En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 289 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emir Okumuş

Emir Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca eşim türkçe öğretmeni o da türkçe dersinden özel ders verebilir.
Ömer Göker

Ömer Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Gazi Matematik mezunuyum ve ODTÜ Bilgisayar Öğretmenliği okudum. Gazi Fen Bilimleri Enstitüsü Uygulamali Matematik alaninda Yüksek Lisans yapiyorum. Dershane tecrübeli kolej öğretmeniyim. 10 yıllık özelders tecrübesiyle her seviyede matematik ve geometri özel dersi veriyorum (YGS-LYS-TEOG-KPSS-ALES VE OKULA YARDIMCI). Derslerimi ders takibi ve eğitim koçluğu şeklinde yapıyorum. Matematik sizin için sorun olmaktan çıksın.
Duran Koçoğlu

Duran Koçoğlu

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
20 yıllık ygs LYS tecrubesi Pratik yollarla eğitim yöntemleri Her seviyeden öğrenciye seviyesine göre eğitim
Bülent Balakçı

Bülent Balakçı

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (iNGİLİZCE) mezunuyum.3 yıl özel okul,14 yıl ortaokul,anadolu teknik,anadolu lisesi ve öğretmen lisesi olmak üzere birçok okulda öğrenci yetiştirdim. 20 yıldır özel ders vermekteyim. 9,10,11,12 Sınıf ders takviye,YGS ve LYS e hazırlık,KPSS,ALES ve DGS sınavına hazırlık, 4,5,6,7 ve TEOG sınavına hazırlık düzeyinde bütün tecrübe ve deneyimlerimle öğrencilerime yardımcı olmak isterim.
Uğur Ana

Uğur Ana

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
2009 yılından beri özel ders tecrübesi olan Matematik öğretmeniyim. Uludağ Üniversitesi Matematik Bölümü "Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi " alanında doktora yapıyorum. YGS-LYS-TEOG-ALES-DGS-YÖS-KPSS dallarında sınava hazırlanan ve ortaokul-lise arasınıf öğrencilerine özel ders verilir.
Gökhan Kaçan

Gökhan Kaçan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
İLK VE ORTA ÖĞRETİM TÜM DERSLER , MATEMATİK ÖZEL DERS , AKIL ZEKA VE DİKKAT ODAKLANMA EĞİTİMİ ÖZEL DERS , SINIF ORTAMINDA ÖZEL EĞİTİM 3 DERS SAAT ÜCRETİ 90 TL 9.SINIF TARİH COĞRAFYA MATEMATİK DERSLERİ
Burcu Göker

Burcu Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dershane ve kolej tecrübeli 6 yıllık matematik ogretmeniyim. Gazi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Derslerimi eğitim koçluğu şeklinde ders takibi ile birlikte öğrencilere matematiği sevdirerek yapıyorum.
Bahar Bal

Bahar Bal

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. 7 yıldır özel bir kurumda matematik öğretmenliği yaptım. Matematiği gerçekten çok seviyorum. Öğrencilere de sevdirmek ve yardımcı olmak istiyorum.
Saadet Okumuş

Saadet Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yıllardır matematik özel ders vermekteyim. Lise öğrencilerinde özellikle çok zorlanilan geometri dersinde faydali olabilirim. Kaliteyi fark etmeniz dileğiyle :)
Mehmet Altay

Mehmet Altay

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
15 yıllık matematik öğretmenin den özel ders.7.sınıf.8.sınıf 9.sınıf.10.sınıf. 11.sınıf.12.sınıf öğrencilerine yönelik
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Doğukan Cangul
Matematik Özel Ders   09/08/2017

Merhabalar; Barış hoca ile 12.sınıfın başında tanıştım ve lys son haftasına kadar devam ettim.İşinin ustası bir öğretmen.Verdiğiniz ücreti eğer çalışırsanız kesinlikle değdiğini göreceksiniz.Sene başına 0.25 ile başladığım matematik netlerime ygs de 17net ile bitirdim.Lys dönemi edebiyat yüklendiğim için matematike çok çalışmadım doğal olarak istediğim kadar net yapamadım.Barış hoca sizin seviyenizle paralel ilerler ve sizi yönlendirir.Ben bu sene Okan Üni Hukuk kazandım.Hizmetten Memnunum.

         
Matematik Özel Ders   08/08/2017

Celal Bey ile telefonda dakikalarca görüştük. Hiç bıkmadan usanmadan bütün sorularımı yanıtladı ve kafamdaki bütün soru işaretleri giderdi. Ayrıca, ders takibi yapması da gayet güzeldi. Bu kadar ilgili olduğunuz için teşekkür ederim.

         
Hümeyra Ercoşkun
Matematik Özel Ders   15/07/2017

Henüz sadece 7. dersimi aldım fakat bu 7 saatte toplamda 6 senelik bir kaybı telafi ettik. Ayrıca mazeretiniz her ne olursa olsun dağınık olan dikkatinizi bir şekilde toparlayabildiğini hissediyorsunuz. Bu da ciddi anlamda profesyonel bir yardım anlamına geliyor. Bu anlamda Cafer Hocaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Yusuf Bey
Matematik Özel Ders   10/07/2017

Hocamizdan memnun kaldık şimdilik bir sıkıntı yok inşaallah ilerde de güzel sonuclar alırız.

         
Matematik Özel Ders   20/04/2017

Rabia hanımdan memnunuz oğlumda Rabia hocanın ders anlatımından çok memnun olduğunu tarafımıza içermektedir.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz