En İyi 10 Osmangazi İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Osmangazi Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi bölgesinde 43 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bayram  E.

Bayram E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
2016 yılında firmamız inşaat sonrası temizlik ,ev temizliği ,bina temizliği, ofis temizliği ve her türlü temizlik işinde yanınızda .
Orkide Temizlik

Orkide Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Kötü ev koşullarının kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilediği,bu açıdan ev temizliğinin bilinçli ve titizlikle yapılması gerektiği bilinen bir gerçektir .Günümüz koşullarında çalışan bayanların ortak sorunu ev temizliğidir. Her ne kadar yüzeysel temizliği yapmaya çalışmış olsanız bile,belirli bir zamandan sonra detaylı bir şekilde evinizin temizlenmesi gerekir. bu noktada Bursa ORKİDE TEMİZLİK olarak deneyimli genç işinin ehli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.
Ysf Temizlik Ayçin K.

Ysf Temizlik Ayçin K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
YSF Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak faaliyete geçmiştir. müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen firmamız sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır.
Guven Pak

Guven Pak

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
İnşaat sonrası temizlik ev temizliği ofis temizliği koltuk yıkama her türlü temizlik işiniz uzman kadromuzla hizmetinizde
Platohijyen

Platohijyen

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
EV OFİS VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ BUHARLI MAKİNA VE DENEYİMLİ EKİP ARKADAŞLARIMIZLA İTİNA İLE YAPIYORUZ FİYATLARIMIZ ÇOK MAKUL
Füsun E.

Füsun E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
TEMİZ-EL Firmamız, müşterilerimizin hem bütçelerine hem de isteklerine uygun hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz hizmetimiz ile karşınızdayız. Fiyatlarımız m2 üzerinden ücretlendirilmek de olup yol yemek ve temizlik ürünleri firmamızca karşılanarak extra hiçbir ödeme talep edilmemektedir.
Suskun K.

Suskun K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
1999 dan beri temizlik isi yapuyorum insaat sonrasi villa daire ve cam temizlikleri yapiyorum fatura kesebilirim kendime calisiyorum herkeze hayirli isler olsun
Cuneyt A.

Cuneyt A.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Temel Sloganımız. Temizlik Hijyen ve Kaliteli Hizmet. #AnalizTeMizlik #AnalizTeM Temizlik yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız Bursa ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir. Hizmet alanlarında Apartman Temizliği , Banka Temizliği , Buharlı Temizlik ,
İlktem Grup

İlktem Grup

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
İLKTEM GRUP sektöründe; tecrübsi,profesyonel kadrosu,endüstriyel temizlik makine ve ekipmaları ile çözüm odaklı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen tek firma olarak tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kurubuz makinesi ve 10 bar 180 derece ile hijyenik temizlik makinelerimizle teknik temizlik alanında da hizmet vermekteyiz.
Nur_sutemizlik

Nur_sutemizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Temizlik, çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur.Eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet getirmek ilk amaçlarımızdandır. Şirketimizde kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve en son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlere daha iyi hizmet vermek adına temin edilmiştir. Nur_SuTemizlik, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır. Profesyonel çalışma
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sancar Pelvanoğlu
İnşaat Sonrası Temizlik   07/09/2018

Dilara Hanım ve Nurcan Hanım’a çok teşekkür ederim. Gerçekten çok titiz ve dikkatli çalışıyorlar. Evimizi tertemiz ettiler. Teşekkür ederim.

         
Alp Cor
İnşaat Sonrası Temizlik   30/08/2018

Evet çok memnun kaldım çok kirli ve büyük ev pırıl pırıl oldu. Özellikle Tuğçe hanından çok memnun kaldık

         
Miray Balcioglu Yumak
İnşaat Sonrası Temizlik   16/08/2018

Mehmet Bey’e çok teşekkür ederiz. Tarihi son anda değiştirmemize rağmen bizi yarı yolda bırakmadılar. Dakik bir şekilde gelip çok detaylı olarak temizlik yaptılar. Birçok noktayı bizim söylememize gerek kalmadan titizlikle temizlediler.

         
İnşaat Sonrası Temizlik   07/08/2018

Ekip olarak gelmeleri ve bayan arkadaşlarında olması hoşumuza gitti. Kullandıkları malzeme de iyiydi, titiz çalıştılar. Uyarılarımızı da dikkate aldılar, sorun yaşamadık. Son derece memnun kaldık.

         
İnşaat Sonrası Temizlik   17/07/2018

Çok ama çok memnun kaldığımız bir iş oldu. Dubleks evimizin inşaat sonrası temizliği için anlaştığımiz Kamila Hanım 3 kişilik bir ekip gönderdi. Özellikle eşim temizlik konusunda çok titizdir, daha önce çalıştığımız temizlik firmasından hiç memnun kalmamıştı. Kamila Hanımın ekibi, sabah 10da girdikleri evden akşam 4te çıktılar, çıktıklarında tüm ev, en diplerine kadar tertemiz olmuştu. Temizliğe gelen Ümida, Dilara ve Dilfüza Hnmlara titiz çalışmalarından, Kamila Hanıma da organizasyondan do

         
Mustafa Şengül
İnşaat Sonrası Temizlik   17/07/2018

Serdar bey ve Filiz hanım ikinize de çok teşekkür ederiz. Hem sohbetleriyle hem güven veren çalışmaları ile bol yıldızlı değerlendirmeyi hak ediyorlar. Bol bol ekipmanları ile evi pırıl pırıl yaptılar. Teşekkürler tekrar görüşmek üzere.

İlçe İlçe İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz