Hizmet Ver

4 Sarıyer Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 652 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Sarıyer Matematik Özel Ders Öğretmeni

Tuğba Y. photo

Tuğba Y.

26.05.2016

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Değerli veliler ve sevgili öğrenciler 12 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okula yardımcı ve sınava hazırlık Matematik&Fen Bilimleri dersi veriyorum.Okula destek programlarımla öğrencilerimin notlarında belirgin bir artış meydana...

Elif Ardıyok photo

Elif Ardıyok

25.06.2019

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Üniversite Eğitimi; Uludağ Üniveristesi Matematik Bölümü Düzce Üniversitesi pedegojik formasyon eğitimi Yüksek Lisans: Düzce Üniversitesi Cebir ve Sayılar Teorisi (Tezli) Makaleler:CIRCULANT AND NEGACYCLIC MATRICES VIA TETRANACCI NUMBERS...

Sedanur Özcan photo

Sedanur Özcan

21.03.2018

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi'nden mezun olup Türkiye'nin sayılı fen edebiyat fakültesine sahip olan İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandım ve mezuniyet aşamasında ve yine İstanbul Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyonumu aldım....

Umut Kanalci photo

Umut Kanalci

26.09.2020

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

İTÜ'de inşaat mühendisliği ve mimarlık okuyorum. Üniversite sınavında eşit ağırlıkta . , sayısalda . oldum. sene dershanede çalıştım ve özel ders verdim. Derslerimi şu anda yüzyüze veya grafik tabletimi kullanarak online dersi (tahta kullanır gibi)...

Hüseyin Şenol photo

Hüseyin Şenol

19.06.2019

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

2018 YKS Sayısal 6592. oldum Fen Lisesi çıkışlıyım. LGS ve YKS hazırlığı için, matematik alanında özel ders veriyorum ve kişiye özel programlar ayarlıyorum.

Bahadır Ersoz photo

Bahadır Ersoz

27.10.2019

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Marmara Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum 10 seneden beri hem okul hemde özel ders ile öğrencilere yol göstermeye çalışıyorum.hem bireysel hem grup çalışmaları düzenleyebiliyorum.özel sınavlara hazirlayabiliyorum ogrencilerimi.

Şevval Toklucu photo

Şevval Toklucu

14.04.2021

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümünden mezunum. Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda özel bir kurumda Fen Bilimleri Öğretmeniyim.

Derya Koyuncu photo

Derya Koyuncu

28.06.2019

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

2003 yılından bu yana, ODTÜ, İstanbul Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi eğitimlerime devam ederken sürdürdüğüm matematik ve fen branşlarındaki özel dersler ile öğrencilerimin başarısına katkı sağlayarak ve nitelikli diyaloglar kurarak kendilerine...

Oğuzhan Parmaksız photo

Oğuzhan Parmaksız

02.01.2019

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Ben Oğuzhan Parmaksız 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınav'ı(YKS) Türkiye 243.süyüm. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ortaokul yıllarımda Tubitak Ulusal Matematik Olimipyatlarına Katıldım. Lise yıllarımda ise Tubital...

Eşref Bilge Uğurlu photo

Eşref Bilge Uğurlu

10.08.2018

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Tıp fakültesi öğrencisiyim. Yüksek YGS ve LYS Matematik netiyle yerleştim. Hala pratik olarak konulara hakimim. İlköğretim, Ortaoğretim, Sınavlara Hazırlık gibi konularda katkı sunabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer Matematik Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sarıyer Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sarıyer Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Sarıyer içinde toplam 652 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 986 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 7,405 kişi Sarıyer Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl