En İyi 10 Sarıyer İstanbul Bilgi İşlem Destek

4 Bilgi İşlem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Cemal Demir

Cemal Demir

Bilgi İşlem Destek · Sarıyer, İstanbul
Merhaba , Kıdemli sistem uzmanıyım Sanallaştırma (Vmware , Hyper-v) AD-DC kurulum , yönetim FileServer-PrintServer-WSUS kurulum yönetimi Fortigate Kurulum ve Yapılandırması Juniper Switch (kenar swt backbone ) Loglama ürünleri Siem (logsign) Windows Client GPO çalışmaları vb tüm sistem ve altyapı desteği verebilirim.
Ali Kılıçaslan

Ali Kılıçaslan

Bilgi İşlem Destek · Beykoz, İstanbul
Merhaba ; 16 Ocak 1993'te İstanbul Beykoz'da doğdum. Küçük yaştan itibaren bilgisayara karşı her zaman ilgi duydum. İlkokul yaşlarımda babamın bilgisayar alması ile birlikte hayatıma girmiş oldu. Bu ilgi ve merakı pekiştirmek için liseyi Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek Lisesinde Bilişim Teknolojileri Ağ İşletmenliğini okumaya karar verdim 2012 Haziran'ında mezun oldum. Ön Lisansı Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığını bitirdim. Şuan dikey geçiş ile açıköğretim Anadolu Üni
Hüseyin Elhan

Hüseyin Elhan

Bilgi İşlem Destek · Beykoz, İstanbul
Her türlü bilgisayar işleriniz yapilir. Tamir bakim onarim yerinde servis hizmeti verilir. Akliniza takilan ne varsa sorabilirsiniz.
Bilisimdanismanim

Bilisimdanismanim

Bilgi İşlem Destek · Üsküdar, İstanbul
Bilişim dünyasında güvenilir ve ulaşılabilir olmamız temek ilkelerimizdir. Sizinle tanışmak için bize ulaşabilirsiniz. www.bilisimdanismanim.com
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana bilişim teknolojileri deneyimi ile IT sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Uğur Özer

Uğur Özer

Bilgi İşlem Destek · Kağıthane, İstanbul
Server Kurulumu, Network &Ağ Güvenliği, Network Altyapı Kurulumu, Client Sorun Çözümü, Bilişim ürünlerinde Danışmanlık Hizmeti
Metin Antepli

Metin Antepli

Bilgi İşlem Destek · Kağıthane, İstanbul
1996 dan buyana uzman olarak sistem desteği yerinde ve uzaktan vermekteyim.network, Microsoft ürünleri, firewall ,sistem kurulumu,yedekleme çözümleri,adsl kurulumu hizmetlerini vermek için yeterli bilgiye ve sertifikaya sahibim.
Osman  Dinç

Osman Dinç

Bilgi İşlem Destek · Beşiktaş, İstanbul
Sorumluluk bilinci yüksek, işini özveri ile yapan doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir kişiliğe sahibim.
Dursuncan  Dülger

Dursuncan Dülger

Bilgi İşlem Destek · Beşiktaş, İstanbul
Herkese merhabalar windows kurulumu, Microsoft ofis kurulumu, Server kurulumu, Backup sistemleri, web tasarım, kablolama ve yapı kurulumu, kablolama sistemlerinde kablo arızasının tespiti ve çözümü, Network ve arızasının çözümü, kurulumu, kabin kurulumu ve düzeni.
Saha İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.

Saha İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.

Bilgi İşlem Destek · Şişli, İstanbul
Saha İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. olarak "Hızlı ve Ekonomik Çözümler" mottosuyla çıktığımız yolculuğumuzda, Kalite önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir.Saha Hizmetleri olarak, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yetişmiş nitelikli iş gücü sağlayabiliriz. İhtiyaçlarınızı daha net anlayabilmek ve size özel çözüm önerilerimizi sunabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Ç.
Bilgi İşlem Destek   02/05/2020

istedigim işi zamaninda ve titizlilikle yapti.gayet kibar bir beyefendiydi... işinden kesinlikle memnun kalacaksinizdir.. hic tereddüt etmeyin.

         
Mujde G.
Bilgi İşlem Destek   29/03/2020

İletişimde saygılı, bilgilendirme konusunda paylaşımcı, zaman takvimine saygılı, sorun çözmede innovativ ve başarılı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bilgi İşlem Destek hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz