Hizmet Ver

4 Nilüfer Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 55 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Online Psikolog

Nilüfer Online Psikolog

Kubilay Bayram photo

Kubilay Bayram

18.05.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Lisans hayatımda, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ve Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastanesi'nde stajlarımı tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Topluluğu'nun yönetim kurulu...

Elif Yıldız photo

Elif Yıldız

30.12.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben uzman psikolog Elif YILDIZ Emdr terapi yöntemiyle bireysel terapi, çift terapisi , aile terapisi , cinsel terapi , boşanma danışmanlığı , ergen ve yetişkin psikolojisi alanında travmaları çalışıyorum .

Özge Özgür photo

Özge Özgür

15.06.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Merhabalar, ben Özge Özgür. 2018 İstanbul Psikoloji mezunuyum, Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji eğitimi almaktayım. Online platformda yetişkin danışanlarla çalışmaktayım. Seanslarda BDT, Çözüm Odaklı Terapi ve Pozitif Psikoloji ekolleri ile çalışmaktayım.

Leyla Eren photo

Leyla Eren

22.09.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi'nden mezun oldum. Uludağ Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimi aldım. Bunun dışında MMPI, Gerçeklik Terapisi,Grup Terapisi, Beden Dili Eğitimi ve Çocuk Resimleri Analizi gibi çeşitli eğitimlerim mevcut. Halihazırda Aile Danışmanlığı eğitimi alıyorum....

Selma Karakoç photo

Selma Karakoç

20.10.2021

Online Psikolog · Nilüfer, Bursa

2018 Uludağ Üniversitesi Psikoloji lisans mezunuyum. 2016-2017 seneleri arasında Torino Üniversitesinde lisansımın bir bölümünü geçirdim. 3 senedir bilişsel davranışçı terapist (BDT) olarak aktif bir şekilde danışan almaktayım. Uzmanlık alanım çocuk&ergen ve yetişkinlerdir. Çalıştığım...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Nilüfer Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Nilüfer Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Nilüfer Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Psikolog için Nilüfer içinde toplam 55 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 246 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 732 kişi Nilüfer Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Nilüfer Psikolog

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 230 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl