Hizmet Ver
Mimari Proje Çizimi

5 Bursa Nilüfer Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 49 Mimari Proje Çizimi Firması hizmet vermeye hazır.

Nilüfer Mimari Proje Çizimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 49 Mimari Proje Çizimi Firması, Nilüfer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Nilüfer içinde yazılan 79 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 106 kişi Nilüfer Mimari Proje Çizimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Nilüfer Bursa Mimari Proje Çizimi Firması

Betül M. photo

Betül M.

10.11.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2017 yılında mezun oldum. 1,5 sene boyunca Revit Architecture programını aktif olarak kullanarak projeler ürettim. Mart 2019 da İTÜ Sürekli Eğitim Merkezinden BIM Uzmanlığı Sertifikamı aldım. Şu anda Bilgi Üniversitesi Mimari Tasarım programında...

Mill mimarlık tasarım uygulama photo

Mill mimarlık tasarım uygulama

11.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Bursa'da hizmet veren bir mimarlık firmasıyız. Proje tasarım, uygulama, tadilat işlerinizde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Tuğba K. photo

Tuğba K.

06.02.2019

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Mimari projelerin teknik çizimi,görselleştirmesi üzerine hizmet sağlamak istiyorum.

AYŞEGÜL UBUZ MİMARLIK photo

AYŞEGÜL UBUZ MİMARLIK

20.09.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

24 yıl mimarlık mesleğini yapmaktayım. Toplu konut mimari proje ve uygulama projeleri , detay projeleri ,okul vb. kompleks binaların tüm proje ve uygulama proje ve detayları ,restorasyon ,renovasyon projeleri ,3 d projelendirme , Keşif ,-metraj ve hakediş konularında hizmet vermekteyim.

Eda Nur G. photo

Eda Nur G.

02.10.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Ruhsat ve uygulama projeleri çizimleri Plan boyamaları İç- Dış mekan görselleştirmeleri yapılır.

Gamze G. photo

Gamze G.

05.12.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Merhaba değerli işveren, 10 yıllık ofis ve şantiye deneyimi olan bir mimar olarak , çizdirmek istediğiniz mimari projelerde bir tekniker mantığıyla ezbere yapılan, sorgulanmayan bir proje çizimi değil , sizi en doğru, minimum hatayla ve idari işlemlerde sizi yormadan işin içinden çıkarabilecek ...

HOŞOĞLU MİMARLIK ŞTİ photo

HOŞOĞLU MİMARLIK ŞTİ

05.06.2018

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

2000 yılından beri Bursa da Konut, ofis,fabrika, mağaza, otel, alışveriş merkezi gibi özel ve ticari yapılar alanında mimarlık, iç mimarlık ve proje yönetimi ve konularında proje ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

Behlül A. photo

Behlül A.

06.04.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Merhabalar AutoCAD hizmeti vermek istiyorum açıkçası bu hizmeti şuanlık para kazanmak için yapmak istemiyorum daha çok mesleki açıdan kendimi geliştirmek ve ileri taşımak için hatalarımı eksiklerimi görebilmek için yapmak istiyorum izninizle size kendimi tanıtayım Adım Behlül soyadım aktaş...

Sadullah E. photo

Sadullah E.

29.08.2018

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Ruhsatlı Mimari Proje çizimi, Şantiye Şefliği ve İmar Barışı ile alakalı her türlü işlerinizi yapabilirim.

Emel Ç. photo

Emel Ç.

23.04.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

2013 restorasyon 17-2021 mimarlık mezunuyum. Özel sektörde yaklaşık 3 4 yıl konak ve cami rölöve restitüsyon ve restorasyon çalışmaları üzerine tecrübem bulunmaktadır. aynı zamanda mimari elemanlar teknik çizim ve detay çizimlerim bulunmaktadır. AutoCAD, SketchUP , Photoshop , Lumion...

Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik photo

Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik

25.03.2018

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Rızvanoğlu Mimarlık olarak projelendirme ve uygulama konusunda tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işler ve tasarımlarımız en büyük referansımızdır. Bizi instagram sayfamız olan rizvanoglumimarlik ve web sitemiz olan www.rizvanoglumimarlik.com adresinden daha detaylı inceleyebilir...

İrem S. photo

İrem S.

03.09.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezunum. Aktif olarak kurumsal bir firmada çizim, modelleme hizmeti vermekteyim. Programlar konusunda oldukça deneyimliyim. Güncel projeleri ve trendleri yakından takip etmekteyim.

Dilara Y. photo

Dilara Y.

17.11.2020

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Archicad, Autocad, Lumion, 3d Max ve Photoshop programları ile mimari proje çizimi, uygulama proje çizimi, rölöve-restorasyon proje çizimi, proje modelleme ve render alınabilmektedir.

Ibrahim Ç. photo

Ibrahim Ç.

28.09.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Hayallerinizi sizin kadar önemsiyoruz, misyonuyla hayallerinizin tercümanı oluyoruz. Yere, fonksiyon ve işleve göre her tasarladığımız projeyi özgün kılacak detaylar üretiyoruz. Tasarımları sadece yapmakla kalmayıp iş takibimizle en doğru şekilde uygulanmasını da sağlıyoruz. Etinizle, tırnağınızla...

Ali B. photo

Ali B.

31.07.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Merhabalar. Sizin istediğiniz her türlü Mimari tasarımı(sketchup,revit,archicad) Mimari çizimi(AutoCAD) 3 boyut modelleme (sketchup) Görselleştirme render(lumion) Ve daha birçok tasarım ve çizimi sizin için yapabilirim. Mimar Ali BİÇER

Delta Mimarlık photo

Delta Mimarlık

08.05.2018

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Mimari ruhsat projesi hazırlanması, danışmanlık, 3d görselleştirme gibi hizmetler vermekteyiz. Çizmiş olduğumuz projeleri internet sayfamızdan ve instagramdan takip edebilirsiniz.

Derya A. photo

Derya A.

27.06.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

* Tasarım *3D görselleştirme *Metraj çıkarma ve Yaklaşık Maliyet Hesaplama *Rölöve, Restitisyon, Restorasyon proje çizimi

Selin S. photo

Selin S.

20.08.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Merhabalar ben mimar Selin, 3 boyut görselleştirme , cephe tasarımı , iç mekan tasarimi olarak sizlere yardımcı olabilirim.

Mücahit D. photo

Mücahit D.

03.02.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Mimari ve Statik projeleriniz İmar Yönetmeliğine göre çizilir ve teslim edilir.Proje teknik çizim kesit plan proje renklendirme render yapımı. a'dan z'ye proje tasarım uygulama.

Elham V. photo

Elham V.

11.11.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Renkli ve sıcacık evlerin dünyasına olan ilgim, mimariye ve iç tasarıma olan ilgimi fark etmemi sağladı, bu yüzden mutlu bir yaşam isteyenlerle fikirlerimi ve hayal gücümü paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Zeynep Ö. photo

Zeynep Ö.

25.01.2023

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Zeynep Önal Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi mimarlık fakültesi mimarlık bölümünden mezun oldum. Bursa da kurumsal bir şirkette Mimar olarak çalışıyorum.

Enes D. photo

Enes D.

29.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Aktif olarak çalışıyorum. Mimarım. -3D modelleme, şantiye, uygulama çizimi, iç mimari çizimi, endüstriyel tasarım, iç mekan tasarımı, elektrik, mekanik çizimleri konusunda tecrübeli birisiyim. -Röleve restorasyon ve restitüsyon çizim ve ölçümlerini yapıyorum. -Ayrıca öğrenci proje paftaları ve...

Mert B. photo

Mert B.

12.09.2021

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Mimarım. Bir süredir hem mimari ofiste çalışırken hem de freelance işler yapıyorum. Mimari proje tasarımı, iç mekan tasarımı, modelleme ve renderlarını yapabilirim.

Murat T. photo

Murat T.

12.10.2022

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Anahtar teslim işler. Mimari proje çizimi danışmanlık. Tadilat tamirat işleri .

Zuhal S. photo

Zuhal S.

24.10.2019

Mimari Proje Çizimi · Nilüfer, Bursa

Mimari uygulama ve tadilat projeleri konusunda tecrübe sahibiyim.Bunun yanı sıra üç boyutlu modelleme ve photoshop konusunda iyiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Nilüfer Mimari Proje Çizimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Nilüfer Mimari Proje Çizimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimari Proje Çizimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimari Proje Çizimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimari Proje Çizimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimari Proje Çizimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimari Proje Çizimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimari Proje Çizimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimari Proje Çizimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Nilüfer Mimari Proje Çizimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Nilüfer Mimari Proje Çizimi fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 14000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl