En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 228 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Seda Ö.

Seda Ö.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum ve yine İstanbul Üniversitesi nden Pedagojik Formasyonumu aldım şuan Marmara Üniversitesi Ekonometri İstatistik bölümü öğrencisiyim şuana kadar bir çok özel ders verdim ve hala vermeye devam ediyorum ilginiz için teşekkür ederim.
Bahar Y.

Bahar Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Universitesi'nde Ilkogretim Matematik Ogretmenligi okuyorum.Daha once ozel ders verdigim ogrencilerim oldu.Genellikle ogrencilerim ile arkadaşca ilişkiler kurmayi tercih ediyorum.Fakat disiplinin basari icin cok önemli olduğunu dusunuyorum.
Oğuzhan P.

Oğuzhan P.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Oğuzhan Parmaksız 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınav'ı(YKS) Türkiye 243.süyüm. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ortaokul yıllarımda Tubitak Ulusal Matematik Olimipyatlarına Katıldım. Lise yıllarımda ise Tubital Ulusal Bilgisayar Olimpiyatlarında Türkiye 22.liği ve 27.liği kazandım.
Kerem Ç.

Kerem Ç.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden Matematik Özel Ders. İlk gün deneme dersi ücretsiz. https://www.linkedin.com/in/kerem-cebi/
Eren U.

Eren U.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2018 YKS SAY Türkiye 12.si oldum. Ve elimde çok fazla sayıda soru var. Geçen sene 3 tane soru tutturdum. Dersleri sadece eğitim açısından değil psikolojik olarak sınava hazırlık olarak da veriyorum. Tekliflere göre değerlendirme yapıyorum. Dersi İstanbul / Sarıyerde veriyorum. Ancak teklife göre diğer konumlarda da verebilirim. Ayrıca sayısal alandaki her derste ders verebilirim herhangi bir ayrım yapmıyorum 9. sınıftan 12.sınıfa kadar her sınıfa rahatlıkla ders verebilirim. Hakkımda: İzmir Fe
Okan Y.

Okan Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2013 Ygs-Lys de Turkiye de ilk 500e girdim.Bogazici Universitesi Endustri Muhendisliginde okumaktayim. Matematigi bilginin hizla kombini olarak goruyorum ve dersleri bu yonde veriyorum.Bogazici universitesinde veya benim veya eviniz yakinsa sizin evinizde ders verebilirim.Hepinize hayatinizda basarilar diliyorum.
Mehmet Can  D.

Mehmet Can D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İTÜ - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversite yerleşme sıralamam 8092. Mühendislik okumamdan dolayı Matematik ve Fizik ilgi alanlarım ve oldukça iddialıyım. İlkokul ve ortaokul düzeyinde "Tüm Dersler", Lise düzeyinde ise "Matematik" ve "Fizik" dersleri veriyorum. Açıkçası bu işi, gelecek sene Erasmus a gitmemden dolayı maddi kaynak yaratabilmek için icra ediyorum.
Doğukan T.

Doğukan T.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Matematiğe aşık bir üniversite birinci sınıf öğrencisiyim. Matematik çalışmayı ve çalıştırmayı, matematikle zaman geçirmeyi seviyorum. Bu yüzden ders vermek sanki bir iş değil de bir hobi gibi geliyor bana. Geçtiğimiz sene iki adet dört aylık öğrencim olmuştu. Lise ve ilköğretim seviyesinde matematik dersleri vermekteyim
Ebru  I.

Ebru I.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Yaklaşık 15 yıldır ilkokuldan üniversite 1.sınıf aralığına kadar olan yaş aralığında özel ders vermekteyim .Matematik,geometri kimya .fen bilgisi ,Türkçe ,satranç ,istatistik alanında ders için yardımcı olabilirim .
Hilal  B.

Hilal B.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç üniversitesi 3. Sınıf İşletme ve Ekonomi öğrencisiyim. Üniversite sınavında 124. Oldum. İlkokul ortaokul ve lise düzeyi matematik türkçe edebiyat ingilizce sosyal bilgiler her türlü ders verebilirim. Daha önce birçok kez öğrencilere ders verdim tecrübem var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Oğuzhan Çolakoğlu Çolakoğlu
Matematik Özel Ders   29/05/2020

Kadir beyle sifirdan başlayan matematik maratonunumda özel ders manasında çok verim aldığımi söyleyebilirim. Konuyu anlatış biçimi ve çıkabilecek soru örneklerinin üzerinden konuları işlemesi konuyu iyice pekiştirmenizi sağlıyor. Uygun maliyetlerle bu fırsatı yakalamış olmam ve Kadir beyle tanışmış olmam büyük bir şans oldu. Bu hizmetinden dolayı armut.com çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Esra Öztürk
Matematik Özel Ders   15/05/2020

İlk andan itibaren hem biz hem kızımız çok sevdik. Ayrıca eğitimi kariyeri zaten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Nilufer Kaftan
Matematik Özel Ders   29/04/2020

Ilk başta online eğitime karşıydık ama tahsin hoca sayesinde bunun da verimli olabileceğini anladık ve hem samimî hemde bilgilerinden dolayı tavsiye eder kendisine teşekkür ederiz. Saygılarımızla

         
Nazli Erdoğan
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Kızım matematik dersine karşı çok önyargılıydı, sevmiyordu ve anlayamadığını dile getiriyordu. Betül hanım ile sınav öncesi sadece 3 ders yaptılar ve bugun matematik sınavında 90 üzeri not alarak sınıf 2. si olduğunu öğrendik. Kendine olan güveni yerine geldi ve ilk defa matematiği anladığını söyledi. Yorum yazmak için sınav sonuçlarını beklemiştim, ancak kesinlikle ve şiddetle önerdiğimi söyleyebilirim.

         
Muhammed Salih YILDIZ
Matematik Özel Ders   19/02/2020

3 aydır hizmet alıyoruz ve sınava kadar almaya devam edeceğiz. Öğrencimizle uyum sağladı ve matematik netleri ciddi şekilde yükseldi. Sadece matematik değil tüm derslerde sınava hazırlık konusunda koçluk yapılıyor. Hizmetten memnunuz.

         
Leyla Çakır
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Selçuk beyi ıyiki tanımışız kesinlikle iyi bir egitimci ders almak isteyenler tereddüt etmeden yardım isteyebilir

         
Sevim Aksekili Aksekili
Matematik Özel Ders   15/12/2019

Kardeşim özel ders aldı.elif hanım gerçekten profesyonel bi öğretmen eminim kardeşimin sınavlardaki netlerine etkisi olacaktır

         
Gülçin Kaplan
Matematik Özel Ders   01/12/2019

Ramazan hocama çok teşekkür ederim. Ders anlatımı ve özverisi çok başarılı 2 aydır ders alıyorum. Ve dersler çok güzel gidiyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz