En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders Öğretmeni armut'ta

En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 234 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Bülent Balakçı

Matematik Özel Ders · Nilüfer · Bursa
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (iNGİLİZCE) mezunuyum.3 yıl özel okul,14 yıl ortaokul,anadolu teknik,anadolu lisesi ve öğretmen lisesi olmak üzere birçok okulda öğrenci yetiştirdim. 20 yıldır özel ders vermekteyim. 9,10,11,12 Sınıf ders takviye,YGS ve LYS e hazırlık 4,5,6,7 ve TEOG sı
2

Emir Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım · Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca e
3

Duran Koçoğlu

Matematik Özel Ders · Nilüfer · Bursa
20 yıllık ygs LYS tecrubesi Pratik yollarla eğitim yöntemleri Her seviyeden öğrenciye seviyesine göre eğitim
4

Ömer Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer · Bursa
Gazi Matematik mezunuyum ve ODTÜ Bilgisayar Öğretmenliği okudum. Gazi Fen Bilimleri Enstitüsü Uygulamali Matematik alaninda Yüksek Lisans yapiyorum. Dershane tecrübeli kolej öğretmeniyim. 10 yıllık özelders tecrübesiyle her seviyede matematik ve geometri özel dersi veriyorum (YGS-LYS-TEOG-KPSS-ALES
5

Uğur Ana

Matematik Özel Ders · Osmangazi · Bursa
2009 yılından beri özel ders tecrübesi olan Matematik öğretmeniyim. Uludağ Üniversitesi Matematik Bölümü "Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi " alanında doktora yapıyorum. YGS-LYS-TEOG-ALES-DGS-YÖS-KPSS dallarında sınava hazırlanan ve ortaokul-lise arasınıf öğrencilerine özel ders verilir.
6

Burcu Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer · Bursa
Dershane ve kolej tecrübeli 6 yıllık matematik ogretmeniyim. Gazi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Derslerimi eğitim koçluğu şeklinde ders takibi ile birlikte öğrencilere matematiği sevdirerek yapıyorum.
7

Gökhan Aktürk

Matematik Özel Ders · Yıldırım · Bursa
Merhaba, Afyon kocatepe matematik öğret. mezunumuyum. Tüm YGS ve LYS konuları kapsamım içindedir. Üniversiteye hazırlık, lise1-lise4 ve ortaokul matematik konuları da kapsamım içindedir. Anlaşılır ve pratik anlatım yaparım.
8

Matfen Özel Ders

Matematik Özel Ders · Gemlik · Bursa
Eğitim kuramcısı Bloom der ki "Öğrenemeyen öğrenci yoktur öğretemeyen öğretmen vardır"
9

Elif Derya Mercan

Matematik Özel Ders · Nilüfer · Bursa
Endüstri mühendisiyim. 3.5 yıl İstanbul da LYS matematik, orta okul matematik&fen ve İngilizce dersleri verdim. Uygun fiyata kaliteli ders istiyorsanız iletişime geçmenizi bekliyoruz.
10

Saadet Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım · Bursa
İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yıllardır matematik özel ders vermekteyim. Lise öğrencilerinde özellikle çok zorlanilan geometri dersinde faydali olabilirim. Kaliteyi fark etmeniz dileğiyle :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Çağdaş Erdoğan
Matematik Özel Ders   21/04/2017

Naim hocamdan yeğenim için programlı ve akıcı bir eğitim aldık. Anlatım tarzı ve dokümantasyonu çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine de ayrıca teşekkür ederim.

         
Elif Demirci
Matematik Özel Ders   12/04/2017

Dogukan hoca iletisimiyle durusuyla bilgisiyle ve kalitesiyle cok mukemmel bir hoca. Oglum 5.sinifa gidiyor ve Dogukan abisi sayesinde puanlari 100. Ders anlatimi ve cocukla iletisimi gercekten cok profesyonel. Siddetle tavsiye ediyorum.

         
Tolga Şen
Matematik Özel Ders   06/04/2017

Barış hocanın İletişim gücü çok yüksek.Kızımın matematiğe olan ön yargısını kırmada çok yardımcı oldu. Benim gözlemlerime göre ders anlatımı kolay ve anlaşılır. Kesinlikle özel ders için düşünmeniz gereken bir eğitmen. Kendisine vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı hem kızım adına hem kendim adıma teşekkür ederim.

         
Matematik Özel Ders   05/04/2017

Kızımın matematiği kucaklamasına tanıklık etmek beni nasıl mutlu etti bilemezsiniz, teşekkürler hocam, teşekkürler armut.com😌😌😌

         
Matematik Özel Ders   17/03/2017

Konuşma hakim,sorumluluk sahibi. Zamanında geliyor. Öğrenci için cesaret ve motive edici yönlerinin olması ayrıyetten güzel bir şey. Gayet memnun kaldık.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Matematik Özel Ders Üyelerimiz
Nilüfer
Osmangazi
Yıldırım
Kestel
İnegöl
Bursa için Matematik Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!