En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 722 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Seda Ö.

Seda Ö.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum ve yine İstanbul Üniversitesi nden Pedagojik Formasyonumu aldım şuan Marmara Üniversitesi Ekonometri İstatistik bölümü öğrencisiyim şuana kadar bir çok özel ders verdim ve hala vermeye devam ediyorum ilginiz için teşekkür ederim.
Derya K.

Derya K.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2003 yılından bu yana, ODTÜ, İstanbul Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi eğitimlerime devam ederken sürdürdüğüm matematik ve fen branşlarındaki özel dersler ile öğrencilerimin başarısına katkı sağlayarak ve nitelikli diyaloglar kurarak kendilerine uygun, doğru tercihler yapmalarına yardımcı oluyorum. Ders çalışmaktan keyif alan bireyler yetiştirmek üzerine odaklanıyorum.
Fatih H.

Fatih H.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Alanımda deneyimli bir matematik öğretmeniyim. İlk,orta, lise ve üniversite hazırlık için matematik ve geometri özel dersleri veriyorum. Yüksek lisansım bulunmaktadır. Doktora öğrencisiyim. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Alperen K.

Alperen K.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Alperen KARATAYLI, ilkokulda aldığım başarılı sonuçların ardından, Türkiye sıralamasında ilk 500 de yer alarak Ankara Fen Lisesi ni kazandım. Bugün de İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ni severek okuyorum. Hem şu anda lisede yer alan iki kardeşim, hem de ders verdiğim başka öğrenciler sayesinde, değişen sınav sistemini yakından takip ediyorum. Dolayısıyla hem başarı, hem dünya görüşü anlamında size çok şey katabileceğime inanıyorum.
Şevki Can  Ş.

Şevki Can Ş.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
- Denizli Erbakır Fen Lisesi nden mezun oldum. - İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme mühendisliği öğrencisi ikinci sınıfım. - YKS Sayısal Türkiye 2732 ncisiyim. - Verdiğim hizmetler matematik, geometri ve fizik konu anlatımıdır, ÖSYM tipi sorular, taktikler ve soru çözümü de yapıyorum. - 2 yıllık özel ders ve özellikle ÖSYM sistemi ile ilgili tecrübeye sahibim. - TYT ve AYT üzerine analiz yapma, hangi dersin hangi konusu hangi kaynaktan ve ne zaman çözülmeli, piyasadaki
Süleyman Hilmi Ç.

Süleyman Hilmi Ç.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar. Ben Süleyman Hilmi ÇELİK. Koç Üniversitesinde Tam Burslu İşletme okuyorum. Amasya Macit Zeren Fen Lisesi mezunuyum. YKSde TM .si oldum. TYTde . oldum. MFde , TSde de sıralama yaptım. KPSSde . oldum. Daha önce matematik özel dersi verdim. Lise, ortaokul, ilkokul ders verebilirim. Özel ders yerinin Sarıyere yakın olması benim ve öğrencinin verimliliğine faydalı olur.
Selin Y.

Selin Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA MATEMATİK KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :) Genç bir öğretmen olarak matematikte ezbercilikten uzak mantıksal ve eğlenceli ders işlemek tercihimdir. Öğrencinin sonuca odaklanmasından ziyade neyi neden yaptığını anlamasını sağlamak en büyük hedefimdir.İlköğretim seviyesindeki öğrencilere özel ders,sınava hazırlık ve okula yardımcı dersler vermekteyim. İster birebir ders ister grup dersi şeklinde olabilir.Öğrenci isteğine göre tablet ile
Mehmet Can  D.

Mehmet Can D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İTÜ - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversite yerleşme sıralamam 8092. Mühendislik okumamdan dolayı Matematik ve Fizik ilgi alanlarım ve oldukça iddialıyım. İlkokul ve ortaokul düzeyinde "Tüm Dersler", Lise düzeyinde ise "Matematik" ve "Fizik" dersleri veriyorum. Açıkçası bu işi, gelecek sene Erasmus a gitmemden dolayı maddi kaynak yaratabilmek için icra ediyorum.
Rabia  Ş.

Rabia Ş.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi, Okul Öncesi Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Özel ders konusunda 3 yıllık deneyime sahibim. Okulumdan arta kalan zamanlarda bu işi yapmak iki taraf için de çok verimli oluyor (:
Osman Cahit D.

Osman Cahit D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
LGS Türkiye 64. sü; Meram Fen Lisesi Mezunu; İTÜ Kimya Mühendisliği Mezunu; GTÜ Çevre Mühendisliği Yüksek Lisans Mezunu; Doktora öğrencisi; TUBİTAK projesi yürütmüş; Uluslararası dergilerde makalesi yayınlanmış ve çalışmaları devam eden; Doğru rehberlik yapabilecek, anlayışlı ve tecrübeli, pedagojik eğitim almış, işini severek & tutkuyla yapan öğretmeniniz olarak artık Sarıyer deyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuz Arslan
Matematik Özel Ders   19/01/2020

Hocamızın ders anlatımı çok iyi özellikle soru çözümlerinde gösterdiği önemli noktalar çok işime yaradı özel ders almak isteyenlere öneririm.

         
Sevinc Polat
Matematik Özel Ders   06/01/2020

Tyt-Ayt matematik konusunda zorluk yasayan kizim icin 2 hafta once derse basladik, oncelikle rifat hoca Seviye testine tabii Tutarak akabinde disiplini, planli ders programi yonetimi ile Cocuguma hem motivasyon Sagladi hem de sinif ici katilimini artirdi. Sinifta kendi ogretmeninin dikkatini cekmesi de bizi mutlu etti. Rifat Hocam destekleriniz icin cok tesekkurler keske daha once tanissaydik.

         
Neslihan Idi
Matematik Özel Ders   25/12/2019

Sadece bir öğretmen değil, eğitmen yol göstericisi. En ufak detayları bile atlamadan uygulayan değer ve ilgi gösteren bir öğretmen. Gözünüz kapalı güvenenileceğiniz ve hedeflerinizi berlemenizde yardımcı olucak bir eğitmen. Sayenizde daha planli programli oldum sağ olun hocam. Iyiki varsınız.

         
Enes Bektaş
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Matematik ve geometri anlamında çok verim alıp bunu netlerimdeki artışta görebiliyorum çok teşekkür ederim😊

         
Eren Karakurt
Matematik Özel Ders   12/12/2019

Güzel yararlı oldu evimize kadar geldi ders dısında yönlendirmeleri üniversite hakkında bilgileri ders anlamında yüksek bilgili birisi

         
Çiğdem Çelik
Matematik Özel Ders   04/11/2019

Çok memnun kaldik İlk ders olmasına rağmen çok başaralı sonuçlar elde ettik çok iyi güler yüzlü bir ögretmen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Ayşegül Yaşar
Matematik Özel Ders   24/10/2019

Kadriye hoca 10. Sınıfa giden kızıma özel ders veriyor. Yeni tanıştık , derse yeni başladık. Hoca kibar ve alanına hakim. Kızım da ben de çok sevdik. Teşekkürler hocam

         
Serkan Günal
Matematik Özel Ders   21/10/2019

Gayet güzel ve pozitif bir tanışma oldu. Başlangıç kısmı itibari ile bu zor süreçte kendisinden çok büyük katkı alacağımıza inanıyorum. Teşekkürler Fatih Hocam.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz