Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Pendik Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 291 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Pendik Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Pendik içinde toplam 291 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,233 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Pendik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,065 kişi Pendik Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Pendik İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Dilara Ünbay photo

Dilara Ünbay

16.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhaba, ben Dilara 👋 1998 yılında Rusya'nın Smolensk şehrinde doğdum. Hayatımın büyük çoğunluğunu İstanbul'da geçirdim. 2021 yılında FMV Işık Üniversitesi'nin İngilizce yazılım mühendisliği bölümünden 3.'lük ile mezun oldum. Henüz mezun olmadan önce yazılım alanında çalışmaya başladım. Bir...

Özge Serintürk photo

Özge Serintürk

25.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

İngiliz dili edebiyatı mezunu. İlkokul orta okul İngilizce dersleri ve Lgs hazırlık

Hatice Yanmaz photo

Hatice Yanmaz

19.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

A1-A2 - B1-B2, pratik İngilizce, her yaş grubuna ders, okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, yetişkin, pratik İngilizce, speaking

Sevim Gizem Aykaç photo

Sevim Gizem Aykaç

01.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

İngilizce Öğretmenliği ve Erken Çocukluk Eğitimi mezunuyum. Eğitimi, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven biriyim. Mesleğimde uzmanlaşmaya yönelik çalışıyorum. Öğretim, pedagoji ve dil becerileri alanlarını profesyonel olarak organize ediyorum. Karmaşık bilgileri basit ve eğlenceli bir şekilde iletme...

Halil Akbaş photo

Halil Akbaş

08.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Merhaba mesleğim İngilizce öğretmeni. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 10 yılı aşkın tecrübem var. Genel İngilizce, Okula yardımcı, LGS, YKS-DİL ve YDS/YÖKDİL alanlarında hem öğrenci evinde hem kendi evimde özel ders veriyorum. Detaylı bilgi için arayınız.

Neslihan Yıldırım photo

Neslihan Yıldırım

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Branşım İngilizce,Ağırlıklı olarak ortaokul kolej seviyesindeki öğrencilere özel ders verdim ve özellikle yabancı dilin konuşularak geliştirildiğine inandığım için öğrencilerimi dile maruz bırakmak adına ders esnasında Türkçe’yi kesinlikle kullanmıyoruz.

Gözde Sönmez photo

Gözde Sönmez

12.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Kolej İngilizce öğretmeniyim. 7 senedir kurumsal ve tanınan bir kolejde İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Haftada en az 4 saat speaking/konuşma dersleri veriyorum. İlk derslerden ücret almıyorum. Derslere başlamadan önce ders alacak kişinin seviyesini ölçerim. Ders verirken öğrencinin eksik...

Zeynep Begüm photo

Zeynep Begüm

18.02.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Küçükken Amerika'da yaşadığım için dili ve kültürünü neredeyse bir yerli gibi öğrendim. Sabırlı ve enerjik biri olduğum için de benimle beraber konuşma pratiği yaparken sıkılmayıp bir arkadaşınızla sohbet edermiş gibi hissedebilirsiniz.

İhsan Turan photo

İhsan Turan

01.01.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Dil eğitimi konusunda 15 yıllık tecrübeye sahibim. Genel İngilizce, konuşma pratiği, okula yardımcı ve sınavlara hazırlık dersleri. Cambridge Esol sınavlarına bir çok öğrenci hazırladım.

Elif Ayyıldız photo

Elif Ayyıldız

14.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Pendik, İstanbul

Online sınıf içersinde İngilizce dersleri (konuşma,yazma, dil bilgisi) için bana ulaşabilirsiniz. A1-A2-B1-B2 seviyesinde dersler mevcuttur. İlkokul ve 14 yaş üstü öğrenciler, yetişkinler olarak ayrı sınıflar yapılacaktır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pendik Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Pendik Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Pendik Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Pendik Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl