Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İstanbul Pendik Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 1,023 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Pendik Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Pendik içinde toplam 1,023 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,005 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Pendik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,629 kişi Pendik Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Pendik İstanbul Matematik Özel Ders

Gökhan Demir photo

Gökhan Demir

25.10.2015

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

2005 matematik bölümünden mezun oldum,2010 yılında atatürk üniversitesinde yüksek lisan yaptım.2005 yılında itibaren orta okul 5_6_7 8.sınıf(teog), lise ara sınıflar lys,ygs ve kpss ye hazırlanan öğrencilerime yardımcı olmaktayım.türkiye genelinde o uğur dersanesi, çözüm dersanesi, final...

Harun Demirdoy photo

Harun Demirdoy

06.12.2018

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhabalar, Öncelikle kendimi biraz tanıtmak istiyorum. Harun ben matematik öğretmeniyim yıllık tecrübem var. Şu an hem öğrencilerime özel ders vermekteyim hem de hukuk fakültesi son sınıfta okuyorum. Her siniftan öğrenciye özel ders veriyorum ilkokul ortaokul lise ve üniversiteye hazırlık....

Engin Yasar photo

Engin Yasar

12.01.2022

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

15 yıllık tecrübeye sahibim. Yüzyüze ve online ders veriyorum. Pendik'te ikamet ediyorum. Derste işlenen konu ile ilgili yapılamayan tüm sorulara ücretsiz çözüm yapıyorum. Yüzyüze dersleri evimde ya da öğrenci evinde veriyorum. Online dersleri çift cihaz ile yapıyorum. Bir cihazdan kendi...

Adnan Sezgin photo

Adnan Sezgin

05.02.2021

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Her sinif seviyesinde Tecrübeli Matematik Öğretmeni'nden İlkokul Ortaokul Lise okul takviye yazılı hazırlık LGS TYT AYT DGS MATEMATİK GEOMETRİ özel ders verilir Online veya yüzyüze Adnan SEZGİN Matematik Öğretmeni Eğitim Koçu

. Ertik photo

. Ertik

14.06.2020

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Istanbul da yaşiyorum MATEMATİK , GEOMETRİ anadalarında özel ders almak isteyen veli ve öğrencileimiz ulaşabilir

Gökhan Yazoğlu photo

Gökhan Yazoğlu

26.07.2017

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

4 yıllık özel ders tecrübem vardır. 2 yıldır Meb de çalışıyorum. Matematiğin öğrenilmesi için önemli olan öğrencinin dersten korkmaması ve öğretmenini sevmesidir. Öğrencilerle olan iletişimim aldığım pedagojik dersler sayesinde gayet iyidir. Her dersten sonra öğrenciyi ihtiyaç duyduğu kadar...

Pozitif Eğitim Merkezi photo

Pozitif Eğitim Merkezi

15.06.2020

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Pendikte bulunan butik kurs merkezimizde; tyt,ayt,yks hazırlık lgs hazırlık matematik,fen,türkçe,sosyal ilkokul ders ve ödev takviyesi, tüm derslerden grup dersi ve özel ders,online ders hizmeti vermekteyiz.

Mustafa Solak photo

Mustafa Solak

07.09.2021

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Endüstri Yüksek Mühendisi olarak özel bir firmada çalışıyorum. Akademik olarak gelişim sağlamak adına matematik dersleri vererek kendimi sürekli taze tutuyorum. Dersleri verirken çok keyif alıyorum. Karşılıklı gelişmek için iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Boyacıoğlu photo

Mustafa Boyacıoğlu

20.03.2019

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhabalar , 6 yıldır özel kurumda kazandığım tecrübe ve bilgi ile gerek eğitim gerekse matematik öğretimi konusunda öğrencilerimi güzel konumlara getirdim. Belirli sınavlar sonunda öğrencilerime yönlendirme ve tercih konusunda yardımcı oluyorum.

Kadriye Inal photo

Kadriye Inal

26.03.2022

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Ilköğretim takviye, özel ogree güçlüğü,1.siniftan 4. sınıfa kadar takviye dersleri verilir ,hafif gerilik olan çocuklarla da uzun süre çalıştm

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pendik Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Pendik Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Pendik Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Pendik Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl