En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 326 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emir Okumuş

Emir Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca eşim türkçe öğretmeni o da türkçe dersinden özel ders verebilir.
Ahmet Tunç

Ahmet Tunç

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum.Ders anlatımını daha iyi standartlara taşıyabilmek için diksiyon sertifikasına sahibim. Geçtiğimiz yıllarda Anadolu ve Fen Liselerinde çalıştıktan sonra bu yıl bir ortaokulda Matematik Zümre Başkanlığı yapıyorum ve yıllardır özel ders veriyorum. Olay TV Eğitime Bakış programına konuk olarak katılıp matematik dersini anlatmaya çalışıyorum. Fen Lisesi öğretmeninden kaliteli bir özel ders isteyenler için buradayım. Hakkımda daha det
Bülent Balakçı

Bülent Balakçı

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (iNGİLİZCE) mezunuyum.3 yıl özel okul,14 yıl ortaokul,anadolu teknik,anadolu lisesi ve öğretmen lisesi olmak üzere birçok okulda öğrenci yetiştirdim. 20 yıldır özel ders vermekteyim. 9,10,11,12 Sınıf ders takviye,YGS ve LYS e hazırlık,KPSS,ALES ve DGS sınavına hazırlık, 4,5,6,7 ve TEOG sınavına hazırlık düzeyinde bütün tecrübe ve deneyimlerimle öğrencilerime yardımcı olmak isterim.
Ömer Göker

Ömer Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
GAZİ Matematik mezunuyum ve ODTÜ Bilgisayar Öğretmenliği okudum.Şu anda İSTANBUL HUKUK okuyorum ve Gazi Fen Bilimleri Enstitüsü Uygulamali Matematik alaninda Yüksek Lisans yapiyorum. Dershane tecrübeli kolej öğretmeniyim. Özel bir kolej de matematik öğretmeni olarak çalışıyorum. 10 yıllık özelders tecrübesiyle her seviyede matematik ve geometri özel dersi veriyorum (YGS-LYS-TEOG-KPSS-ALES VE OKULA YARDIMCI). Derslerimi ders takibi ve eğitim koçluğu şeklinde yapıyorum. Matematik sizin için soru
Bahar Bal

Bahar Bal

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Matematik konusunda elimden gelen yardımı yapmaya hazırım. Matematiği gerçekten çok severim ve öğrencilere de sevdirmek isterim. 7 yıldır ilköğretim matematik alanında çalışmaktayım. Teog uzmanlık alanım. 9. ve 10. sınıflara da okula takviye matematik dersi verebilirim. ilk dersi ücretsiz deneme dersi olarak yapabiliriz.
Burcu Göker

Burcu Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dershane ve kolej tecrübeli 6 yıllık matematik ogretmeniyim. Gazi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Derslerimi eğitim koçluğu şeklinde ders takibi ile birlikte öğrencilere matematiği sevdirerek yapıyorum.
Uğur Ana

Uğur Ana

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
2009 yılından beri özel ders tecrübesi olan Matematik öğretmeniyim. Uludağ Üniversitesi Matematik Bölümü "Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi " alanında doktora yapıyorum. YGS-LYS-TEOG-ALES-DGS-YÖS-KPSS dallarında sınava hazırlanan ve ortaokul-lise arasınıf öğrencilerine özel ders verilir.
Eğitim Ve Sınav Koçluğu

Eğitim Ve Sınav Koçluğu

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Marmara Üniversitesi İİBF iŞLETME bölümü lisans ve Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi yüksek lisans mezunuyum.İlk orta ve lise öğrencilerine yönelik matematik özel dersini tüm öğrenciler için temel ihtiyaç olarak kabul ediyor, uzun yıllar biriken tecrübemle öğrencilerimin ihtiyaçları doğrultusunda onlara en iyi eğitimi vermeye çalışıyorum.
Mümin Hocaoğlu

Mümin Hocaoğlu

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
10 yılın verdiği öz güvenle YGS-LYS konulara ve sınav müfredatına hakim kendi özgün sorularımla sunacağım Matematik dersi ile görüşmek üzere.. TEK YA DA GRUP HALİNDE ÖZEL DERS için ulaşabilirsiniz.
Saadet Okumuş

Saadet Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yıllardır matematik özel ders vermekteyim. Lise öğrencilerinde özellikle çok zorlanilan geometri dersinde faydali olabilirim. Kaliteyi fark etmeniz dileğiyle :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu Madanyan
Matematik Özel Ders   11/10/2017

Öğretmenimiz işinde tecrübeli, öğrencinin ve velinin beklentisini anlayabilen , iletişimde oldukça başarılıdır. Dersi aktif anlatımı ile öğrencinin sıkılmadan kolayca öğrenmesine yardımcı olmuştur. Onur hocama teşekkür ederiz. İyi ki bizi buluşturmuşsunuz armut.com

         
MEHMET İNCETERE
Matematik Özel Ders   09/10/2017

Üniversite sınavlarına hazırlanan oğluma Hüseyin Beyden YGS-LYS matematik ve geometri özel ders aldırmaya başladık.Haftada 2 gün Hüseyin Bey oğluma kendi evinde ders vermeye başladı.Kendisinden çok ama çok memnun kaldık.Eis,kartezyen ve birey yayınlarını aldırdı.Oğluma sorduğumda dersi çok güzel anlattığını,ders molasında ikramlarının çok güzel olduğunu,Misafirperver ve çok kaliteli bir öğretmene denk geldiğimizi söyledi.Herkese bu çok deneyimli ve kaliteli hocayı tavsiye ederiz.

         
Sünbül Aytekin
Matematik Özel Ders   20/09/2017

Mehmet Hoca ve ekibi ile tanışmaktan gerçekten çok memnun kaldık. Kızım çok motive olarak başladı derslere. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.

         
ayşe özkan
Matematik Özel Ders   13/09/2017

Mehmet hoca hem deneyimli hem genç hem de çok enerjik. şimdiye kadar çocuğuma çok ders aldırdım ama gerçekten bu çok farklı bir deneyim. Matematiğin yanında fizik,kimya,türkçe konularında da başarılı olduğunu düşünüyorum, herkese tavsiye ederim.

         
Murat Gündoğdu
Matematik Özel Ders   10/09/2017

Mehmet Hocamızın dersinden ben ve oğlum çok memnun kaldık. Gerek matematiği severek öğretmesiyle gerekse öğrencinin hangi konuda eksiği varsa ona ağırlık tanımasıyla diğer hocalardan ayrılıyor. daha önce de özel derse ihtiyaç duymuştuk ama öğretmenlerin çok azından memnun kalmıştık. Mehmet Haca ya buradan teşekkürü bir borç bilirim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz