En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 376 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emir Okumuş

Emir Okumuş

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca eşim türkçe öğretmeni o da türkçe dersinden özel ders verebilir.
Bülent Balakçı

Bülent Balakçı

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
MARMARA Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (İNGİLİZCE) mezunuyum. 15 yıldır Ortaokul,Meslek lisesi,eski adıyla Süper Lise,Anadolu Teknik lisesi,Anadolu Lisesi ve Öğretmen lisesi olmak üzere MEB in farklı okullarında öğretmenlik yapıyorum.Öğrencilik yıllarım dahil 20 yıldır Özel ders vermekteyim.3.4,5,6,7,8,9,10,11,12,sınıf ve TEOG,YGS,LYS,KPSS,ALES,DGS sınavlarına hazırlık MATEMATİK ve GEOMETRİ özel dersi veriyorum. Size de yardımcı olmak isterim.
Hatice Dağ

Hatice Dağ

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
Etüt merkezinde özel ders veriyorum.10 yıllık özel ders dershane ve Kolej tecrübem var.konuları sade ve pratik yöntemle kolayca anlasilabilir şekilde anlatıyorum.Balık vermiyor balık tutmayı öğretiyorum. .matematik stresine son veriyoruz.
Gökhan Kaçan

Gökhan Kaçan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
İLK VE ORTA ÖĞRETİM TÜM DERSLER , MATEMATİK ÖZEL DERS , AKIL ZEKA VE DİKKAT ODAKLANMA EĞİTİMİ ÖZEL DERS , SINIF ORTAMINDA ÖZEL EĞİTİM 3 DERS SAAT ÜCRETİ 90 TL 9.SINIF TARİH COĞRAFYA MATEMATİK DERSLERİ
Burcu Göker

Burcu Göker

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Dershane ve kolej tecrübeli 6 yıllık matematik ogretmeniyim. Gazi Matematik öğretmenliği mezunuyum. Derslerimi eğitim koçluğu şeklinde ders takibi ile birlikte öğrencilere matematiği sevdirerek yapıyorum.
Ömer Öztürk

Ömer Öztürk

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
ODTÜ Matematik mezunuyum. 13 yıllık Matematik öğretmeniyim. Özel okul ve dershane öğretmenliği tecrübemle her seviyede matematik özel dersi veriyorum. Derslerimi eğitim koçluğu yaparak anlatiyorum öğrencimin gelişimini yakından takip ederek akademik başarısının artmasına yardımcı oluyorum.
Ahmet Öztürk

Ahmet Öztürk

Matematik Özel Ders · Orhangazi, Bursa
Öğrenci odaklı, her seviyeye göre ayrı program, Amacın saat doldurma değil ,öğrencinin kazanım elde ettiği dersler.
Önder Kaya

Önder Kaya

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
9 yıllık öğretmenim bu sürede birçok öğrencime yardımcı oldum ve olumlu dönütler aldım. Farklı ve eğlenceli bir ders dinlemek, en ayrıntılı şekilde konulara hakim olmak isterseniz sizede yardımcı olmak isterim. İlköğretim her kademeye, lise 9 ve 10. Sınıflara ve kpss dgs vb sınavlara hazırlanan arkadaşlara ders verebilirim.
Mehmet Özdemir

Mehmet Özdemir

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
15 yıllık dershane tecrübesine sahibim.ilköğretim matematik öğretmeniyim. 3,4,5,6 ve 7.sınıflara okul takviye ve 8.sınıflara TEOG özel dersi veriyorum.Ayrıca Özel ders büromda Teog Ygs Lys tüm derslerde yardımcı oluyoruz.ÖZET OLARAK ,ÖĞRENMEK İSTERSEN MATEMATİK ; MEHMET HOCADAN AL HEM UYGUN HEM PRATİK.
Nurgül Arslan

Nurgül Arslan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2008 YILI MEZUNUYUM. ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA 9 YILLIK ÖZEL VE DEVLET OKULU TECRÜBEM VAR. ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMİM, KİŞİLİĞİM VE AKTİF ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM İLE SİZ KIYMETLİ ÖĞRENCİLERİME DEĞER KATABİLMEK GAYRETİYLE ÇALIŞIYORUM. İSTEKLİ, ÖZENLİ VE DİKKATLİ ÇALIŞMA BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÖNEMLİ TAŞLARDANDIR. BU YOLDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. BAŞARILAR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazlan Özden
Matematik Özel Ders   20/02/2018

Yavuz Sidal cok iyi bir matematik öğretmeni ve çok iyi öğretiyor. Beyefendi kişiliği ve sakinliğini de eklemek isterim.Çok teşekkür ederim.

         
Ali Karslı
Matematik Özel Ders   06/02/2018

Kızım Üniversite giriş sınavlarına hazırlanıyor. Matematik alanında çok eksikleri vardı. Hamide hoca ile çalışmaya başladılar. Kısa zamanda eksiklerini tamamladı. Matematik dersinin yanında kızıma Eğitim Koçluğu da yaptı. Ders çalışmasını takip etti. Whatsapptan çözemediğimiz soruları anında cevaplayıp bize attı, Herkese tavsiye edebileceğim bir hoca.

         
Zeynep Gizli
Matematik Özel Ders   09/01/2018

Celal hocamdan allah razı olsun bize çok yardımcı oldu bizi buluşturduğu için armut ekibine de teşekkür ederim

         
Matematik Özel Ders   08/01/2018

Gerçekten çok sabırlı ve mükemmel bir öğretmen. işinin hakkını vererek yapıyor.Öğrenciyle olan iletişimi çok kuvvetli. kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Selma Çiçek
Matematik Özel Ders   06/01/2018

Emeğine sağlık Önder Hocam. İşinin ehli bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz