En İyi 10 Odunpazarı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 250 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Recep A.

Recep A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem var, Matematik konusunda kendime güveniyorum. Öğrencimle derslerin verimli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece matematik konusunda değil öğrencime diğer okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Öğrenci-öğretmen psikolojisini iyi bilen bir eğitimciyim. Öğrencime uygun çalışma programı hazırlıyorum ders dışı zamanlarda da öğrenciyi kontrol ediyorum ders çalışıyor mu? Nereye kadar çalışmış ne yaptı gerekli k
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi hukuk fakültesi 3 sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(5.6,7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Adem E.

Adem E.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Merhabalar 8 yıllık matematik öğretmeniyim, kamuda çalışıyorum. Anadolu üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Hafta içi veya hafta sonu uygun saatlerde öğrenci evinde veya kendi çalışma odamızda özel ders veriyorum.
ONUR Y.

ONUR Y.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
10 yil Dershane,Temel Lise, Kolejlerde görev yaptım.Yaklaşık 15 yıldır Özel ders vermekteyim.Fizik ve Matematik Çift Anadal yaptim.Fizik Matematik ve Fen bilgisi dersleri vermekteyim.Ortaokul ve Lise boyutunda ders veriyorum.Fiyatı beraber belirleyelim.Arayin farkı görün.
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Sone K.

Sone K.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
İki yılı aşkın süredir çeşitli uygulamalar vasıtasıyla YKS'ye hazırlanan öğrencilere yardımcı oldum. Benim ders anlatma şeklim öğencinin nasıl anlayacağını dairdir yani herkese anlayacağı şekilde anlatmaya özen gösteririm ve ders saatinin dolması mühim değildir bu 1 saatlik süre aşılabilir yeter ki o gün içerisinde anlatılmak istenen şey anlaşılsın.
Elif  B.

Elif B.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
7 yıldır özel ders vermekteyim Final kolejinde çalışmaktayım Matematik ve geometri alanında ilköğretim lgs tyt ayt sınava hazırlık
Ahmet K.

Ahmet K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Dersleri öğrenci isteğine göre anlatmaya çalışırım. Ögrencinin anlamadığı konular üzerinde durarak ve bol bol yeni nesil sorular çözerek pekiştirmeye çalışırım. LGS ye hazırlık yapan öğrenciler için de bol bol yeni nesil sorular çözerim. *()
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Batuhan Biliç
Matematik Özel Ders   12/02/2020

Oğuz Bey den 6 aydır ders alıyoruz. Hakikaten oğlumda derslerindeki gelişimin dışında hayatınında düzene girmesini sağladı. İşinde gayet tecrübeli ve düzenli çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sevim Akoğlu
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Evet kızım Ekin,Sevda hanımın ilgisinden,inceliğinden ve de etkili anlatımından çok memnun kaldı,,,Teşekkür ederiz💐

         
ERKAN DOLUTAŞ
Matematik Özel Ders   11/01/2020

7.sınıfa giden kızım için Mustafa hocamızdan ders almaya başladık. Yaklaşık 4 aydır düzenli bir şekilde devam ediyoruz ve kızımın Matematik notları başarı bir şekilde yükseliş gösterdi.İşine olan saygısı,öğrenci ile olan ilişkisi bizi çok mutlu etti.Mustafa bey ile uzun süreli devam etme kararı aldık.Ayrıca buradan da kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

         
Esra Bozyel
Matematik Özel Ders   01/01/2020

Son derece ilgili hocalar eşliğinde çocuğunuzun yalnızca ders değil nasıl ders çalışılır,hedeflerinize ulaşmada doğru yöntemler nelerdir gibi konularda da destek alabilirsiniz.veli ile bire bir iletişim halinde olmaları çocuğunuzun gelişimini takip etmenize olanak sağlıyor.

         
Emine Talaz
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Mehmet by iyi bir eğitmen oğlum adına teşekkür edıyorum yeni nesil sorularla arasını düzeltti herkeze tavsiye ederim

         
Sertaç Acer
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Mehmet Bey çok kibar anlayışlı iyi bir öğretici bir matematik dersi aldım çok memnun kaldım ve derslere devam edeceğiz. Şimdilik çok güzel gidiyor herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım.

         
Derya ÇAĞLAK
Matematik Özel Ders   08/12/2019

Kızlarım için ders alıyoruz. Enerjisi yüksek çocuklarla iletişimi mükemmel. Matematiği sevmeyen küçük kizim artik çok seviyor. Bunda Şeyma hanımın katkısı ve emeği çok, dersteki performansları yükseldi. Ortaokul ve lise icin herkese kesinlikle tavsiye ederim.

         
Musa Kiyaoğlu
Matematik Özel Ders   19/11/2019

Hukuk fakültesini kazanmama olanak sağlayan her an yanımda olan sıkılmadan bıkmadan bırakmadan bana yardımcı olan hazal hocam iyiki varsın. İnsanlara Yapabileceklerinin sınırı olmadıgını gösteren Sadece Hayal Et Yap sloganıyla gönülleri fetheden hocam Rabbim Varlığını Daim Yolunu Açık Etsin. Uluslararası Matematik Sempozyumlarında Başarılar dilerim Tekrardan .

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz