En İyi 10 Odunpazarı Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Odunpazarı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 160 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Samet U.

Samet U.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
ÖZEL BİR EĞİTİM KURUMUNDA AKTİF OLARAK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPMAKTAYIM. MESLEKTE 9 YILIMI GERIDE BIRAKTIM .BAŞARI VE KALITEYI ASLA ŞANSA BIRAKMAYACAK NITELIKLI OKULLARA HAZIRLIKTA OGRENCISINE NITELIKLI BIR EĞITIM SUNMAK ISTEYEN VELILER ILETISIME GECEBILIR ALANIMDA PEDAGOJİK FORMASYONUM VAR . AYNİ ZAMANDA TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİSANSLI SATRANÇ ANTRENÖRÜYÜM SADECE DERSLERDE DEĞİL REHBERLİK NOKTASINDA DA YÜKSEK VERİMLİLİKTE DESTEK SAĞLAYACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. ILKÖĞRETİM G
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 9 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ BİR
Yunus T.

Yunus T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Neden ben? çünkü; benim işim, işin doğru olması adına çok emek vermek ve çalışmaktır. Eğer beni seçersen eğitim süreci akıp giderken sonucunda rahat uyuyacağınızı garanti ederim. Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 4 yıldır özel ders vermekteyim. Sizin için gereken eğitime ve birikime sahibim. Saygılarımla.
Oğuz L.

Oğuz L.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Eskişehir Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum yani 10 senedir öğretmenlik okuyorum diyebiliriz.Daha önce dershanede etüt öğretmenliği de yaptım.Matematik,geometri,fen bilgisi ve türkçe dersleri verebilirim.
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATEMATİK DÜNYASI ETÜT MERKEZİNDE LYS MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. HIZLANDIRILMIŞ PROGRAMIMIZ İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN.FİYATLAR ÇOK UYGUNDUR. SON FIRSATI KAÇIRMAYIN. GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Üniversite sınavına yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunulur(7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Sinem Ü.

Sinem Ü.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 2014 mezunuyum. Osmangazi Üniversitesi nde Cebir ve Sayılar Teorisi dalında yüksek lisans ile eğitim hayatıma devam etmekteyim. Matematiği bilinen kalıplardan çıkartarak, eğlenceli ve anlaşılabilir bir dille öğretmeyi seviyorum. Matematik dilini öğreterek, matematiğe karşı oluşan önyargıyı kaldırıyorum. Bu şekilde öğrencinin özgüvenini güçlendirerek, eğitim hayatında başarılı olmasına katkıda bulunuyorum.
Ali K.

Ali K.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Yaklaşık 10 yıldır ilkokul ve lise YKS öğrencilerine Matematik- Geometri dersleri veriyorum. Ayrıca üniversite mezunlarına KPSS DGS ve ALES matematik dersleri veriyorum YTÜ mezunuyum. müziğe ilgim vardır. Bağlama çalıp şarkı, türkü söylemek hobimdir. öğrencileri ve öğretmeyi seviyorum , öğrencilerin asıl sorunlarının ne olduğunu anlamaya ve sonra yardımcı olmaya çalışıyorum . onlarla bi yerden sonra artık arkadaş oluyorum. Öyle ahım, şahım bir öğretmenim diyerek kendimi yüceltmek tercihim d
Merve Ç.

Merve Ç.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Matematik bir beyin antrenmanıdır ve insanlara, problemleri çözerken farklı bir perspektiften bakmalarını sağlayan bir bilim dalıdır. Aynı zamanda öğrencilerin matematiği öğrenerek daha başarılı olmalarını ve matematik sayesinde hayatta karşılaştıkları her duruma başka açılardan da bakmalarını sağlar. Bu nedenle derslerine takviyenin yararlı olacağını düşündüğüm için özel ders ile birlikte öğrencilerin geleceklerine katkıda bulunmak isterim. 1 Saat:30 Lira - Sınava Yönelik 1 Saat:40 Lira
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Necdet Yilmaz
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Sayın hocam çok teşekkür sanki bir öğretmen değil bir sihirli değnek artık kızım dersleri daha çok seviyor daha başarılı sayenizde teşekkür ederiz

         
Yasemin Yaylalı
Matematik Özel Ders   18/05/2019

Kısa sürede oğlumu sınava hazırladı ,eksiklerini tamamladı.Mertin öğretmenin sevmeside ve uyumlu bir şekilde ders çalışmasıda bizim açımızdan çok iyi oldu. Fethi Aktay hocamıza çok teşekkürler ediyoruz.

         
Ela Coskungonul
Matematik Özel Ders   16/05/2019

Enise hocamızdan ve Elif in in ilgisinden çok memnun olduk.Enise hocamız işini lağıyı ile yapıyor kızım kendisinden çok şey öğrendi,önümüzdeki senede kendisi ile devam etmek isteriz.

         
meral akgün
Matematik Özel Ders   06/05/2019

Hocamız cidden çok kaliteli ve işini nasıl yapacağını çok iyi bilen biri. Daha önce başka hocalardan da ders aldım ama hiçbiri benim seviyeme inemedi. Oğuz Hoca bana çok temel seviyeye inerek matematiği sevdirdi. Teşekkürler Hocam...

         
Ezgi Dargı
Matematik Özel Ders   25/04/2019

Vedat Bey ile kızım düzenli olarak matematik derslerine başladı. Kendisi çok özverili, pedagojik anlamda çok donanımlı bir eğitmen. Matematik bir yana kızımın genel psikolojisi de 180 derece olumlu yönde değişti. Armut.com’a bizi buluşturduğu için çok teşekkür ederim.

         
Arda Çınar
Matematik Özel Ders   21/04/2019

Gayet güzel öğrenci ile yakın diyalog, sakin, düzenli, kurala boğmadan mantık çerçevesinde anlatım. Konu ardından sıcağına soru çözümü. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Yunus Yılmaztürk
Matematik Özel Ders   09/04/2019

Hocanın hazırladığı ders notları ve soruları çok kapsamlı ve açıklayıcıydı. Ders hazırlığı çok iyidi. Çok memnun kaldım. Geometri dersi de veriyormuş. Geometri eksiklerimi de tamamlayacağım.

         
Dilvin Ka
Matematik Özel Ders   25/03/2019

Nail Bey ile deneme dersini yaptık, memnun kaldık ancak evimize yakın başka bir öğretmen ile anlaştık. İlgisi nedeniyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz