En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 236 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tuğba Y.

Tuğba Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Değerli veliler ve sevgili öğrenciler 12 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okula yardımcı ve sınava hazırlık Matematik&Fen Bilimleri dersi veriyorum.Okula destek programlarımla öğrencilerimin notlarında belirgin bir artış meydana geldi.Ayrıca çok sayıda öğrencimin Fen ve Anadolu Liselerini kazanmasına büyük katkım oldu.Lise gruplarımda 9. ve 10. sınıf öğrencilerimin daha başarılı olmalarını sağladım. 11. Ve 12. Sınıf öğrencilerine TYT hazırlık dersleri de vermekteyim. Eğlenceli,
Elif Ardıyok

Elif Ardıyok

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Üniversite Eğitimi; Uludağ Üniveristesi Matematik Bölümü Düzce Üniversitesi pedegojik formasyon eğitimi Yüksek Lisans: Düzce Üniversitesi Cebir ve Sayılar Teorisi (Tezli) Makaleler:CIRCULANT AND NEGACYCLIC MATRICES VIA TETRANACCI NUMBERS (Yunanistan /Atina sempozyumunda sunumu yapıldı) 2.Lisans Eğitimi: Bülent Ecevit Üniversitesi ilköğretim Matematik Öğretmenliği İş Deneyimleri: 2013-2014 Düzce Uğur Dershanesi 2014-2015 Düzce Uğur Dershanesi 2015-2016 Giresun Devlet okulu 2016-2017
Erenay  Gedik

Erenay Gedik

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sınavlara hazırlıkta püf noktaları ve nasıl çalışılması gerektiğini çok iyi biliyorum ve bildiklerimi aktarmada ve uygulatmada çok iyi kullanıyorum. Matematik dersini insanlara sevdirerek anlatıyorum. Sınavlarda başarılı olmak istiyorsan benden özel ders almanı tavsiye ederim 😊
Sedanur Özcan

Sedanur Özcan

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi'nden mezun olup Türkiye'nin sayılı fen edebiyat fakültesine sahip olan İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandım ve mezuniyet aşamasında ve yine İstanbul Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyonumu aldım. Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans Programı Ekonometri İstatistik bölümü mezunuyum. Lisans dönemimden itibaren özel ders veriyorum yaklaşık yıldır ve bunun yanı sıra lisans mezuniyetimden sonra Maçka Anadolu Lisesi'nde yıl görev yaptım. Şuanda ken
Remzi Gökberk Yılmaz

Remzi Gökberk Yılmaz

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum. 11 yıldır SAT, IB, LGS ve üniversitelere giriş sınavları üzerine çalışmaktayım. İngilizce olarak matematik derslerini anlatabiliyorum.
ASEL AYAN

ASEL AYAN

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösteririm. öncelikli amacım çoğu öğrencinin önyargısı olduğu bu derste öğrencilere çalışınca yapılabileceğini sadece emek vermeleri gerektiğini aşılamakla birlikte gerek okul sınavlarında gerek TYT,AYT,LGS gibi sınavlarda çalışma prensibini ve en az formülle matematiği anlamlandırmalarını sağlamaktır.
Bahar Yiğitbaşı

Bahar Yiğitbaşı

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Universitesi'nde Ilkogretim Matematik Ogretmenligi okuyorum.Daha once ozel ders verdigim ogrencilerim oldu.Genellikle ogrencilerim ile arkadaşca ilişkiler kurmayi tercih ediyorum.Fakat disiplinin basari icin cok önemli olduğunu dusunuyorum.
Erdem Tunca

Erdem Tunca

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ortaokul ve lise ara sınıflarında okula takviye , teog, tyt, yks, kpss gibi sınavlara hazırlananlara ise planlı , değişen sisteme uygun bir program ile matematik dersi verilir.
Defne Selçuk

Defne Selçuk

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesinde burslu okuyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel matematik dersi verilir.
Soyhan Seyhan

Soyhan Seyhan

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Diş hekimliği öğrencisiyim, kazandığım sene ygs matematiği full yaptım. Profesyonel bir matematik ogrencisiyim :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Barış K.
Matematik Özel Ders   10/02/2021

İletişimi çok iyi ve ders anlatımından çok memnun kaldık.Daha ilk tanışmamızdan itibaren kızımın sevgisini kazandı.Ders saatlerini heyecan içinde beklemeye başladı.

         
Tülin K.
Matematik Özel Ders   25/01/2021

kızkardesim sayesinde tanıdık ahmet beyi.bilgisi deneyimi ve naif tavırları ile oğlumunda gönlünü fethetti.böyle değerli bir matematik hocasını tanıdığımız için bizlerde çok mutluyuz.hocamı matematikten korkan yapamıyorum diyen herkese tavsiye eder.çalışmalarinda başarılar dileriz.

         
Dilek Ö.
Matematik Özel Ders   08/01/2021

İletişimi kuvvetli, öğrenci yönlendirmede başarılı, ne yapması ve nasıl yapması gerektiğini bilen kıymetli bir eğitimci ile tanışmak bizi oldukça mutlu etti. Oğlumun lise eğitim hayatı boyunca hem öğretmeni hem de bir ablası olarak yanında olmasını arzu ettiğim öğretmenimize teşekkürler...

         
Eymen A.
Matematik Özel Ders   07/01/2021

Sistematik ve düzenli bir çalışma gerçekleştirdik. Konu anlatımından ve yaklaşamından çok memnun kaldım.

         
Önder K.
Matematik Özel Ders   14/12/2020

Mehmet Hocayı bulduğumuz için çok şanslıyız. Mesleğini seven ve gereğini yapan bir hoca. Bunun için kendisine ve tanışmamıza vesile olan armut sistemine çok teşekkür ederiz.

         
Zehra Y.
Matematik Özel Ders   10/12/2020

Öğrencisiyle iletisimi çok iyi ve ders anlatımı çok başarılı. Ümit beyden çok memnunuz, tavsiye ederim.

         
Beyza T.
Matematik Özel Ders   13/11/2020

Konuları sayesinde kolaylıkla anlıyorum artık çok akıcı güzel bir ders. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz