Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Sancaktepe İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 384 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sancaktepe İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Sancaktepe içinde toplam 384 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 197 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sancaktepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,577 kişi Sancaktepe İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Sancaktepe İstanbul İlkokul Özel Ders

Özgür Şimşek photo

Özgür Şimşek

28.05.2017

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Branşım sınıf öğretmenliği. Derslerimi etkili,ilgi çekici şekilde anlatmaya çabalarım. Her şeyden önce öğrenci öğretmeni sevmeli ve öğretmen de alanında başarılı ise verimli bir eğitim sonucunda başarıyı yakalıyoruz. Hepsinde önemli olan derslere iyi hazırlanmak, veli-öğrenci-öğretmen arasındaki...

Hüseyin Çankal photo

Hüseyin Çankal

10.09.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar. 19 yıllık tecrübeli bir sınıf öğretmeniyim. Ilkokul öğrencilerine derslerine yardımcı olmak, öğrencilerin başarı ve performanslarını artırmak için yıllardır özel ders vermekteyim. İlk önce öğrencinin seviyesini tespit ederek öğrencinin seviyesine göre öğrenciye özel bir çalışma planı...

Dilek Yücedağ photo

Dilek Yücedağ

04.09.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Emekli sınıf öğretmeniyim. Meslek hayatımın ilk yıllarında ortaokul Matematik öğretmenliği deneyimim var. İlkokul tüm dersler ve ortaokul Matematik konularında online ders verebilirim.

Ömer Kalafat photo

Ömer Kalafat

15.10.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Kırk yılı aşkın meslek tecrübem ile sınıf öğretmenliği alanındaki bilgi ve birikimlerimle öğrencilerimize eğitim vermekteyim. İlkokul öğrencilerinin her kademesi için okuma-yazma, Türkçe,matematik,sosyal bilgiler,fen bilimleri dersleri vermekteyim.

Samet Koca photo

Samet Koca

14.09.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Yeni sınav sisteminde eksikliklerini gidermek istiyorsan doğru tercihtesin. zevkli eğlenceli öğretici bir çalışma için sizlerleyim.

Fikret Mataracı photo

Fikret Mataracı

27.01.2022

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

15 yıllık sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine ödev, konu tekrarı, konu anlatımı ile tüm derslerinde yardımcı olmak, eğitmek, öğretmek en büyük zevkim. Uzun yıllardır bire bir ders tecrübem bulunmaktadır. İstanbul içi Anadolu yakası tümü ve Avrupa yakasının bazı kesimlerinde özel ders...

Ayda Yücel photo

Ayda Yücel

17.09.2020

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Ezberci eğitim anlayışını benimsemek yerine ilkokul derslerini oyunlarla eğlenceli hale getirerek öğrenmeyi kolaylaştırmayı, bilgilerin kalıcılığına olanak sağlamayı ve saygı çerçevesinde keyifli vakit geçirilen özel dersler...

Gökçe Ülküdaş photo

Gökçe Ülküdaş

01.11.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İstatistik mezunuyum. Özel sektörde 10 yıl Microsoft Office Eğitmenliği yaptım. Pandemi sürecinde ilkokul çocuklarına ders vermeye başladım. Yenidoğan, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy civarlarında ders verebilirim.

Elif Bolkan photo

Elif Bolkan

07.12.2021

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar. Ankara Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 2018 mezunuyum. Üniversite hayatımın son 1 yılında 2 öğrenciye özel ders verdim. Şu an aktif olarak bir projede Sosyal Hizmet Uzmanı olarak çalışmaktayım. Çocuklarla anlaştığım ve özel ders vermeyi sevdiğim için ek olarak bu alanda devam etmek...

Taha Yasin Sarı photo

Taha Yasin Sarı

29.11.2020

İlkokul Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Çocuklarla onların anlatacağı dilde bir iletişim kurarak öğrenmeyi gerçekleştirmek severek yaptığım iştir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sancaktepe İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sancaktepe İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sancaktepe İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sancaktepe İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl