Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 Eskişehir Odunpazarı Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 140 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Odunpazarı Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Odunpazarı içinde toplam 140 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 149 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Odunpazarı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 257 kişi Odunpazarı Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Odunpazarı Eskişehir Matematik Özel Ders

Mustafa Bayrak photo

Mustafa Bayrak

14.04.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM 1 YILDIR MATEMATİK DERSİ ANLATIYORUM. KONUYU ANLATTIKTAN SONRA ÖĞRENCİNİN KAFASINDA SORU İŞARETİ KALMAMASI İÇİN SORU ÇÖZÜMÜNE AĞIRLIK VERİYORUM.ÖGRENCİLERİN SORULARINA DERS DIŞINDA DA YARDIMCI OLUYORUM .

Selin Çelik photo

Selin Çelik

06.05.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Pamukkale üniversitesi matematik bölümü mezunuyum.9 yıldır özel ders veriyorum.birçok özel kolej ve dershane deneyimim var.tüm özel ders öğrencilerimde türkiye dereceleri yaptım.matematiği sevdirerek ve farklılaştırarak anlattığım için bugüne kadar hep dereceler elde ettik.matematikte sıfırım diyen...

Hüseyin Rıza Kapar photo

Hüseyin Rıza Kapar

10.02.2021

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Sınıf öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Ülkenin en kaliteli hocalarından öğretim alan derslerimi aldım. Uluslararası geçerli diksiyon ve aile danışmanlığı sertifikalarına sahibim. Bu sayede öğrenciyle gayet etkili bir iletişim kurarak sadece dersleriyle değil aynı zamanda aile ilişkilerini özel...

Şeyda Önder photo

Şeyda Önder

27.10.2019

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Herkes matematiği severek öğrenebilir diyen bir Matematik Öğretmeni ve gençler hayallerine kavuşsun diyen bir Öğrenci Koçuyum. Gençlerle eğlenceli ve kendi bakış açılarını anlattıkları sohbetler yapmayı çok seviyorum. İlk görüşmemizi tanışmak için ve kısa bir ders anlatımını da içerecek şekilde...

Asiye Devecioğlu photo

Asiye Devecioğlu

18.02.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Eskişehir Osmangazi üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Matematik alanında sınıf farketmeksizin özel ders verilir. 💐

Ömer Furkan Karaca photo

Ömer Furkan Karaca

20.03.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Merhabalar , ismim Ömer Furkan Karaca. Sizlere matematik adına en iyi hizmeti vereceğimi söylemek isterim. 2 yıl önce mezun olduğum lisemden , tyt matematik 38/40 doğru ; ayt matematik 38/40 doğru ; ales matematik 40/40 doğru yaptığımı belirtmek isterim. Daha önce birçok kişiye özel ders verdim ve...

Hatice Cebeci photo

Hatice Cebeci

14.05.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba. 2015 Osmangazi üniversitesi mezunuyum. 7 yıldır aktif olarak matematik ve geometri dersleri veriyorum. Öğrencimin düzeyine göre en doğru anlatım ve diyalog ile başarıya beraber ulaşıyoruz. Sevildikten sonra matematiğin de gayet zevkle yapılabildiğine inanıyorum ve tüm öğrencilerinde de...

Furkan Çakır photo

Furkan Çakır

29.01.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Öncelikle merhabalar ve saygılar, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum ve matematik öğretmenliği üzerine üniversite öğretmenlerim ile birçok çalışmalarda bulundum. Öğrencilerin daha iyi eğitim alabilmeleri ve eğitimde verimi arttırma üzerine üniversitelerin yaptığı...

Kübra Keskin photo

Kübra Keskin

06.01.2017

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba Matematik-Bilgisayar bölümünü derece ile bitirmiş biri olarak , matematiğe karşı öngörüleri yıkmayı hedefliyorum bu süreçte bir öğrenci olarak öğrenci psikolojisini en iyi ben anlarım diyorum .

Özlem Tomooğlu photo

Özlem Tomooğlu

29.04.2022

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Matematik eğitimi alanında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde lisans, Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yüksek lisansımı tamamladım. Yıllardır ortaokulun farklı kademelerinde özel ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Odunpazarı Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Odunpazarı Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir Odunpazarı Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir Odunpazarı Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl