En İyi 10 Pendik İstanbul Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 33 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
Biz yönetelim siz rahat edin, komşularınızla kötü olmayın. TUZLA YÖNETİM profesyonel olarak bina ve site yöneticiliği hizmeti vermekte olan kurumsal bir firmadır. Tecrübeli ekibimiz ve paydaşlarımız aracılığı ile en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Aidat toplanması ve yasal takibi, teknik sorunlar, bahçe işleri, temizlik, güvenlik, asansör, jeneratör bakımı v.b ortak alanlarla ilgili bütün işleri en uygun fiyata biz sizin adınıza yapıyoruz ve takip ediyoruz. Toplanan aidat
Nova Profesyonel Site Yönetim

Nova Profesyonel Site Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
İşi uzmanına bırakın, Nova Profesyonel Site & Apartman yönetimi ile kendinizi ayrıcalıklı hissedin.Güvenlik personeli, Kapıcı, Temizlik personeli, Peyzaj mimari, teknik personel, Hukuk danışmanı,Havuz teknikeri ve saha operasyon sorumluları ile kadrosunda uzman Bir eklbiz.Nova olarak en üst düzey teknoloji ve aplikasyonlarla hizmetinizdeyiz.
İlke Yöneticilik

İlke Yöneticilik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kartal, İstanbul
Apartman ,site ve iş merkezi yöneticiliğinde güvenilir tecrübeli ve hukuk normlarına uygun İlke Profesyonel yöneticilik olarak Caddebostan da hizmet vermekteyiz. Apsiyon apartman site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanı ihtiyaçlarına yönelik internet tabanlı konut yönetim programı ile 634 sayılı kat mülkiyeti kanununa ve yönetim planına uygun ilkeler doğrultusunda çalışmayı prensip edinmiş kurucusu hukukçu olan firmamız sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır .
Proma Yönetim

Proma Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Yönetim hizmetlerinde bir marka haline gelen Proma Profesyonel Yönetim Hizmetleri size özel çözüm ve hizmetler sunar. Alanında yetkin site ve bina yönetim firması konumuna gelen Detay Profesyonel Yönetim yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı , sosyal statüsü , lokasyonu gibi özel pozisyonları dikkate alarak yılların getirdiği tecrübeyle size özel çözümler sunar. Her biri alanında uzman merkez kadrosu ve projenizde istihdam edilecek yardımcı personelleri
Muhammet Öztürk

Muhammet Öztürk

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Merhaba ; 3 yıldır profesyonel olarak site ve residence işletme müdürlüğü görevlerinde hizmet vermekteyim. Küçük site ve apartmanlarınız için dışarıdan destek almak istiyorsanız arayın görüşelim.
Primus Grup

Primus Grup

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Fİrmamız 2008 yılından Beri tam 9 yıldır hizmet vermekte olup apartman site yönetiminde yılların verdiği deneyim hizmet anlayışı yönetim adına yıllarca hizmet vermiş kaliteli ve sistemsel bilgili kadrosu ile hizmette olan limited şirketidir.
Erdem Barak

Erdem Barak

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
25 senedir site ve apartman yoneticiligi yapmaktayım.Kendim trakya üniversitesi elektrik ve anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum.Siteniz yada apartmanınız ile ilgili tüm işlerle ilgili ekip altyapimiz mevcuttur.Tecrubemiz neticesinde istenilen tüm hizmetler sorunsuz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.Gorusmek icin bir telefon uzaginizdayiz.
POİNT YÖNETİM

POİNT YÖNETİM

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
İş ve yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hizmetler artık tek çatı altında. Misyonu değer katmak, olanı daha değerli hale getirmek ve bunu herkese kabul ettirmek kolay bir iş değildir. Sonsuz çaba, istikrar, tükenmeyen güç, emek, sabır ve azim gerektirir. Point Yönetim; yaşam alanlarınıza değer katarken; sizlere hissettireceği ayrıcalıklı olma hissi ile vereceği hizmetlerle yaşanabilecek en ufak bir aksaklığın üstesinden gelebilme tecrübesine sahiptir.
Vıp Yönetim

Vıp Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Genelde bina ve sitelerde yönetici, kat malikleri arasından ya da hiç tecrübesi olmayan emekli kişilerden seçilir. Seçilen malik zamansızlıktan , emekli yöneticinin de teknik ve hukuki yetersizliğinden dolayı az bütçeyle yapılmak istenen yönetim içinden çıkılmaz bir hal alır. İşte bu durumda VIP YÖNETİM tecrübesi ile hukuki ve teknik danışmanlığını kanunlar çerçevesinde titizlikle uygular ve sizin adınıza takip eder.
Yüksel Bat

Yüksel Bat

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Aslen İstanbul Barosu avukatlarından olduğumdan Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili mevzuata hakimiz. Beraber çalıştığımız güvenlik ve temizlik firmaları ile çalışmaktayız. İrtibata geçilmesi halinde bilahare özgeçmişimizden bahsedilebilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   09/11/2020

Çözüm odaklı yaklaşımınız ve kaliteli hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. İyi ki sizinle çalışıyoruz.

         
Fatih D.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/10/2020

Ne diyebilirim ki, 2021 yılında istifa etmesi beklenen yönetim firması bile bu işletme projesini görünce istifa verdi :) Eski yönetime verdiğimiz paralara yanıyoruz. Sağlık olsun. Her konuda bizi uyandırdığınız için iyi ki varsınız.

         
Hayal S.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   19/10/2020

Bay yönetim ekibinden Mustafa bey ile bina yönetimimiz için el sıkıştık.Binamızın aidat toplama bakım onarım konusunda fikirleri, ilgi ve portfolyoları, çalışmaları diğer teklifler arasından bay yönetimi seçmemize neden oldu.Mustafa beye ilgisinden dolayı sitemizin adına teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Didem B.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/09/2020

Rahatlıkla her detayı konuşabildiğiniz, oldukça özverili, güvenilir şirket. Hızlı bir şekilde bütün ihtiyaçlarımız giderildi.. disiplinli tavırları ile binanın huzuru sağlandı.Tüm çalışanlara çokça teşekkürler. Peyzaj mimarisi ve süs havuzu için de ayrıca teşekkür ederiz.

         
Nejla T.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   07/06/2020

A'dan Z'ye hizmet kartelasi, Işinize verdiğiniz onem, bize karsi sergilediginiz profosyonel yaklasim ve disiplin icin tesekkur ederiz. Fiyatlar konusunda da oldukça makul ve "vicdanli"siniz. Sizlerle calismaktan mutluluk duyacağız.

         
Turgay S.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   01/06/2020

Apartmanımız da ki geçimsizliklerden dolayı dışardan yönetici atama kararı alıp,başvurumuzu yaptık. Yönnet bina ve tesis yön hizm Ltd Şti ile görüşüp anlaştık.Murat bey bu konu da bize çok yardımcı oldu.Detaylı bilgi aktarımı yaptıktan sonra 01.06.2020 tarihi ile göreve başladı.Şu anlık herşey mükemmel,dilerim uzun yıllar beraberce çalışmak dileği ile.

         
Osman K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   28/04/2020

Operasyon ve ilgi alaka bakımından gerçekten çok başarılı bir şirket diyebilirim. Şirket yetkilisi Akın bey bu konuda gerçekten profesyonel çok makul fiyatlar ile çok kapsamlı ve uzman bir Çalisma sistemine sahip . Bunlarla beraber en önemlisi bütün bina sakinlerinin birbirinden bağımsız uygulam uzerinden şikayetlerini isteklerini şirketle bu kadar kolay bir şekilde paylaşması operasyon anlamındaki başarılarını çok net gösteriyor .

         
Sevgi K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   22/01/2020

Şirket yetkilileri ve tüm çalışan ekip mesleklerinde yeterliliklerini ve profesyonelliklerini tam manası ile ortaya koyarak özverileri ile sitemizde çok kısa sürede büyük başarılara imza attılar. ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz