En İyi 10 Pendik İstanbul Kimya Özel Ders

4 Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 19 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa K.

Mustafa K.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
Karadeniz Teknik Universitesi Kimya Bölümü mezunuyum, Abant Izzet Baysal Univ. Tezsiz yüksek lisansı bitirdim daha sonra Gebze Teknik Üniversitesinde Fizikokimya Anabilim dalidalında Tezli yüksek Lisans yaptım. 15 yıl Boyunca sadece universite Hazırlık Kurslarında kimya öğretmeni olarak çalıştım. Üniversite hazırlıkta alanında uzman bir Kimya Öğretmeniyim. Ayrıca 9.10.11.12 ve mezun gruplar için okula yardımcı ya da TYT -AYT Hazırlık özel dersleri vermekteyim. Etkili ders anlatımı ve b
Alper G.

Alper G.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
Kimya bir dersten öte bir bilimdir. Bu bilimin temel ilkelerini anlayarak problemlere doğru çözüm getirilebilir. Soru tipi ezberleyerek değil temel ilkeleri ve ilişkileri kavratarak tam öğrenmeyi sağlayıp sadece sınavda soru çözmek değil sonrasında da ihtiyaç duyulacak bir bakış açısı kazandırmak üzere çalışırım
Yeşim  Y.

Yeşim Y.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
5 yıldır kimya derslerinde aktif olarak özel ders vermekteyim. 9 10 11 12 ve mezunlara üniversiteye hazırlık ve yazılıya hazırlık olarak özel ders verilir.
Selçuk S.

Selçuk S.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
* 11 Yıllık Tecrübe * Her seviyeye özel ders kimya dersi * Eğitim koçluğu ve ders planlama * İstenilmesi durumunda eski öğrenci referansları
Sadık  D.

Sadık D.

Kimya Özel Ders · Kartal, İstanbul
25 yılı aşkın bir süredir kolej ve dersanelerde çalışmakta olan, her seviyedeki Öğrenci lere ders vermiş, gayet deneyimli öğretmenim. Ders alan çok şanslıdır.
Fulya  A.

Fulya A.

Kimya Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Kurumunda çalışmaktayım.Ezber yaptırmadan,aşama aşama öğrencilerin ilgi ve başarı seviyesinin arttırmak beni motive eder.
Gizem K.

Gizem K.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
İstanbul Üniversitesi - Mühendislik Fakültesi - Kimya Bölümü'ne 2010 yılında bölüm 2.'si olarak yerleştim. 2014 yılında mezun oldum, 2015 yılında formasyon eğitimimi tamamlayarak öğretmenlik yapmaya başladım.
Seda A.

Seda A.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
Kimya dersini kalıcı eğlenceli öğrenmek için yks hazırlığınıza profosyenel bir bakış açısı katmak için derse davetlisiniz.
Münevver Karataş K.

Münevver Karataş K.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
KİMYA Öğretmeniyim. Bütün sınıf gruplarına sınavlarında yardımcı olurum. 9 10 11 12 ve mezun gruplarıyla çalışmalar yapuyorum. Aynı zamanda fen ve teknoloji gruplarıyla çalışıyorum 8 sınıf LGS gruplarını sınava hazırlıyorum.
Arzu D.

Arzu D.

Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul
Pendik-Kartal ve yakın ilçelerde Kimya özel dersi veriyorum. 19 Mayıs Üniversitesi Kimya öğretmenliği mezunuyum.3 Yıldır öğretmenlik yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kimya Özel Ders   25/02/2020

Kızım Tobb Fen lisesi 11.sınıf öğrencisi. Eksik olduğumuz konularla ilgili Güneş hocamızdan özel ders aldık, çok memmun kaldık. Tavsiye ederim.

         
Mertcan Öztürk
Kimya Özel Ders   04/02/2020

Serkan hocam gerçekten işinin ehli ve kimya konusunda oldukça yardımcı oldu. Önceden kimyayı sevmezdim ama Serkan hocam sağolsun kısa ve pratik yöntem ve kodlarıyla kimyayı çok sevmeme ve artık çok iyi olarak kavramama yardımcı oldu. Kişilik olarakda kendisine 10 numara 5 yıldız bir insan olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

         
Ercan Çulhaoğlu
Kimya Özel Ders   27/12/2019

Mükemmel bir öğretmen. Hem kişiliği hem de bilgisi çok iyi. Çocuklarım çok motive oldu. Emre Bey e çok teşekkür ederim.

         
Zeynep Geylan
Kimya Özel Ders   20/11/2019

Ezgi hocamdan kardeşim için ders aldık ve kesinlikle alanında harika. Kimya dersinde çok zayıftı derslerden sonra netler yükselmeye başladı. Ayrıca çok keyifli ve güleryüzlü bir ögretmen. İyi ki tanımışız ezgi hocayı

         
Sevinç Y.
Kimya Özel Ders   13/06/2019

Emre Beyden çok memnun kaldık, oğlum da arkadaş gibi görüyor. Sürekli WhatsApp tan takip ediyor, oğlum çözemediği soruları gönderiyor. En çok dikkatimi çeken özelliği ise beni, oğlumla karşı karşıya getirmeden ders takibini yapması.

         
Ramazan Göl
Kimya Özel Ders   11/06/2019

Alper Hoca ile üniversite sınavlarına bir ay kala tanıştık , öncelikle randevusuna uyan , güvenilir , derse hakim , öğrenci ile iletişimi şahane , idealist iyi bir öğretmen , kesinlikle tavsiye ederim , çocuklarımız Alper bey gibi kıymetli Hocalara teslim edilmeli

         
Ali Karaman
Kimya Özel Ders   07/06/2019

M. Rıza hocamla derslere yeni başladık ama şunu söyleyebilirim ki, ders anlatımı ve öğrenci ile iletişimi mükemmel, sanki uzun zamandır beraber ders işliyor gibiyiz, kendisine teşekkürler...

         
Aybüke Gökçe Yavaş
Kimya Özel Ders   06/06/2019

Havva Ekşi Büken 12. Sınıf sayısal öğrencisiyim. Mustafa Hoca sınava 10 gün kalmasına ve bayram tatili olmasına rağmen bu kısıtlı zamanda bile bol soru çözümüyle eksiklerimi kapatmamı sağladı. 3 günde toplam 12 dersle AYT kimyamı 3-4 arttırdım. Bıçak sırta dayanmışken kısıtlı sürede sınavımı kurtardı.. Herkese tavsiye ediyorum.

Kimya Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz