En İyi 10 Sarıyer Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 592 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oğuzhan P.

Oğuzhan P.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Oğuzhan Parmaksız 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınav'ı(YKS) Türkiye 243.süyüm. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ortaokul yıllarımda Tubitak Ulusal Matematik Olimipyatlarına Katıldım. Lise yıllarımda ise Tubital Ulusal Bilgisayar Olimpiyatlarında Türkiye 22.liği ve 27.liği kazandım.
Seda Ö.

Seda Ö.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum ve yine İstanbul Üniversitesi nden Pedagojik Formasyonumu aldım şuan Marmara Üniversitesi Ekonometri İstatistik bölümü öğrencisiyim şuana kadar bir çok özel ders verdim ve hala vermeye devam ediyorum ilginiz için teşekkür ederim.
Selin Y.

Selin Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA MATEMATİK KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :) Genç bir öğretmen olarak matematikte ezbercilikten uzak mantıksal ve eğlenceli ders işlemek tercihimdir. Öğrencinin sonuca odaklanmasından ziyade neyi neden yaptığını anlamasını sağlamak en büyük hedefimdir.İlköğretim seviyesindeki öğrencilere özel ders,sınava hazırlık ve okula yardımcı dersler vermekteyim. İster birebir ders ister grup dersi şeklinde olabilir.Öğrenci isteğine göre tablet ile
Süleyman Hilmi Ç.

Süleyman Hilmi Ç.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar. Ben Süleyman Hilmi ÇELİK. Koç Üniversitesinde Tam Burslu İşletme okuyorum. Amasya Macit Zeren Fen Lisesi mezunuyum. YKSde TM .si oldum. TYTde . oldum. MFde , TSde de sıralama yaptım. KPSSde . oldum. Daha önce matematik özel dersi verdim. Lise, ortaokul, ilkokul ders verebilirim. Özel ders yerinin Sarıyere yakın olması benim ve öğrencinin verimliliğine faydalı olur.
Julide Gokce A.

Julide Gokce A.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
MEF Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde %100 burslu olarak eğitimimi tamamladım. Bildiklerimi aktarmayı ve çocuklar&gençlerle ilgilenmeyi çok seviyorum. Bu yüzden özel ders veriyorum.
Melike  Y.

Melike Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. Türkiye'nin en iyi üniversitesinden almakta olduğum eğitimi etkili bir şekilde öğrenciye vermekteyim.4 yıldır özel ders veriyorum. Öğrencilerimin seviyelerine kolaylıkla inerek ve etkili eğitim metotlarını kullanarak öğrencilerime sadece matematik dersi vermiyor aynı zamanda matematiğin temelini öğretmeyi amaçlıyorum.
Uğurcan B.

Uğurcan B.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, ben Uğurcan Bayraktar, İstanbul Teknik Üniversitesinde Matematik Mühendisliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.
Eren U.

Eren U.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2018 YKS SAY Türkiye 12.si oldum. Ve elimde çok fazla sayıda soru var. Geçen sene 3 tane soru tutturdum. Dersleri sadece eğitim açısından değil psikolojik olarak sınava hazırlık olarak da veriyorum. Tekliflere göre değerlendirme yapıyorum. Dersi İstanbul / Sarıyerde veriyorum. Ancak teklife göre diğer konumlarda da verebilirim. Ayrıca sayısal alandaki her derste ders verebilirim herhangi bir ayrım yapmıyorum 9. sınıftan 12.sınıfa kadar her sınıfa rahatlıkla ders verebilirim. Hakkımda: İzmir Fe
Okan Y.

Okan Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2013 Ygs-Lys de Turkiye de ilk 500e girdim.Bogazici Universitesi Endustri Muhendisliginde okumaktayim. Matematigi bilginin hizla kombini olarak goruyorum ve dersleri bu yonde veriyorum.Bogazici universitesinde veya benim veya eviniz yakinsa sizin evinizde ders verebilirim.Hepinize hayatinizda basarilar diliyorum.
Cihat E.

Cihat E.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Eğitim programları bölümünden yüksek lisans mezunuyum kadrolu olarak çalışıyorum başarı garantisi veriyorum kesinlikle pişman olmayacaksınız
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arzu Koçan
Matematik Özel Ders   10/11/2019

Hatice hoca ile tanıştığımıza çok memnun olduk kendisi matmatiği çocuklara sevdiren ve anlatımıyla çok iyi aktaran bir öğretmen

         
Havva Işık
Matematik Özel Ders   07/11/2019

Kızımızla kurduğu diyalogtan ,bilgi aktarımından ve özverili çalışma anlayışından dolayı kendisine teşekkür ederiz

         
Melike Alkan
Matematik Özel Ders   31/10/2019

Volkan hocam donanimli ve öğrencinin seviyesine innebilin ve anlatim biçìmi bakimindan anlaşilir ve akici bir anlatimi olan güler yüzlü bir hoca kesinlikle kpss de ciktigim bu yolda bana sonsuz güven verdi .

         
Fatma Atalay
Matematik Özel Ders   29/10/2019

Verdiğimiz en doğru kararlardan biri oldu İbrahim Hocamızı seçmek. Alanında çok başarılı bir öğretmenimiz, gerek derse hazırlıklı gelmesi gerek soru çözümünde pratik olup size farklı yönleri göstermesi çok iyi. Ayrıca öğrenci psikolojisinden anlaması ve öğrenciyle olan iletişimi harika. Kesinlikle tavsiye ederim. ☺️

         
Zerman Umutlu
Matematik Özel Ders   28/10/2019

Anlatımıniz ,öğrenciye yaklaşımınız konusunda çok memnun kaldığımızı belirtir ilerki dönemlerde çalışmalarımızın devamı dilerim.

         
Ceylan Hanım
Matematik Özel Ders   15/10/2019

Dersten memnun kaldım. Yeni nesil sorular çözuldu. Sabırlı anlayışlı bir hoca.Dersi kolay ve anlaşılır bi hale getirdiği için devam edicem.

         
AHMET GENCA
Matematik Özel Ders   09/10/2019

öğretmenimizle çok kısa da olsa bir calışmamız oldu. kibarlığı ve içtenliğiyle göz doldurdu. Kendisine teşekkür ederiz

         
Semih Erkök
Matematik Özel Ders   25/09/2019

Öncelikle söylemeliyim ki Veli hocam ile iyi ki çalışmaya başlamışım. Kendisi konusuna hakim, disiplinli ve zamana değil konuya göre dersi bitiren bir öğretmen. Saniyelerin hesabını yapan öğretmenlerin tam zıttı. Aslında farklı ve referanslı eğitmenler de vardı fakat Veli hocamın bu siteyle yeni tanıştığını belirtmiş olması ve istersek referanslarını arayabileceğimizi de söylemesi şansımı kendisinden yana deneyebileceğimi hissettirdi. İyi ki de hislerime güvenmişim. Teşekkürler Veli hocam!

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz