Hizmet Ver
İç Mimar

5 Sakarya İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sakarya civarında 179 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

Sakarya İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • İç Mimar için Sakarya içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Sakarya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sakarya içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sakarya İç Mimar

Sakarya İç Mimarlık photo

Sakarya İç Mimarlık

18.07.2017

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Bulunduğu her projeyi sıradışı kılmak için tasarımın sonsuz çizgisiyle buluşturan ofis , tasarımın gerekli olduğu her alanda hizmet vermeye , hizmet verdiği her alanda sanatı , yaşam alanlarına entegre etmektedir.

İç Mimar A. photo

İç Mimar A.

12.05.2022

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Autocad, Sketchup, Lumion, Solidworks, Adobe İllüstratör, iç mekan tasarım dekorasyon Kara kalem vs çizimler yapılır

Ayşe Merve A. photo

Ayşe Merve A.

09.03.2018

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

İç mimari proje tasarımı, uygulama, danışmanlık, cephe tasarımı alanlarında 3 boyutlu ve teknik çizimlerle destekli proje teslimi yapıyoruz.

Halil İbrahim Ö. photo

Halil İbrahim Ö.

30.12.2019

İç Mimar · Sapanca, Sakarya

İnsan ilişkilerinde temel nokta beklentileri çabuk kavramak ve alışılmışın dışında samimi yaklaşımlar sergilemektir. Bizde ekip olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz.Samimi, güvenilir ve hızlı bir şekilde modern bir görünüme, hayal ettiklerinizi gerçekleştirmeye geliyoruz.

Sedat Semir O. photo

Sedat Semir O.

24.01.2017

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

İnşaat, mobilya ve dekorasyon alanında uzun zamandır özel firmalarda çalışıp tecrübe kazandık. 3D görseller ile özel üretim mobilyalar ve mekanlar tasarlayıp uygulamasıyla birlikte anahtar teslim olarak tarafınıza en kısa süre ve size uygun en düşük maliyetlerle hizmet verebilmekteyiz.

Banu Y. photo

Banu Y.

09.01.2022

İç Mimar · Erenler, Sakarya

Kocaeli üniversitesi iç mimarlık bölümünden mezunum.Autocad ve 3 boyutlu görselleştirme özelliğinde olan programlara hakimim.Ev , mağaza, cafe, otel, hastane vb. her türlü mekanın teknik ve 3 boyutlu çizimlerinde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Hümeyra K. photo

Hümeyra K.

22.09.2021

İç Mimar · Arifiye, Sakarya

İnşaat tadilat işleri olarak hizmet vermekteyiz . Gerek mimari gerek statik proje desteği veriyoruz. 3D render görüntülerle gerçekçi bakış açısını müşterimize aktarıyoruz. Profesyonel olarak hizmet veriyoruz . Kafe klinik mağaza ve iş yerleri özel tasarımlar mobilya dekoratif malzemeler , mimari...

Ümit Bekir D. photo

Ümit Bekir D.

25.08.2014

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Evinize, iş yerinize, banyo ve mutfağınıza konsepte uygun resimler tasarlayıp, her türlü zemin ve eşya üzerine çizim yapmaktayız. Çizimler airbrush tekniği ile yapılıp, kalıcı ve dayanıklıdır. Tarzınızı belirleyin biz yardımcı olalım.

Ab Mimarlık photo

Ab Mimarlık

26.03.2015

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Tecrübe ve tasarımın buluşma noktası olan AB mimarlık siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını değiştirmeye geliyor. proje ve şantiye gibi işler de uzman mimarlarımız tarafından tasarlanıp tecrübeli ustalarımız tarafından uygulanmaktadır.

Faprikart .. photo

Faprikart ..

29.08.2015

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Kuruluşumuz; alanında uzmanlaşmış kişileri çatısı altına toplamış, modern ve klasik yaklaşımlarla sanatsal dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Yaşam ve çalışma alanlarınızı sizin çizginiz dahilinde yeniden, size özgü tasarımlarla daha keyifli hale getirmekteyiz. Sunduğumuz proje ve uygulamalarda...

Emrah Sevdir İç Mimarlık photo

Emrah Sevdir İç Mimarlık

01.07.2016

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

Yerel ve Uluslar arası projelere imza atmış İç Mimarlık hizmetini Sakarya dan veren bir firmayız. Profesyonel kadromuz ve yenilikçi anlayışımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

İç Mimar İsmail A. photo

İç Mimar İsmail A.

06.03.2016

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

Işimiz en yeni trendleri yakından takip ederek mekanlarınıza yeni bir nefes kazandırmak.profesyonel hizmet veren iç mimarlık firmasıyız.

Furkan K. photo

Furkan K.

23.09.2021

İç Mimar · Arifiye, Sakarya

İnşaat tadilat işleri olarak hizmet vermekteyiz . Gerek mimari gerek statik proje desteği veriyoruz. 3D render görüntülerle gerçekçi bakış açısını müşterimize aktarıyoruz. Profesyonel olarak hizmet veriyoruz . Kafe klinik mağaza ve iş yerleri özel tasarımlar mobilya dekoratif malzemeler , mimari...

Dore Mimarlık photo

Dore Mimarlık

15.02.2019

İç Mimar · Kocaali, Sakarya

2005 YILINDA KURDUĞUMUZ DORE MİMARLIK FİRMASI ; SAKARYA VE İSTANBUL TUZLA ŞUBESİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR.PROJE VE UYGULAMA ÜZERİNE ÇALIŞMAKTAYIZ.KONUT,OFİS,CAFE,RESTAURANT,FAST FOOD VB.GİBİ MEKANLARIN PROJE VE ANAHTAR TESLİMİ UYGULAMA PROJELERİNİ YÜRÜTMEKTEYİZ.

Recep Ö. photo

Recep Ö.

10.10.2020

İç Mimar · Akyazı, Sakarya

Merhabalar, siz sevgili ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine bireysel ingilizce dersi vermekteyim. İstanbul Üniversitesi mezunum. Ayrıca fiyatım uygundur. Aylık fiyatlarda geçerlidir.

Reis Isı Sıstemleri photo

Reis Isı Sıstemleri

04.03.2015

İç Mimar · Karapürçek, Sakarya

Misyonumuz; Dünyadaki sektörel değişim ve gelişimi yakından takip etmek, konusunda her yönden takdir ve ilgi ile izlenmekte olan liderliğini korumak, bu amaçla AR-GE çalışmalarıyla sürekli değişime açık bir teknik alt yapı ile güncelliğini sürdürmek bilinci ve azmindedir. Vizyonumuz; Doğaya ve...

Hüden K. photo

Hüden K.

18.10.2018

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

Kaliteli bir farklılık için hizmetinizdeyiz.gelin mekanlarınızı güzelleştirelim.

İlmahan İ. photo

İlmahan İ.

03.02.2022

İç Mimar · Hendek, Sakarya

ŞANTİYE VE BÜRO DENEYİMLERİNE SAHİBİM.MİMARİ PROJELER, TADİLAT PROJELERİ, METRAJ HESAPLAMA, İSKAN, KAT İRTİFAKI, EKB YAPMAKTAYIM. 3D MODELLEME İLE HAYALİNİZDEKİ TASARIMLARI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BURADAYIZ.

Ledwork Aydınlatma & Dekorasyon photo

Ledwork Aydınlatma & Dekorasyon

20.02.2020

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

2013 yılında ‘bir ışık olsun’ denerek kurulan LEDwork Elektrik Elektronik Aydınlatma Sistemleri İnş. Ve San. Tic. Ltd. Şti. aydınlatma ürünlerinin, tasarım, imalat, toptan/perakende satış ve uygulama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İç ve dış mekan aydınlatma ürünlerinde ürün yelpazesini her...

Mustafa T. photo

Mustafa T.

20.10.2020

İç Mimar · Karasu, Sakarya

Kaliteli tasarım, 3D çizim ve dekorasyonlarla isteğe uygun iç ve dış mekan oluşturulur.

In•ar Design / İç Mimarlık photo

In•ar Design / İç Mimarlık

03.08.2018

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

Biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir. HİZMETLERİMİZ; - Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri - İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri - Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri - Anahtar...

Ofiss İç Mimarlık photo

Ofiss İç Mimarlık

25.04.2014

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

İç Mimar olarak gerek Sakarya gerek çevre illerde birçok proje tasarımı ve uygulamaları gerçekleştirmiş olmaktayız. Bu çerçevede yeni kuruluşumuz olan Ofiss İç Mimarlık firması olarak Sakarya da faaliyet göstermekteyiz. Yakın zamanda kurulması planlanan Sakarya İç Mimarlar odası temsilciliği için...

Yusuf Ziya M. photo

Yusuf Ziya M.

24.03.2022

İç Mimar · Sapanca, Sakarya

Hayalimdeki iş ama hic eğitim almadım calışarak öğrenmek istiyorum yanınızda sevecen biriyim.

Melih D. photo

Melih D.

11.06.2018

İç Mimar · Adapazarı, Sakarya

Otel, spa, alışveriş merkezi, residance gibi büyük ölçekli mekan tasarımlarının yanı sıra ev-ofis iç mimari proje ve uygulama projelerini de üstleniyorum. Mobilya ve obje tasarımlarım ile de mekan tasarımlarınızı destekliyorum. Proje sürecindeki her aşamada müşterilerimle fikir alışverişi...

Yake Desing photo

Yake Desing

28.03.2022

İç Mimar · Serdivan, Sakarya

Yake Design olarak firmanızın iç mekan ve dış mekan tasarımlarını uzman personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İhtiyaç analizi sonucunca iç mimar proje tasarımı, Uygulama, Geliştirme, Danışmanlık hizmeti, Cephe Alanlarında 3D ve teknik çizimler projelerimizi siz değerli müşterilerimize...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sakarya İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sakarya İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sakarya İç Mimar fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sakarya İç Mimar fiyatları, talep detayına göre 800 TL ile 400000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl