Hizmet Ver

3 Sancaktepe Photoshop Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 64 Photoshop Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Photoshop Özel Ders

En İyi 10 Sancaktepe Photoshop Özel Ders Öğretmeni

Faruk Taşdemir photo

Faruk Taşdemir

06.03.2020

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Photoshop Özel Dersi: * İhtiyaca yönelik müfredat. (Kişiye/konuya özel ders) * Öz ve etkin anlatım. * En güncel bilgi ve paylaşımlar. * Samimi ve sakin öğretim anlayışı. * Uygulamanın bol olduğu, pratiğe dayalı öğrenim. * Bir arkadaş, bir mentor yaklaşımı. * İş planları ve kariyer hedefleri...

Tunç Budak photo

Tunç Budak

12.02.2019

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2016 mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır Adobe programları ve özellikle Photoshop u aktif olarak neredeyse her gün kullanıyorum. Güncel olarak Moda daki homeofisimde, kendi markam için video, fotoğraf, ses düzenleme, kurgu ve montaj, fotomanipülasyon...

Ömer Faruk Dilek photo

Ömer Faruk Dilek

18.11.2020

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Photoshop'da görsellerinizi düzenleyebilir size özel tasarımlar yapabilirim.(t-shirt tasarım vb.) Videolarınızı After effects 'de ve premier pro 'da düzenleyebilirim.

Serkan Mumcuoğlu photo

Serkan Mumcuoğlu

10.03.2021

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

10 yılı aşkın bir süredir üniversitelerde Grafik Tasarım, Moda Tasarımı, Reklam Fotoğrafçılığı, Moda Fotoğrafçılığı, Yemek Stilistliği ve Fotoğrafçılığı, Kurgusal Fotoğrafçılık, Photoshop ve Illustrator eğitimleri veriyorum. Temel-Orta ve İleri Seviye Photoshop eğitmeniyim. Moda...

Emre Kaymaz photo

Emre Kaymaz

27.06.2018

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 2003 yılından beri başta tekstil sektörü olmak üzere bir çok firmaya ve kuruluşa hizmet verdim. Photoshop ile tasarım, renk ayrımı, varyantlama, resim düzenleme ve daha bir çok konuda eğitim veriyorum.

Ateş Yelence photo

Ateş Yelence

07.02.2021

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Habercilik ve Youtube üzerine uzun süre deneyime sahibim. Dijitalden matbaa işlerinize kadar İhtiyacınız olan Photoshop ve İllustrator çalışmalarınızı hazırlayabilirim. Sizin belirlediğiniz gün ve saatler içerisinde online ders yapabiliriz.

Burak Kaya photo

Burak Kaya

15.10.2020

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Üniversitenin Görsel iletişim tasarım bölümü mezunuyum, 4 ayrı kurs programı bitirdim ve 12 yıllık tecrübem var. Grafik tasarımın yapı taşı olan Adobe serisinin Photoshop ve İllüstratör programlarına genel başlangıç ve ileri seviye çözümleriyle birlikte; öğrencilerimin beklentisi doğrultusunda...

Mahmut Cem Demirhan photo

Mahmut Cem Demirhan

08.01.2015

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

8 yıldır bilgisayar öğretmenliği yapıyorum. Adobe programları, office programları, bilgisayar kullanımı alanlarında özel ders verebilirim. Bunun yanında eğitimde teknoloji kullanımı ile ilgili tecrübelerimi paylaşabilirim.

Baran Bayram photo

Baran Bayram

08.07.2020

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve 2001 den beri aktif öğretmenlik hayatım devam etmektedir. Photosop, Web tasarımı ve Ofis dersleri ile ilgili online dersler vermekteyim. Ayrıca uzaktan eğitim ders müfredatı ve dersleri hazırlama deneyimlerim de bulunmaktadır

Kadir Kayserilioğlu photo

Kadir Kayserilioğlu

15.08.2021

Photoshop Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Uzun süredir grafik tasarım, illüstrasyon, animasyon ve kurgu alanlarında çalışıyorum. Gerekli programlara hakimim ve bu programları öğreterek özel dersler de veriyorum. Tasarım veya animasyon projeleriniz için birlikte çalışabiliriz. Photoshop, After Effects vs. gibi programları kullanmayı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sancaktepe Photoshop Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sancaktepe Photoshop Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sancaktepe Photoshop Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Photoshop Özel Ders için Sancaktepe içinde toplam 64 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 10 yorum ve verilen 5 ortalama puan Sancaktepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 78 kişi Sancaktepe Photoshop Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl