En İyi 10 Pendik İstanbul Yüzme Dersi

4 Yüzme Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 16 Yüzme Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Suzan Nur  K.

Suzan Nur K.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Beden eğitimi öğretmeniyim. Sporculuğun yanı sıra 5 yıldır aktif olarak kıdemli antrenörlük yapıyorum. Yarışma grupları ve kas hastalıkları, duruş bozuklukları için her yaşa uygun özel antrenman programı ile ders veriyorum. Su korkusu, boğulma tehlikesi atlatmış kursiyerler ile ilgili çalışmalar yapıyorum.
Anıl O.

Anıl O.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Merhabalar.Beden eğitimi öğretmenliği yapmaktayım.ve aynıo zamanda futbol antrenörü ve yüzme eğitmeniyim.2.kademe yüzme antrenörlük belgem bulunmakta.4 yaşından başlayarak yuzme dersi vermekteyim.
Halil A.

Halil A.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Sakarya üniversitesi beden eğitimi mezunuyum. 2. Kademe yüzme antrenörüyüm. 2014 yılından beri yüzme eğitmenliği yapmaktayım. 10 yaşında otizmli türkiye şampiyonu sporcum var.
Oğuzcan U.

Oğuzcan U.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Merhabalar adım Oğuzcan bir denizcilik üniversitesinde okuyorum; yuzmeye 5 yaşında başladım ve son 4 senedir profesyonel yüzme dersi vermekteyim. Sahip olduğum sertifikalar: -Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri Eğitim Sertifikası -Temel İlk yardım Sertifikası -İleri Tıbbi Yardım Sertifikası -1 Yıldız Balık Adam Sertifkası /Dalgıç Eğitim Programı: İlk gün öğrencinin kabiliyeti ve yeteneklerine bağlı olarak minimum 7 maximum 12 günlük bir program hazırlanır. 4 ile 55 yaş arası ile çalışmakta
Eser K.

Eser K.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Celal Bayar Üniversitesi yüzme antrenörlük bölümü mezunuyum.Aynı zamanda 3.kademe yüzme antrenörlük belgem mevcut.6 yıl çeşitli otellerde ve spor kulüplerinde yüzme antrenörlüğü yaptım.Yetişkinlere ve 0-6 yaş çocuklara yüzme dersi verebilirim.Kendi sitemin havuzunda ya da sizin uygun çalışma ortamı olan havuzunuzda eğlenceli dersler yapmaya bekliyorum:)
Ersan G.

Ersan G.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Gedik üniversitesi spor bilimleri fakültesi antrenörlük bölümü son sınıf öğrencisiyim anadalım yüzme
Doğukan Ç.

Doğukan Ç.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Her yaşa uygun ozel yuzme dersi. Esnek saat ayarlamalariyla kisiye uygun metotlarla yuzme dersleri.
Dmy S.

Dmy S.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Dmy Sports Ekibi olarak Yüzme -Tenis eğitimlerini kendi mekanlarınız da size özel veriyoruz.Her stilde ve seviyede Kıdemli Antrenör Belgeli Antrenörlerden Eğitim alma FIRSATI.
Gani E.

Gani E.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Trakya üniversitesi Besyo mezunuyum . Greenpark hotelde eğitmenlik yapmaktayım. Fitness ve yüzme alanıyla ilgili çalışmaktayım. Antrenmanlarımız greenpark hotel de yapılmakta olup kişinin beklentileri talepleri doğrultusunda hizmet verilmektedir.
Sinem U.

Sinem U.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Merhaba, Uzun yıllardır özel ve toplu yüzme dersleri ve minik öğrencilere yönelik yaz okulları düzenlemekteyim, . kademe yüzme antrenörü, ulusal yüzme hakemi ve Açık su hakemiyim. İstanbul anadolu yakasında ortaklaşa belirleyeceğimiz muhtelif havuzlarda özel ve grup yüzme başlangıç* ve ileri düzey (stil yüzme) dersleri verebilirim. Sinem USTA - * saatte yüzme öğrenme garantilidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Engin SERİN
Yüzme Dersi   28/03/2020

Görüşmemizde ilgi ve alakası çok memnun ediciydi. Fakat hizmeti almadım henüz. Ama mutlaka alacağım. Şuan millet olarak covid19 ile savaş verdiğimiz bir döneme denk geldi. Uygun dönemde mutlaka görüşeceğim.

         
Lamiya Allahverdiyeva
Yüzme Dersi   26/02/2020

Cengiz hoca sayesinde yuzme dersi aldim ve istedigim hayalini kurdugum su korkusunu atlatip yuzuyorum .destekekrini esirgemedigi icin Cengiz hocaya bir kere daha tesekkurlerimi sunuyorum

         
Necla Taş Demir
Yüzme Dersi   17/02/2020

Nurcan hanım şahane bir eğitmen. Yıllardır yüzmeme rağmen teknik konusundaki yanlışlarımı düzeltmem konusunda yardımcı oldu. Bel fıtığı problemimi rahatlatmak için daha doğru şekilde yüzebiliyorum.

         
Yavuz Zengindemir
Yüzme Dersi   12/02/2020

Dersler çok akıcı ve ogreticiydi ,Cengiz hocadan çok memnun kaldım yuzmeyı öğrenmek ısteyen herkese tavsiye ederim.

         
Yüzme Dersi   11/02/2020

Cengiz hoca ile çalışmak çok keyifli. Dersler çok profesyonel ilerliyor. Teknik olarak çok donanımlı.

         
seval öztuğ
Yüzme Dersi   23/12/2019

Burcu Gülen hanımdan kızıma yüzme dersi aldırıyoruz. Çok memnunuz. Kendisi çok pozitif bir öğretmen. Kızım çok severek ve isteyerek geliyor derslere. Çok ilgili , her dakika kızımla ilgileniyor ve kızım da çok güzel öğreniyor. Eğlenerek ve strese girmeden yüzmeyi stilleriyle ve doğru teknikleriyle öğrenmek isterseniz hiç düşünmeden Burcu hanımla çalışabilirsiniz. Çok teşekkürler :)

         
Ömer Şahin
Yüzme Dersi   03/09/2019

Cengiz hocam hem tekik bilgisi hem insan ilişkileri konusunda tam bir profesyonel. Kendisinden çok memnun kaldım. Yüzme dersi almak istiyorsanız Cengiz hocadan başkasını tercih etmenize gerek yok.

         
Yildiz Zorlu
Yüzme Dersi   01/09/2019

Ailecek ders aldik suan her birimiz yuzebiliyoruz cengiz hocanin displinli calismasiyla 3 stil ayni anda ogretti cok tesekkur ediyoruz sana herkese tavsiye ederim

İlçe İlçe Yüzme Dersi
Yüzme Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz