Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Maltepe Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe civarında 315 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Maltepe Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Maltepe içinde toplam 315 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,357 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Maltepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,465 kişi Maltepe Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Maltepe İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Mert Esen photo

Mert Esen

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhabalar, İngiltere Oxford Üniversitesinden TESOL sertifikalı ingilizce öğretmeniyim yıldır bu işi yapıyorum.Üniversitede %İngilizce Psikoloji öğrencisiyim. Hali hazırda kurumsal şirketlere ve özel ders isteyen öğrencilere online dersler veriyorum.Şuan hali hazırda tane öğrencim var hepsiyle...

Nash Hago photo

Nash Hago

06.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

If you are tired of traditional English teaching topics and techniques that are boring and ineffective, you are at the right place. I believe learning a new language can be a challenging experience for a lot of people. which is why I embrace a proactive, entertaining and engaging learning contents...

Yusuf Öztürk photo

Yusuf Öztürk

22.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhaba. Öğretim görevlisiyim ve 12 yıldır başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü dersi veriyorum. Ayrıca kabin memurlarına konuşma ve mesleki ingilizce dersleri de veriyorum. Polonya'da 1 yıllık yurt dışı eğitimim var ve 6 ay Amerika'da çalıştım. Bunların yanı sıra 17 ülkede...

Esra Bozkurt photo

Esra Bozkurt

31.08.2020

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

+ İngilizce Öğretmenliği lisansı + 5 yıllık İngilizce öğretmenliği deneyimi + IELTS deneyimi + Fulbright deneyimi

Esma Eser Şerifoğlu photo

Esma Eser Şerifoğlu

03.12.2020

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

İstanbul Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Mezunu ve Pedagojik Formasyon eğitimine sahibim. Her yaş grubu ve seviyeden öğrenci için, derslerine destek veya yabancı dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaya yönelik yarı zamanlı çalışan bir İngilizce Öğretmeniyim. Özel okullarda lise ve...

Nazlı Sönmez photo

Nazlı Sönmez

25.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Üniversite Yabancı Dil Hazırlık biriminde öğretim görevlisiyim. 8 yıllık öğretmenim. Okullarında İngilizce konusunda yeteri kadar grammar, konuşma, okuma ve yazma deneyimi edinemeyen ya da İngilizceyi daha ileri seviyede öğrenmek isteyen öğrencilerimize hem okullarındaki sınıf içi performansları,...

Engin Karakullukçu photo

Engin Karakullukçu

10.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Evrensel, idealist, hedefleri ve bu hedefleri doğrultusunda sağlam temelli vizyonları olan öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamış ve yaşımın sağladığı dinamizmi hem öğrenci eğitim sürecine, hem de bireysel gelişim sürecine en iyi şekilde dahil etmeyi kendine hedef bilmiş bir öğretmenim.

Buse Kanmaz photo

Buse Kanmaz

08.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

8 yıl yurtdışında yaşadıktan sonra türkiyeye döndüm. akıcı ingilizcem ile özel derslerime buradan devam ediyorum.

Elif Sayın photo

Elif Sayın

16.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhaba. Bilkent Üniversitesi'nde %100 İngilizce Yüksek Lisans yapıyorum. Lise son seviyesine kadar olan öğrencilere online İngilizce özel ders verebilirim. İhtiyaç durumuna göre Tarih, Felsefe ve Türk Edebiyatı konularında da yardımcı olabilirim.

Ayşe Demirhas photo

Ayşe Demirhas

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Merhaba, Yüksek Lisans mezunuyum. Eğitimimi ve tezimi İngilizce olarak tamamladım. Uluslararası bir firmada çalışmaktayım ve 6 yıldır iş hayatında aktif olarak İngilizce konuşuyorum. Arizona State University'den (ABD) TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages-Ana Dili İngilizce...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Maltepe Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Maltepe Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Maltepe Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Maltepe Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl