Hizmet Ver

4 Pamukkale Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pamukkale civarında 36 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders

En İyi 10 Pamukkale Kimya Özel Ders Öğretmeni

Recep Armağan photo

Recep Armağan

22.10.2018

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Akdeniz Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum Formasyon Serifikam var ve 8 senedir Özel okulda öğretmenlik yapıyorum. ENS Yayınları ve Hız ve Renk Yayınlarının Kimya Yazarıyım. Paü Kimya Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmaktayım.Son değişen meb mufredatina hakim olmakla birlikte TYT ve AYT...

Osman Caylak photo

Osman Caylak

11.08.2017

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

7 yıllık dersane tecrübesi ile teorik konu anlatımın minimum, soru çözümünün maksimum olduğu verimli bir ders ister misiniz?

Burak Mert Konaz photo

Burak Mert Konaz

17.08.2020

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Mimarlık Öğrencisiyim Yaklaşık 1 Yıldır Online Ders Veriyorum Lise Düzeyinde TYT FULL TEKRAR Biyoloji - sistemler Kimya - Organik Kimya, Elektrokimya Matematik- Geometri, Limit, Türev, İntegral Dil Bilgisi ve Paragraf Ortaokul Düzeyinde Matematik- Fen ve Teknoloji- Türkçe DERS ANLATIMININ YANI SIRA...

Ebrar Tecimen photo

Ebrar Tecimen

19.09.2020

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

TÜBİTAK Ulusal Kimya Olimpiyatlarında Türkiye 5. si ve Bronz madalyalı, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi Ebrar Tecimen.

Sema Güzel photo

Sema Güzel

28.06.2019

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Emekli kimya öğretmeniyim 26 yıl devlet okullarında çalıştım Emekli olduktan sonra 2 yıl özel okulda çalıştım tyt ve ayt konularında özel ders veriyorum öğrencilerle bire bir ilgilenme ve öğrencileri yönlendirme becerilerime güveniyorum.

Selim Çetiner photo

Selim Çetiner

22.06.2019

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Yaşındayım.İstanbul Bilgi Üniversitesinde Mekatronik Mühendisliği burslu okuyorum.Kimya alanında ders almak isteyen kardeşlerimizle görüşebiliriz.Yaz için Denizlideyim eylüle kadar. tel:

Gizem Çelebi photo

Gizem Çelebi

26.08.2019

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Ankara üniversitesi kimya bölümü mezunuyum.Okulumu üçüncülükle bitirdim.Pedagojik formasyonumu Ankara üniversitesinden almış bulunmaktayım.Yüksek lisansımı Hacettepeüniversitesinde tamamladım.Akademik kariyer yolundada ilerliyorum.Özel okul deneyimim var ve özel okulda çalışmaktayım.Alanıma...

İsmail Kaya photo

İsmail Kaya

17.04.2017

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Dokuz eylül Üniversitesi Buca eğitim fakültesi kimya öğretmenligi mezunu olup 18 yıllık dershane tecrübemle 9-10-11-12ve aöbt kimya alan öğretmenlik sınavları için her türlü kimya konusu itina ile anlatılır

Songül Anşin photo

Songül Anşin

14.01.2019

Kimya Özel Ders · Pamukkale, Denizli

7 yıldır kimya öğretmenliği yapıyorum.Şuan da da akademik çalışmalarım devam etmekte Pamukkale üniversitesinde yüksek lisans eğitimi alıyorum .Ayt Tyt ve ara sınıflar kimya konularınızı gelin tamamlayalım .2019 türkiye birinciliği ve derece yapan öğrencilerimden olmak istemez misiniz😁

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pamukkale Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Pamukkale Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Pamukkale Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin Kimya Özel Ders işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kimya Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kimya Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kimya Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kimya Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kimya Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kimya Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kimya Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl