Hizmet Ver
Mimari Proje Çizimi

5 İstanbul Sarıyer Mimari Proje Çizimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 152 Mimari Proje Çizimi Firması hizmet vermeye hazır.

Sarıyer Mimari Proje Çizimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 152 Mimari Proje Çizimi Firması, Sarıyer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sarıyer içinde yazılan 209 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 432 kişi Sarıyer Mimari Proje Çizimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sarıyer İstanbul Mimari Proje Çizimi Firması

Ezgi H. photo

Ezgi H.

18.10.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar mezunu, deneyimli mimarım. Plan tasarımı, iç mekan tasarımı, mobilya çözümleme, 3D model gibi konularda yardımcı olabilirim.

Emre A. photo

Emre A.

13.01.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Maltepe üniversitesi mimarlık fakültesi mezunu olup aynı zamanda restoratörüm,proje bazında onlarda hayata geçmiş işlere imza attım ,kentsel dönüşümle yenilenen binalar ,çiftlik evleri,kapsamlı otel proje çizim geçmişine sahibim.

Merve S. photo

Merve S.

17.07.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

25 yıllık mimarım eski eser ve yeni yapı konusunda uzmanim.her türlü proje uygulama ve proje aşamasında bulundum. Detay çözümleri konusunda uzmanım eski eser rolove restitusyon ve restorasyon projesi de cizenilirim.oda kayitim varm imza yetkim vardır.

Rumeysa A. photo

Rumeysa A.

07.06.2021

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

-Autocad çizimleri -3d çizimler -Mimarlık proje ödevleri -Mimari çizimler -Mimarlık bölüm dersleri teslim ödevlerini -Arazi analizleri - diagramlar -Proje analizleri

Ercan Baran K. photo

Ercan Baran K.

04.07.2021

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

(Türkçe) KİŞİSEL BİLGİ 1990 İstanbul doğumluyum aslen Sivas'lıyım ilk ve orta okulu Sarıyer'de okudum lise Zincirlikuyu yapı meslek lisesi okulunda yapı Ressamlığı bölümünde bitirdim. Askerliğimi Burdur 57. piyade eğitim alayında bitirdim. YETENEKLERİM İş hayatım 2009 yılında mimari proje...

Batuhan A. photo

Batuhan A.

28.09.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Şuanda Trakya Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyorum. Autocad, Revit ve Lumion kullanıyorum. Revit ve Lumion'dan 3D render alabilirim. Öğrenci projeleri yapmaya açığım.

Gizem K. photo

Gizem K.

07.11.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Yapı tasarımı, 3d modelleme, görselleştirme ve pafta gibi her türlü konuda en kısa sürede ve uygun bir ücret ile yardım etmeye açığım.

Mehmet Kahraman K. photo

Mehmet Kahraman K.

27.06.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimari uygulama projeleri, cephe sistem kesitleri-nokta detayları, ihale dosyası hazırlıkları, metraj-rölöve işleri, statik proje düzenlemeleri ve mimari proje ödev çizimleri yapmaktayım.

Rotinda B. photo

Rotinda B.

24.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Merhaba Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Mimari çizim, rölöve, cephe tasarımı, lazer kesim, 3d modelleme alanlarında hizmet veriyorum.

Kolezyum Mimarlık photo

Kolezyum Mimarlık

16.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Kolezyum Mimarlık 2021 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana mimarlığı teorik ve pratik olarak yürütmektedir. Mekânın ruhundan ilham alarak, kişisel ihtiyaçlar ve arzular göz önünde bulundurularak, karakterli mekanlar üretebilmeyi ve optimum çözümler geliştirmeyi...

Emirhan I. photo

Emirhan I.

14.09.2021

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimarlık, İç mimarlık, Mekan tasarımı üzerine size özel tasarımlar veya tasarımınızı görselleştirme

Ahmet Metin K. photo

Ahmet Metin K.

09.02.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Trakya Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. 3d mimari modellemeYi severek yapıyorum. Tasarım ve görsel sunum teknikleri üzerine özel ders aldım. AutoCAD, sketchup, Lumion, 3ds Max, photoshop ve revit programlarını iyi düzeyde kullanıyorum. Avan, teknik, her türlü ölçekte projelerin modellerini kaliteli...

Tuğba A. photo

Tuğba A.

03.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimari ruhsat projesi, tasarım projesi, logo tasarımı, iç mekan ve dış mekan çizimi, cephe tasarımları, 3D mimari model, 3D modelleme, peyzaj modellemesi, pafta sunumu, detay çizimi, uygulama projesi çizimi her türlü çizime hakimim ve çizebilirim. İşini dikkatli ve zamanında yapan birisiyim.uygun...

PERFORM MİMARLIK MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ photo

PERFORM MİMARLIK MÜHENDİSLİK HARİTA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

24.10.2020

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Genç ve dinamik yapımız ile titiz ve özenli çalışma gayretimiz ile, sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. En önemli referansımız silersiniz.

Metraj Mimarlık Mühendislik photo

Metraj Mimarlık Mühendislik

25.02.2019

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

PLAN PROJE RUHSAT TALIM VE İMAR BARIŞI PROJE ÇİZİMLERİNDE HIZLI VE DOĞRU ÇÖZÜM İÇİN BİZE ULAŞIN.

Ekare Tasarım photo

Ekare Tasarım

11.10.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Özgün fikirler ışığında yaşam alanlarınızın daha ferah, işlevsel ve ergonomik olarak tasarlanmasında sizlere yardımcı olacağız. Mimari imar ve ruhsat projeleri dahil yapılarınızın tasarım süreçlerinde sizlerleyiz.

Esra K. photo

Esra K.

10.04.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

3D – MAKET- TEKNİK ÇİZİM- PAFTA-DÖNEMLİK PROJE Üniversite dönemsel proje danışmanlığında 3D ve 2D olarak Autocad, Revit, SketchUp, 3D Max, Lumion gibi tasarım programları ile Üniversite 1.sınıf, son sınıf ve yüksek lisans proje-tez danışmanlığını ağırlıklı olarak mimarlık alanlarında alarak, bu...

Berkay T. photo

Berkay T.

17.11.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Mimari proje çizimi - Üniversite Lise çizim ödevleri - plan vaziyet görünüş kesit çizimleri

Selçuk A. photo

Selçuk A.

29.03.2020

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar Yaklaşık 15 yıl mimarlık sektöründe plan proje tadilat mimarlıkla alakalı bir cok projede görev almış ve ruhsat teslimine kadar başarılı bir çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlamış olmakla beraber siz değerli iş verenlerinde bu şekilde memnun kalacağı pişmanlık duymayacağı çalışmaları...

Eray M. photo

Eray M.

04.04.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Okan Üniversitesi, Mimarlık bölümünden mezunum. Gizas Yapı bünyesinde, Türkiye' nin ilk deprem izolatörlü konut projesi olan Mavera Comfort projesinde ve Park Mavera-4 Projesinde Şantiye Şefi olarak çalıştım. Dış cephe seramik kaplama konusunda deneyimliyim. Yönetmeliklere hâkimim. Hakediş,...

Erdal G. photo

Erdal G.

18.01.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Ümraniye'de İnşaat sektöründe yaklaşık 20 yıldır çalışmaktayım. 8 yıl parsel bazında zemin etüdü yaptıktan sonra, 10 yılı aşkın süredir mimari proje, imar hizmetleri, kentsel dönüşüm ve imar barışı üzerine çalışmaktayım.

Ayşegül Çelen M. photo

Ayşegül Çelen M.

07.08.2022

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

13 senedir '' mimari proje '' çizmekteyim. Belediye ruhsat projesi çizmekte ve ruhsat almaktayım.  300 ün üzerinde aldığım ruhsat var. Ayrıca Kentsel Dönüşüm projelerinde de siz müşterilerimize uzman ekibimle beraber hizmet vermekteyiz. Belediye süreçlerinde siz müşterilerimizin yanında yer...

Semih P. photo

Semih P.

03.12.2021

Mimari Proje Çizimi · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar Armutta sizlere 2D çizimler,inşaat proje çizimleri, PDF AutoCad aktarma ve isteğe bağlı 3D projelendirme konusunda yardımcı olacağım. Büyük, küçük şantiye tecrübem olduğu için sizlere iyi hizmet verme konusunda bize güvenip verdiğiniz projeleri en iyi şekilde teslim etmeye çalışacağız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer Mimari Proje Çizimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sarıyer Mimari Proje Çizimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Mimari Proje Çizimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Mimari Proje Çizimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Mimari Proje Çizimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Mimari Proje Çizimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mimari Proje Çizimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Mimari Proje Çizimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Mimari Proje Çizimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sarıyer Mimari Proje Çizimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sarıyer Mimari Proje Çizimi fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl