Hizmet Ver

4 Şahinbey Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şahinbey civarında 44 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

Yaşam Koçu

En İyi 10 Şahinbey Yaşam Koçu

Esin Pilav photo

Esin Pilav

18.03.2021

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Yaşamda doyuma ulaşmak, iş yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak ve kendi farkındalığınızı edinmek, karar verme sürecini kolaylaştırmak, karar sonrası süreci iyi yönetebilmek için yapmanız gereken şey yolculuğunuzda size eşlik edecek iyi bir danışman seçmek olabilir.

Yunus Acar photo

Yunus Acar

02.12.2016

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

1984 Yılının Ekim ayında Ankara da dünyaya geldi. Çocukluk ve ilk ögretimini Adana da yaptı. Çukurova ve Anadolu Üniversitelerinden mezun oldu. 2009 yılından bu yana aktif bankacaılık yapmaktadır. Bankacılık yaşamında aldıgı ve verdigi egitimlerden aldıgı feyz, Icf Koçu olmasını sagladı. House...

Hüseyin Dinmez photo

Hüseyin Dinmez

06.07.2017

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Merhaba ben Hüseyin. ICF onaylı (Uluslararası Koçluk Federasyonu) profesyonel koçum. Eğer bir hayaliniz varsa onu yapabilecek potansiyele de sahipsiniz demektir. Ulaşmak istediğin hedef noktasına kadar gideceğin yolda sana yardım etmeye hazırım.

Gökçe Nacakgediği photo

Gökçe Nacakgediği

12.09.2020

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Hayatınızın Kontrolü Sizin Ellerinizde Güvenilir ve deneyimli, sertifikalı bir Yaşam Koçu olarak, kendisine güç kazandırmaya ve yaşamında pozitif değişiklikler yapmaya hazır bireyler ve profesyonellerle çalışıyorum. Hepimiz farkındalık, mutluluk ve güzellikle dolu bir hayatı hak ediyoruz. Herhangi...

Turgut Korkmaz photo

Turgut Korkmaz

08.01.2020

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Hayatın bir çok alanında bulunmuş biriyim. Hedeflenilen şeye azimle nasıl ulaşılacağını yaşayarak öğrendim. İşçi de oldum patron da. Dünyanın bir çok ülkesinde bulunma imkanı buldum ve çok farklı tecrübeler edindim. İngilizce ve Fransızca biliyorum. Hayat okulunda öğrenmeye devam ediyorum....

Nuran Cengiz photo

Nuran Cengiz

04.04.2020

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Slm hayatta bazen yaşadığımız sosyal eğitimsel ve ailesel yükler hepimize ağır gelir,zorlanırız.İsteriz ki birileri ışık tutsun yolumuza,içinden çıkamadığımız durumlarda.içimiz de ki gücü açığa çıkarıp keşfetmemizi ve hayatımızı bir nebze kolaylaştırsın💪😇.Aldığım eğitimler ve hayat iş...

Mehmet Şirin Işık photo

Mehmet Şirin Işık

27.01.2019

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Yaşam, bizi değerli kılan bazı fırsatlar çıkarız karşımıza ve bizler bu fırsatları değerlendirirsek şansımızı yaver gittiğini düşünürüz. Bana sorarsanız sizin yaşamınızın koçu kendinizsiniz ama bazen bunu size hatırlatmak gerekiyor. Ben bunu yapabilirim.

Hamdiye Altınöz photo

Hamdiye Altınöz

17.06.2021

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Sokratik sorulama ile öğrencinin incelenmesi değerlendirmeyi kendi yaparak ileride hangi alanda başarılı olacağını mevcut bilislerini sorgulamasının yanı sıra önemli bilislerinin farkına varması sağlamak hayatı daha aktif bir şekilde yer almasını sağlamak temel amaç.

M Turgay Karabay photo

M Turgay Karabay

18.06.2018

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Mutlu bir yaşam herkesin doğal hakkıdır. Ancak günümüzde ne yazık tarafsız olarak size yoldaş olacak birisini bulmak neredeyse imkansız. Bu nedenle burdayım. Tarafsız , Yargısız , Suçlamalar olmadan birlikte yaşamınıza daha fazla değer ve mutluluk eklemek için. Tüm sıkıntılarınız için...

Ecex Danışmanlık photo

Ecex Danışmanlık

10.06.2018

Yaşam Koçu · Şahinbey, Gaziantep

Ece Consulting İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ece Consulting, 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışan ve farklı alanlarda uzmanlaşmış dört kurucu üyenin liderliğinde konusunda oldukça deneyimli bir danışman ekibi ile birlikte faaliyet gösteren bir Kişisel & Kurumsal Danışmanlık ve Eğitim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şahinbey Yaşam Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şahinbey Yaşam Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Şahinbey Yaşam Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Yaşam Koçu için Şahinbey içinde toplam 44 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 12 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şahinbey içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 64 kişi Şahinbey Yaşam Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yaşam Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yaşam Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yaşam Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yaşam Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yaşam Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yaşam Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yaşam Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Yaşam Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Yaşam Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl