En İyi 10 Nilüfer Bursa Su Kaçağı Tespiti

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 22 Su Kaçağı Tespiti Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdi A.

Erdi A.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
90 yıllar itibariyle severek yaptığımız su tesisatçılığını sürekli kendimizi geliştirerek günümüz teknolojileriyle müşterilerimize %100 memnuniyet ilkemiz çerçevesinde Bursamızın tüm ilçelerine ve yakın illerimize hizmet vermeğe devam ediyoruz.
İsmail  G.

İsmail G.

Su Kaçağı Tespiti · Nilüfer, Bursa
Su kaçağı rütübet ve nemlenme sorununuzu 7/24 kırmadan dokmeden en minumum hasarla son sistem cihazlarla tespiti ni ve tamirini yapıyoruz
Bursa Su Kaçağı Tespit

Bursa Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı Tespiti · Osmangazi, Bursa
Su kaçaklarınızı kormadan dökmeden son sistem cihazlarla nokta olarak tespitini ve tamirini garantili olarak yapıyoruz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Harun Toprak
Su Kaçağı Tespiti   30/11/2019

gayet ilgili ve hızlılar. sorunun çözümü için gayretleri olduğu gibi ekonomik yönünüde düşünüyorlar.

         
Kadir Tümen
Su Kaçağı Tespiti   10/11/2019

Çok ilgili ve bilgili Devrim Ustaya çok teşekkür ederiz. Kendisi söylediği saatte beylikdüzünden kartala geldi. Gayet kaliteli aletleri var, sorunu hemen buldu ve hızlı bir şekilde halletti. Ayrıca sorunu giderdikten sonra tekrar kontrolleri yaparak farklı bir sıkıntı olup olmadığına baktı. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca, sıkıntı neyse onu söyleyen ve ekstra ücretler çıkarmayan, gayet uygun maliyetleri olan bir usta olduğunu da söylemem gerek.

         
Tuba Metin
Su Kaçağı Tespiti   31/10/2019

Adem Basut tesisatı zamanında ve problemi tam anlamıyla çözdü ve işinin arkasında durduğu için çok teşekkür ederim.

         
Özlem Çevik
Su Kaçağı Tespiti   29/10/2019

Osman usta ve ekibi banyomuzda oluşan şu gider tesisat problemini 2 gün boyunca çok özenli titiz ve profesyonelce çalışarak çözdüler.. bütün banyonun zemini kaldırıldı borular değişti ve tekrar seramik kaplandı. Temiz çalışmalarından ayrıca memnun kaldık. Tekrar ellerinizle sağlık.

         
Elif Doğanalp
Su Kaçağı Tespiti   27/09/2019

Devrim Bey teklif gondermekte de, eve tespit icin gelmekte de son derece hizli davrandi. Ekip olarak cok profesyonelce hizmet sundular. Cok memnun kaldik, gonul rahatligiyla tavsiye ederiz.

         
Abidin Sunar
Su Kaçağı Tespiti   14/09/2019

Devrim bey çok hızlı bir şekilde kaçağın bulunduğu yeri tespit etti. Tamir işi için de kendisinden destek aldık. Bir günde tamiratı yapıp fayansları yerleştirip işlemi tamamladı. Hem temiz hem düzgün iş çıkarıyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Serkan Erginbilgiç
Su Kaçağı Tespiti   04/09/2019

Devrim Bey ile konuşması anlaşması çok kolay. Samimi ve cana yakın bir kişi, işinde de gerçekten çok iyi . Çok memnun kaldım.

         
Fuat Çamurlu
Su Kaçağı Tespiti   09/08/2019

Müşteri odaklı ve profesyonel ekip çalışması. Ayrıca müşteri temsilcisi Şükran hanım ın da işin oluşumundan öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti ve şikayetleri için arayıp teyit etmesi takdire şayan bir oluşumdu. Başta müşteri temsilcisi Şükran Hanım olmak üzere tüm İSKİ TESİSAT çalışanlarına yapmış oldukları bu özverili çalışma için teşekkür ederim...

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz