuşluk düzeyi tespit edildikten sonra yapılandırmacı eğitim modeliyle vermekteyim. Eğlenceli ve motive edici ve öğrencinin konuyu anlamlı öğrenmesi modeli esas alınarak dersleri işlemekteyim.
Nurdan Durmus

Nurdan Durmus

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Bursa kültür Anadolu ve fen lisesinde 5.senem ondan öncede 3 sene dershanede matematik öğretmeni olark çalıştım birçok öğrenciye özel ders verdim.Basarili sonuçlar aldım.
Duran Koçoğlu

Duran Koçoğlu

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık ygs LYS tecrubesi Pratik yollarla eğitim yöntemleri Her seviyeden öğrenciye seviyesine göre eğitim
Ahmet Tunç

Ahmet Tunç

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum.Ders anlatımını daha iyi standartlara taşıyabilmek için diksiyon sertifikasına sahibim. Geçtiğimiz yıllarda Anadolu ve Fen Liselerinde çalıştıktan sonra bu yıl bir ortaokulda Matematik Zümre Başkanlığı yapıyorum ve yıllardır özel ders veriyorum. Olay TV Eğitime Bakış programına konuk olarak katılıp matematik dersini anlatmaya çalışıyorum. Fen Lisesi öğretmeninden kaliteli bir özel ders isteyenler için buradayım. Hakkımda daha det
Odtülü Hoca

Odtülü Hoca

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
2000 yılından beri sayısız başarıya imza attım.Anadolu liseleri,özel okullara burslu yerleştirme,çok iyi üniversiteler.En önemlisi de kendisini umutsuz vaka olarak tarif edenlerin büyük başarıları.Tanışmak dileğiyle
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet A.
Matematik Özel Ders   05/01/2021

Çok memnun kaldım ders anlatması çok iyi sıfır bilğiyle giren kardeşim şimdi matematik sorularını kendi çözer oldu çok teşekkür ederim ..

         
Aydin K.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

sema hanım .birikiminizi tecrübenizi çocuklarla paylaştığınız için teşekkür ederim..egitim icin ciktiginiz bu yolda size başarılar dilerim..

         
Durdane F.
Matematik Özel Ders   08/12/2020

Gamze Hocamla Armut sayesinde tanıştık. İşinde gayet başarılı, konusuna hakim ve öğrenciyle iletişimi kuvvetli. 8 sınıfa giden oğlum ile çok güzel iletişim kurdular ve hocasının yönlendirmesiyle artık kendisine hedef belirleyip ilerlemeye başladı. Matematik netlerimizde yükselmeye başladık bile...Çok memnunuz ben çalışan bir anneyim ve işte olduğumda bile güvenerek çocuklarımın bıraka biliyorum. ilgilenen destek arayan ailelere görüşmelerini tavsiye ediyorum .

         
Nazife Ç.
Matematik Özel Ders   08/12/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. Sadece 1 ay ders aldım ama 1 ay bile çok verimli geçti . Her gün saat farketmeksizin sorularımı çözdürebildiğim ve yaş itibariyle yakın olduğumuz için rahat iletişim ve empati kurabildiğimiz eğlenceli bir ders oldu.

         
Barıs D.
Matematik Özel Ders   25/11/2020

pozıtıf yaklasımlı sıcak kanlı ıyı ıletısımlı profesyonel bakısta takıpcı ve sonuc odaklı sıstematık yaklasımda ve ogrencı koclugu ıle hareket edıyor

         
Mahmut A.
Matematik Özel Ders   23/11/2020

Çok ilgili ,çok düzenli ve sistemli bir öğretici. Herhangi bir kusur olmadan kursu tamamladık. İşinin ehli 👍🏽

         
Yavuz D.
Matematik Özel Ders   14/11/2020

matematik dersi benim için hep sorun olmuştur. Tuğba hocanın ders anlatımı ve soruların pratik çözüm yollarını göstermesi matematiğe olan olumsuz bakışımı değiştirdi. çalışmaya devam :) teşekkürler hocam.

         
Nurgül D.
Matematik Özel Ders   08/11/2020

Kizim 8.sinifta . Hüseyin Hocamdan iki aydır ders almaya basladi.Ders çalışmayan çocuk ders çalışmaya başladı. Hocam matematiği çok iyi öğretiyor aynı zamanda rehberlik yapıyor. Kızımla iletişimi de çok iyi.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz