En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 394 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nurgül A.

Nurgül A.

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2008 YILI MEZUNUYUM. ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA 11 YILLIK ÖZEL VE DEVLET OKULU TECRÜBEM VAR. ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMİM, KİŞİLİĞİM VE AKTİF ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM İLE SİZ KIYMETLİ ÖĞRENCİLERİME DEĞER KATABİLMEK GAYRETİYLE ÇALIŞIYORUM. İSTEKLİ, ÖZENLİ VE DİKKATLİ ÇALIŞMA BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÖNEMLİ TAŞLARDANDIR. BU YOLDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. BAŞARILAR.
Hatice D.

Hatice D.

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Etüt merkezinde özel ders veriyorum. yıllık özel ders dershane ve Kolej tecrübem var.konuları sade ve pratik yöntemle kolayca anlasilabilir şekilde anlatıyorum.Balık vermiyor balık tutmayı öğretiyorum. .matematik stresine son veriyoruz. Kocaeli universitesi matematik bölümü mezunuyum. Uludağ Üniversitesinden pedagojik formasyon aldım.tel:
Cüneyt G.

Cüneyt G.

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
ÇİFT LİSANSA SAHİBİM(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ)15 YİLDİR MATEMATİK ÖZEL DERSİ VERİYORUM. OGRENCİNİN ANLAYAMADİGİ VEYA ASAMADİGİ KONULARDA KARARLİ VE ETKİLİ BİR SEKİLDE USTESİNDEN NASIL GELİNEBİLECEGİNİ GÖSTERİYORUM.BEN ÖĞRENCİYE KONU ANLATIMI DEĞİL SORULARI NASIL YORUMLAMASI VE ÇÖZÜM GETİRECEĞİNİ GÖSTERİYORUM.OGRENCİNİN EKSİK OLDUGU KONULARİ UCRETSİZ İLK DERSTE BELİRLEYİP SADECE ALMAK İSTEDİĞİ BİLGİYİ DOĞRU VE HİZLİ BİR SEKİLDE VERİP KİSA SURE İÇERİSİNDE BASARİYA ULASMASİN
Berna F.

Berna F.

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
2007 YILINDAN BU YANA HER DÖNEM ÖZEL DERS GEÇMİŞİM OLMUŞTUR TABİKİ ÖNCELİK OLARAK 5 YILDIR DERSHANE+ÖZEL OKUL TECRÜBEM BULUNMAKTADIR. TEOG YGS KPSS LYS MATEMATİK DERSLERİNDE YARDIMCI OLABİLİRİM
Emir O.

Emir O.

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca eşim türkçe öğretmeni o da türkçe dersinden özel ders verebilir.
Abdullah Ö.

Abdullah Ö.

Matematik Özel Ders · İnegöl, Bursa
Öncelikle bir seviye belirleme testi ile başlayıp kişiye özel planlama ile her seviyeye uygun öğretim sunabiliyorum. @matematiginozu
Mustafa C.

Mustafa C.

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Sınav sistemi ve soru tarzı sürekli yenilenmekte , okula LGS ve TYT AYT sınavlarına hazırlanmak , yeni soru tiplerinde başarılı olmak için yanınızdayım.
Orhan A.

Orhan A.

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. . SINIFTAN . SINIFA KADAR HER ÖĞRENCİYE MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİ VEREBİLİRİM. BURSA DA BÜROKRAT VE ÜNLÜ İŞ ADAMLARININ BİRÇOĞUNUN ÇOCUKLARINA ÖZEL DERS VERDİM. Tel: ÜNİVERSİTE SINAVINDA DERECE YAPMIŞ BİRÇOK ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM
İdris K.

İdris K.

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Her çocuk özeldir ve her çocuğun öğrenme yöntemi de özeldir. Bizim işimiz öğrencinin en iyi öğrenme yöntemini keşfedip ona rehberlik etmektir. O zaman onun başaramayacağı dersi kalmaz
Enise Ç.

Enise Ç.

Matematik Özel Ders · İnegöl, Bursa
Çanakkale on sekiz Mart üniversitesi matematik bölümü mezunuyum.ozel ders verdiğim öğrencilerim var ilkokul ortaokul tyt yks kpss matematik dersleri veriyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Fatih Demir
Matematik Özel Ders   15/04/2020

Oğlum için katkısı inanılmaz oldu. Matematiği bilen biri olarak iş hayatının yoğunluğu nedeniyle çocuğumu çalıştıracak zamanım olmaması nedeniyle bir destek almak zorunda kaldım. Çocuk ile İyi bir frekans yakaladılar.zaten mevcut milli eğitim müfredatını çok iyi bile. Ve güncel olarak devlet okulunda matematik öğretmenliği yapan biri kendisi.ayrıca fizik dersi bilgisi mevcut ve ilave olarak özel fizik dersi de verebiliyor.Biz ailecek çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz.

         
Nazli Erdoğan
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Kızım matematik dersine karşı çok önyargılıydı, sevmiyordu ve anlayamadığını dile getiriyordu. Betül hanım ile sınav öncesi sadece 3 ders yaptılar ve bugun matematik sınavında 90 üzeri not alarak sınıf 2. si olduğunu öğrendik. Kendine olan güveni yerine geldi ve ilk defa matematiği anladığını söyledi. Yorum yazmak için sınav sonuçlarını beklemiştim, ancak kesinlikle ve şiddetle önerdiğimi söyleyebilirim.

         
Serap Özdağ
Matematik Özel Ders   09/03/2020

Fatih Bey le dersimizden çok memnun kaldık, derse hakim, başarılı bir öğretmen olduğunu hissettiriyor. Ayrıca çocukla çok rahat iletişim kurarak, anlayacağı şekilde dersi aktardığı için teşekkür ederiz. kesinlike öneriyorum.

         
Halise Dağarslan
Matematik Özel Ders   28/02/2020

Anlatımı çok yumuşak, verdiği bilginin karşılığını görmeyi bekler, ödev takiplerimi yapar. Bir de ailemle olan samimi ilişkisi annem ve babamı çok sevindiriyor. Bundan dolayı kendisine çok şey borçluyum tüm samimiyetimle kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

         
Ayşe K.
Matematik Özel Ders   08/02/2020

Çocuğuma TYT ve AYT 'ye yönelik Matematik özel dersi aldırıyorum. Çocuğumun matematiğin temelinde çok eksiği olduğundan yeni konularıda anlayamıyordu, çareyi özel derste buldum. Emir bey ilk olarak çocuğumun matematik bilgisinin nerede ve ne kadar eksik olduğunu tespit etti, çocuğuma yönelik hazırladığı bir plan ve programla derslerini işledi. Sürekli fazladan vakit ayırarak hem güncel konuları hem de eksik konuları öğretiyor. Ders anlatım biçiminden ve empati kurarak ders anlatmasından hem çocuğum hem de aile bireyleri olarak çok memnunuz. Genç bir öğretmen olduğu için öğrencisinin dilini daha iyi anlıyor, onu çok iyi yönlendiriyor. Terbiyeli, ahlâklı ve çok efendi bir insan. Çok teşekkür ederiz.

         
Gülser Ardıç Çifci
Matematik Özel Ders   24/12/2019

Dinamik ve akıcı şekilde ders anlatımı var. Dikkati dağınık bir öğrenci olan yeğenimle ders anlatırken dikkatini çekmeyi başararak hem konulara odaklanmasını sağladı, hem de onun yaşına hitap edebilecek şekilde bir dostluk kurmayı başardı. Yeğenim için özel ders aldık ve belli periyodlarda da almaya devam edeceğiz Teşekkürler..

         
Olcay Atak Erdin
Matematik Özel Ders   10/12/2019

İlk ders tanışma dersiydi ve ücret alınmadı.Kendisini, çalışmalarını anlattı.Eksik olan konular üzerinden gidilerek bir çalışma düzenlendi.Kendi dökümanlarını gösterdi, dersi nasıl işyeyeceğinden bahsetti.Bizdeki kaynakları inceledi.Dakiktir ve hep haber verir.Konuları getirdiği ve öğrencide bıraktığı kitapçıklardan anlatıyor,sorular ve ödevlerle pekiştiriyor.Bir ayı geçti ve biz gerçekten tanıştığımız için mutluyuz.Ders işleyişi gerekse kişiliğiyle zaten ilk 5te olmayı hakeden biri.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz