Hizmet Ver
Saksafon Dersi

4 Saksafon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

236 Saksafon Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Saksafon Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 236 Saksafon Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Yazılan 101 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 398 kişi Saksafon Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Saksafon Öğretmeni

Kayhan D. photo

Kayhan D.

05.09.2021

Saksafon Dersi · Ataşehir, İstanbul

Profesyonel muzisyenden ister evinizde ister ogretmenin yerinde Saksofon Yan flut Klarnet Mizika Dersleri verilir. Metod ve repertuar dokumanlari temin edilir. https://m.youtube.com/watch?v=TDYd4YZhK-M

Mustafa D. photo

Mustafa D.

22.09.2022

Saksafon Dersi · Muratpaşa, Antalya

36 senedir bu enstrümanı çalıyorum.Enstruman çalmadan önce müziğin kurallarını öğretip istediği her şeyi icra etmeyi öğretmek amacımdır.

Yavuz T. K. photo

Yavuz T. K.

04.07.2025

Saksafon Dersi · Yenimahalle, Ankara

30 yıllık deyeyimimle klasik Batı müziği üzerine klarnet dersleri vermekteyim aynı zamanda nota okuma, müzik teorisi, solfej dersleri ek olarak ücretsiz verilecektir

Yiğit G. photo

Yiğit G.

08.01.2026

Saksafon Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben PatikaMusicHouse'tan Yiğit. Alanında yıllarca eğitim almış uzman öğretmen kadromuzla beraber on beş yıldır müzik camiasının içerisindeyiz. Yürüdüğümüz bu yolda kattığımız tecrübeleri sizinle de paylaşmak isteriz.

Serdar E. photo

Serdar E.

25.10.2023

Saksafon Dersi · Tepebaşı, Eskişehir

Klarnet ve saksofon derslerimiz konservatuvar eğitimi şeklinde not öğretimi ile olmaktadır. Gelen öğrenci sadece klarnet ve saksofon çalmayı öğrenmenin yanında temel müzik dersleri olan nota okuma müzik kuramları solfej ve dikte (duyum) derslerini de beraberinde almaktadır. Konservatuvara hazırlık,...

Tolgahan A. photo

Tolgahan A.

05.10.2018

Saksafon Dersi · Atakum, Samsun

10 senedir saksafon çalıyorum.Alto ve tenor saksafona sahibim.İstediğiniz tarzda parça ve eserler çalmanıza çok kolay şekilde yardımcı olurum.

Duru T. photo

Duru T.

13.10.2022

Saksafon Dersi · Kadıköy, İstanbul

Bilgi üniv. Müzik bölümü mezunu. Ricky Ford, Can Kozlu, İmer Demirer, Emin Fındıkoğlu, Cengi Baysal, Selen Gülün , Raci Pişmişoğlu, Donovan Mixon gibi alanının önde gelen müzisyen ve eğitimcileriyle çalıştı. Trt Hafif Müzik ve Caz orkestrasının içerisinde değişik zamanlarda yer alan sanatçı...

Tunç K. photo

Tunç K.

27.01.2024

Saksafon Dersi · Gölcük, Kocaeli

Saksafon, duygusal ifade gücü yüksek, çeşitli müzik türlerinde kullanılabilen ve her yaştan öğrenci için öğrenilmesi keyifli bir enstrumandır. Bu zarif enstrumanla, klasik, caz, pop veya rock gibi birçok farklı tarzda müziği icra edebilir ve kendinizi ifade etme yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Kristina R. photo

Kristina R.

11.07.2020

Saksafon Dersi · Kadıköy, İstanbul

Mezun olduğum 2016 yılından bu yana 7'den 70'e birçok öğrenci ile çalışma fırsatı buldum. Öğrencilerimin bir kısmı profesyonel müzisyen olma yolunda adımlar atarken diğer bir kısmı ise hobi amaçlı müzik ile ilgilenmektedir. Enstrumana doğru teknikler ile başlamak gelişiminizi hızlandırdığı gibi...

Aslan H. photo

Aslan H.

04.11.2020

Saksafon Dersi · Seferihisar, İzmir

32 senelik tecrübe bir çok orkestrada icracılık yaptım klarnet, yan flüt,saksafon trompet ,bağlama kara düzen yöresel icra,çöğür kısa sap

Müzikçe Sanat Merkezi photo

Müzikçe Sanat Merkezi

18.01.2025

Saksafon Dersi · İzmit, Kocaeli

Müzikçe sanat merkezi bünyesinde uzman eğitimci kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Müziği öğrenmek mi istiyorsunuz? Eviniz konforunda ve samimiyetinde ,müsait olduğunuz zaman diliminde siz değerli müzik severleri aramızda görmekten mutluluk duyarız

Birsu P. photo

Birsu P.

12.05.2026

Saksafon Dersi · Eyüp, İstanbul

derslerimi online ve yüz yüze olacak şekilde veriyorum hangi ders olursa olsun temel nota eğitimi de veriyorum enstrumanı desteklemek açısından.

Hamza Y. photo

Hamza Y.

28.02.2024

Saksafon Dersi · Edremit, Van

15 yıllık saksafon icracısıyım . Öğretme konusunda gayet başarılı ve yetenekliyim. Piyano öğretmek benim için bambaşka bir zevk . Disiplinli , bilgili ve ilgili olduğunuz sürece hem keyif hem başarı kazanırsınız .

Mert A. photo

Mert A.

28.03.2026

Saksafon Dersi · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Mert . Bir müzik eğitimcisiyim ve size müziğin eşsiz dünyasına adım atmanız için eşsiz bir fırsat sunuyorum . -Piyano Dersleri : Temel müzik teorisi ve notasyon bilgisi -Parmak egzersizleri ve teknik geliştirme -Klasik, rock , pop ve daha birçok müzik türünde repertuvar -Bireysel...

Eyup B. photo

Eyup B.

26.08.2022

Saksafon Dersi · Konyaaltı, Antalya

Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesinden mezunum. Antalyada retro partilerde sahne alan bir ekibin saksafon ve vokaliyim. Hadi tanışalım.

Halil K. photo

Halil K.

16.06.2025

Saksafon Dersi · Bornova, İzmir

2008 yılından bu yana Si bemol klarnet ve saksafon çalıyorum. Lise ve üniversite eğitimimi müzik üzerine alarak bu alandaki bilgi ve becerilerimi akademik düzeyde pekiştirdim. Klarnet ve saksafon çalma pratiğimin yanı sıra müzik teorisi, nota okuma, nefes kontrolü ve parmak teknikleri gibi temel...

Emre O. photo

Emre O.

19.10.2025

Saksafon Dersi · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale merkez de 5 kişiden oluşan orkestramiz ile Pasta Gelin çıkarma Doğum günü Kortej yürüyüşü Açılışlar Tüm aktivitelerle hizmetinizdeyiz.

Cihan G. photo

Cihan G.

17.03.2021

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

14 seneyi aşkın profesyonel caz saksafonisti olarak kariyerimi sürdürüyorum. 5 stüdyo albümü(ikisi new york-ikisi Chicago base label-lardan)-biri türkiyeden), sayısız single ve albümlerde de konuk sanatçı oldum. 1000'i aşkın konser ile profesyonel sahne/müzik geçmişim, iki konservatuar; Akdeniz...

YALZEN A. Y. D. B. M. V. S. photo

YALZEN A. Y. D. B. M. V. S.

12.01.2022

Saksafon Dersi · Yalova, Yalova

Yalova Dans Bale Müzik Yoga Pilates ile aramış olduğunuz hizmeti bizden alabilirsiniz. YALZEN ACADEMY İletişim: Sıfır Beşyüz Yedi, Sıfır Otuz Dokuz, Yetmiş Üç Yetmiş İki Aşağıdaki hizmetleri Yalova ve çevresinde sunmaktayız. #DANS EĞİTİMLERİ# ) Sosyal Danslar(Eşli Danslar) -Salsa...

Ayberk T. photo

Ayberk T.

26.11.2022

Saksafon Dersi · Edremit, Balıkesir

Merhaba Avcılar Belediye Konservatuarı Müzik Bölümünde 4 sene boyunca müzik piyano ve klarnet eğitimi aldım. Hemen sonrasında İstanbul Devlet Konservatuvarına girdim ve eğitimim boyunca müziğin teorisini, bilimsel kuramlarla ilişkisini,müziği her yönüyle anlamayı ve öğretmeyi öğrendim. Aynı zamanda...

Atakan E. photo

Atakan E.

26.09.2021

Saksafon Dersi · Pamukkale, Denizli

LİSANS: Gazi Üniversitesi/Gazi Eğitim Fakültesi/Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü/Müzik Eğitimi Anabilim Dalı (2012-2016) YÜKSEK LİSANS: Gazi Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilim Dalı/Müzik Eğitimi Bilim Dalı (2016-2019) DOKTORA: Pamukkale Üniversitesi/Eğitim...

Görkem Y. photo

Görkem Y.

23.11.2022

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Merhaba yirmi dört yaşındayım Hava Kuvvetlerinde beş yıldır profesyonel alto saksafon icracısı olarak çalışmaktayım Müzik eğitimime dokuz yıl önce gitar ile başladım Bağlama merakım dolayısıyla bağlama kurslarına devam ettim Bu minik bilgileri Tokat Güzel Sanatlar Lisesi okuyarak pekiştirdim ve...

İstanbul Vals Sanat Merkezi photo

İstanbul Vals Sanat Merkezi

19.12.2021

Saksafon Dersi · Çukurova, Adana

Milli eğitim Bakanlığına bağlı, 10 yıllık bir kurumuz. Alanında uzman kadromuz en az lisans mezunu, genç, dinamik öğretmenlerden ve akademisyenlerden oluşmak ile beraber, senfoni orkestrasından emekli öğretmenlerden ve TRT sanatçılarından eğitimcilerden oluşmaktadır. MEB onaylı eğitimlerimiz,...

Deniz Ö. photo

Deniz Ö.

21.01.2023

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

13 yaş ve üzeri saksafon dersi Alanım : Güzel sanatlar lisesi Ve Gazi müzik öğretmenliği

Minör Müzik photo

Minör Müzik

20.12.2022

Saksafon Dersi · Altındağ, Ankara

Eğitimimiz profesyonel eğitimciler tarafından verilmektedir. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Müzikli günler.

Sercan E. photo

Sercan E.

13.06.2017

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Merhaba , ben Sercan Erdoğan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek lisans mezunuyum. Konservatuvar bünyesinde aldığım eğitim orta okul, lise, lisans ve yüksek lisanstır. Kısacası uzun bir eğitim aldım Hacettepe konservatuvarında. Verdiğim eğitimler piyano, gitar, yan...

Celal M. photo

Celal M.

06.09.2019

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Hacettepe üniversitesi Ankara devlet konservatuvarı kompozisyon ve orkestra şefliği bölümünde son sınıf öğrencisiyim çeşitli kurslarda ve özel olarak ders vermekteyim

Fırat C. photo

Fırat C.

29.09.2020

Saksafon Dersi · Bornova, İzmir

Merhabalar, corona virüsü nedeniyle evlerimizde olduğumuz bugünlerde verimli vakit geçirmek, hobilerimiz ve yeteneklerimizi geliştirmek, eğitim sürecine devam etmek için profesyonel eğitim kadromuz ile keyifli, birebir özel ders alabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.İşte bu süreçte sizlerle tanışıp...

Deniz D. photo

Deniz D.

10.10.2022

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olup 10 Yıldır Saksafon çalmakdayım 6 yıldırda keman çalmakdayım Ders bilgisi almak isteyenler iletişime geçebilir

B B. photo

B B.

12.11.2024

Saksafon Dersi · Büyükçekmece, İstanbul

İster sıfırdan başlıyor olun ister belli bir düzeyden kendinizi geliştirmek isteyin sizi bekliyorum

Latif Y. photo

Latif Y.

19.08.2019

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Merhaba Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği mezunuyum Beşevler Metrosunun yanında kendi yerimizde Konservatuar Hazırlık, Piyano, Bateri, Klarnet, Şan, Gitar, Keman, Trompet, Yan Fülüt, Ney, Bağlama, Saksafon dersleri veriyoruz. Sizleride armızda...

Hazal Y. photo

Hazal Y.

12.09.2025

Saksafon Dersi · Yenişehir, Mersin

Uzun yıllara dayanan sahne ve eğitim tecrübemle, öğrencilerime hem sağlam bir teknik hem de müziği keyifle öğrenebilecekleri bir ortam sunuyorum. Her öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına göre ders planı yaparak hızlı ve kalıcı ilerleme sağlıyorum. İster yeni başlayan, ister ileri seviyede olun;...

Melih O. B. photo

Melih O. B.

12.12.2019

Saksafon Dersi · Ula, Muğla

Merhaba adım Melih yaklaşık senedir profesyonel olarak saksafon çalıyor ve eğitim veriyorum. Herhangi bir yaş kısıtlamam yok. Öğrencimin ve velilerimin istekleri doğrultusunda derslerimi eğlenceli ve bir o kadarda verimli geçirmeyi kendime amaç edinirim. Yine istek doğrultusunda kendi evimde veya...

OĞULBEY T. photo

OĞULBEY T.

31.01.2024

Saksafon Dersi · Çankaya, Ankara

Değerli müzik sever dostlarımız merhabalar. OĞULBEY MÜZİK olarak alanımız müzik aletleri alım satım üzerine olup bir çok kamu ve özel kurumlara aynı zamanda siz dostlarımıza hizmet veren müzik üzerine köklü bir şirketiz. - Bizler ile bu alanda gönül veren sizlere hizmet veren gerek satış gerek...

Atakan Ö. photo

Atakan Ö.

07.04.2021

Saksafon Dersi · Kadıköy, İstanbul

Konservatuvar mezunuyum. 4 yıldır çeşitli kurumlarda ders veriyor ve kurumsal orkestralarda saksafon&klarnet çalıyorum. Dersleri sizin seviyenize ve beklentilerinize göre birlikte planlıyor en verimli şekilde sonuca ulaşıyoruz. Dersleri Kadıköy’de kendi stüdyomda süre kısıtlaması olmadan veriyorum....

Mehmet A. E. photo

Mehmet A. E.

04.03.2020

Saksafon Dersi · Adapazarı, Sakarya

Konservatuvar mezunu hocamızdan her seviyeden kişilere saksafon eğitimimiz mevcuttur. ERSOY SANAT sınıflarımızda ders vermekteyiz, tüm müzikseverleri bekleriz :).

Muhammet M. photo

Muhammet M.

13.01.2024

Saksafon Dersi · Kepez, Antalya

Öncelikle merhabalar. Ben Muhammet 26 yaşındayım. Liseden İtibaren yan flüt dersi aldım. Elimde başlangıçtan itibaren hem el hem dudak pratiğine uygun şekilde geliştirecek metodlar var beraber gelişmek isterseniz ders verebilirim. Saksafon derside verebilirim.

Yakup A. photo

Yakup A.

12.07.2023

Saksafon Dersi · Kepez, Antalya

Bilgi cimrisi değilimdir. sanat gerçekten sanat içindir mezara giden bilgi kıymetsizdir. Klasik yanflüt eğitimi ya da istenirse türk popo türk halk müzikleri improvisation çalışmamarı yapılır. Başlangıç orta ve ileri derece. Disiplin önemlidir sıkıcı dersi de sevmem. Çalışılacak tüm kaynakları...

Samet Ç. photo

Samet Ç.

12.01.2025

Saksafon Dersi · Yenişehir, Mersin

Derslerimde öncelik öğrencinin en iyi şekilde anlayabilmesidir, tek isteğim hevesli olmanız, gerisi kendiliğinden gelecektir. Müziğe yeni başlamanız veya hiç bilginizi olmaması sorun değil. Nota okumadan başlayarak enstrümanı icra etmeye kadar sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Enstrümana hakimiyet...

Artistik S. photo

Artistik S.

14.03.2025

Saksafon Dersi · Muratpaşa, Antalya

Artistik Stüdyo Sanat Akademisi, Antalya Muratpaşa Lara bölgesinde, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sanatın farklı dallarında eğitimler sunmaktadır. Her yaştan bireyin sanatsal yeteneklerini keşfetmesine ve geliştirmesine olanak tanıyan kurslarımız, deneyimli ve profesyonel eğitmenler...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Saksafon Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Saksafon Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Saksafon Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Saksafon Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Saksafon Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Saksafon Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Saksafon Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Saksafon Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Saksafon Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Saksafon Dersi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Saksafon Dersi fiyatları, talep detayına göre 800 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl