Hizmet Ver
Sanat Tarihi Dersi

4 Sanat Tarihi Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

176 Sanat Tarihi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sanat Tarihi Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 176 Sanat Tarihi Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,6 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 47 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 164 kişi Sanat Tarihi Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Sanat Tarihi Öğretmeni

Mina Ç. photo

Mina Ç.

27.05.2023

Sanat Tarihi Dersi · Sarıyer, İstanbul

Galileo Galilei İtalyan lisesi mezunuyum, Haliç Üniversitesinde tam burslu endüstriyel tasarım okumaktayım. Özel ders, seslendirme, çevirmenlik gibi işlerin yanı sıra birçok alanda gönüllü olarak çalıştım. İtalyanca, İspanyolca, İngilizce ve Latince gibi özel dil dersleri veriyorum. Öğrencilerimi...

Kemal Ç. photo

Kemal Ç.

08.10.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

ENG/ Hiya; I'm a freelance 3D artist mainly specialized in architecture visualization and simulation. I am experienced in interior and exterior design and visualization, proficient in 3d Max and Sketchup for modeling and rendering with different render engines ( Lumion and Vray), Autocad for...

Samet G. photo

Samet G.

05.12.2022

Sanat Tarihi Dersi · Yenimahalle, Ankara

Gazi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümlerinde sanat eğitimi aldım. Sanat Tarihi, Fotoğrafçılık, Yeni Medya ve İletişim konularında Anadolu Üniversitesinden sertifikalarım mevcut.

Gülistan K. photo

Gülistan K.

04.10.2019

Sanat Tarihi Dersi · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Mezunuyum. Özel sanat tarihi dersi vermekteyim. Pedogojik formasyona sahibim.

Deniz Ş. photo

Deniz Ş.

16.09.2020

Sanat Tarihi Dersi · Konyaaltı, Antalya

Sanat Tarihçiyim. Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere sanat tarihi öğretmenin ne kadar önemli ve güzel olduğunun bilincinde bilgi birikimimi anlatmak ve paylaşmak istiyorum. İlgi alanınıza göre konular belirleyebilir veya kendi oluşturduğum müfredata göre interaktif, görsele dayalı akılda kalıcı...

Ebru K. photo

Ebru K.

17.08.2023

Sanat Tarihi Dersi · Seyhan, Adana

Erciyes üniversitesi sanat tarihi mezunuyum daha önce hocalarım ile yüzey çalışmalarına katılım sağladım saha çalışmalarında aktif bulundum. Yedi ay aktif çalışma imkanım oldu.

Sonkan Resul K. photo

Sonkan Resul K.

20.12.2022

Sanat Tarihi Dersi · İlkadım, Samsun

19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü'nden mezunum. Uzmanlık alanım daha çok Çağdaş, Modern Sanat ve Resim. Halen Kanal S TV'de Sanat programı yapmaktayım.

Gülistan A. photo

Gülistan A.

28.09.2022

Sanat Tarihi Dersi · Lüleburgaz, Kırklareli

Müze tarihine ilgi duyan, kazılardan ilham alan, arkeoleji hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrencilerim ailemize hoşgeldiniz.

Muruvvet T. photo

Muruvvet T.

05.01.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beşiktaş, İstanbul

Türk Sanat Tarihi, Osmanlı Donemi ve Cumhuriyet Donemi, Minyatürden resim, heykel ve mimari gelişmeyi karşılaştırmalı olarak anlatım. Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi- Görsel Sanatlar-Resim Bölümü. YTÜ. Sanat Yönetimi Bölümü-Sanat Tarihi, Öğretim görevlisi idi....

Ayşegül Y. photo

Ayşegül Y.

07.05.2019

Sanat Tarihi Dersi · Karşıyaka, İzmir

Sanat tarihi mezunundan özel ders. Vereceğim eğitim sayesinde sanat akımlarını öğrecenek, müze ve galerileri keyifle gezeceksiniz.

Mehmet S. photo

Mehmet S.

19.02.2019

Sanat Tarihi Dersi · Kepez, Antalya

Selçuk Üniversitesi Arkeoloji Bölümünden mezun oldum.Lise öğrencileri için ya da özel ilgi alanı sanat ve sanat tarihi olan kişiler için özel dersler veriyorum.

Tuğçe K. photo

Tuğçe K.

28.02.2024

Sanat Tarihi Dersi · Çanakkale, Çanakkale

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2014 yılında Sanat Tarihi bölümünden mezun oldum. 2015 yılında aynı üniversitede yüksek lisansa başladım ve 2019 yılında “Bizans Resim Sanatında Refrigerium Sahneleri” adlı master tezimle mezun oldum. Ardından 2019 yılında aynı üniversitede doktora hayatıma...

İrem Sare S. photo

İrem Sare S.

29.08.2023

Sanat Tarihi Dersi · Çankaya, Ankara

Sanat Tarihi Bölümü son sınıf öğrencisiyim formasyan eğitimim tamamlanıyor kültür ve turizm bakanlığı staj ve Kazı ve restorasyon çalışmaları gibi birçok tecrübem var alanımda oldukça deneyimim var

Ercan E. photo

Ercan E.

26.04.2018

Sanat Tarihi Dersi · Fatih, İstanbul

Uludağ Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunuyum. Özel ders butik terzilik gibidir. Muhatabımın seviyesini iyi analiz ederek, konuları cazip ve anlaşılır dilde anlattığımdan öğrencilerimin gelişimini gözlemlemek beni her zaman manen de tatmin etmiştir.

Zilan T. photo

Zilan T.

26.11.2023

Sanat Tarihi Dersi · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 5-15 yaş arası gençlere temel Arkeoloji ve Sanat Tarihi dersleri verebilirim. Dersler öğrencinin evinden verilecektir.

Osman A. photo

Osman A.

12.03.2020

Sanat Tarihi Dersi · Şişli, İstanbul

Sanat Tarihi, resim, heykel, mimarlık, kültür tarihi Dönemler akımlar sanatçılar modern sanat Sanat Tarihi bölümünü birincilikle bitirdim batı sanatının gelişimi ve beden sanatı alanında tezim var araştırmalar devam ediyor

Elif Y. photo

Elif Y.

29.11.2019

Sanat Tarihi Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Lise ve üniversitede güzel sanatlar mezunu olmam sebebiyle çok küçük yaşlardan beri hem teorik hem pratik olarak sanatın içindeyim. Eğer sanat tarihiyle ilgiliyseniz size yardımcı olmaktan ve sanat tarihine birlikte yolculuk yapmaktan mutluluk duyarım. Her hafta farklı bir dönemi...

Yağmur H. photo

Yağmur H.

28.09.2018

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Sanat yazarlığı yapmaktayım. Yazılarım Artfulliving, unlimited, gazeteduvar gibi web sitelerinde ve çeşitli dergilerde yayımlanmaktadır. Sanat tarihi derslerini kronolojiyle kısıtlı ve sözlük okur gibi değil de sanatın zihnini anlamaya ve bu çerçevedeki bir sistemle öğrenmek isterseniz bana...

Deniz Y. photo

Deniz Y.

24.07.2018

Sanat Tarihi Dersi · Üsküdar, İstanbul

Yillar boyunca guzel sanatlar alaninda cesitli kurslara gittim ve suan da Fransa da Sanat Tarihi lisansi yapmaktayim.

Ezgi E. photo

Ezgi E.

29.12.2023

Sanat Tarihi Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ben ezgi güzel Sanatlar lisesi çıkışlı olup Akdeniz Üniversitesi Güzelsanatlar fakültesi resim bölümü mezunum. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım şimdiden başarılar diliyorum

Zehra A. photo

Zehra A.

14.08.2020

Sanat Tarihi Dersi · Gölbaşı, Ankara

Sanat Tarihi mezunuyum. Formasyon belgem mevcut. Sanat tarihi genel bilgilerine, Bizans ve İslam mimarisine hakimim.

Duygu Ş. photo

Duygu Ş.

29.05.2022

Sanat Tarihi Dersi · Sancaktepe, İstanbul

Adım Duygu , Hacettepe Üniversitesi'nde Sanat Tarihi okuyorum .Küçük arkadaşlarıma bu konuda eğlenceli bir şekilde sanat öğretmek isiyorum.Dersler online olacak .

Lara L. photo

Lara L.

17.04.2017

Sanat Tarihi Dersi · Kadıköy, İstanbul

Beyoğlu İtalyan Lisesi Bilgi Üniversitesi, Sanat Yönetimi (Lisans) Università Ca Foscari Venezia, Kültür ve Sanat İşletme ve Ekonomisi (Yüksek Lisans) mezunundan özel İtalyanca ve Sanat Tarihi dersleri.

Doğan Özgün K. photo

Doğan Özgün K.

14.10.2020

Sanat Tarihi Dersi · Yenişehir, Bursa

Sanat Tarihi üzerine her türlü bilgiyi bulabileceğiniz şekilde hizmet veriyorum. Özel alanlara yönelikte program yapıp yardımcı olabilrim.

Hanife Sude K. photo

Hanife Sude K.

22.10.2023

Sanat Tarihi Dersi · Üsküdar, İstanbul

Temel ve ileri düzeyde sanat tarihi disiplini alanına giren her konuda eğitim verebilirim.

Kat5 Stüdyoları photo

Kat5 Stüdyoları

03.02.2024

Sanat Tarihi Dersi · Nilüfer, Bursa

Çok sayıda belgesel ve sanat tarihi organizasyonuna imza atmanın verdiği tecrübe ile hizmet veriyoruz.

Bade Y. photo

Bade Y.

12.10.2020

Sanat Tarihi Dersi · Beylikdüzü, İstanbul

Hacettepe üniversitesi sanat tarihi bölümünde son dönem öğrencisiyim. Tüm zorunlu derslerimi tamamladım ve 2 staj bitirdim.

İlhan A. photo

İlhan A.

12.04.2018

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Sanat tarihi alanında öğrenmek isteyenlere özel ders verebilirim. Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi, sanat tarihi mezunuyum.

Emrecan B. photo

Emrecan B.

23.12.2022

Sanat Tarihi Dersi · Osmangazi, Bursa

Uludağ Üniversitesi Sanat Tarihi mezunuyum. 2 yıldır Avrupa sanatı üzerine içerikler üretiyorum. Bu süre içerisinde birçok metin yazdım, bunun dışında görsel anlamda içerikler ürettim.

İpeksu K. photo

İpeksu K.

16.03.2023

Sanat Tarihi Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Sanat Tasarım Yönetimi Lisanslıyım. Sanat Kültür Yönetimi Yüksek Lisansı yapıyorum. Alanım ve bilgim dahilinde başka konularda da eğitim verebilirim.

Mert R. photo

Mert R.

06.05.2024

Sanat Tarihi Dersi · Seferihisar, İzmir

Manisa Celal bayar üniversitesi sanat tarihi mezunuyum aöf sosyoloji 4. Sınıf öğrencisiyim felsefe, sanat tarihi ve sanat hakkında eğlenceli kolay anlatımlı eğitimler için ulaşabilirsiniz.

Işıl B. photo

Işıl B.

06.10.2022

Sanat Tarihi Dersi · Maltepe, İstanbul

İstanbul universitesi sanat tarihi bolumu mezunuyum. Ayrica Pedagojik formasyonum da mevcuttur. Sanat tarihinin onde gelen sanatcilarini onlarin hayatlarini ve eserlerini ve bununla birlikte temel sanat akimlarini onlarin icinde bulunduklari donemi ve cografyayi birlikte keyifli bir dersle...

Ilayda Ö. photo

Ilayda Ö.

01.03.2022

Sanat Tarihi Dersi · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba ben İlayda. Mimar Sinan Güzel Sanat Üniversitesi'nde Sanat Tarihi okuyorum. Okuduğum bölümü çok seviyorum ve özellikle insanlara anlatmak onlarında bilmesini istiyorum. Öğrendiklerim ve okuduklarım kadarıyla genel Sanat tarihi dersi vereceğim. sevgiler.

Gökçe K. photo

Gökçe K.

31.05.2023

Sanat Tarihi Dersi · Yenimahalle, Ankara

Birincilikle girdiği Hacettepe üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Resim bölümünden, bölüm ve fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. Kültür Bakanlığı 73. Devlet Resim Heykel yarışmasında başarı ödülü almıştır. Hacettepe üniversitesinde Resim Bölümünde doktora yapmaktadır aynı zamanda Hacettepe...

Doğuşhan Ç. photo

Doğuşhan Ç.

17.04.2021

Sanat Tarihi Dersi · Eyüp, İstanbul

Sanat tarihi okudum ve ihtiyacınız olan temel sanat tarihi eğitiminizi verebilirim

Seçil B. photo

Seçil B.

19.02.2024

Sanat Tarihi Dersi · Ataşehir, İstanbul

Üniversitelerin ilgili bölümlerine özellikle sanat ağırlıklı tarihsel gerekirse uygulamalı çalışma dersleri verilir

Ayşe Y. photo

Ayşe Y.

31.08.2023

Sanat Tarihi Dersi · Ataşehir, İstanbul

Merhaba Ben Ayse. Politecnico di Milano da mimarlik lisans egitimi aliyorum. Okulumu bitirmek üzereyim. Mimarlık tarihi ve sanat tarihi eğitimleri aldım. Italya da mimarlik egitimi Almak isteyen ogrencilere hem danismanlik hizmeti veriyorum hemde onlari sinava hazirliyorum. Bunun dışında da sanata...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sanat Tarihi Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sanat Tarihi Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sanat Tarihi Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sanat Tarihi Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sanat Tarihi Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sanat Tarihi Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sanat Tarihi Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sanat Tarihi Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sanat Tarihi Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sanat Tarihi Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sanat Tarihi Dersi fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl