Hizmet Ver

4 Odunpazarı Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 137 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Odunpazarı Matematik Özel Ders Öğretmeni

Gizem Alacabağ photo

Gizem Alacabağ

09.02.2019

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ( İngilizce) mezunu olduğum için öğrencilerime analitik düşünce yapısını, almış olduğum formasyon eğitimi ile düzgün bir şekilde sunmaktayım.Üniversitede öğrencilik yıllarımda matematik haricinde gitar ve ingilizce dersleri de veriyordum.Benim...

Cihat Öncü photo

Cihat Öncü

20.12.2019

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Osmangazi'de makine mühendisliği okuyorum. İki Yıllık özel ders tecrübem var. Lgs hazırlık Yks hazırlık ortaokul ve lise gruplarına matematikten özel ders vermekteyim. Dersleri öğrencilerimin evinde veriyorum. İlk dersi deneme dersi olarak yapıyorum ücret almıyorum.

Mustafa Türk photo

Mustafa Türk

30.08.2016

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve...

Aydın Engin photo

Aydın Engin

27.09.2019

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Mesleğimde 10. Yılımı çalışmaktayım. Özel bir okulda lise düzeyinde derslere giriyorum. TYT-AYT ALES-KPSS-DGS dersleri vermekteyim.

Hüseyin Rıza Kapar photo

Hüseyin Rıza Kapar

10.02.2021

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Sınıf öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Ülkenin en kaliteli hocalarından öğretim alan derslerimi aldım. Uluslararası geçerli diksiyon ve aile danışmanlığı sertifikalarına sahibim. Bu sayede öğrenciyle gayet etkili bir iletişim kurarak sadece dersleriyle değil aynı zamanda aile ilişkilerini özel...

Tutku Öngel photo

Tutku Öngel

09.05.2019

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Matematik bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Ardından Matematiğin Temelleri ve Matematik Lojik ana bilim dalında tezli yüksek lisans yaptım. Yaklaşık 7 yıldır ilkokul,orta okul,lise seviyelerine özel ders veriyorum.

Davut Borak photo

Davut Borak

27.08.2021

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Yks 2021 Say 2341. si Obp 59 olmasina rağmen. Her seviyeyi deneyimlemis biri olarak tecrübelerimi aktarmak istiyorum.

Kübra Keskin photo

Kübra Keskin

06.01.2017

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba Matematik-Bilgisayar bölümünü derece ile bitirmiş biri olarak , matematiğe karşı öngörüleri yıkmayı hedefliyorum bu süreçte bir öğrenci olarak öğrenci psikolojisini en iyi ben anlarım diyorum .

Buse Kestel photo

Buse Kestel

04.11.2020

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Yıldız Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Bölümünden mezunum. 2015 yılından itibaren düzenli olarak özel ders veriyorım ayrıca gönüllü öğretmenlik projeleri oluşturarak ve bu projelere katılarak mesleğimin güzelliklerine ulaşmış ve bu yolda devam eden her öğrencinin ayrı bir hazine olduğunu...

Mustafa Çelebi photo

Mustafa Çelebi

22.08.2021

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

15 yildir matematik öğretmeni olarak gorev yapiyorum kendi ofisimde ogrencilerimi lgs sinavina hazirliyorum yillarin vermis oldugu tecrube ve birikimle matematik artik sizler icin korkulacak bir ders olmayacak.lgs hazirlik surecinde ozellikle nitelikli soru çözümüne agirlik veren bir programla lgs...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Odunpazarı Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Odunpazarı Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Odunpazarı Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Odunpazarı içinde toplam 137 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 156 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Odunpazarı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 579 kişi Odunpazarı Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl