Hizmet Ver

4 Osmangazi Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 52 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Rusça Özel Ders

En İyi 10 Osmangazi Rusça Özel Ders Öğretmeni

Fatima T Muradova photo

Fatima T Muradova

21.10.2018

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadilim rusça olup 7 senedir rusça öğretmenliği yapıyorum ve yüzlerce öğrencim oldu.Birebir özel derslerimizde kişiye özel program belirliyoruz. Başlıklarımız gramer, kelime, pratik üzerine.En önemli kuralım disiplinli çalışma eğer gercekten...

Kadir Öztürk photo

Kadir Öztürk

24.02.2018

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

İKİ SENE MOSKOVA'DA YAŞADIM ,ŞU AN KİEV'DE YAŞIYORUM.BURADA 3. SENEM YAKLAŞIK 2014 YILINDAN BERİ ÖZEL DERS VERMEKTEYİM VE BELLİ BAŞLI YERLERDE VE KURUMLARDA RUSÇA ÖĞRETMENLİK VE TERCÜMANLIK YAPTIM.DERSLERİMİZ GENELDE SKYPE ÜZERİNDEN,ONLINE BİÇİMDE OLUYOR HER ÖĞRENCİMİN KENDİNE ÖZEL KONULARINI...

Özcan Perska photo

Özcan Perska

19.07.2019

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Ben, Özcan Perska A.Ü.DTCF Rus Dili ve Edebiyatı Bölümünden 1987 yılında mezun oldum ve 1990 yılından 2019 yılına kadar 29 yıl boyunca Rusya'nın çesitli bölgelerinde faaliyet gösteren türk firmalarında Tercüman, Baş Tercüman, Genel Müdür Asistanı olarak çalıiştım. Son üç yıldan bu yana Rusya'nın...

Rüstem Kaptan photo

Rüstem Kaptan

27.01.2019

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Sene rusca ders verdim rusyada shimdi türkiyede ikamet ediyorum özel ders veriyorum watcap +

Olena Dronova photo

Olena Dronova

27.09.2020

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhabalar. Ukraynalıyım. C1 seviyesinin üzerinde Türkçe, Anadil seviyesinde Rusça ve Ukraynaca, B2 seviyesinde'de İngilizce konuşup ders verebiliyorum.

Zulfiya Özdemir photo

Zulfiya Özdemir

14.03.2021

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Rus Dili bilgim anadil seviyesinde. İlkokuldan lise sona kadar eğitimi Rus Dilinde aldım.Liseyi ikincilikle bitirdim. Türkçe dilbilgim de ana dil seviyesindedir. İstanbul da Marmara Üniversitesi nde 4yıllık eğitim aldım.Türkiye de 20 senedir yaşıyorum.

Hatice Ferik photo

Hatice Ferik

28.06.2019

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhaba. Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum Rusça-Türkçe çeviri ve Rusça özel ders için buradayım.

Kamil Xalil photo

Kamil Xalil

04.07.2020

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Kamil X. Merhaba ben Kamil, Rusça birebir veya grup olarak eğitim verebilirim. Anadilim Rusça ,kendim Moskovada lisemi bitirdim ve burada Uludağ Üniversitesini kazandım . Profesyonel öğretim metodlarına hakimim. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. Uzmanlık alanlarım: • Günlük konuşma • İş...

Seyfullah Koçak photo

Seyfullah Koçak

09.09.2018

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Merhaba. Anadolu Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyati lisans mezunuyum. Ankara Üniversitesi nde aynı alanda yüksek lisansımı tamamladım. Rusça öğretmenliği konusunda üç yıldan fazla deneyimim var. Öğrenciye özel uyarlanmış ders programıyla ilgi alanınız ve yeteneğinize dayalı bir Rusça öğrenimi...

Valentina Şahin photo

Valentina Şahin

12.06.2019

Rusça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Sekiz yıllık tecrübemle özel ve grup dersleri, 9-70 yaş aralığında farklı öğrenci profili ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Küreselleşen dünyamızda gittikçe önem kazanan Rusça dilini ana dili Rusça olandan öğrenmek kesinlikle verilecek en doğru karardır.Öğrenciye özel ders programlarıyla,zaman...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Osmangazi Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Osmangazi Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Osmangazi Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Osmangazi içinde toplam 52 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 18 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Osmangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 112 kişi Osmangazi Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl