En İyi 10 Sarıyer İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hayat İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri

Hayat İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Kağıthane, İstanbul
İstanbulun tüm ilçelerine 7 gün 24 saat ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Yapılan tüm ilaçlamalarimiz GARANTİLİDİR. Kullandığımız ilaçlar alman Basf ve Bayer kimyadan ithal olarak temin edilmektedir. Tedbirlere uyuldugu durumda ilaclarimizin insan ve hayvan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlama işleminden sonra Kurumumuz ve muhendislerimizin kaşeli ve imzalı ilaçlama yapıldığına dair dosya verilecektir. İşletmeler için tüm ilçe belediyeleri ve Ibb kontrolünde geçerlidir. İstanbulun
Enze Pest

Enze Pest

Haşere İlaçlama · Kağıthane, İstanbul
Www.haserebocekilaclama.com Biz Kimiz; Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini Siz
Haşere İlaçlama Merkezi

Haşere İlaçlama Merkezi

Haşere İlaçlama · Şişli, İstanbul
Firmamızın kullandığı tüm ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından "Halk Sağlığı sınıfı Biyosidal Ürün" olarak ruhsatlandırılmıştır. Uygulamaları "Biyosidal Ürün Ugulama" sertifikasına sahip uzman personelce yapılır.
Enze Pest

Enze Pest

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Ww.haserebocekilaclama.com Biz Kimiz; Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisi
Flypest

Flypest

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin mutlu olması, sağlıklı bir vücut ve mikrop taşıyan ve saldırgan böceklerden arınmış hijyenik bir ortam da rahat ve konforlu bir ortam için elimizden geleni yapıyoruz.Tum ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.İstanbul ve Marmara bölgelerin de böcek ilaçlama hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Uns Mrl Böcek İlaçlama

Uns Mrl Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama · Sarıyer, İstanbul
Ürünlerimiz sağlık bakanlığının onayladığı biosidal ürünlerdir, Müşterilerimize garantili hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlarımız ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün içerisinde hizmetinizdeyiz.
Global İlaçlama B.

Global İlaçlama B.

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Profesyonel bir ilaçlama şirketi her tür böcek ile mücadele için ilaçlama uygulaması yapmak durumundadır. Hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği, kakalak, karınca ilaçlama, kırkayak, kulağakaçan, sivrisinek ilaçlama, tatarcık, uyuz böceği, tespih böceği ilaçlama, kertenkele, akrep, yılan, örümcek ilaçlama gibi hizmetleri verebilen ilaçlama servisleri ile görüşerek, hangi böcek türünden şikayetçiyseniz kısa sürede bu şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.
Bactericit Ç.

Bactericit Ç.

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul
Sektörde 2005 yılından beri haşere ilaçlama ve kemirgen ile mücadele hizmeti / dezenfeksiyon / bahçe bakımı anlarında hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için 1. sıradadır. Bunu talep doğrultusunda rederanslarımız ile de teyit edebiliriz. Bizimle çalıştığınızda sorununuzun çözülmesi için gerekenlerin yapılacağını bilirsiniz. Her uygulama sonunda yaptığımız işlemleri açıklayan imzalı uygulama raporu ve fatura vermekteyiz. Birlikte çalışmak dileğiyle. www.bactericit.com
Best Power Haşere Kontrol Hizmetleri.

Best Power Haşere Kontrol Hizmetleri.

Haşere İlaçlama · Beykoz, İstanbul
Dünya sağlık örgütü ve Sağlık bakanlığından onaylı kokusuz ve Biyosidal ürün uygulama uzmanlarımızla 7/24 garantili Haşere kontrol hizmeti vermekteyiz.
Ekobios İlaçlama

Ekobios İlaçlama

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
Istanbulun tum ilcelerine hizmet vermekteyiz uçan haşere ilaçlama, kemirgen ve fare ilaçlama, karınca ve sinek ilaçlama, çıyan, akrep ve pire ilaçlama, salyangoz ve hamam böceği ilaçlama, karasinek ve güve ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Ev, okul, apartman, ofis, site, hastane, bahçe ve fabrika, depo ilaçlama, restoran ve cafe ilaçlama, üretim hane ve imalathane ilaçlama işlerinizde alanında uzman personellerimiz kaliteli ve kesin sonuçlar sunmaktadır. İşlerinizi ekonomik koşullarda yapmaktayı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elvan Şahinoğlu
Haşere İlaçlama   30/06/2020

İsa bey çok koşa sürede geldi ve işini çok güzel bir şekilde yaptı.Dürüstlüğü için kendisine çok teşekkür ederim ederim.

         
Sema Sema
Haşere İlaçlama   25/06/2020

Mükemmel , çok profesyonel , çok titizlikle yapılan bir ilaçlamaydı. Normalde eşyalara ilaç gelecek diye evin ilaçlanmasında tedirgin olurum. Çok titizlikle insan sağlığına hiç bir zararı olmayacak şekilde ilaçlama yapıldı. Fiyat da çok uygun. Herkese çok tavsiye ederim.

         
Hatice Büyükşahin
Haşere İlaçlama   01/06/2020

74 m kare bir 1+1 için en uygun fiyatı verdiler ve nazik bir şekilde hizmeti gerçekleştirdiler.Teşekkür ederim.

         
Gürkan Göktaş
Haşere İlaçlama   09/05/2020

Murat bey çok iyi bir ilaçlama yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum evi karış karış ilaçlayıp kontrol etti

         
Ayşenur Seçal
Haşere İlaçlama   22/04/2020

Hızlı ve güvenilir. Ayhan bey ve ekibi cok yardımcı oldu ve aynı gün içinde hizmet sağladılar.Çok teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine

         
Arzu Akpınar
Haşere İlaçlama   09/04/2020

Hiç düşünmeden bu firmayı seçebilirsiniz. İşlerinde çok ilgililer. Haluk bey çok kibar ve çözüm odaklı aradığım gün evim ilaçlandı ve böceklerden eser kalmadı .

         
Koray Emekligil
Haşere İlaçlama   16/03/2020

2 hafta sonrasına randevu verdim ve günü geldiklerinde beni aradılar ve müsaitlik durumuma göre gelip evi en ince ayrıntısına kadar ilaçladılar. Gerek makine ile gerekse tabanca ile yem koyarak işlem yaptılar. 3-4 gün içinde evimin farklı noktalarında ölü böcekleri topladık. Şuanda evimde hiçbir haşere yok. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar ilaçlama zamanı aynı şirkete ilaçlatacağım. Ellerinize sağlık.

         
Asdasf Dsadsa
Haşere İlaçlama   31/12/2019

gelen ekip profesyonel iş yaptı sorun kökten çözüldü ellerine sağlık çok teşekkürler gerçek profesyonel bir şirket

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz