En İyi 10 Sarıyer İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 211 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tuğba Y.

Tuğba Y.

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Değerli veliler ve sevgili öğrenciler 12 yıldır ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okula yardımcı ve sınava hazırlık Matematik&Fen Bilimleri dersi veriyorum.Okula destek programlarımla öğrencilerimin notlarında belirgin bir artış meydana geldi.Ayrıca çok sayıda öğrencimin Fen ve Anadolu Liselerini kazanmasına büyük katkım oldu.Lise gruplarımda 9. ve 10. sınıf öğrencilerimin daha başarılı olmalarını sağladım. 11. Ve 12. Sınıf öğrencilerine TYT hazırlık dersleri de vermekteyim. Eğlenceli,
Sedanur Özcan

Sedanur Özcan

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi'nden mezun olup Türkiye'nin sayılı fen edebiyat fakültesine sahip olan İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandım ve mezuniyet aşamasında ve yine İstanbul Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyonumu aldım. Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans Programı Ekonometri İstatistik bölümü mezunuyum. Lisans dönemimden itibaren özel ders veriyorum yaklaşık 6 yıldır ve bunun yanı sıra lisans mezuniyetimden sonra Maçka Anadolu Lisesi'nde 1 yıl görev yaptım. Şuanda k
Alperen KARATAYLI

Alperen KARATAYLI

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Ben Alperen KARATAYLI, ilkokulda aldığım başarılı sonuçların ardından, Türkiye sıralamasında ilk 500 de yer alarak Ankara Fen Lisesi ni kazandım. Bugün de İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ni severek okuyorum. Hem şu anda lisede yer alan iki kardeşim, hem de ders verdiğim başka öğrenciler sayesinde, değişen sınav sistemini yakından takip ediyorum. Dolayısıyla hem başarı, hem dünya görüşü anlamında size çok şey katabileceğime inanıyorum.
Derya Koyuncu

Derya Koyuncu

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2003 yılından bu yana, ODTÜ, İstanbul Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi eğitimlerime devam ederken sürdürdüğüm matematik ve fen branşlarındaki özel dersler ile öğrencilerimin başarısına katkı sağlayarak ve nitelikli diyaloglar kurarak kendilerine uygun, doğru tercihler yapmalarına yardımcı oluyorum. Ders çalışmaktan keyif alan bireyler yetiştirmek üzerine odaklanıyorum.
Mehmet Can  Demirci

Mehmet Can Demirci

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
İTÜ - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversite yerleşme sıralamam 8092. Mühendislik okumamdan dolayı Matematik ve Fizik ilgi alanlarım ve oldukça iddialıyım. İlkokul ve ortaokul düzeyinde "Tüm Dersler", Lise düzeyinde ise "Matematik" ve "Fizik" dersleri veriyorum. Açıkçası bu işi, gelecek sene Erasmus a gitmemden dolayı maddi kaynak yaratabilmek için icra ediyorum.
Erenay  Gedik

Erenay Gedik

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Sınavlara hazırlıkta püf noktaları ve nasıl çalışılması gerektiğini çok iyi biliyorum ve bildiklerimi aktarmada ve uygulatmada çok iyi kullanıyorum. Matematik dersini insanlara sevdirerek anlatıyorum. Sınavlarda başarılı olmak istiyorsan benden özel ders almanı tavsiye ederim 😊
Hüseyin Deniz

Hüseyin Deniz

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Bir ders en iyi,mühendisinden öğrenilir.İTÜ Matematik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisinden her seviyeye uygun matematik,geometri dersleri verilir.
Okan Yildirim

Okan Yildirim

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2013 Ygs-Lys de Turkiye de ilk 500e girdim.Bogazici Universitesi Endustri Muhendisliginde okumaktayim. Matematigi bilginin hizla kombini olarak goruyorum ve dersleri bu yonde veriyorum.Bogazici universitesinde veya benim veya eviniz yakinsa sizin evinizde ders verebilirim.Hepinize hayatinizda basarilar diliyorum.
Eren Ulu

Eren Ulu

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
2018 YKS SAY Türkiye 12.si oldum. Ve elimde çok fazla sayıda soru var. Geçen sene 3 tane soru tutturdum. Dersleri sadece eğitim açısından değil psikolojik olarak sınava hazırlık olarak da veriyorum. Tekliflere göre değerlendirme yapıyorum. Dersi İstanbul / Sarıyerde veriyorum. Ancak teklife göre diğer konumlarda da verebilirim. Ayrıca sayısal alandaki her derste ders verebilirim herhangi bir ayrım yapmıyorum 9. sınıftan 12.sınıfa kadar her sınıfa rahatlıkla ders verebilirim. Hakkımda: İzmir Fe
Hakan Ak

Hakan Ak

Matematik Özel Ders · Sarıyer, İstanbul
Merhaba. Adım Hakan, geçtiğimiz sene yapılan YKS sınavında TYT de 180. oldum ve Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne yerleştim. Şu anda Sarıtepe kampüsünde hazırlık okuyorum. Geçtiğimiz sene türkiyenin en iyi okullarından olan Ankara Fen Lisesinden mezun oldum. Uzun bir süreç olan sınav sürecini geçtiğimiz sene bizzat yaşamış birisi olarak bu konuda kendimi oldukça tecrübeli görüyorum ve bilgilerimi hala oldukça taze olduğunu düşünüyorum. Lise sürecimde Fizik ol
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayten Sarı
Matematik Özel Ders   16/09/2020

Öğrenci ile harika iletişim kurabilen, sabırlı, sevgi dolu bir öğretmen.Oğluma matematiği sevdirerek ileri taşıdığını düşünüyorum.

         
Ozlem Ozturk
Matematik Özel Ders   10/09/2020

Soner Hoca 7.sinifa giden Ogluma matematik dersini yeniden sevdiren, cok iyi anlatima sahip, cocugumla guzel bir diyalog kurarak basariya ulasmasinda yardimci olan cok iyi bir ogretmendir.

         
Ü T
Matematik Özel Ders   04/09/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. İlgili ve başarılı birisi hiç umudum olmayan sınavdan oldukça iyi bir puan aldım.

         
Oğuzhan Duygun
Matematik Özel Ders   03/09/2020

gayet iyiydi hatta fiyatına göre baya süperdi çok memnun kaldım yine görüşmek dileğiyle barış hocam.

         
Şule Kaptanoğlu
Matematik Özel Ders   02/09/2020

İşinde başarılı, dikkatli, prensipli, ders saatlerini riayet ediyor ,öğrencinin ruhsal değişimlerine destek verip motivasyon da sağlıyor, mesleği öğretmenlik değil ama öğretme becerisi iyi, özel derse ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim.✌️

         
Hakan Mutlu
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Orçun hocam üniversite matematik derslerimde bana çok yardımcı oldu. İçinden çıkamadığım diferansiyel denklemler yaz okulu ödevlerimde saolsun bana konuları öğreterek çözebilecek seviyeye gelmemi sağladı. Ona çok teşekkür ediyorum.

         
Büşra Göktürk
Matematik Özel Ders   01/08/2020

Hasan hocadan tyt-ayt matematik ve tyt-ayt geometri dersleri aldim. Gerçekten muazzam anlatıyor. Eşit ağırlık öğrencisiyim matematiği ve geometriyi bana öğretti desem yeridir. Hasan hoca sağolsun istediğim üniversite ve bölümü yazabileceğim.

         
Beyza Baloğlu
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Çok ilgili, güler yüzlü. Akıcı anlatımıyla sıkılmadan konuları ve soruları hallettik. Harikasınız hocam 👍

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz