En İyi 10 Osmangazi Bursa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 463 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nurgül Arslan

Nurgül Arslan

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2008 YILI MEZUNUYUM. ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA 11 YILLIK ÖZEL VE DEVLET OKULU TECRÜBEM VAR. ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMİM, KİŞİLİĞİM VE AKTİF ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM İLE SİZ KIYMETLİ ÖĞRENCİLERİME DEĞER KATABİLMEK GAYRETİYLE ÇALIŞIYORUM. İSTEKLİ, ÖZENLİ VE DİKKATLİ ÇALIŞMA BAŞARIYA GİDEN YOLDA ÖNEMLİ TAŞLARDANDIR. BU YOLDA BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE. BAŞARILAR.
Gülperi Işık

Gülperi Işık

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Uludağ Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği ile Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum. Aynı bölümde tezli yüksek lisans yapmaktayım. Eğitim anlayışıma göre matematik ezberleyerek değil mantığını anlayarak öğrenilir. Mantık öğrenilirse öğrenme kalıcı oluyor. Öğrencilerime önce dersi sevdirip sonra mantığını kavratarak(ispat, nereden çıktığını göstererek vs) ders anlatıyorum. Çok yönlü gelişmelerini destekliyor soru çözerken test tekniklerini ve test çözerke
Nesrin Kuduban

Nesrin Kuduban

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Öğretmenlikte 10 yılımı doldurmaktayım. Şuan özel bir lisede görev yapmaktayım. ilk yıllarımda ilköğretimde de görev yaptığım için şu an bunun avantajını yaşıyorum. Çünkü öğrencilerin eksiklerini bulup kaçıncı sınıftan kaynaklandığını tespit etmem çok da zor olmuyor. Bu şekilde varsa temelden gelen öğrenme eksikliklerini rahat bir şekilde tespit edip tamamlamanıza yardımcı olabiliyorum. İlköğretimden lise ve KPSS ye kadar MATEMETİK VE GEOMETRİDEN herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa bana ul
Sevda Çelik

Sevda Çelik

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Merhabalar , 5 yıllık matematik öğretmenliği yapmaktayım . Kolej öğretmeniyim , matematik öğrenmek isteyen KPSS , Lise , ortaokul öğrencilerine destek sağlarım . Güleryüzlü ve çok mesleğini seven bir öğretmenim .
Betüs C

Betüs C

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
5 yıllık deneyim ile hem matematik öğretiyor hem koçluk yapıyorum.Kendime ait özelders ofisimde hizmet vermekteyim.
Yusuf Kenan Kortun

Yusuf Kenan Kortun

Matematik Özel Ders · Nilüfer, Bursa
Iözel kurum, kolej ve özel ders tecrübesine sahibim. Verdiğim dersleri eğlenceli, interaktif ve konunun özünü verip pratik yollar üzerinden gerçekleştiriyorum. Derse başladığımda öğrencinin seviyesini ölçüp sene sonuna kadarki planı yapar ve bunu disiplinli bir şekilde sürdürürüm. Hem eğitim koçluğu hem motivasyon uzmanıyım. Başarı için gelin beraber yola çıkalım.
Derya Nur  Vatansever

Derya Nur Vatansever

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Mühendislik mezunuyum evde özel ders ve etüt merkezinde çalıştım çocuklarla iletişimim çok iyi. Bu süreçte, çocuklarına matematik ve ilkokul için diğer derslerde de katkı isteyen veliler ulaşabilirler.
Berna Fidan

Berna Fidan

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa
2007 YILINDAN BU YANA HER DÖNEM ÖZEL DERS GEÇMİŞİM OLMUŞTUR TABİKİ ÖNCELİK OLARAK 5 YILDIR DERSHANE+ÖZEL OKUL TECRÜBEM BULUNMAKTADIR. TEOG YGS KPSS LYS MATEMATİK DERSLERİNDE YARDIMCI OLABİLİRİM
Mehmet Ali

Mehmet Ali

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
GENÇLERE ONLAR GİBİ DÜŞÜNEREK MATEMATİĞİ SEVECEKLERİNİ GÖSTERİP ARDINDAN MATEMATİĞİN SADECE KİTAPTA YAZAN SAYI VE YAZILARDAN İBARET DEĞİL DE HAYATIMIZDAN BİR OLAY OLDUĞUNUN FARKINA VARDIRMAK İÇİN YOLA ÇIKIP , GENÇLERİN MATEMATİK BİNALARINDA TEMELİ SAĞLAMLAŞTIRMAK ,ÜSTÜNE BİR KAT DAHA ÇIKMAK VE YAPIYI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUM. MATEMATİĞİ SEVİN SEVİNİN.
Gökben Kıran

Gökben Kıran

Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa
Matematik sizin anladığınız gibi anlatılsın. 7. sınıftan beri yani 13 yıldır matematik dersi veriyorum. Bu sebeple her yaş ve her düzeyle çalışabilirim. ,Bu arada Yıldız Teknik Ü niversitesi Çevre Mühendisliği Yüksek Lisansı yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Koray Ç.
Matematik Özel Ders   16/11/2020

İslam öğretmen ile Armut aracılığı ile tanıştık. 8. Sınıf öğrenci velisiyim. İlk iki dersten sonra oğlumda gözle görülür bir kendine güven ve kavrama yeteneğinde gelişme oldu. Oğlumun yorumu : “baba iyi ki böyle bir karar vermişiz, anlamadığım konuları anlıyorum artık” İslam öğretmene teşekkür ediyoruz.

         
Sebnem K.
Matematik Özel Ders   01/11/2020

Henüz cok yeni olmakla birlikte anlatım tarzı, öğrenciyi derse motive etmesi, ders konusundaki bilgisi ve ön hazırlığıyla bizim için cok iyi bir rol model olacağınızı düşünüyorum. Birlikte sıkı, disiplinli ve özverili bir çalışmayla güzel başarılara imza atacağımızı umuyorum.

         
Özlem A.
Matematik Özel Ders   27/10/2020

Matematik Dersleri her zaman en zorlandığım ve yapamadığım ders olmuştur. Çok şükür Zeynep Hocamla çalışmaya başladıktan sonra bu durum çok değişti.Konuyu titizlikle en ince detayına kadar anlatıyor. Artık Matematiği anlayabildiğim ve yapabildiğim için sevmeye de başladım. Hocama tekrar çok teşekkür ediyorum.

         
Ayşe S.
Matematik Özel Ders   14/10/2020

Sinan bey bir matematik öğretmeni olmasına rağmen bizim pandemi sürecinde adeta bir Dersane gibi bütün derslerden ihtiyacımızı karşılayıp öğrenciyle birlikte yola çıkan onun bütün dersleriyle ilgilenip yılların verdiği tecrübeyle koçluk yapan disiplinli,özverili,donanımlı olarak karşılaştığımız mükemmel bir öğretmen.

         
Esin Ö.
Matematik Özel Ders   12/09/2020

abdullah hocamla yapamadığım soruları çözüyoruz. kolay ve açık anlatımı bana baya faydalı oluyor. teşk. hocama::)

         
İrem G.
Matematik Özel Ders   06/09/2020

Ahmet hocam içten samimi bir üslupla anlatan nadir hocalardan.. matematik alanında özellikle yeni nesil soru tarzını mantığıyla anlatıyor. Zaten yeni sistem mantığıyla çözmemizi istiyor bundan dolayı Ahmet hocam kat ve kat yardım ediyor her konuda :)

         
Ahmet E.
Matematik Özel Ders   29/08/2020

Muhammet hocanin emeklerine saglik.Pandemi surecindeki tum belirsizliklere ragmen destegini hic eksik etmedi.Oglum dilinden eksik etmedi sene boyunca hocamizi.Sayisaldan 470 puan alan oglum ege universitesi dis hekimligini kazandi.Katkisi cok buyuk hocamizin.

         
Bengisu E.
Matematik Özel Ders   25/08/2020

Aldığım hizmetten ( dersten ) çok memnun kaldım. Çözülmesi çok zor soruları bile rahatlıkla çözebiliyor. Üniversite düzeyindeki matematikte birçok konuya hakim, ders anlatımı ve aktarımı çok iyi rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim. Çok iyi bir hoca :)

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz