En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 400 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bülent Balakçı

Bülent Balakçı

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
MARMARA Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (İNGİLİZCE) mezunuyum. 15 yıldır MEB in farklı okullarında öğretmenlik yapıyorum.Öğrencilik yıllarım dahil 20 yıldır Özel ders vermekteyim.3.4,5,6,7,8,9,10,11,12,sınıf ve TEOG,YGS,LYS,KPSS,ALES,DGS sınavlarına hazırlık MATEMATİK ve GEOMETRİ özel dersi veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalşıyorum.Size de yardımcı olmak isterim.
Hatice Dağ

Hatice Dağ

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
Etüt merkezinde özel ders veriyorum.10 yıllık özel ders dershane ve Kolej tecrübem var.konuları sade ve pratik yöntemle kolayca anlasilabilir şekilde anlatıyorum.Balık vermiyor balık tutmayı öğretiyorum. .matematik stresine son veriyoruz.
Emir Okumuş

Emir Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca eşim türkçe öğretmeni o da türkçe dersinden özel ders verebilir.
Ömer Öztürk

Ömer Öztürk

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
ODTÜ Matematik mezunuyum. 13 yıllık Matematik öğretmeniyim. Özel okul ve dershane öğretmenliği tecrübemle her seviyede matematik özel dersi veriyorum. Derslerimi eğitim koçluğu yaparak anlatiyorum öğrencimin gelişimini yakından takip ederek akademik başarısının artmasına yardımcı oluyorum.
Eğitim Ve Sınav Koçluğu

Eğitim Ve Sınav Koçluğu

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Marmara Üniversitesi İİBF iŞLETME bölümü lisans ve Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi yüksek lisans mezunuyum.İlk orta ve lise öğrencilerine yönelik matematik özel dersini tüm öğrenciler için temel ihtiyaç olarak kabul ediyor, uzun yıllar biriken tecrübemle öğrencilerimin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en iyi eğitimi vermeye çalışıyorum.
Burcu Göker

Burcu Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dershane ve kolej tecrübeli 6 yıllık matematik ogretmeniyim. Gazi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Derslerimi eğitim koçluğu şeklinde ders takibi ile birlikte öğrencilere matematiği sevdirerek yapıyorum.
Gökhan Kaçan

Gökhan Kaçan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
İLK VE ORTA ÖĞRETİM TÜM DERSLER , MATEMATİK ÖZEL DERS , AKIL ZEKA VE DİKKAT ODAKLANMA EĞİTİMİ ÖZEL DERS , SINIF ORTAMINDA ÖZEL EĞİTİM 3 DERS SAAT ÜCRETİ 90 TL 9.SINIF TARİH COĞRAFYA MATEMATİK DERSLERİ
Saadet Okumuş

Saadet Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yıllardır matematik özel ders vermekteyim. Lise öğrencilerinde özellikle çok zorlanilan geometri dersinde faydali olabilirim. Kaliteyi fark etmeniz dileğiyle :)
Nurgül Arslan

Nurgül Arslan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2008 YILI MEZUNUYUM. ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA 9 YILLIK ÖZEL VE DEVLET OKULU TECRÜBEM VAR. ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMİM, KİŞİLİĞİM VE AKTİF ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM İLE SİZ KIYMETLİ ÖĞRENCİLERİME DEĞER KATABİLMEK GAYRETİYLE ÇALIŞIYORUM. İSTEKLİ, ÖZENLİ VE DİKKATLİ ÇALIŞMA BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÖNEMLİ TAŞLARDANDIR. BU YOLDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. BAŞARILAR.
Mehmet Özdemir

Mehmet Özdemir

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
15 yıllık dershane tecrübesine sahibim.ilköğretim matematik öğretmeniyim. 3,4,5,6 ve 7.sınıflara okul takviye ve 8.sınıflara TEOG özel dersi veriyorum.Ayrıca Özel ders büromda Teog Ygs Lys tüm derslerde yardımcı oluyoruz.ÖZET OLARAK ,ÖĞRENMEK İSTERSEN MATEMATİK ; MEHMET HOCADAN AL HEM UYGUN HEM PRATİK.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nilgn Yanar
Matematik Özel Ders   18/04/2018

Lise matematik dersi alıyoruz kendisinden ve kızımla olan iletişimleri gayet iyi. Herhangi bir sıkıntımız yok. Memnunuz. İyi bir öğretmen.

         
İmran Songur
Matematik Özel Ders   01/04/2018

Eğer matematik öğrenmek istiyorsanız bence yasin hocayla tanışın özverili iş disipliniyle sizinle beraber mücadele ederek elinden geleni yapıyor. ben ve kardeşlerim gerçekten ondan çok memnun..

         
Matematik Özel Ders   25/03/2018

İlk defa özel ders alıyorum iyi ki Muhammed hocayı seçmişim kesinlikle tavsiye ediyorum 😊

         
Nur Özdemir
Matematik Özel Ders   18/03/2018

Çok verimli bir dersti. Yapamadığım bütün soruları çözdürdüm. Konuyu çok iyi anladım

         
Sinem Kalyon
Matematik Özel Ders   05/03/2018

ÇOK EFENDİ,DERS ANLATIMINDAN KIZIM ÇOK MEMNUN KALDI.ARMUT AİLESİNE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR ARKADAŞIMIZ YOLUN AÇIK OLSUN UTKU...

         
Ali Karslı
Matematik Özel Ders   06/02/2018

Kızım Üniversite giriş sınavlarına hazırlanıyor. Matematik alanında çok eksikleri vardı. Hamide hoca ile çalışmaya başladılar. Kısa zamanda eksiklerini tamamladı. Matematik dersinin yanında kızıma Eğitim Koçluğu da yaptı. Ders çalışmasını takip etti. Whatsapptan çözemediğimiz soruları anında cevaplayıp bize attı, Herkese tavsiye edebileceğim bir hoca.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz