En İyi 10 Osmangazi İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Bursa Osmangazi İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi bölgesinde 37 İnşaat Sonrası Temizlik Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Guven Pak

Guven Pak

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
İnşaat sonrası temizlik ev temizliği ofis temizliği koltuk yıkama her türlü temizlik işiniz uzman kadromuzla hizmetinizde
Orkide Temizlik

Orkide Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Kötü ev koşullarının kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilediği,bu açıdan ev temizliğinin bilinçli ve titizlikle yapılması gerektiği bilinen bir gerçektir .Günümüz koşullarında çalışan bayanların ortak sorunu ev temizliğidir. Her ne kadar yüzeysel temizliği yapmaya çalışmış olsanız bile,belirli bir zamandan sonra detaylı bir şekilde evinizin temizlenmesi gerekir. bu noktada Bursa ORKİDE TEMİZLİK olarak deneyimli genç işinin ehli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.
Suskun Kral

Suskun Kral

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
1999 dan beri temizlik isi yapuyorum insaat sonrasi villa daire ve cam temizlikleri yapiyorum fatura kesebilirim kendime calisiyorum herkeze hayirli isler olsun
Füsun Erçin

Füsun Erçin

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
TEMİZ-EL Firmamız, müşterilerimizin hem bütçelerine hem de isteklerine uygun hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz hizmetimiz ile karşınızdayız. Fiyatlarımız m2 üzerinden ücretlendirilmek de olup yol yemek ve temizlik ürünleri firmamızca karşılanarak extra hiçbir ödeme talep edilmemektedir.
Ysf Temizlik Ayçin Keleş

Ysf Temizlik Ayçin Keleş

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
YSF Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak faaliyete geçmiştir. müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen firmamız sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır.
Platohijyen

Platohijyen

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
EV OFİS VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ BUHARLI MAKİNA VE DENEYİMLİ EKİP ARKADAŞLARIMIZLA İTİNA İLE YAPIYORUZ FİYATLARIMIZ ÇOK MAKUL
İlktem Grup

İlktem Grup

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
İLKTEM GRUP sektöründe; tecrübsi,profesyonel kadrosu,endüstriyel temizlik makine ve ekipmaları ile çözüm odaklı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen tek firma olarak tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kurubuz makinesi ve 10 bar 180 derece ile hijyenik temizlik makinelerimizle teknik temizlik alanında da hizmet vermekteyiz.
Rukiye Honca

Rukiye Honca

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Otuz yıllık tecrubemızle uzman ekıp arkadaşlarımizla temizlikte öncuyuz zemin bakımda ustumuze rakıp tanımıyoruz
Semt Temizlik

Semt Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Temizlik, çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur.Eğitimli ve deneyimli bir ekip ile sizlere hizmet getirmek ilk amaçlarımızdandır. Şirketimizde kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve en son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlere daha iyi hizmet vermek adına temin edilmiştir. SemtTemizlik, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır. Profesyonel çalışma şeklinin
Cuneyt Altinel

Cuneyt Altinel

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Temel Sloganımız. Temizlik Hijyen ve Kaliteli Hizmet. #AnalizTeMizlik #AnalizTeM Temizlik yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız Bursa ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir. Hizmet alanlarında Apartman Temizliği , Banka Temizliği , Buharlı Temizlik ,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Poyraz Esmer
İnşaat Sonrası Temizlik   12/02/2018

İnşaat sonrası temizlikte bu kadarını beklemiyordum .Başlarında duramadık.Temizlik bitmeye yakın aradılar.İnşaat pisliği içindeki evimiz pırıl pırıl olmuştu.Ekip güler yüzlü ve samimi. 10 numara iş çıkardılar. Oğuz beye Birgül hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürler.

         
SELİM PERVEÇ
İnşaat Sonrası Temizlik   17/01/2018

Alfa temizlik hizmetleri firmasının yapmış olduğu işten çok memnun kaldım,kendilerine çok teşekkür ederim,en girilmeyecek köşelere kadar temizliği hassasiyetle ve özveriyle yaptılar,ücret olarak da en uygun teklifle işi gerçekleştirdiler.

         
Samet KARAKAYNAK
İnşaat Sonrası Temizlik   05/11/2017

Güzel temizlik yapıldı. PVC lerin bir kısmı çizilmişti fakat evim çok kirli idi ve çıkması zor inşaat artıkları vardı. Emekleri için teşekkür ederim.

         
İnşaat Sonrası Temizlik   15/10/2017

Evin durumu inşaat sonrasında oldukça kötü durumda olmasına rağmen, titiz bir temizlik ile ev pırıl pırıl oldu. Şükrü Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

         
Metin Uçak
İnşaat Sonrası Temizlik   22/09/2017

Gayet düzgün insanlar. Sunmuş oldukları işçilik son derece profesyonelceydi. iyi ki varsınız.

Benzer Meslekler
İlçe İlçe İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz