En İyi 10 Pursaklar Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri | Armut

En İyi 10 Pursaklar Ankara Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri

4 Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Sefa S.

Sefa S.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Pursaklar, Ankara
20 yıldır pvc işiyle uğraşıyorum çekirdekten yetişmeyim imalat ustasıyım ayrıca montajlarımı kendim yaparım eleman göndermem ayrıca 5 yıldır epoksi zemin kaplaması işide yapmaktayım 40 yaşında evliyim 3 çocuk babasıyım.
Serkan K.

Serkan K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Pursaklar, Ankara
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir konudur yapmış olduğumuz işler ve yapacağımız işler teminatımızdır
Onur K.

Onur K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
PVC KAPI PENCERE Kapanmayan çarpan kapı ve pencerelerinizin tamirat ve onarımı, silikon çekilmesi, bozulan aksesuarlarının değişimi tek açılır pencerelerinizin çift açılıma çevrilmesi, contalarının degişimi ve her türlü pvc kapı pencere işleriniz için hizmetinizdeyiz Yaptıgımız işlerin her zaman arkasında durarak garantili bir şekilde önce müşteri memnuniyetini önemseyen biri olarak 20 seneyi aşkın bir süredir bu işle ugraşmaktayım deyerli müşterilerimizin bize yaptıkları güzel degerlendirme
Onur  C.

Onur C.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Alüminyum doğrama pvc tamir bakım montaj sineklik cift acılım panjur kapı kanat fitil degişimi kırık tek cam ısıcam yenileme pimapen aksesuarları alüminyum dograma aksesurarları temiz işçilik kaliteli mal kullanma işleriniz itina ile yapılır Ankara içi her yere gidilir a href https://armut.com/hizmetveren/onur-ceylan-ankara-kecioren-
Murat  C.

Murat C.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Çankaya, Ankara
1993 den beri bu sektörde deneyimli olup 3 kişilik ekip ile çalışmaktayız. Ankara Merkez ve ilçelere hizmet veriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile; işleriniz kalite bir şekilde yapılarak zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Yaptığımız işler garantili olup, herhangi bir sorun olduğunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Evinizin , iş yerinizin her türlü pimapen , pencere,kapı işleri yapılır.
Çınar K.

Çınar K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Öncelikle selamlar ankarada havalar soğuyor PVC dogramamdan hava geliyor fitilim değişmesi lazım normal açılımı çift açılıma çevirmek istiyorum PVC tamir gerektiriyor derseniz yorum atmanız yeterli uygun fiyatlarla ve profesyonel çözümlerle buradayim memnun kalmazsaniz paranız iade hayırlı günler dilerim.
Necati K.

Necati K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Öncelikle selamlar ankarada havalar soğuyor PVC dogramamdan hava geliyor fitilim değişmesi lazım normal açılımı çift açılıma çevirmek istiyorum PVC tamir gerektiriyor derseniz teklif almanız yeterli uygun fiyatlarla ve profesyonel çözümlerle buradayim ücretsiz kezif yapıp fiyatlandırma hizmetimiz mevcuttur memnun kalmazsaniz paranız iade hayırlı günler dilerim.
Ergin T.

Ergin T.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Keçiören, Ankara
Her marka pvc kapı pencere tamiratı itina ile yapar teslim ederim ahşap ve demir doğramalarınız pvc ile değişimi yapılır. Kalite asla tesadüf değildir.
Selahattin K.

Selahattin K.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Yenimahalle, Ankara
Her marka PVC tadilati, bakım ve onarım garantili parça değişimi ve sineklik işleri yapılır. Ankara daki tüm ilçelere hizmet verilmektedir. Ücretsiz fiyat verilir.
Önder Y.

Önder Y.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri · Mamak, Ankara
Pvc imalat ve tamiri itina ile yapılır. Pvc balkon kapama pence ve kapı imalatı. Sineklik pileli, stor ve menteşeli sineklik sistemleri mevcut.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fahrettin Böge
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   18/08/2019

Zamanında geldi. On numara iscilik ve guleryuz . Pencereleri usten acilir yaptirdik, memnunum, Güvenilir, ciddi, Tavsiye ederim.

         
Serkan ÖZTÜRK
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   06/08/2019

Sineklik, PVC bakım ve gereken onarımları, çelik kapı ayarı, silikon çekme v.b. işler için anlaştık. Anlaştığımız vakitte gelerek anlaştığımız işleri düzgün bir şekilde yaptı ve aklımıza sonradan gelen ufak tefek sorunları düzeltti. Genç yaşına rağmen işinde tecrübeli biri ve bu tarz konularda ihtiyaç halinde eşe dosta önerebileceğim, gerektiğinde tekrar çağırabileceğim bir usta.

         
Çağlar Torun
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   06/08/2019

en önemlisi dediği saatte gelmesi ve işinin hakkını vermesi ,gayet Efendi ve dürüst bir insan rahatlıkla işinizi teslim edebilirsiniz

         
SIRMA UZUNOĞLU
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   21/07/2019

Aldığım hizmetten Çok memnun kaldım,tekrar benzer bir hizmete ihtiyacım olduğunda arayacağım kişi Onur Bey olacaktır

         
Burcu Arslan
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   01/07/2019

hayatımda ilk kez bir usta, söz verdiği saatte geldi. işini de iyi bir şekilde yaptı. tavsiye ederim.

         
Serap P
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   19/06/2019

Veysel Ustayla yüz yüze görüşmedim ama telefonda konuştuklarımız ve annemin anlattıklarıyla işinde ne kadar profesyonel olduğunu anladım. Saygılı, dürüst ve bir o kadar da samimi. Çıkardığı titiz ve düzgün iş için çok teşekkür ediyorum ve kendisiyle tekrar çalışmayı düşündüğümü belirtmek istiyorum...

         
Tolga Kışlak
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   12/06/2019

kesinlikle işinin ehli ve dediğimiz saate gelerek işini bitirip sağlam istediğimiz şekilde teslim etmiştir 10/10 diyebilirim

         
Bahadır Güler
Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri   05/05/2019

Hızlı servis, güvenilir, uygun fiyat ve samimi iletişim. 7 adet pencerenin sorunu hızlı ve sağlam bir şekilde çözdü. Çok teşekkürler.

Pencere Kapı ve Pimapen Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz