En İyi 10 Sarıyer Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 530 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selin Y.

Selin Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
SEVGİLİ VELİ VE ÖĞRENCİLER MERHABA MATEMATİK KORKULACAK BİR DERS DEĞİLDİR. ÇÖZÜLECEK BİR PROBLEMDİR :) Genç bir öğretmen olarak matematikte ezbercilikten uzak mantıksal ve eğlenceli ders işlemek tercihimdir. Öğrencinin sonuca odaklanmasından ziyade neyi neden yaptığını anlamasını sağlamak en büyük hedefimdir.İlköğretim seviyesindeki öğrencilere özel ders,sınava hazırlık ve okula yardımcı dersler vermekteyim. İster birebir ders ister grup dersi şeklinde olabilir.Öğrenci isteğine göre tablet ile
Gülşen V.

Gülşen V.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK+TÜRKÇE+HAYAT BİLGİSİ+FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE BİLGİ DÜZEYLERİNE İNİP ONLARA DAHA BAŞARILI VE DERS ODAKLI ÇALIŞMALAR SUNACAK DENEYİMLİ BİR ÖĞRETMENİM :)AYRICA SATRANÇ DERSİ DE VERMEKTEYİM.
Serhat  F.

Serhat F.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Türkiye dereceli Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim, aynı zamanda Fizik Bölümünün laboratuvarında araştırmacı olarak görev almaktayım. Ortaokul-Lise seviyesinde Matematik dersleri vermekteyim.
Oğuzhan P.

Oğuzhan P.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Oğuzhan Parmaksız 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınav'ı(YKS) Türkiye 243.süyüm. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum. Ortaokul yıllarımda Tubitak Ulusal Matematik Olimipyatlarına Katıldım. Lise yıllarımda ise Tubital Ulusal Bilgisayar Olimpiyatlarında Türkiye 22.liği ve 27.liği kazandım.
Dilara Ö.

Dilara Ö.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç üniversitesinde hukuk fakültesinde okumaktayım. matematik ve geometri konusunda özel ders vermekteyim. ortaokul-lise takviye derslerinde ve üniversite sınavlarına hazırlık anlamında yardımcı olmaktayım. dgs ve ales sınavlarındaki konularda da matematik ve geometri dersi vermekteyim.
Ersan Y.

Ersan Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
10 yıllık kamu tecrübesi. Çok sayıda birebir ders ile başarılı sınav puanları ve en önemlisi matematikten korkmayan kendinr güvenen öğrenciler yetiştirme.
Süleyman Hilmi Ç.

Süleyman Hilmi Ç.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar. Ben Süleyman Hilmi ÇELİK. Koç Üniversitesinde Tam Burslu İşletme okuyorum. Amasya Macit Zeren Fen Lisesi mezunuyum. YKSde TM .si oldum. TYTde . oldum. MFde , TSde de sıralama yaptım. KPSSde . oldum. Daha önce matematik özel dersi verdim. Lise, ortaokul, ilkokul ders verebilirim. Özel ders yerinin Sarıyere yakın olması benim ve öğrencinin verimliliğine faydalı olur.
Berk Barış  E.

Berk Barış E.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Adım Barış. Boğaziçi Üniversitesi işletme 2. sınıf öğrencisiyim. İngilizce matematik ve türkçe matematik derslerinde yardımcı olabilirim. Öğrencinin evinde veya dışarı da bir cafe de ders verebilirim.
Ayşe A.

Ayşe A.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım. Mesleğime ek olarak ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde ders müfredatına yardımcı olma ve sınavlara hazırlık konusunda Matematik özel dersi vermekteyim. Amacım; öğrencinin bilgi düzeyini belirleyip, derse yatkınlığını ve başarısını arttırıcı kişiye özel metotlar izleyerek, adım adım hedeflerine kavuşmalarını sağlamaktır.
Cuneyt D.

Cuneyt D.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ik ve ortaokul tum matematik konulari, lgs hazirlik , geometri tum konular. onsekizmart universitesi mezunuyum. su anda yonetim bilisim sistemleride okumaktayim. 32 yasinda evliyim. isterseniz kendi evimde isterseniz kendi evinizde ozel ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Saglam
Matematik Özel Ders   07/09/2019

Irfan hocadan tyt ve ayt icin matematik dersi aldık. Hem tyt nin yorum kısmını hem de ayt nin bilgi kismini cok guzel isliyor. Sahsen derslerimizden cok verim aldik diyebiliriz.hocamiza ozverili calismalari icin tesekkur ederiz

         
Kamuran Panduroğlu
Matematik Özel Ders   25/08/2019

Ahmet hoca nın soru tarzlarına hakimiyeti ve pratik çözümleri sayesinde hiç yorulmadan konuyu anlıyorsunuz, eğer matematiğe karşı bir ön yargınız varsa Ahmet hoca ile çalışmanızı kesinlikle öneririm...

         
Ozan Bayraktar
Matematik Özel Ders   09/08/2019

Matematik temelini iyi kazandırdığını düşünüyorum. Beklentimizin üzerinde sonuçlar aldık. Teşekkür ederiz.

         
Erkan Güven
Matematik Özel Ders   08/08/2019

Derslere yazın eksikleri kapatmak için başlamıştık, dönem içinde de derslere devam etme kararı aldık.

         
Yakup Çinar
Matematik Özel Ders   08/07/2019

Aradığım hizmetin en iyisine armut.com sayesinde kısa bi zamanda ulatım.Hakan AKÇAY hocam BİZDEDERS logosuyla o kadar güzel bi konsept hazırlamışki.tek kelime mükemmel ..öğrencisine sunduğu eğitim hizmeti,en aşağıdan en tepeye kadar bu imkandan yararlanabilme imkanı ve verdiği güven taktire şayan.burdan edindiğim ilk izlenim düfüstlük,kalite ve donanım. armut.com u da,Hakan AKÇAY hocamıda kutluyorum👏👏👏👏👏👏

         
Hilal Gönen
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Ebru hoca sayesinde matematik netlerimde ciddi bir artis oldu .ders anlatimi acik ve anlasilir.iletisimi cok iyi.sinava hazirlik icin kesinlikle tavsiye ederim.

         
Serkan Kılıç
Matematik Özel Ders   09/03/2019

Çok ilgili, kibar, konusunda uzman bir eğitimci. Ders anlatımı bilgi ve deneyimi çok iyi. Lgs maratonunda kesinlikle tercih edilecek bir öğretmen. Teşekkür ederim.

         
Ece Cakir
Matematik Özel Ders   15/02/2019

Tek telime ile işinde başarılı olduğu kadar öğrenciler ile de iletişimi çok güzel ücretli öğretmen olarak görüşülürken okulumuzda kadro için anlaştık eğitimci ve okul sahibi olarak kesinlikle öneriyorum başarılarının devamını beklerim

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz