Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Bursa Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Orhangazi civarında 40 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Orhangazi içinde toplam 40 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 48 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan Orhangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 180 kişi Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Orhangazi Bursa Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Mustafa Karagöz photo

Mustafa Karagöz

17.07.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

19 yaşındayım ve bu bölümü okuyorum deneyim kazanarak dahada iyi işler yapabilirim diye düşünüyorum

Caner Karcı photo

Caner Karcı

12.04.2016

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Şu anda bir siyasi partinin sosyal medya danışmanlığını yapıyorum. Firmanızın tanıtım görsellerini ve bu görsellerin sosyal medya hesaplarınızda paylaşımını sağlayabilirim

Emir Tarık Daştan photo

Emir Tarık Daştan

13.04.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Merhabalar, ismim Emir Tarık. Lise mezunuyum ve üniversiteye hazırlanıyorum. Sosyal medya editörlüğü/danışmanlığı ve aynı zamanda photoshop/video creator/Dijital tasarım( çizim ile değil hazır metaryaller ile) konusunda deneyimliyim. Şu anda bir şirkette zaten çalışmaktayım. Referans olarak...

Oğuzhan Tarık Çetin photo

Oğuzhan Tarık Çetin

11.08.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Liseyi Yalova Kaşgarlı Mahmut Anadolu İletişim Lisesi, Radyo-Televizyon bölümü, Radyo-Televizyon yapımcılığı alt dalında okudu. Üniversiteye giriş sınavını kazandıktan sonra tercih yaparken, lisede okuduğu alandan daha farklı bir alana yönelerek Yalova Üniversitesi, İ.İ.B.F., İşletme Bölümünü...

Batuhan Taskomur photo

Batuhan Taskomur

16.02.2017

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Kanada Vancouver da Sosyal Medya Pazarlama yüksek lisansı yapmaktayım. İngilizce Tercümanlık, Marka İletişimi mezunuyum. Fotoğrafçılık ve Adobe Photoshop & Lightroom yeteneklerim bulunmakta. Hedef kitlenizi belirleyip sosyal medya hesaplarınıza içerik oluşturabilir ve yönetebilirim.

Netbilsis Dijital Medya Ajansı Ve İnternet Hizmetleri photo

Netbilsis Dijital Medya Ajansı Ve İnternet Hizmetleri

07.01.2015

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Şirketimiz 2014 yılının Ekim ayında dijital medya ve internet sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Geçmiş dönemlerde birden fazla el değiştiren NETBİLSİS markası, 2014 yılında Türkiye de Joomla dünyasının önde gelen isimlerinden Uğur AYDIN tarafından satın alınarak, M.Enes AYDÜZ ile birlikte...

Burak Tekin photo

Burak Tekin

17.02.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Sosyal medya danışmanlığı ve web site kurulumu hakkında en iyi yerdesiniz. İsteklerinizi kolayca belirtin ve en kısa sürede çözüme ulaşıp mutlu şekilde verim almanızı sağlayalım.

Eren Sakin photo

Eren Sakin

17.01.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Şimdi farkınızı hissettirme zamanı. Reklamlarınız ile rakiplerinizin herzaman önünde olun.

Yılmaz Ankara photo

Yılmaz Ankara

25.02.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

6 yıldır sektörde hem basılı hem de dijital koldan hizmet veren, 4 yıllık lisans eğitimi yanında yüksek lisans sürecinde bulunan bir sektör maratoncusuyum. Sosyal medya yönetimi, tanıtım filmi çekimi, kampanya yaratma yürütme, pazarlama, SEO, basılı materyal tasarım ve baskı süreci yönetimi,...

Torun Berke Karataş photo

Torun Berke Karataş

18.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Orhangazi, Bursa

Merhabalar ben Torun Berke KARATAŞ. Yalovada yaşıyor ve okuyorum. 4 Senedir bu sektörün içerisindeyim ve bu işi 2 senedir profesyonel olarak yapmaktayım. Aşağıda verdiğim hizmetleri sizler için sıraladım; Kurumsal Kimlik Çalışmaları Video Editi Sosyal Medya Yönetimi ...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Orhangazi Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl