En İyi 10 Osmangazi Alçıpan Bölme Duvar | Armut

En İyi 10 Osmangazi Bursa Alçıpan Bölme Duvar

4 Alçıpan Bölme Duvar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 16 Alçıpan Bölme Duvar Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih B.

Fatih B.

Alçıpan Bölme Duvar · Osmangazi, Bursa
Ince ve kaba inşaat işlerinizi temiz ve özenle yapmaktayız. usta kadromuzla mümkün oldugunca kısa sürede teslim işler yapıoruz.
Bora Ç.

Bora Ç.

Alçıpan Bölme Duvar · Osmangazi, Bursa
Kaliteli,temiz,arkamda iş bırakmadan evde eşyaları kaldırmadan her türlü niş ve ışık bantı işlerinizi en önemlisi hiç bir usta aramadan itina ile yapabilirim.Fote oğraftaki çalışma kendime aittir.Evime yaptığım uygulamadır.Elektrik,kağıt,alçı boya,tv montajı hepsi birlikte tek kendim tarafından yapılır.Başka usta aramanıza gerek kalmereadan.Arayın ücretsiz gelip bilgi verebilirim not resimdeki sistemin ışıkları uzaktan kumanda ile çalışmaktadır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Uğur Uyar
Alçıpan Bölme Duvar   21/06/2019

Murat usta ve ekibine teşekkürler gerçekten güleryüzlü başarılı vir ekip. İşleri tam söylediği gibi eksiksiz ve özenle yapıyorlar. Tavsiye ederim

         
Emrullah Laçin
Alçıpan Bölme Duvar   19/03/2019

Çok güzel bir iş çıkardı Musa Usta. Ellerine sağlık. Sayesinde zor bir denetimi rahatlıkla geçirdik. 👍👍

         
SERKAN KARAMAN
Alçıpan Bölme Duvar   24/02/2019

Hamza bey ve ekibi gerçekten çok başarılı bir ekip olarak 2 gün gibi kısa bir zamanda işi çok temiz bir şekilde teslim ettiler. Tüm ekip olarak Teşekkürler. Temiz hızlı ve dürüst çalışan insanlar her zaman kazanır.Sizde müminin kalacağınız bir ekip arıyorsanız bu ekibi değerlendirin. Hızlı temiz işçilik Yapex Dekor doğru adres.

         
Nuran BAYRAM
Alçıpan Bölme Duvar   24/01/2019

Evimdeki alçıpan duvar işi için Bayram Usta ve ekibine çok tşk.ederim.Söz verdikleri saatte geldiler ve işlerini son derece temiz ve başarılı bir şekide 2 saatte bitirdiler.Hizmetlerinden çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.Armut ve Bayram Ustaya tekrar tşk.ler.

         
Muhammet Ali Delibalta
Alçıpan Bölme Duvar   25/11/2018

gerçekten kendisi çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim kendi üzerine vazifesi olmayan işlerde bile bana yardımcı oldu cidden çok teşekkür ederim şiddetle tavsiye ederim.

         
Fırat Samur
Alçıpan Bölme Duvar   04/11/2018

Arkadaşlar yaptıkları işe önem veriyorlar.. İşin hakkını veriyorlar..temiz çalışıyorlar.. .memnun kaldım...

         
Alçıpan Bölme Duvar   03/04/2018

Son derece hızlı, titiz, temiz ve kaliteli hizmet aldım. Kesinlikle işlerine ve insanlara saygılılar. Hiç bir sorun yaşamadım. Ellerine sağlık.

         
Volkan Kuru
Alçıpan Bölme Duvar   29/11/2017

İşinin ehli, çok iyi bir usta. Müşteriyle kurduğu diyalog, da çok iyi. Ben çok memnun kaldım. Herkese Yusuf Ustayı tavsiye ederim.

Alçıpan Bölme Duvar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz