En İyi 10 Odunpazarı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 296 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Türk

Mustafa Türk

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Süleyman Özkara

Süleyman Özkara

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 10 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ Bİ
Barış Koşu

Barış Koşu

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisiyim. Matematik bilindiği üzere, zor bir derstir, algısı vardır önyargılarda. Bence düşünüldüğü kadar da zor bir ders değildir, matematik bilgilerime sonuna kadar güveniyorum. LYS derecelerim sayesinde de bulunduğum noktadayım. Matematik bilgilerime güveniyorum ve şu zamana kadar verdiğim derslerde hiçbir olumsuz geri dönüş almadım. Birlikte daha güzel yerlere gelmeye var mısın?
Sevtap Güdücü

Sevtap Güdücü

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMI DE BIREBIR VEYA GRUP MATEMATIK OZEL DERS. MATEMATIK KORKULU RUYA OLMAKTAN CIKSIN. MATEMATIGI YARIN DE OGRENIN.
Hilal Ateş

Hilal Ateş

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
3 yıldır özel ders veriyorum orta okul ve lise öğrencilerine Muğla üniversitesinde matematik bölümü okuyorum.
Hatice Şahin

Hatice Şahin

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul ve lise düzeyinde tüm mayematik tecrübeli bayan öğretmenden sınav kazandıran özel ders🤗
Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi hukuk fakültesi 4. sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(5.6,7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Adem Aktürk

Adem Aktürk

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Marmara mezunu, işini seven, matematiği sevdiren bir eğitimciyim. Meslek hayatımda özellikle TEOG sınavında Türkiye 1.liği gibi bir başarıyı tatma firsatim oldu. Öğrencilerimle matematiğin kolay ve eğlenceli yönlerini keşfetmek ve onlarin daha genç yaşta başarı merdivenlerinde ilk adımlarını attığını görmek beni işimde daha da özverili çalışmaya sevk ediyor. KPSS, YGS ve TEOG gibi hayatın akışını önemli ölçüde etkileyen bu dönüm noktalarında sizlere yardımcı olmak isterim.
Ece Uluçay

Ece Uluçay

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
MATEMATİK-İSTATİSTİK MEZUNUYUM . 3 YILDIR MATEMATİK VE ZEKA OYUNLARI EĞİTİMİ VERİYORUM. ÖZELLİKLE BİLSEM, TEVİTÖL, ÜYEP SINAVLARINA VE MATEMATİK OLİMPİYATLARINA HAZIRLIK YAPIYORUM. UZMANLIK ALANIM ANAOKULU, İLKOKUL VE ORTAOKULDUR. MATEMATİĞİ SEVDİRME, DİKKAT VE ZEKA GELİŞTİRME KONULARIYLA UĞRAŞIYORUM.
Gökhan Ünsal

Gökhan Ünsal

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi 3.sınıf matematik öğrencisiyim.Ortaokul ve lise öğrencilerine uygun fiyata ders veriyorum.Daha fazla bilgi için lütfen arayın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Canan Öztürk
Matematik Özel Ders   18/09/2020

Oğlum 2.sinifa yeni geçti,pandemi dolasiyla baya geri kaldılar,Seyda öğretmen sayesinde matematik dersini çok severek yapıyor,kendisini çok seviyor,oğlumuza katkılarından dolayı emeğine teşekkür ederiz

         
Nurten Sökmen
Matematik Özel Ders   17/09/2020

Çok ilgili ve Güleryüzlu ayrıca çok sabırlı :) bir soruyu 3 4 kez bıkmadan usanmadan anlatıyor rahatlıkla anlaşabileceğiniz bir hoca tavsiye ediyorum😊

         
Selçuk Teyin
Matematik Özel Ders   15/07/2020

Kenan Bey’e çok teşekkür ederim. Çok iyi ve ilgili. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim

         
Arzu Bolat
Matematik Özel Ders   01/07/2020

Oğluma hem abilik hem öğretmenlik yaptığınız için teşekkürler..sayenizde bu yıl üniversiteli olacak sanırım..

         
Gulcan Tiryaki
Matematik Özel Ders   09/06/2020

Değerli hiznetinizden ve desteğinize en dolayı teşekkür ederim Burak hocam. Herkese tavsiye ederim. Çalışma disiplini ve öğretme metoduna hayran kaldım.

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Fadime Yener
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Sevgili Ahmet Hocam oğlumuz Ardada gösterdiğiniz sabır,gayret,özveriniz için ne söylesek az...ne kadar yol aldığımızı görmek bizi mutlu ediyor.Minnetarız🙏🏻

         
Atahan Ekmen
Matematik Özel Ders   14/05/2020

Difransiyel denklemler ve mat 2 konusunda yardım aldım, çok memnun kaldım matematiği sevdirdi bana. Çok teşekkür ederim.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz