En İyi 10 Pendik Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 431 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökhan D.

Gökhan D.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
2005 matematik bölümünden mezun oldum,2010 yılında atatürk üniversitesinde yüksek lisan yaptım.2005 yılında itibaren orta okul 5_6_7 8.sınıf(teog), lise ara sınıflar lys,ygs ve kpss ye hazırlanan öğrencilerime yardımcı olmaktayım.türkiye genelinde o uğur dersanesi, çözüm dersanesi, final dershanesinde çalıştım.Şuan kamuda çalışmaktayım. .öğrencilerime seviyelerine uygun kendim hazırladığım kaynaklarla ve sis özel ders fasikül leri ile ders anlatıyorum.ücretsiz olan Tanışma dersinde öğrencile
Ahsen B.

Ahsen B.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum.6yildir Profosyonel olarak hem ilköğretim hem lise seviyesinde özel ders veriyorum hem de öğrenci koçluğu yapiyorum.LGS ,TYT ve AYT sınavlarına yönelik özel ders veriyorum.Ogrencinin istekleri doğrultusunda program belirleyip başarı odaklı çalışma yapıyorum.Matematigi öğrencinize sevdirebilecek, anlayışlı ,guleryuzlu ve tecrübeli bir öğretmen arıyorsanız aradığınız kişi ben olabilirim
Mustafa  G.

Mustafa G.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Ankara Üniversitesi hukuk fakültesi ve ikinci üniversite olarak Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum. Uluslararası İlişkiler alanında tezli yüksek lisans yapıyorum. Üniversite sınavında ilk bin öğrenci arasına girdim. YKS, LGS ALES KPSS sınavlarına yönelik olarak matematik, geometri ve tarih derslerinde konu anlatımı ve soru çözümü için öğrencilere yardımcı oluyorum.
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Ortaokul ve lise düzeyinde yaklaşık 10 yıldır matematik özel dersi vermekteyim. Öğrencinin seviyesinde, kaliteli, müfredata ve kazanımlara uygun ders işlemekteyim. Matematikte ezbercilikten uzak, daha çok anlamlandırmaya yönelik ders işlemek tercihimdir.
Mustafa B.

Mustafa B.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Merhabalar , 6 yıldır özel kurumda kazandığım tecrübe ve bilgi ile gerek eğitim gerekse matematik öğretimi konusunda öğrencilerimi güzel konumlara getirdim. Belirli sınavlar sonunda öğrencilerime yönlendirme ve tercih konusunda yardımcı oluyorum.
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Gazi Üniversitesi 2011 mezunuyum ve 9 senedir sınıf öğretmeniyim. Anlatmak kolay iştir ama çocukların seviyesine inmek zor olandır. Temel işlemler, problem çözme becerisi, üst düzey aktiviteler,teşvik edici çalışmaları yeni sisteme uyarlayarak çocuklarınızın potansiyelini geliştirmeye var mısınız?
Fethiye Ö.

Fethiye Ö.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
2005 yılı Kadir Has Anadolu Lisesi Fen bölümü ,2009 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü mezunuyum. Çeşitli finans şirketlerinde çalıştıktan sonra kariyerime Doga Okullarında lise MBA öğretmeni olarak devam ettim. Finans Matematiği, Veri Madenciliği, Sistem Dinamikleri gibi branşlarda dersler verdim. 4 senelik öğretmenlik deneyimimi uzmanlastırmak adına Yıldız Teknik Üniversitesi nde Pedagojik Formasyonumu tamamladım. Ayrıca Eğitimheryerde.net sitesinde eğitim yazarlığı yapmak
Abdulkerim S.

Abdulkerim S.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
PENDİK ÜST KAYNARCA DA OTURUYORUM. EĞİTİMDE İYİ ÜNİVERSİTELER ARASINDA OLAN ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2007 MEZUNUYUM. 12 YILLIK ÖĞRETMENİM. İLKOKUL, ORTAOKUL, LİSE MATEMATİK KONU VE KAZANIMLARINA TAM HAKİM VE ALANINDA UZMAN BİR ÖĞRETMENİM. TEMEL MATEMATİK, GEOMETRİ VE İLERİ DÜZEY MATEMATİK DERSLERİ VERİYORUM. SABIRLI, İŞİNİ SEVEN, DERSANE VE ÖZEL DERS TECRÜBELİ BİR MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-ALES SINAVLARINA HAZIRLIK VEYA İLKOKUL,ORTAOKUL,LİSE OKULA YARD
Veysel A.

Veysel A.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi nde okurken basladigim ozel ders seruveni mezun olduktan sonra da devam ediyor. Bu konuda tecrubeliyim. Evliyim. Bir cocuk babasiyim.
Cengiz D.

Cengiz D.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
Marmara üniveristesi 2008 muzunuyum.LGS-TYT-DGS ye hazırlıyorum.hem matematik dersi veriyorum hemde isteğe bağlı EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU yapıyorum.4.Sınıf tan 12 .Sınıfa kadar TÜM Öğrenciler İLGİ ALANIMA GİRMEKTEDİR.ÖĞRENCİ EVİNDE VEYA OFİSİMDE DERS VERİYORUM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Can
Matematik Özel Ders   20/08/2019

İletişim, anlatım ve karakter olarak gayet iyi bir öğretmen. Bunun dışında bir öğretmenden çok abi ve yol gösterici bunlar da dersi sevmenize ve anlamanıza yardımcı oluyor. Edip hocanın dediklerine kulak verirseniz, dediklerini yaparsanız başarı kaçınılmaz olacaktır.

         
Selin Alp
Matematik Özel Ders   07/08/2019

Volkan bey özel ders verme konusunda yeterince deneyimli ve genç olması nedeniyle lise çağındaki gençlerin seviyesine rahatça inebiliyor. Güzel ve etkili bir şekilde ders anlatıyor. Ücretsiz verdiği ilk dersten gayet memnun kaldık.

         
Canan Tutal
Matematik Özel Ders   31/07/2019

Kızıma matematiği sevdiren, tüm ön yargılarımı kıran, öğrenciyi motive etme yetenegi çok kuvvetli, konuları detaylı anlatması,çesitli kaynaklarla her konuyu pekiştirene kadar desteklemesi ile kesinlikle tavsiye edecegim mükemmel bir öğretmen..

         
Nurcan Donat
Matematik Özel Ders   04/05/2019

Ali Bey, uyguladığı ders programı ile hem sağlam bir temel hazırladı, hem de LGS sisteminin yeni tarz zorlu sorularını çözebilecek bir seviyeye getirdi. Özel okuldan bulamadığımız matematik ilgi ve algısının sayesinde arttığını görmek hepimizi çok mutlu etti. Kızımız "bu soruları çözemem" yerine "..çözerim" diyerek hiçbir matematik sorusundan kaçmamaya başladı. Bilgisi, görgüsü ve tecrübesi ile bu zor dönemde her konuda bize destek oldu. Önümüzdeki yıllarda da kendisini yanımızda görmek isteriz

         
Matematik Özel Ders   19/04/2019

Tavsiye edebileceğim nadir öğretmenlerden ali karataş einsteinla yarışır zekasıyla ve güzel anlatımıyla dershaneye gerek kalmadan matematik netlerimi arttırmamı sağladı..

         
Seyit ELBAŞI
Matematik Özel Ders   15/04/2019

Öğretmenimiz gerçekten işine saygılı öğrencinin eksikliklerini hemen kavrayıp profesyonel olarak çözüm odaklı çalışan birisi.Teşekkürler hocam..

         
Nergis Candan
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Ben oldukça memnun kaldım. Öğrencinin ihtiyacını belirleyip eksik yönlerini iyi tamamlayan bir hoca. Derse geç kalmaması heran her soruma cevap vermesi da artısı oldu benim için. Alanında gerçekten iyi, ders alacaklara tavsiye ediyorum kesinlikle pişman olmazsınız

         
MURAT GÜRTEKİN
Matematik Özel Ders   17/02/2019

Hüseyin Hocadan yaz sonundan bu yana 6. sınıftaki oğlum için özel ders alıyoruz. Olumlu yaklaşımı, beyefendiliği, mesleki yetkinliği ile beş yıldızı hak ediyor. Oğlumla başarılı bir iletişim kurdu ve ona matematik dersi dışında koçluk yapmaya da gayret ediyor. Halen hizmet almaya devam ediyoruz. Rahatça referans oluyoruz.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz