En İyi 10 Sancaktepe İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 213 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Rahmi G.

Rahmi G.

Matematik Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul
Online Tyt/Ayt ve Lgs dersleri Boğaziçi üniversitesinden 2009 Yılında mezun oldum. 9 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Halen özel bir lisede öğretmenlik yapıyorum. LGS(Teog) ve YKS (TYT-AYT) Özel dersleri veriyorum. LGS ve TYT için sadece Mantık Muhakeme/Yeni Nesil soru çözümleri ve pratik çözümler yapmaktayım. Güncel kaynakları kullanmaktayım. Hazırlanılan sınava en uygun kaynaklarla ders yapmaktayım. Çok ödev yerine doğru kaynak doğru ödev yöntemini benimsemekteyim. Bi
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
ODTÜ lü deneyimli hocadan matematik ve geometri dersi TYT&YKS& LGS Dgs Kpss Teog 9.sınıf 10.sınıf 11.sınıf 6.&7.sınıf *Odtü Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunu , dersane deneyimli öğretmenden özel matematik ve geometri ders imkani.  *9, 10, 11, 12 sınıf konularinin hepsi.  *okul derslerine hazırlık.  *Matematik temeli zayif öğrenciler için özel çalisma programi.  * Yeni sistemde her öğrencinin mutlaka matematik ve geometri derslerinden başarı için ekstra gayret ortaya
Sinan K.

Sinan K.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
6 yıllık deneyimli Matematik ve Geometri öğretmeni. 6 yıllık meslek hayatım boyunca ANADOLU LİSESİ ,LİSE ve DERSANELERDE yeni adıyla ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA çalıştım. TEOG, YGS, LYS KPSS gibi sınavların yanında ara sınıf öğrencilerimin de özel sınıflara geçiş yapabilmeleri için kişiye özel ders programları eşliğinde sınavlara hazırlanmalarını sağladım. Bunun sonucunda bir çok öğrencim çok iyi liseleri ve üniversiteleri kazanıp bana ve ailelerine gurur kaynağı oldular. 9. 10. 11.Sınıf öğre
Alican C.

Alican C.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Hukuk öğrencisinden uygun fiyata özel ders verilir. Haftalık,aylık,sezonluk ve senelik program yapılabilir.
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
2004 yılından beri her seviyede öğrenciler için matematik dersleri, lise öğrencileri ve sınavlara hazırlananlar için ise; geometri ve fizik dersleri vermekteyim. Sancaktepe Samandıra Osmangazi Mahallesi nde ikamet etmekteyim. Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kartal ve Maltepe ilçelerinde hizmet vermem mümkündür.
Ahmet Emin K.

Ahmet Emin K.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Mezunuyum.15 yıllık mesleki tecrübeye sahibim.Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum.İşletme alanında yüksek lisansa sahibim.istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. ister bire bir istenirse grup halinde ilk, orta, lise seviyesinde ders verdiğim gibi,difarensiyel denklemler ve lineer cebir gibi akademik seviyede de dersler vermekteyim.Dikey geçiş sınavı ve KPSS sınavları için de eğitim vermekteyim.
Nagihan A.

Nagihan A.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
ODTÜ mezunu mühendisim, yıllarca farklı seviyeden öğrencilere Matematik dersi verdim. Ezberlemeyi değil, konunun mantığını anlattığım için matematikten nefret eden öğrencilerime matematiği sevdiririm.
Nida Y.

Nida Y.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Kendi derslerimd egayet iyidir iki kardeşim var ve onlarıda ben çalıştırırım.oturduğum sitede ders verdiğim kişilerde vardır.sancaktepede özel ders almak isteyen olursa memnuniyetle matematik,türkçe,fen bilgisi,tarih ve ingilizce dersi verebilirim ayrıca ev ödevlerinede yardımcı olabilirim.
Özgur O.

Özgur O.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Merhabalar Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinde bilgisayar mühendisliği 4.sinif öğrencisiyim İstanbul'da ikamet etmekteyim.
Elif B.

Elif B.

Matematik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul
Sabırlı olan ,çocukları seven öğretmen Türkçe özel ders, matematik özel ders keyifli ògretimle vermeye hazırım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şükran Karadavut
Matematik Özel Ders   10/07/2020

Hocam çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Hocamdan matematik konusunda gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz, kesinlikle pişman olmazsınız :) Tekrar ve tekrar teşekkürlerimi sunuyorum :)

         
Berru ÖZER
Matematik Özel Ders   10/07/2020

Çok bilgili ve ilgili bi hoca her şey için çok teşekkür ederim. Bilgisine kesinlikle güvenebilirsiniz şüpheniz olmasın 🌸

         
Veli Teksoy
Matematik Özel Ders   09/07/2020

mehmet hocam yeni nesil sorularda anlamadığım yerleri çok iyi bir şekilde anlattığınız için çok teşekkür ederim.Arkadaşlarımada sizi önericem.

         
İsmail Uslu
Matematik Özel Ders   04/06/2020

3 ay 4.sınıfa giden kızıma ders aldırdığım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir hoca.tecrübesi ve güler yüzüyle oldukça memnun kalınacak birisi.

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Nurhayat Küçükgüldal
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Yılmaz Hocam çok bilgili işinin de en iyisini yapmaya çalışan bir öğretmen.bize katkısının çok olacağını düşünüyoruz

         
Ruhan Öncü
Matematik Özel Ders   28/02/2020

Alanında uzman bir hoca biz çok memnun kaldık. İnsan ilişkileri ve anlatımı çok başarılı herkese tavsiye ederim.

         
Leyla Çakır
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Selçuk beyi ıyiki tanımışız kesinlikle iyi bir egitimci ders almak isteyenler tereddüt etmeden yardım isteyebilir

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz