En İyi 10 Pendik İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

3 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 121 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Miragrup Temizli

Miragrup Temizli

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Mira grup temizlik olarak, insana hizmet vermenin bilinciyle, değişen ve gelişen teknoloji çağına uygun koşullarda temizlik anlamında hizmet vermekteyiz. İyi İşinde başarısızlığı ve aksaklığı kabul etmeyen profesyonel yöneticilerimizle tecrübeli, kültürlü, deneyimli, seçkin, seviyeli ve hoşgörülü kadromuzla siz değerli müşterilerimizden güç alarak her gün biraz daha büyüyen bir firmayız.
Osm Temizlik Hizmetleri

Osm Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar: Camların çizmeyen ince kazıma aparatı ile boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve temizliği, Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için organik kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması, Kapı, dolap, mutfak tezgahının altındaki tozların al
KULE TEMİZLİK

KULE TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Kule temizlik olarak, insana hizmet vermenin bilinciyle, değişen ve gelişen teknoloji çağına uygun koşullarda temizlik anlamında hizmet vermekteyiz. İşinde başarısızlığı ve aksaklığı kabul etmeyen profesyonel yöneticilerimizle tecrübeli, kültürlü, deneyimli, seçkin, seviyeli ve hoşgörülü kadromuzla siz değerli müşterilerimizden güç alarak her gün biraz daha büyüyen bir firmayız. Kule Temizlik olarak, personellerin iş sahası alanında iş güvenliği uzmanları ile eğitim verilmekte iş kazası h
Arma Temizlik

Arma Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
İnşaat sonrası temizlik konusunda yaklaşık 200 e yakın inşaat projesini tamamlamış bulunmaktayız. İstanbulun yeni gelişen kurtköy bölgesinde yenilenmiş ekibimiz ve kadromuz ile sizlerleyiz.
Burak Ulaş

Burak Ulaş

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
İTİNA İLE KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ. TECRÜBELİ ELEMANLARIMIZLA İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA HİZMETİNİZDEYİZ. ÜCRETİ EV VEYA İŞYERİ BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE BELİRLENECEKTİR
Elvan Mert

Elvan Mert

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Guvenilir temiz durust caliskan verilen isten kacmayan bir insan mi ariyorsunuz dogru adrestesiniz .
Gülten  Yılmaz

Gülten Yılmaz

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Her türlü inşaat sonrası daire ,dükkan villa gemi temizliği yaparım tecrübeliyim. Güçlü çalışma arkadaşlarımızla işinizi istediğin gün teslim edilir .Kullandığımız temizlik malzemelerimiz 1. Kalite olup kesinlikle yanıcı değildir
Hira Nur  Boğa

Hira Nur Boğa

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Personel çalıştırmaya dayalı kadrosu ile temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi, en hızlı şekilde vermekteyiz. Firmamız elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır. Tüm faaliyetlerimizde çevre koruma ve israf etmemeye özen gösteririz. Profesyonel kadromuz ile yapılmasını planladığımız çalışmalarımızda iş ortağımız olarak bu hizmetleri memnuniyetle yapacağımızı belirtmek isteriz.
Özkan Aykan

Özkan Aykan

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Selamın aleykum hizmetlerimizde özellikle temizliye özen gosterip. Temizlik essasinda Herhangi biryere zarar vermeden titizlikle çalışma saglamakdayiz . 2004den beri inşaat sonrası temizlikde hizmet vermekteyiz .
Titiz Temizlik Aracılık Ve Organizasyon Hizmetleri

Titiz Temizlik Aracılık Ve Organizasyon Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik · Pendik, İstanbul
Titiz Temzlik Aracılık ve Organizasyon Hizmetleri Firmamız siz değerli müşterilerimize uzman kadrosu ile tüm İstanbul Anadolu yakası Avrupa yakası ve Şehirler arası her türlü temizlik hizmeti vermektedir. Titiz Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Titiz Temizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zafer D.
İnşaat Sonrası Temizlik   30/03/2021

Temizliği çok iyi yaptılar. Ev pırıl pırıl. Onları seçtiğim için çok memnun kaldım. Şiddetle tavsiye ederim

         
Ali K.
İnşaat Sonrası Temizlik   01/02/2021

Seher hanım gayet ilgili davrandı ve her aşamada iletişime geçti. Eve gelen Kübra hanım da gayet temiz ve düzenli çalıştı. Çok memnun kaldık tavsiye ederim.

         
Kaan G.
İnşaat Sonrası Temizlik   12/01/2021

Çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Belirtilen saatte işe başladılar ve bitirdiler. Ellerinize sağlık.

         
Çağlar K.
İnşaat Sonrası Temizlik   16/12/2020

Söz verdikleri zamanda geldiler, evin temizliğini en ince detayına kadar özenli bir şekilde yapıp öyle ayrıldılar. Tavsiye ediyorum.

         
Simay N.
İnşaat Sonrası Temizlik   04/12/2020

İnşaat sonrası evimi, en ince ayrıntısına kadar pırıl pırıl temizlediler. Dürüst ve güvenilir bir ekip. İşlerinde oldukça profesyoneller. Gözden kaçan ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen, söylendiğinde o eksiklikleri güler yüzle sorunsuz bir şekilde giderdiler. Kesinlikle memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

         
Emre D.
İnşaat Sonrası Temizlik   16/11/2020

İnşaat sonrası temizlik için anlaştık. Harç pislikleri gitmişti ufak tefek yerlerde unutulmuş alanlar vardı teslim alırken hatırlattım hallettiler.

         
Nil U.
İnşaat Sonrası Temizlik   04/11/2020

Temizlik kusursuz yapılmış. Her yer detaylı bir şekilde temizlenmiş o kadar ki temizlenen menfezin yeni takılmış bir parça olduğunu sandım. Özlem hanım ve ekibine çok teşekkürler.

         
Ediz A.
İnşaat Sonrası Temizlik   29/10/2020

İnşaat sonrası temizlik gibi zor bir olayı hakkını vererek yaptılar. Kendilerine teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz